Leg Avenue - Biale Kryjace Rajstopy Z Falbanka I Koluka

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

34,72 zł

+ 7,99 zł za wysyłkę

Kraj wysyłki: Polska

pt. 3 – wt. 7 lipca
Nasze najlepszeoferty
Pończochy i rajstopy do kostiumów i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla 80. i 90. latki różowe retro neonowe pończochy Neon – strój na karnawał i bal maskowy – dodatek do kostiumu pończochy neonowe
80. i 90. latki różowe retro neonowe pończochy Neon – strój na karnawał i bal maskowy – dodatek do kostiumu pończochy neonowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,17 zł
Sprzedawca: tkgruppe
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 6255_00222, Biały, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 6255_00222, Biały, One Size, 1 szt.
47,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue - Nylonowe Podkladki Z Koronka Bialo/Czerwone
Leg Avenue - Nylonowe Podkladki Z Koronka Bialo/Czerwone
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 9511_06222, Czerwony, Biały, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 9511_06222, Czerwony, Biały, One Size, 1 szt.
79,52 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 1022_00222, Biały, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 1022_00222, Biały, One Size, 1 szt.
72,69 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 5572_00222, Biały, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 5572_00222, Biały, One Size, 1 szt.
28,20 zł
-26%
20,80 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 9014_00222, Biały, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 9014_00222, Biały, One Size, 1 szt.
44,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 1001_00322, Czerwony, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 1001_00322, Czerwony, One Size, 1 szt.
45,28 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 9316_00722, Czarny, Biały, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 9316_00722, Czarny, Biały, One Size, 1 szt.
62,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 3013_00222, Biały, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 3013_00222, Biały, One Size, 1 szt.
50,26 zł
-18%
40,88 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 3013_00122, Czarny, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 3013_00122, Czarny, One Size, 1 szt.
40,88 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 6005_00722, Czarny, Biały, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 6005_00722, Czarny, Biały, One Size, 1 szt.
45,83 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 6120_00722, Czarny, Biały, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 6120_00722, Czarny, Biały, One Size, 1 szt.
64,18 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 9011_03122, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 9011_03122, One Size, 1 szt.
166,15 zł
-125,27 zł
40,88 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 1001Q_00307, Czerwony, Queen, 1 szt.
Leg Avenue 1001Q_00307, Czerwony, Queen, 1 szt.
37,58 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue - Bezramiączkowe Nieprzejmujące Pończochy Czarne
Leg Avenue - Bezramiączkowe Nieprzejmujące Pończochy Czarne
60,42 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 1000Q_00107, Czarny, Queen, 1 szt.
Leg Avenue 1000Q_00107, Czarny, Queen, 1 szt.
166,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 3030_00122, Czarny, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 3030_00122, Czarny, One Size, 1 szt.
17,02 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 1101Q_00322, Czerwony, Queen, 1 szt.
Leg Avenue 1101Q_00322, Czerwony, Queen, 1 szt.
158,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 9014_02922, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 9014_02922, One Size, 1 szt.
35,41 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Kryjące, białe rajstopy z falbanką i wykończeniem w kokardkę

  • REGULOWANY ROZMIAR.
  • Skład: 100% poliamid

Od prestiżowej marki LEG AVENUE.



Główny kolor produktu:
Biały
Rozmiar (określony):
One Size
Ilość na paczkę:
1 szt.


Opaque Thigh Highs White

  • Idealne dopasowanie i wygoda noszenia
  • Idealny dodatek do eleganckich strojów
  • Dodają stylowego charakteru każdej stylizacji
  • Wysokiej jakości materiał zapewnia długotrwałą wytrzymałość


Opaque

Thigh Highs

With Bow WhiteOpaque

Thigh Highs With Satin Ruffle Trim And Bow



Leg Avenue rajstopy białe kryjące z falbanką i kokardką uniwersalneLeg Avenue

  • Czas wysyłki: 1


LEG AVENUE - GRUBE BIAŁE SPODNIE NA SZELKACH Z MARSZCZENIAMI I KOKARDKAMI

Rozmiar: jeden rozmiar Materiał: 100% nylon Kolor: biały Wyprodukowano na Tajwanie
Rozmiar odzieży
Standard size
Kolor
Biały
Grupy docelowe
Kobiety
Unisex
Wymiary
0 cm x 0 cm x 0 cm x 0 cm
Skład materiału
100% poliamid
Waga
0.067 kg
Liczba sztuk
8
Model
Leg Avenue Hosiery
Producent
Leg Avenue
EAN
0714718005980
714718005980
Numer producenta
6010_00222

Rozmiar odzieży
Standard size
Kolor
Biały
Grupy docelowe
Kobiety
Unisex
Wymiary
0 cm x 0 cm x 0 cm x 0 cm
Skład materiału
100% poliamid
Waga
0.067 kg
Liczba sztuk
8
Model
Leg Avenue Hosiery
Producent
Leg Avenue
EAN
0714718005980
714718005980
Numer producenta
6010_00222
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 6255_00322, Czerwony, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 6255_00322, Czerwony, One Size, 1 szt.
47,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 1042_00122, Czarny, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 1042_00122, Czarny, One Size, 1 szt.
129,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 9122_00122, Czarny, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 9122_00122, Czarny, One Size, 1 szt.
61,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 9122_00322, Czerwony, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 9122_00322, Czerwony, One Size, 1 szt.
72,11 zł
-7%
67,06 zł
Sprzedawca: QIKtech
Wymagana weryfikacja wieku

Potwierdź swój wiek w koncie klienta, w sekcji „Moje dane".

Leg Avenue 7348_00122, Czarny, One Size, 1 szt.
47,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 6005_01122, Czarny, Czerwony, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 6005_01122, Czarny, Czerwony, One Size, 1 szt.
166,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Skarpety Harry Potter Gryffindor
Skarpety Harry Potter Gryffindor
81,72 zł
Sprzedawca: Parfumtoi
Zdjęcie produktu dla Rajstopy dziecięce w czerwono-białe paski - 70DEN 11-14 lat
Rajstopy dziecięce w czerwono-białe paski - 70DEN 11-14 lat
57,78 zł
Sprzedawca: Parfumtoi
Zdjęcie produktu dla Podkolanówki z różnymi wzorami - Pończochy w standardowym rozmiarze białe z serduszkami i satynową kokardką
Podkolanówki z różnymi wzorami - Pończochy w standardowym rozmiarze białe z serduszkami i satynową kokardką
35,14 zł
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Harry Potter skarpetki do kostki 3-pak Gryffindor
Harry Potter skarpetki do kostki 3-pak Gryffindor
63,22 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla Disney - 3-pak skarpetek z Myszką Miki
Disney - 3-pak skarpetek z Myszką Miki
68,00 zł
Sprzedawca: POPventure
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 9942_00122, Czarny, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 9942_00122, Czarny, One Size, 1 szt.
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
71,79 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Harry Potter skarpetki do kostki 3-pak Ravenclaw
Harry Potter skarpetki do kostki 3-pak Ravenclaw
70,03 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Boland 02272, Pończochy do kostiumu, Dorosły, Damski, Nylon, Poliester, Czarny, Biały, 60 g
Boland 02272, Pończochy do kostiumu, Dorosły, Damski, Nylon, Poliester, Czarny, Biały, 60 g
53,33 zł
Sprzedawca: Parfumtoi
Zdjęcie produktu dla pończochy do paska w kolorze neonowego różu
pończochy do paska w kolorze neonowego różu
55,17 zł
Sprzedawca: Parfumtoi
Zdjęcie produktu dla Boland 02254, Pończochy do kostiumu, Dorosły, Damski, Nylon, Czerwony, Biały, 150 g
Boland 02254, Pończochy do kostiumu, Dorosły, Damski, Nylon, Czerwony, Biały, 150 g
73,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Pończochy więzienne Rozmiar: XL
Pończochy więzienne Rozmiar: XL
84,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Zestaw 3 skarpetek Pinkie Minnie Rozmiar: 36-41
Zestaw 3 skarpetek Pinkie Minnie Rozmiar: 36-41
54,29 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Podkolanówki marynarskie w niebiesko-białe paski z kotwicą - Rozmiar uniwersalny
Podkolanówki marynarskie w niebiesko-białe paski z kotwicą - Rozmiar uniwersalny
48,60 zł
Sprzedawca: Parfumtoi
Zdjęcie produktu dla Skarpetki z postacią Sonic rozmiar 246 &#223 e 35/41
Skarpetki z postacią Sonic rozmiar 246 &#223 e 35/41
48,92 zł
Sprzedawca: somnia24
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Oblique Unique Rajstopy siatkowe o grubym splocie Karnawał - czarne
Oblique Unique Rajstopy siatkowe o grubym splocie Karnawał - czarne
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
7,22 zł
Sprzedawca: Jumada
Zdjęcie produktu dla Zestaw anioła z tiulową spódnicą i skrzydłami
Zestaw anioła z tiulową spódnicą i skrzydłami
53,99 zł
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue - Nylonowe Podkladki Z Koronka Bialo/Czerwone
Leg Avenue - Nylonowe Podkladki Z Koronka Bialo/Czerwone
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 9303_00122, Czarny, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 9303_00122, Czarny, One Size, 1 szt.
142,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Leg Avenue 9316_00722, Czarny, Biały, One Size, 1 szt.
Leg Avenue 9316_00722, Czarny, Biały, One Size, 1 szt.
62,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Kostium tiulowa spódniczka tutu w kolorze czarnym
Kostium tiulowa spódniczka tutu w kolorze czarnym
17,08 zł
Sprzedawca: ZakupyTV

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla 80. i 90. latki różowe retro neonowe pończochy Neon – strój na karnawał i bal maskowy – dodatek do kostiumu pończochy neonowe
80. i 90. latki różowe retro neonowe pończochy Neon – strój na karnawał i bal maskowy – dodatek do kostiumu pończochy neonowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,17 zł
Sprzedawca: tkgruppe