5,0



Na podstawie 1 opinii
Zawartość:
0.5 l- 0.5 l
- 0.75 l
fischer 1C pianka do szybkiego montażupoliuretan 1/500 B2 12 szt
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
176,40 zł
281,79 zł / 1kg
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Pianki budowlane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
beko Pistolen-Brunnenschaum 750ml für NBS Pistole334,40 zł/1l
250,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
beko Pistolenschaum XXL - 45, 500 ml542,00 zł/1l
271,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Pistolenschaum Mehrjahreszeit Pup As 750 B3 - Fc 56843263,21 zł/1l
47,41 zł
Sprzedawca: BKTechnik24_de

Więcej informacji o reklamie
Pistolet do dozowania piankipoliuretan – PTFE – 32 cm118,53 zł/1l
88,90 zł
Sprzedawca: MasterBau

beko Montageschaum 1K 500 ml
490,30 zł/1l
245,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Soudal 2C pianka montażowa Soudafoam B2 pianka adaptacyjna zielona 400 ml 12 szt
1 840,35 zł/1l
736,14 zł
Sprzedawca: doenges1903

Bauhus Piana Pistoletowa Niskoprężna Całoroczna 750 ml do Montażu Okien, Drzwi i Izolacji
29,32 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: BAUHUS

Beko Frame Foam Premium 2K 400ml
755,62 zł/1l
302,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szybkomontująca pianka Fischer Profipoliuretan S 750 B2
241,60 zł/1l
181,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

fischer niskomonomerowa pianka poliuretanowapoliuretan P EVO 750 B2 12 szt
206,31 zł/1l
154,73 zł
Sprzedawca: Sotel

Pianka pistoletowa E-Collpoliuretan B2 750ml (zawiera MDI), 4317784150910
603,92 zł
Sprzedawca: doenges1903

Dysze zamienne Fischer Pianka montażowapoliuretan PU-A B (5)
2 893,33 zł/1kg
60,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

FISCHER pianka montażowa 750mlpoliuretan 1/750 rurowa 525003
45,45 zł/1kg
34,09 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Pianka pistoletowa Fischer PUP AS 750 B3 Pianka montażowa całoroczna 750 ml - 6 sztuk
287,59 zł/1l
215,69 zł
Sprzedawca: BKTechnik24_de

CERESIT WhiteTeq pianka w tubce 750 ml
89,19 zł/1l
66,89 zł
Sprzedawca: MasterBau

Pianka do czyszczeniapoliuretan 500 ml, BULDOK
94,06 zł/1l
47,03 zł
Sprzedawca: Teshop

Soudafoam Pure DGNB test 0,75l
2 843,98 zł/1l
1 421,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

Pianka poliuretanowa Penosilpoliuretan 46 pistola 750 ml
70,80 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pistolet do pianki PurPena SOUDAFOAM, pojemność 870 ml
41,80 zł/1kg
37,62 zł
Sprzedawca: Artisan

Pianka montażowa 750 ml, BULDOK
53,12 zł
Sprzedawca: Teshop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
FISCHERC 1-składnikowa pianka do szybkiego montażu (pianka do studni)
- 1-składnikowa pianka poliuretanowa Odporna na gnicie Odporna na fekalia Uniwersalny zakres zastosowań
- Wysoka stabilność podczas przechowywania
Artykuł 88565 Pianka poliuretanowa 1 K-PU 1-komp. FISCHER Pianka montażowapoliuretan do wypełniania - izolowania - uszczelniania - Wymiary:poliuretan 1 500poliuretan = S (12 sztuk) Dalsze informacje techniczne: - Baza chemiczna: poliuretan - Typ: 1 K-PU - Kod grupy: 88565.000 - Norma: REYHER art. 88565 - Powierzchnia: pianka 1-komp
Wysokiej jakości pianka do szybkiego montażu i studnipoliuretan Pro 500 B2 do klejenia i uszczelniania pierścieni włazów, izolowania i wypełniania połączeń, przedłużania dachów i suchej zabudowy. Świadectwo kontroli Generalnego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego dla B2 i test wodoszczelności do klejenia pierścieni włazów, dzięki czemu spełnia wymagania dla pianki studziennej. Test izolacji akustycznej 61 dB. Wysoka wydajność do 24 litrów piany. Zamykany FixAdapter do natychmiastowego użycia i ponownego wykorzystania otwartych puszek. W zestawie rękawice ochronne dla użytkowników końcowych.
- Waga
- 0.626 kg
- Zawartość
- 0.5 l
- EAN
- 4006209504260
- Numer producenta
- 8724039
- Producent
- Fischer Fahrrad
- Waga
- 0.626 kg
- Zawartość
- 0.5 l
- EAN
- 4006209504260
- Numer producenta
- 8724039
- Producent
- Fischer Fahrrad
Brak hasła ostrzegawczego
Pasuje również do tego

beko Montageschaum 1K 500 ml
490,30 zł/1l
245,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Podtynkowy system prysznicowy ze słuchawką prysznicową Deszczownica łazienkowa 30 cm ze stali nierdzewnej Zestaw Bateria termostatyczna czarna
474,07 zł
Sprzedawca: Easybuy

Zestaw 4 sztuk nowoczesnych nóżek meblowych Sossai w kolorze matowej czerni, regulowanych na wysokość 100 mm – nóżki do szafek i cokołów
252,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unyqoos

Soudal 2C pianka montażowa Soudafoam B2 pianka adaptacyjna zielona 400 ml 12 szt
1 840,35 zł/1l
736,14 zł
Sprzedawca: doenges1903

fischer Pistolenschaum 1K PUP S 750 750ml
94,17 zł/1kg
84,75 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

SANILO® Deska sedesowa z mechanizmem cichego domykania Golden Leaves, deska sedesowa bezpośrednio od producenta, deska sedesowa, deska sedesowa, deska sedesowa, deska sedesowa z mechanizmem cichego domykania
418,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Parasol N19, parasol ogrodowy, Ø 3m uchylny poliester/aluminium 5kg ~ kremowy
468,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: heute-wohnen

beko Pistolen-Brunnenschaum 750ml für NBS Pistole
334,40 zł/1l
250,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goodyear 235/50 R19 103W Vector 4 Season G3 Xl
674,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: B.

nabbi Plastikowa donica balkonowa DRL500PW 49,2 cm - antracyt
30,31 zł
Sprzedawca: VISO

MSV 3700703950035, wzór, pierścień, poliester, zielony, biały, 30 °C, 1800 mm
74,08 zł/1m
133,35 zł
Sprzedawca: bath_ambiente24

Grohe Einhandmischer Spültisch Eurosmart flacher Auslauf verchromt
407,00 zł
Sprzedawca: GHS-Berlin

MSV Design zdejmowana deska sedesowa, mechanizm cichego domykania, Fast Fix/szybkie mocowanie, mocowanie na przycisk, deska sedesowa pokrywa WC deska sedesowa "Malta" niebieska, biała
95,26 zł
Sprzedawca: bath_ambiente24

WENKO Półka narożna 2 poziomy Classic WC dla gości Półka łazienkowa Schowek pod prysznicem
180,80 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Bosch GBH 2-26 F Professional, SDS Plus, Czarny, Niebieski, 6,9 cm, 900 RPM, 2,7 J, 4000 bpm
925,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bridgestone 195/60 R15 88V Turanza T005
489,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: B.

VidaXL 44343, Lounge, Poliester, Czarny, 120 kg, 610 mm, 1380 mm
437,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Opony CONTINENTAL 295/45 R20 114V WinterContact™ TS850P XL
1 359,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 225/55 R18 102 V XL
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: A.

Opony BARUM 175/65 R15 84T QUARTARIS 5 ALL SEASONS
307,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: D.

MSV 3700703953128, 153 mm, 650 mm
104,12 zł
Sprzedawca: bath_ambiente24

Kumho 255/55 R19 111W Solus Ha32 M+S All Season Xl
472,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: B.

Emco 055000141 Wieszak na ręczniki loft 00141
347,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MEGABAD

Gardena AquaClean 24/18V P4A, Kompaktowy, Bateria, 5 m, 20 l, Czarny, Niebieski, Pomarańczowy, 250 l/h
1 053,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Uchwyt ścienny Secura 40,5 cm ze stali nierdzewnej
303,32 zł
-12,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
290,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

PURE & SOLID Umywalka-EHM 100 bez wyskakującego odpływu chrom
765,62 zł
-72,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
693,40 zł
Sprzedawca: Eoshop

Hankook 235/50 R18 101V W330 Winter Icept Evo 3X Xl
901,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

WENKO Teleskopowy narożnik prysznicowy 70-260 cm Półki łazienkowe Półki WC ze stali nierdzewnej Duże, czarne
235,75 zł
-13,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
221,88 zł
Sprzedawca: TR8

Rowenta Mini Excel SO9261, Wentylator elektryczny ogrzewacza pomieszczeń, Ceramika, 1,5 m, IP20, Wewnętrzna, Biurko, Stół
354,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Einhell TC-TS 2225 U, 4250 RPM, 5,5 cm, 8 cm, -45 - 45°, Czerwony, Srebrny, 1800 W
1 025,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

FISCHER PUP P750 – Pianka montażowa do styropianu, XPS i izolacji – Mocna pianka w opakowaniu zawierającym 6 sztuk.
237,09 zł
Sprzedawca: BKTechnik24_de

Pistolenschaum Mehrjahreszeit Pup As 750 B3 - Fc 568432
47,41 zł
Sprzedawca: BKTechnik24_de
63,21 zł/1l

Pistolet do dozowania piankipoliuretan – PTFE – 32 cm
88,90 zł
Sprzedawca: MasterBau
118,53 zł/1l

CERESIT WhiteTeq pianka w tubce 750 ml
66,89 zł
Sprzedawca: MasterBau
89,19 zł/1l

FISCHER PUP P750 – Pianka montażowa do styropianu, XPS i izolacji – Mocna pianka w opakowaniu po 2 sztuki.
86,08 zł
Sprzedawca: BKTechnik24_de

Soudal Flexifoam Gun 750 ml
45,72 zł
Sprzedawca: MasterBau
60,96 zł/1l

Soudal Płyn do usuwania silikonu 100 ml
51,13 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,76 zł
Sprzedawca: MasterBau
285,07 zł/1kg

Pianka poliuretanowa WÜRTH Purlogic Fast 2C pianka montażowa pianka ramowa 400ml pianka budowlana adapter



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
124,75 zł/1l