Haribo żelki
252 wyniki
Więcej informacji o reklamie

Żelki Spaghetti red sauer 85g - Haribo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,19 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,90 zł/1kg
Bestseller
Więcej informacji o reklamie

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej informacji o reklamie

Haribo Gold Bears Lemon Variety Pure Gold Bears Limited Edition 450g
22,78 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,62 zł/1kg

3x HARIBO 10054475 HARIBO Pasta Penne SAUER Fruchtgummi 160,0 g
60,69 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: VaVaDo
379,31 zł/1kg

Haribo 4001686009369, Żelki, 1,2 kg, Mango, Marakuja, Wielobarwny, 1638 kJ, 387 kcal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
71,38 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: somnia24
54,91 zł/1kg

Haribo Miami Sauer Dose, Miękkie cukierki, 1,12 kg, Jabłko, Jeżyna, Cytryna, Pomarańczowy, Truskawka, Wielobarwny, 1504 kJ, 354 kcal
45,00 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,35 zł/1kg

Haribo 39185, Twarda gumowaty, 45 g, Owoce, Wielobarwny, 1452 kJ, 342 kcal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
152,95 zł
+ 64,95 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: Candyspot
84,97 zł/1kg
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Zyskaj więcej
Haribo 96245, Żelki, 1 kg, Jabłko, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
54,55 zł
+ 21,60 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: LAVONIO

Guma owocowa Haribo Ron Weasley z magicznymi symbolami woreczek 160g
9,33 zł
+ 13,99 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Megasam24PL
58,31 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Harry Potter gumy owocowe z magiczną nutą torebka 160g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,33 zł
+ 13,99 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Megasam24PL
58,31 zł/1kg

Haribo Almdudler guma owocowa o smaku czarnego bzu saszetka 160g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,53 zł
+ 19,49 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – pt. 9 października
Sprzedawca: Katomix
53,31 zł/1kg

Haribo Hermiona Granger gumy owocowe magiczne figurki torebka 160g
8,53 zł
+ 19,49 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – pt. 9 października
Sprzedawca: Katomix
53,31 zł/1kg

MAOAM 10054443 MAOAM Stripes Kaubonbons 100 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,38 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bumix – kolorowe, owocowe figurki z piankowego cukru, opakowanie 175 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,62 zł
+ 19,49 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – pt. 9 października
Sprzedawca: Katomix
49,26 zł/1kg

HARIBO 10046737 SPIEGELEIER Fruchtgummi 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
84,24 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: somnia24
86,40 zł/1kg

HARIBO 10051385 HARIBO Bunte Schnecken Fruchtgummi 160,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
6,78 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Kicker Brause guma owocowa o smaku Fassbrause 175g
8,55 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
48,86 zł/1kg

Haribo Cola guma owocowa w torebce o smaku coli klasyczna 175g
8,51 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
48,63 zł/1kg

Haribo Pasta Flagga guma do żucia kwaśne owoce cukierki owocowe 160g
8,51 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,19 zł/1kg

Haribo Konfekt Fan Pixel lukrecja z nadzieniem owocowym 160g
8,51 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,19 zł/1kg

HARIBO 10051583 HARIBO Kinder-Party Fruchtgummi 250,0 g
22,00 zł
+ 13,99 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Megasam24PL
88,00 zł/1kg

Haribo Bunte Runde veggie Party Box klasyczna okrągła puszka 750 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,17 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,89 zł/1kg

Haribo 4001686003039, Miękkie cukierki, 230 g, Owoce, Wielobarwny, 1525 kJ, 360 kcal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,97 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,09 zł/1kg

Haribo 4001686003398, Żelki, 750 g, Jabłko, Wiśnia (owoc), Cola, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1443 kJ, 339 kcal



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
80,69 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: VaVaDo
107,59 zł/1kg

HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,51 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,01 zł/1kg

HARIBO 10052259 HARIBO Riesen Tannen Fruchtgummi 200,0 g
10,46 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Haribo Ciasteczka świąteczne gumy owocowe z cukrem piankowym 250 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,75 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,00 zł/1kg

HARIBO 10052055 HARIBO Süße Waffeln Fruchtgummi 175,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,46 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,77 zł/1kg

HARIBO 10052003 HARIBO Perl-Kugeln Fruchtgummi 200,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,46 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Haribo Lasso Cola veggie fruit gum cable z nadzieniem cukierniczym 3500g
175,51 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,15 zł/1kg

Haribo 125956, Twarda gumowaty, 1,2 kg, Owoce, Wielobarwny, 1579 kJ, 373 kcal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
80,86 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: somnia24
67,38 zł/1kg

Haribo Lasso malina jeżyna veggie guma owocowa kabel 3500g
173,59 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,60 zł/1kg

Haribo Kirsch Cola butelki wegetariańskie o smaku Kirsch Cola 175g
6,78 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,74 zł/1kg

HARIBO 10042471 Air-Drops Bonbons 100,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
59,11 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: VaVaDo
591,10 zł/1kg

Haribo dark cone veggie mix guma owocowa z lukrecją 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,98 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,03 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Wybrane filtry
Korzyści z dostawy
- Szybka dostawa (1–3 dni)
- Darmowa dostawa
Marka
- Haribo
- Trolli
- Red Band
- Bubs Godis
- Barnetts
- Amos Sweerts
- Amos Sweets
- apetitki
- Apexage sro
- Astra
- Astra Sweets N.V.
- Autodrop
- Back zoo nature
- Beagley Copperman
- Bear Fruitsnack
- Bio 4You
- BIOPLANET
- Birkengold
- Brain Licker
- BRAT
- BRAT.PL
- Bridgewater Candle Company
- Cavendish & Harvey
- Cloetta
- Cokoc Food Co., Ltd.
- Confidas
- Crunch Punch
- Damel
- Dimono
- Dulceplus Colosinas A.S.
- Ella's Kitchen
- Fair Vape GmbH
- Ferrara Candy Company
- Fini
- Frusano
- gustiamo
- Harry Potter
- Heinerle - Berggold Schokoladen GmbH
- Hellma
- hitschies
- Hitschler
- International Sweet Trading e.K.
- Jelly Belly
- Jorda
- Katja
- Katja Feest
- Katjes
- Klene
- KoRo
- Lindt
- Lois Speck
- Look-O-Look
- Matthijs
- Matthijs BV
- Mega Einkaufsparadies
- Metzgerei Steiner
- Meurisse
- mind sweets
- nakd
- Nerds
- Nestlé
- Oldtimers
- Open Food
- Original Bärengarten
- Original Beans
- Öz Natur
- Pachranga
- Paiarrop
- Pep-Dex
- Promienie Słońca
- Pural
- RAPUNZEL
- Ravazzi Gummy s.p.a.
- Schluckwerder
- Selgros
- SKITTLES
- Smint
- Sperlari
- Storck
- Sultana
- Sümepa
- Süsswaren-Paradies
- Sweet Flash
- Sweet und Candy Distribution
- Swizzels
- Swojska Piwniczka
- Taksi
- Terrasana
- The Jelly Beans Factory
- Topical
- transfood
- Tri d'Aix
- Valora Trade
- Van de Boom
- Van Vliet Candy Company
- Venco
- Vidal
- Wagro
- Xylifresh
- YUMEARTH
Cena
- poniżej 60 zł
- 60 – 80 zł
- 80 – 100 zł
- powyżej 100 zł
–
- Wszystkie oferty
Recenzje klientów
& więcej