4,8



Na podstawie 135 opinii
Hugo Boss, Boss Bottled, Hydration, After-Shave Lotion, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
134,70 zł
2 694,00 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody po goleniu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Homme Balsam po goleniu, 100ml2 873,60 zł/1l
287,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Balsam po goleniu Armani Acqua Di Gio Pour Homme1 944,23 zł/1kg
252,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme balsam po goleniu 100ml908,77 zł/1kg
236,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Brut | Woda po goleniu After Shave 147 ml374,08 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Hugo Boss The Scent woda po goleniu dla mężczyzn 100 ml
225,15 zł
Sprzedawca: somnia24

HUGO BOSS The Scent ASL 100ml
2 218,00 zł/1l
221,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

JOOP! Homme, Balsam po goleniu, Skóra normalna, 75 ml, Odżywiający, Kojąca, Allantoina, 36 mies.
977,07 zł/1l
73,28 zł
Sprzedawca: Glampact

Brut Original, Woda po goleniu, 100ml
468,30 zł/1l
46,83 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Burberry Sport For Men spray po goleniu 75ml
4 930,13 zł/1l
369,76 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Trussardi Uomo, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml
2 118,00 zł/1l
211,80 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BestBuyPerfumes

Hermès Terre D'Hermès AS 100 ml M
2 111,70 zł/1l
211,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 75 ml
1 733,87 zł/1l
130,04 zł
Sprzedawca: somnia24

Cerruti 1881 Pour Homme AS 100 ml M
1 255,10 zł/1l
125,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Balsam po goleniu Hugo Boss Dark Blue 125 ml
2 236,08 zł/1l
327,09 zł
-47,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
279,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Mont Blanc Legend Woda po goleniu, 100ml
1 599,60 zł/1kg
159,96 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Dior - Homme After Shave 100ml
3 366,50 zł/1l
336,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Baldessarini Baldessarini Cool Force woda po goleniu dla mężczyzn 90 ml
1 549,89 zł/1l
139,49 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
306,50 zł/1l
91,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Proraso Refreshing After Shave Lotion 100 ml
676,90 zł/1l
67,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Versace - Versace Pour Homme After Shave 100ml
1 659,50 zł/1l
165,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dynamiczny i ponadczasowy, zapach BOSS BOTTLED wskazuje mężczyznom drogę do sukcesu przez ponad 15 lat. Ten mocny, szacowny filar długotrwałego sukcesu od swojej chwili premiery w 1998 roku, BOSS BOTTLED nieustannie symbolizuje współczesną męskość. Jego cechy podkreślają eleganckie, korzenne akordy kompozycji i ponadczasowy design flakonu. Kompleksowa struktura BOSS BOTTLED sprawia, że jest to kompozycja uniwersalna i bogata w kontrasty – tak jak Współczesny Mężczyzna. Zapach ten osiągnął sukces, który udało się zdobyć tylko nielicznym kompozycjom – status ponadczasowego klasyku.
Pánská voda po holení
švestka,větvičník slívový (dubový mech),jablko,citron,bergamot,geranium
mahagon,karafiát,skořice
santalové dřevo,olivovník,vanilka,vetiver,cedr
Man Boss No. 6 to zapach, w którym dominuje indywidualizm i zdrowa dawka pewności siebie. Ten charakterystyczny męski zapach definiuje sukces, emanuje pewnością siebie i podkreśla zmysłowo emocjonalną stronę męskiego charakteru. To cytrusowo-korzenny zapach, który oczaruje każdą prawdziwą damę. Odpowiedni do noszenia na co dzień.
wprowadzony na rynek w 1999 roku przez dom projektowy Boss. Jego aromatyczny charakter odkrywa esencje paproci, bergamotki i ananasa, zmieszane z nutami lawendy, jałowca i geranium. Boss 6 to zapach typu casual.
Balsam po goleniu Hugo Boss 50ml
Hugo Boss, Boss Bottled, Hydration, After-Shave Lotion, 50 ml
Woda po goleniu Boss No.6 Bottled marki Hugo Boss. Wybrany produkt ma pojemność 50 ml.
BOSS Bottled. - zapach, który emanuje sukcesem i którego sekretem sukcesu jest niezwykła kreacja zapachowa. Dzięki aromatycznym, owocowym nutom w nucie głowy - zwłaszcza czerwonemu jabłku - BOSS Bottled. wkroczył na nowe terytorium na rynku męskich zapachów i stał się em. To, co czyni go wyjątkowym, to ponadczasowy, uderzająco męski blask. Niepowtarzalny i niepowtarzalny - do dziś.
Ta woda po goleniu jest wzbogacona zapachem perfum Bottled. Nutami głowy tego zapachu są jabłko, czarny pieprz i bergamotka. Nutami serca są cynamon, kasztan i kardamon. Nutami bazy są piżmo i wetyweria. Produkt chłodzi i pielęgnuje skórę po goleniu.
HUGO BOSS Bottled. Rodzaj produktu: Balsam po goleniu, Pojemność (ml): 50 ml
Nuty głowy: Bergamotka, Cytryna, Jabłko, Geranium, Mech dębowy, Śliwka: Nuty środkowe: Cynamon, Goździk, Mahoń: Nuty bazy: Cedr, wetyweria, wanilia, drzewo oliwne, drzewo sandałowe
Wykwintny,
Hugo Boss Balsam po goleniu 351155 DUITSLAND karton @ 1 butelka x 50 ml
- Model
- Boss Bottled
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Hugo Boss Boss Bottled Woda po goleniu we flakonie, 50 ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- EAN
- 0737052351155737052351155
- Numer producenta
- 193353
- Model
- Boss Bottled
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Hugo Boss Boss Bottled Woda po goleniu we flakonie, 50 ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- EAN
- 0737052351155737052351155
- Numer producenta
- 193353
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Hugo Boss, Boss Bottled, Hydrating, After-Shave Lotion, 100 ml
1 437,40 zł/1l
143,74 zł
Sprzedawca: Tersorte

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
828,40 zł/1l
62,13 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

INF 1 para kolców/butów antypoślizgowych Czarny 38-43
59,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 200 ml, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Bursztyn, Piżmo, Mech dębowy, Wanilia, Drzewo cedrowe, Massoia, Drzewo sandałowe, Geranium, 1 szt.
1 191,75 zł/1l
238,35 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hugo Boss Bottled Sport woda toaletowa spray 50ml
7 898,00 zł/1l
394,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Hugo Boss Boss Bottled Woda perfumowana, 100ml
2 409,00 zł/1l
240,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - kremowy
659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss The Scent woda po goleniu dla mężczyzn 100 ml
225,15 zł
Sprzedawca: somnia24

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 393,30 zł/1l
139,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique Happy For Men, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol denat., water\aqua\eau, fragrance (parfum), limonene, linalool, benzyl salicylate,...
1 522,90 zł/1l
152,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hugo Boss, Boss Bottled, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
371,40 zł/1l
55,71 zł
Sprzedawca: Tersorte

Hugo Boss butelkowany żel pod prysznic 150 ml
557,13 zł/1l
83,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Trussardi Uomo, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml
2 118,00 zł/1l
211,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Koszulka męska, rozmiar M - 7 sztuk - Fruit of the Loom
80,50 zł
Sprzedawca: VitoPrice

Poduszki, 2 Szt., Wypełnienie Z Puch/Pierze, 80X80 Cm, Białe Lumarko!
224,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

DOLCE&GABBANA The One For Men EDP 100ml
2 848,90 zł/1l
284,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Remington PG6030, Czarny, 0,2 mm, 1,6 cm, Broda, Ucho, Nos, Bateria, 40 min
118,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

De’Longhi Radia S TRRS0920, Podgrzewacz elektryczny pomieszczeń na olej, Olej, 1,4 m, Wewnętrzna, Podłoga, Biały
535,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

herlitz 50043040 herlitz Ultimate "Graffiti" plecak szkolny
225,55 zł
-11,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
214,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Medisana BU 512, Przedramię, Automatyczny, Biały, LCD, 2 użyt., AA
109,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Princess 529202, Szczotka z gorącym powietrzem, Ciepły, Proste w kształcie beczki, Czarny, Plastik, Wiszący hak
205,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 87% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
87%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
3%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
1%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Balsam po goleniu Hugo Boss najlepszy!
Zawartość 0,1 l
Jako senior i "golący się na mokro od wieków", przetestowałem wiele balsamów po goleniu, gdy po raz pierwszy zacząłem się golić. Wkrótce znalazłem ten, który uważam za najlepszy: Hugo Boss, Balsam po goleniu w butelce, 100 ml
Oceniono dnia 29 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra woda po goleniu, pachnie tak samo jak EdT
Zawartość 0,1 l
Produkt był dobrze zapakowany i został szybko wysłany. AfterShave pachnie dokładnie tak jak EdT i jest wyposażony w zakrętkę. Otwór jest wystarczająco duży, aby uniknąć rozlania zbyt dużej ilości podczas używania.
Oceniono dnia 14 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super!
Zawartość 0,1 l
Cóż, o tym produkcie nie trzeba wiele mówić! Po prostu Boss! Przesyłka dotarła do mnie dobrze zapakowana i całkiem szybko. Chętnie zamówię ponownie!
Oceniono dnia 18 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Zawartość 0,1 l
Mojemu mężowi podoba się ta woda po goleniu ze względu na zapach i nie podrażnia skóry Również bardzo szybka dostawa z Kauflandu mogę tylko polecić
Oceniono dnia 29 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Woda po goleniu
Zawartość 0,1 l
Boss Aftershave to najlepsza woda po goleniu, jaką znam. Otrzymałem go w prezencie cztery lata temu i od tamtej pory nie używam niczego innego.
Oceniono dnia 13 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Z przyjemnością ponownie
Zawartość 0,1 l
Używam tej wody po goleniu od kilkudziesięciu lat. To był i jest jedyny produkt, który nie wywołuje u mnie reakcji alergicznych. Pozostanę przy nim.
Oceniono dnia 2 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, świetny produkt
Zawartość 0,1 l
Mój mąż używa produktów Boss od kilku lat, zapach jest bardzo przyjemny, chciałabym dać mu po goleniu na Dzień Ojca
Oceniono dnia 23 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Woda po goleniu Boss
Zawartość 0,1 l
Jestem bardzo zadowolony z tego produktu od około 10 lat. Jest bardzo dobry i niezbyt drogi!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Floïd The Genuine, Balsam po goleniu, do wszystkich rodzajów skóry, 400 ml, nawilżający, odświeżający, łagodzący, o kwiatowym zapachu, 1 sztuka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
147,72 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS
369,30 zł/1l

Balsam po goleniu Floris Elite (100 ml)
387,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 870,30 zł/1l

Dior Homme Balsam po goleniu, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
287,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 873,60 zł/1l

207 ml Brut - płyn po goleniu w sprayu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
47,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
231,84 zł/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Balsam po goleniu, 125 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
270,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 161,28 zł/1l

Balsam po goleniu Armani Acqua Di Gio Pour Homme



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
252,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 944,23 zł/1kg

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme balsam po goleniu 100ml



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
236,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
908,77 zł/1kg

Brut | Woda po goleniu After Shave 147 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
374,08 zł/1l

Mary Kay MK MEN chłodzący żel po goleniu 73 m
107,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 474,25 zł/1kg

Acqua di Parma Colonia, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
215,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 159,80 zł/1l

Rabanne Invictus, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, XYLITOL, HAMAMELIS..., 1 szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
207,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 073,90 zł/1l

Reuzel, Reuzel, Calming & Cooling, After-Shave Lotion, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,90 zł/1l

Aveda 18084888308, Skóra uniwersalna, 75 ml, Nawilżający, Kojąca, Tubka, 1 szt.
185,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 476,40 zł/1l

Hermès Terre D'Hermès AS 100 ml M



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
211,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 111,70 zł/1l

Rituals Homme 162943, Żel po goleniu, Skóra wrażliwa, Skóra z zaczerwienieniami, Skóra uniwersalna, 100 ml, Zapobiega zaczerwienieniom, Chłodzenie, Butelka, 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 375,80 zł/1l

Pastylki woskowe pszczele, 50g. Naturalne kosmetyki. Materiał do rękodzieła, do tworzenia własnoręcznie: balsamy, świece, lotiony
198,91 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
3 978,20 zł/1kg

Tabac Original Balsam do golenia, 150ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
174,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 164,20 zł/1l

Cerruti 1881 Pour Homme AS 100 ml M



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
125,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 255,10 zł/1l

Méthode For Men Kojący i odżywczy balsam po goleniu 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 186,10 zł/1l

Wilkinson After Shave Classic good care dla mężczyzn 100ml opakowanie 5 sztuk



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
169,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,20 zł/1l