4,5



Na podstawie 24 opinii
Alpin Sneeuwschuiver / Sneeuwschep 41 cm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
67,59 zł
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Łopaty do śniegu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
COSTWAY odśnieżarka dachowa z gumową krawędzią, zakres regulacji 201-630 cm, aluminiowy odśnieżacz, skrobak dachowy odśnieżarka dachowa do systemu solarnego i dachu180,00 zł
-5,25 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
174,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Więcej informacji o reklamie
Łopata Do Odśnieżania Z Kółkami Lumarko!393,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Więcej informacji o reklamie
Pług śnieżny do wózka widłowego 150 x 38 cm czarny2 044,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Więcej informacji o reklamie
KOTARBAU® Lopata do sniegu Lopata do sniegu 48 cm z drewnianym uchwytem Wzmocnione ostrze z tworzywa sztucznego z metalowym mocowaniem i ergonomicznym uchwytem Czarny 128 cm59,41 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Łopata Prosperplast ALPE 50 ECO teleskopowa matowa czarna
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Łopata do śniegu Kwadratowy drewniany uchwytCzarny 45x35cm Krawędź profil aluminiowy
79,78 zł
Sprzedawca: SRM-Design

Łopata ogrodowa niebieska Bobo dla dzieci
33,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Uniwersalny czerwony pług śnieżny
121,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gardena 3241-20, Czarny, Niebieski, 50 cm
162,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Łopata ogrodowa uniwersalna do prac ziemnych 41 cm
37,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Odśnieżarka Alpinus 3A 55
74,99 zł
Sprzedawca: PAFEN

Łopata do odśnieżania Everest Eco czarna - Prosperplast
63,45 zł
Sprzedawca: AutoTuning

Łopata do śniegu FISKARS FS 143001
277,58 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Łopata Prosperplast ALPINUS ALUTUBE ERGO niebieska
74,99 zł
Sprzedawca: PAFEN

Freund Victoria Aluminium Schneeschieber Schneeschaufel 50x35cm, Alu-Stiel 125cm
613,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

pług śnieżny 128 cm czerwony/czarny zawieszany
156,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Łopata do śniegu z aluminium, 50 cm – profilowana krawędź z aluminium i drewniany trzonek
539,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Freund Victoria Schneeschaufel Aluline Schneeschieber rot Blattbreite 54 cm
502,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Fiskars 1003468, Łopata do śniegu, Aluminium, Plastik, Czarny, Szary, Pomarańczowy, Ergonomiczny, W kształcie litery D, 1,4 kg
215,45 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Odśnieżarka samochodowa Fiskars
136,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Uniwersalna łopata ALPIN 1A – niezawodna w każdych warunkach
ALPIN 1A od Prosperplast to poręczna, lekka i solidna łopata, która doskonale sprawdzi się zarówno zimą, jak i latem. Dzięki dużej szufli, aluminiowej krawędzi i trwałej konstrukcji z tworzywa sztucznego PP, świetnie radzi sobie z odśnieżaniem, przerzucaniem piasku, liści czy innych ogrodowych odpadków.
Jej ergonomiczny kształt i odpowiednio dobrana długość zapewniają komfort pracy bez nadmiernego obciążenia rąk. Idealna do użytku domowego, w ogrodzie, przy posesji, jak również w podróży – bez problemu zmieści się w bagażniku samochodu.
Zalety produktu:
Wytrzymała szufla z tworzywa sztucznego odporna na temperatury do –32°C
Aluminiowa krawędź natarcia – ułatwia odśnieżanie i rozbijanie lodu
Lekka konstrukcja z wygodnym uchwytem
Poręczna długość – idealna dla dorosłych i starszych dzieci
Kompaktowy rozmiar – łatwy do przechowywania i transportu
Specyfikacja techniczna:
Model: ALPIN 1A
Kolor: niebieski
Wymiary szufli: 41 × 33 cm
Długość całkowita: 133 cm
Materiał: tworzywo PP + aluminiowy profil + plastikowy uchwyt
Waga: ok. 1 kg
Przeznaczenie: śnieg, piach, liście, prace ogrodowe
Odpowiednia temperatura pracy: do –32°C
Dostarczana w opakowaniu do samodzielnego montażu
Łopata Alpin 1 A niebieska - Prosperplast
Łopata Alpin 1 A niebieska to niezawodne narzędzie, które idealnie sprawdzi się w trudnych zimowych warunkach. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i obszernemu zabierakowi, umożliwia szybkie i skuteczne usuwanie śniegu zarówno z dużych, jak i mniejszych powierzchni. Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, stanowi perfekcyjne połączenie lekkości i trwałości, zapewniając komfort użytkowania przez długie lata.
Produkt marki Prosperplast cechuje wysoka jakość wykonania, która gwarantuje niezawodność nawet podczas intensywnego użytkowania. Dzięki ergonomicznie zaprojektowanej rękojeści, łopata zapewnia pewny chwyt, minimalizując przy tym zmęczenie dłoni. Optymalna długość trzonka sprawia, że użytkownik może łatwo operować narzędziem, co znacznie zwiększa efektywność pracy.
Łopata Alpin 1 A to także doskonały wybór ze względu na prostotę przechowywania i transportu. Jej kompaktowe wymiary umożliwiają łatwe przechowywanie w samochodzie czy garażu, co czyni ją idealnym rozwiązaniem zarówno na co dzień, jak i podczas okolicznościowych wypraw na narty czy w góry. Polecamy produkt następującym klientom:
- Osobom poszukującym wytrzymałego narzędzia do odśnieżania
- Właścicielom domów jednorodzinnych
- Miłośnikom zimowych wyjazdów
Wybierając łopatę Alpin 1 A, inwestujesz w niezawodność i wygodę, która sprosta wszystkim wyzwaniom zimowego sezonu.
Alpin Sneeuwschuiver / Sneeuwschep 41 cm
- Ilość: 1 sztuka
- Ostrze łopaty: dł. x szer. = 41 x 33 cm
- Całkowita długość: 133 cm
- Materiał: tworzywo PP
- Krawędź ślizgowa: profil aluminiowy
- wytrzymały uchwyt z tworzywa sztucznego
- łopata do śniegu została zaprojektowana do pracy w temperaturach do -32°C i posiada certyfikat
- Dostarczana w stanie niezmontowanym w opakowaniu
- Ilość: 1 sztuka
- Ostrze łopaty : dł. x szer. = 41 x 33 cm
- Całkowita długość: 133 cm
- Materiał: tworzywo sztuczne PP
- Krawędź ślizgowa: profil aluminiowy
- wytrzymały uchwyt z tworzywa sztucznego
- łopata do śniegu została zaprojektowana do pracy w temperaturach do -32°C i posiada certyfikat
- Dostarczana w stanie niezmontowanym w opakowaniu
Grabie do śniegu ALPIN 1 A - niebieskie
Wytrzymałe grabie do śniegu ALPIN 1 A są wykonane z wysokiej jakości drewna z plastikową rączką i uchwytem, który ma aluminiową krawędź ułatwiającą rozbijanie zamarzniętego śniegu i lodu.
Parametry:
- długość: 41 cm
- wysokość: 132 cm
- materiał: tworzywo sztuczne, drewno i metal
- kolor: niebieski
- waga: ok. 1 kg
Łopata do śniegu 40 cm. z kradzieżą
- Łopata do śniegu z drewnianym trzonkiem
- Szerokość ostrza ok. 40 cm.
- Wyposażona w metalowe paski wzmacniające.
- Całkowita długość ok. 140 cm.
- Łopata do śniegu
- Kolor niebieski
- Stabilny uchwyt z tworzywa sztucznego
- Z aluminiowym profilem na ostrzu
- Zatwierdzona przez
- Wymiary wys. x szer. x dł. 133 x 41 x 33 cm
Opis produktu
- Łopata do śniegu z wysokiej jakości aluminiową krawędzią
- Plastikowa łopata do śniegu
- Szerokość łopaty 41 cm - głębokość 33 cm
- Długość 132 cm
- Nowy produkt
Plastikowa łopata do śniegu z drewnianą rączką i uchwytem od Otto Simon.
-Tworzywo sztuczne z rączką z twardego drewna i uchwytem w kształcie litery D
-Ostrze: 41 cm x 32 cm
-Całkowita długość: 124 cm
-Aluminiowa krawędź
-Kolor czarny
Łopata do śniegu została zaprojektowana do pracy w temperaturach do -32? C i posiada certyfikat .
- łopata do śniegu SNOW z uchwytem
- wykonana z tworzywa PP odpornego do -30°C
- Ostrze ALU
- drewniany uchwyt
- plastikowy uchwyt
Plastikowa łopata do śniegu ALPIN
- Uniwersalna łopata do śniegu - Ochrona krawędzi wykonana z profilu aluminiowego - Odporność na temperatury do -32 °C
łopata do śniegu ALPIN 1 A - niebieski IL1A-B333PROSPERPLAST - doniczki
Wysokość (mm)
1830
Długość (mm)
1320
Pług śnieżny 41 cm to wszechstronne urządzenie, które zostało opracowane specjalnie do użytku zimą. Dzięki szerokości 41 cm pług ten idealnie nadaje się do odśnieżania chodników i podjazdów. Solidna konstrukcja zapewnia trwałość i niezawodność nawet przy intensywnym użytkowaniu. Wymiary i materiał Pług do śniegu ma 41 cm szerokości i jest wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Funkcjonalność i konstrukcja Ten pług śnieżny jest łatwy w obsłudze i niezwykle wydajny w odśnieżaniu. Kompaktowa konstrukcja umożliwia precyzyjne sterowanie i manewrowanie w wąskich miejscach. Użytkowanie i zastosowanie Pług śnieżny 41 cm jest idealny do użytku prywatnego, a także do mniejszych obszarów komercyjnych. Znacznie ułatwia odśnieżanie oraz oszczędza czas i wysiłek, nawet przy dużych opadach śniegu. Cechy Idealny do chodników i podjazdów Solidna konstrukcja zapewniająca trwałość Łatwy w użyciu
Plastikowy spychacz do śniegu typu ALPIN 1A 410 mm Jednostka: 1 sztuka
- Waga
- 3 kg
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- Prosperplast
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- EAN
- 5905197140537
- Numer producenta
- 376459
- Producent
- Basic
- Waga
- 3 kg
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- Prosperplast
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- EAN
- 5905197140537
- Numer producenta
- 376459
- Producent
- Basic
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

esco Streusalz 09450621 12,5kg
6,32 zł/1kg
78,95 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Pilarka akumulatorowa FUXTEC FX-E1KS20, 20V, 10", 5m/s, do drewna, bez akumulatora
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FUXTEC

odkurzacz ręczny 120W Odkurzacz samochodowy Odkurzacz samochodowy Odkurzacz przenośny Wydajny odkurzacz ręczny Odkurzacz na sucho Gniazda zasilania 12V Samochód Czarny Retoo
35,89 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Relaxdays 10017160, Szczotki toaletowe i uchwyty, Drewno, Bambusowy, Plastik, Stal nierdzewna, Timeless, 360 mm
162,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Łopata ogrodowa uniwersalna do prac ziemnych 41 cm
37,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pistolet do prania tapicerki Tornado hcl-14
84,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Łopata Prosperplast ALPE 50 ECO teleskopowa matowa czarna
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

KOTARBAU® Lopata do sniegu Lopata do sniegu 48 cm z drewnianym uchwytem Wzmocnione ostrze z tworzywa sztucznego z metalowym mocowaniem i ergonomicznym uchwytem Czarny 128 cm
59,41 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Sól do posypywania 25 kg
2,60 zł/1kg
64,91 zł
Sprzedawca: Chlorito

Łopata Prosperplast ALPINUS ALUTUBE ERGO niebieska
74,99 zł
Sprzedawca: PAFEN

Łopata do śniegu Kwadratowy drewniany uchwytCzarny 45x35cm Krawędź profil aluminiowy
79,78 zł
Sprzedawca: SRM-Design

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Narzędzia dla dzieci grabie/łopata Prosperplast Bobo Comfort czerwone
20,23 zł
Sprzedawca: VISO

Sól do posypywania 5 kg
2,88 zł/1kg
14,38 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Clatronic HL3761WH, Wentylator elektryczny ogrzewacza pomieszczeń, Wewnętrzna, Podłoga, Stół, Biały, 2000 W, 220 - 240 V
72,00 zł
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Bosch Easy Cut & Grind, 6000 RPM, 5 cm, Bateria, 430 g
345,24 zł
-48,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
296,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Łopata ogrodowa niebieska Bobo dla dzieci
33,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor: czarny
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

nabbi Stojak na parasol MPOR 10 l - antracyt
31,33 zł
Sprzedawca: DIKEL

Tom Tailor buty damskie czarny
372,25 zł
Sprzedawca: RS_Schuhe

Płaska waga kuchenna
48,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Składana bieżnia do domu, 1400 W Bieżnia elektryczna 1-12 km/h Ze składaną pochyloną podstawą Głośnik Bluetooth, wyświetlacz LED, biuro
892,03 zł
Sprzedawca: mindsupply

Klimatyzator przenośny De'longhi Comfort z systemem powietrze-powietrze PAC EM82
4 897,17 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Sotel

Vadigran – kuweta dla kota „Nestor”, edycja limitowana, kolor niebieski z kamiennymi akcentami i bielą, 56 x 39 x 38,5 cm
78,57 zł/1kg
130,27 zł
-6,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,75 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Półmaska filtrująca Virshields® FFP2 NR (opakowanie 10 szt.)
349,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: E-System

Stołek ze schowkiem RD19047, brązowy
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 63% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
63%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 29% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
29%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry, niedrogi produkt
Średniej wielkości odśnieżarka dobra dla szczupłych osób. Szybka dostawa, dobra cena, łatwy montaż.
Oceniono dnia 9 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Łopata do śniegu
Standardowa łopata do śniegu. Spełni swoje zadanie.
Oceniono dnia 2 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Łopata do śniegu
Naprawdę mi się podoba, dobrze zapakowany, dotarł w idealnym stanie i wrócę ponownie!
Oceniono dnia 15 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bezpieczna dla śniegu
Mała, praktyczna łopata wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego
Oceniono dnia 28 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Łopata do śniegu
Dobra wartość, dostarczona na czas
Oceniono dnia 30 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Łopata do śniegu
Świetne znalezisko!
Oceniono dnia 29 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem bardzo zadowolony
Jestem bardzo zadowolony z nich wszystkich
Oceniono dnia 9 marca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Łopata do śniegu
Poręczna i lekka, podoba mi się.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Łopata do śniegu Łopata do śniegu do ciągnika Bulldog Kat-2 / 225x57cm z hydrauliką
4 631,33 zł
Sprzedawca: SRM-Design

Łopata do śniegu Łopata do śniegu do ciągnika Bulldog Kat-1 / 225x57cm z hydrauliką
4 631,33 zł
Sprzedawca: SRM-Design

Uniwersalny lemiesz do wózka widłowego pomarańczowy obrotowy 200 x 40 cm
2 947,13 zł
Sprzedawca: SRM-Design

Uniwersalny lemiesz do wózka widłowego Orange obrotowy 175 x 40 cm
2 736,61 zł
Sprzedawca: SRM-Design

Uniwersalny lemiesz do wózka widłowego Orange obrotowy 150 x 40 cm
2 526,08 zł
Sprzedawca: SRM-Design

Łopata do śniegu COSTWAY, łopata do śniegu o długości 116,5 cm z ergonomicznym uchwytem i aluminiowym uchwytem, lekka łopata do śniegu na podjazd, zabawa w bałwana



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
65,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,75 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

COSTWAY odśnieżarka dachowa z gumową krawędzią, zakres regulacji 201-630 cm, aluminiowy odśnieżacz, skrobak dachowy odśnieżarka dachowa do systemu solarnego i dachu



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(67)Liczba wystawionych ocen: 67
180,00 zł
-5,25 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
174,75 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Łopata do śniegu COSTWAY, łopata do śniegu o długości 111 cm z ergonomicznym uchwytem i aluminiową rączką, pług śnieżny na podjazd, zabawa w bałwana, pomarańczowa



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
83,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,85 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

COSTWAY Łopata do śniegu z uchwytem pomocniczym, łopata do śniegu o długości 135 cm z ostrzem o szerokości 45 cm, uchwyt w kształcie litery D, aluminiowa listwa ochronna, pług śnieżny czarny



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
94,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,25 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Łopata do śniegu COSTWAY, długość 122 cm z ostrzem o szerokości 40,5 cm, uchwyt w kształcie litery D, aluminiowa rączka, odśnieżarka do dużych ilości śniegu Czarny



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
88,00 zł
-3,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,55 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odśnieżarka dachowa COSTWAY, zakres regulacji 201-630 cm, aluminiowa odśnieżarka dachowa, skrobaczka do śniegu z antypoślizgowym uchwytem



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
158,00 zł
-8,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
149,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Pług śnieżny Uniwersalny, regulowany w 5 płaszczyznach lemiesz do kosiarek 200x40 cm Pomarańczowy



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 305,04 zł
Sprzedawca: SRM-Design

Elektryczna odśnieżarka COSTWAY z diodami LED i silnikiem 15 A, szerokość robocza 50 cm, wysokość robocza 25 cm, odśnieżarka przewodowa z obrotową rynną 180° i zasięgiem wyrzutu 9 m, kolor czerwony



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
595,00 zł
-29,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
565,25 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Pług śnieżny do wózka widłowego 150 x 38 cm czarny



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2 044,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

vidaXL Ręczny pług śnieżny z kołami 100 x 44 cm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
539,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

COSTWAY Odśnieżarka dachowa, zakres regulacji 148-608 cm, aluminiowy odśnieżacz, skrobak dachowy z antypoślizgowym uchwytem i plastikowym ostrzem, odśnieżarka, odśnieżarka dachowa do systemu solarnego i dachu



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
156,00 zł
-7,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
148,15 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

vidaXL Pług śnieżny do ATV 150x38 cm czarny
1 780,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

Pług śnieżny Uniwersalny, regulowany w 5 płaszczyznach lemiesz do kosiarek 175x40 cm Pomarańczowy



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 049,95 zł
Sprzedawca: SRM-Design

KOTARBAU® Lopata do sniegu Lopata do sniegu 50 cm z drewnianym uchwytem Wzmocnione aluminiowe ostrze z ergonomicznym uchwytem 139 cm



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(33)Liczba wystawionych ocen: 33
162,58 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

KOTARBAU® Lopata do sniegu z kólkami Lopata do sniegu 80 cm Lopata do sniegu z krawedzia z profilu aluminiowego Lopata do sniegu z metalowym uchwytem Czerwony Plug do sniegu



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
162,58 zł
Sprzedawca: KOTARBAU