5,0



Na podstawie 1 opinii
Haribo Happy-Cola 100g Zelki
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
4,17 zł
41,70 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Haribo Happy Cherries 1,2 kg45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal48,77 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g26,47 zł/1kg
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
48,30 zł/1kg
4,83 zł
Sprzedawca: LAVONIO

HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo Żelki Saure Pommes 100 g
49,90 zł/1kg
5,21 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10051509 HARIBO Primavera Erdbeeren 100,0 g
530,40 zł/1kg
53,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Haribo OR02373, Żelka gumowa, 100 g, Owoce, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
52,90 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
46,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
46,17 zł/1kg
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren mix owocowy 175 g
37,72 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
38,76 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Open Food 8426617119584, D, 381 kcal, 61 g, 4,9 g, 3,4 g, 1,7 g
859,41 zł/1kg
58,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 4001686726013, Olej palmowy, 250 g, D, e330, e901, e903, 342 kcal, 47 g
202,84 zł/1kg
50,71 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Happy Cola, Żelki, 175 g, Cola, Morski, Półprzezroczysty, 110 kcal, 25 g
341,94 zł/1kg
59,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 140450008 Galaretka owocowa Kiss-Cola - puszka 150 sztuk
73,31 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Butelki gum owocowych Haribo Happy Cola o smaku coli 100g
HARIBO Happy Cola od lat zachwyca konsumentów niepowtarzalnym smakiem coli i autentycznym designem. Dwukolorowe butelki z gumami owocowymi nie tylko przyciągają wzrok, ale także zachwycają wyjątkowym pikantnym, orzeźwiającym smakiem. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów coli!
Zalety produktu:
- Dwukolorowy wygląd: Zwodniczo prawdziwy design butelki.
- Świeży smak coli: Pikantny i niepowtarzalny smak.
- Idealna na każdą okazję: w podróży, na imprezie lub jako przekąska między posiłkami.
- Miękka konsystencja: gwarantuje przyjemne żucie.
Dzięki HARIBO Happy Cola możesz cieszyć się pełnym smakiem - zarówno dla dużych, jak i małych łakomczuchów. Klasyka, która zawsze zachwyca!
HARIBO GmbH & Co KG Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
| Składniki | |
|---|---|
| Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; dekstroza; środek zakwaszający: kwas cytrynowy; syrop karmelowy; aromat; olej słonecznikowy; środek powlekający: wosk pszczeli biały i żółty. | |
| Informacja żywieniowa (na 100g) | |
| Energia: | 1459 kJ / 343 kcal |
| Tłuszcz: | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0,1 g |
| Węglowodany: | 77 g |
| w tym cukier: | 46 g |
| Białko: | 6,9 g |
| Sól: | 0,07 g |
| Informacje dla alergików | |
|---|---|
| Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY. |
Klasyk HARIBO o modnym smaku jest bardzo popularny wśród młodych i starszych: HARIBO Happy Cola w oryginale!
Haribo Happy-Cola - Zelki o smaku coli - Zawartosc: 100g - Smak: slodki Przechowywanie: - Chron przed cieplem i wilgocia! Skladniki: - Syrop glukozowy; cukier; zelatyna; dekstroza; srodek zakwaszajacy: kwas cytrynowy; syrop karmelowy; aromat; srodki powlekajace: wosk pszczeli bialy i zólty, wosk karnauba Wartosci odzywcze na 100g: - Wartosc energetyczna: 343 kcal, 1.459 kJ - Tluszcz: 0,5 g - Nasycone kwasy tluszczowe: 0,1 g - Weglowodany: 77 g - Cukier: 46 g - Bialko: 6,9 g - Sól: 0,07 g
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; dekstroza; środek zakwaszający: kwas cytrynowy; syrop karmelowy; aromat; substancje glazurujące: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia: 1459kJ/343kcal Tłuszcz: <0,5g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1g Węglowodany: 77g w tym cukier: 46g Białko: 6,9g Sól: 0,07g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Nazwa handlowa
- Guma owocowa
- Producent
- Numer producenta
- 87_150
- EAN
- 4001686323366
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; dekstroza; środek zakwaszający: kwas cytrynowy; syrop karmelowy; aromat; substancje glazurujące: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia: 1459kJ/343kcal Tłuszcz: <0,5g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1g Węglowodany: 77g w tym cukier: 46g Białko: 6,9g Sól: 0,07g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Nazwa handlowa
- Guma owocowa
- Producent
- Numer producenta
- 87_150
- EAN
- 4001686323366
Pasuje również do tego

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
48,30 zł/1kg
4,83 zł
Sprzedawca: LAVONIO

HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo OR02373, Żelka gumowa, 100 g, Owoce, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
52,90 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy Cola, Żelki, 175 g, Cola, Morski, Półprzezroczysty, 110 kcal, 25 g
341,94 zł/1kg
59,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 10051509 HARIBO Primavera Erdbeeren 100,0 g
530,40 zł/1kg
53,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,40 zł/1kg
11,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501511, Jednorazowa bateria, AAA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 1250 mAh
110,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Open Food 4001686331842, 25 g, D, 1398 kJ, 334 kcal, 42 g, 0,5 g
38,74 zł/1kg
6,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Żelki Saure Pommes 100 g
49,90 zł/1kg
5,21 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
46,17 zł/1kg
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8426617119584, D, 381 kcal, 61 g, 4,9 g, 3,4 g, 1,7 g
859,41 zł/1kg
58,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
38,76 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
159,52 zł/1kg
19,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
379,31 zł/1kg
60,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo Goldbaren mix owocowy 175 g
37,72 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10051161 HARIBO die SCHLÜMPFE Fruchtgummi 175,0 g
39,94 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
853,75 zł/1kg
34,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

nimm2® 387612 nimm2® Lachgummi Softies Joghurt Fruchtgummi 225,0 g
33,16 zł/1kg
7,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10046327 HARIBO Happy-Cola Sauer Fruchtgummi 175,0 g
346,80 zł/1kg
60,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 4001686726013, Olej palmowy, 250 g, D, e330, e901, e903, 342 kcal, 47 g
202,84 zł/1kg
50,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Brzoskwinie 175g
36,21 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
74,19 zł/1kg
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Halal Peach Rings, Miękkie cukierki, 100 g, Brzoskwinia, Pomarańczowy, Żółty, Torba, 1 szt.
45,60 zł/1kg
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Cola guma owocowa w torebce o smaku coli klasyczna 175g
48,63 zł/1kg
8,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

funny frisch Chipsfrisch Oriental wegetariańskie wegańskie chipsy w torebce 150g
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10046008 HARIBO fruitmania BERRY Fruchtgummi 160,0 g
42,44 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

hanuta 3519 minis 200,0 g
262,15 zł/1kg
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Yummi Yummi ajerkoniak bez alkoholu o smaku ponczu 1000g
41,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,44 zł/1kg

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Clowns gumy owocowe kolorowe herbatniki o smaku owocowym 1350g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
37,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
28,82 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Red Band fruit gum coins fruity sweet 5 asortyment 500g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,86 zł/1kg

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg