4,3



Na podstawie 4 opinii
Open Food 4014400905878, Olej palmowy, 425 g, C, 1656 kJ, 390 kcal, 73 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
11,53 zł
27,13 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Open Food 4009077024007, Olej palmowy, 22 g, 150 g, D, 392 kcal, 70 g154,33 zł/1kg
23,15 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Em eukal Classic Bezcukrowe klasyczne cukierki na kaszel Mentol 75g218,53 zł/1kg
16,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Open Food 7610313414895, D, e330, 370 kcal, 91 g, 0,5 g, 0,5 g593,47 zł/1kg
44,51 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g45,81 zł/1kg
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 232097 STORCK Mint Chocs Bonbons 325,0 g
152,82 zł/1kg
64,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Red Band - pastylki mentolowe - 1kg
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

VIVIL® 2368 VIVIL® Eukalyptus-Menthol ohne Zucker Bonbons 120,0 g
553,92 zł/1kg
66,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 4014400908923, Olej palmowy, 120 g, D, e322, 1793 kJ, 424 kcal
498,75 zł/1kg
59,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 4004363620130, Olej palmowy, 215 g, D, 385 kcal, 69 g, 5,6 g
41,53 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4002590706757, 75 g, C, 1571 kJ, 370 kcal, 69 g, 0,3 g
147,60 zł/1kg
11,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4037719066993, 200 g, B, 1665 kJ, 392 kcal, 70 g, 3 g
675,00 zł/1kg
135,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop

Open Food 4014400904406, 5,3 g, 325 g, D, 1646 kJ, 387 kcal, 78,3 g
203,38 zł/1kg
66,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 4337256265454, D, e428, 1447 kJ, 340 kcal, 50 g, 7,1 g
269,93 zł/1kg
40,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Open Food 7350000159288, 50 g, D, 140 kcal, 1,2 g, 4 g, 15 g
314,20 zł/1kg
16,31 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,71 zł
Sprzedawca: Katomix

Open Food 4009077026018, Olej palmowy, 22 g, Vitamin C, 75 g, C, e330, e953, e955
218,53 zł/1kg
16,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g
353,87 zł/1kg
26,54 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 4823077604553, D, 375 kcal, 66,67 g, 100 g
19,15 zł/1kg
19,73 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,15 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Open Food 4009077020511, D, 383 kcal, 83 g, 0,5 g, 95 g
212,50 zł/1kg
22,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 4037400409474, 200 g, D, 390 kcal, 0,03 g
36,55 zł/1kg
7,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Nie zawiera:
- Olej palmowy
- Klasyfikacja Nova:
- 4
- Pojemność:
- 425 g
- Eco-score:
- C
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 1656 kJ
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 390 kcal
- Zawartość cukru (100 g):
- 73 g
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 0,1 g
- Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
- 0,1 g
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 0,1 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,01 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 97,4 g
- Materiał opakowania:
- Plastik
Storck Euka Menthol indywidualnie pakowane eukaliptusowe cukierki mentolowe 425g
Łagodne i odświeżające eukaliptusowe cukierki mentolowe z eukaliptusem Reedy Creek. Mentol jest do stworzenia tego łagodnego smaku o niezrównanym, orzeźwiającym działaniu.
August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin (D)
Odkryj orzeźwiający świat mentolowych cukierków Storck Euka. Każdy cukierek jest pełen intensywnych smaków eukaliptusa i mentolu, które pobudzą Twoje zmysły i zapewnią długotrwałe uczucie świeżości. Wykonane z wysokiej jakości eukaliptusa pochodzącego z lasów Australii, cukierki te oferują niezrównane doznania smakowe.
| Składniki |
|---|
| Syrop glukozowy, cukier, mentol, olejek eukaliptusowy, aromat, barwnik - koncentrat spiruliny, barwnik - ekstrakt z kurkumy. |
| Wartości odżywcze na 100 g |
|---|
| Wartość kaloryczna: 390,00 kilokalorii (kcal) |
| Wartość kaloryczna: 1 656,00 kilodżuli (kJ) |
| Tłuszcz: 0,10 g |
| Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,10 g |
| Węglowodany: 97,40 g |
| Węglowodany, w tym cukier: 73,00 g |
| Białko: 0,10 g |
| Sól: 0,01 g |
Poznaj orzeźwiającą moc Storck Euka Menthol Bonbons i ciesz się niepowtarzalnym smakiem mentolu i eukaliptusa. Idealne w podróży i zawsze pod ręką, aby poczuć zastrzyk świeżości.
Wskazówki dotyczące przechowywania: Chronić przed ciepłem i wilgocią!
| Opis: | Storck Euka Menthol |
| Waga: | 425 g |
| Okres trwałości i przechowywania: | Chronić przed ciepłem i wilgocią |
| Składniki: | Syrop glukozowy, cukier, aromat, ekstrakty roślinne (pokrzywa, szpinak). |
| Dystrybutor/przedsiębiorstwo spożywcze: |
Wartości odżywcze:
| średnia Informacje o wartościach odżywczych: | na 100 g |
| Wartość kaloryczna (kJ/kcal): | 1646 kJ / 387 kcal |
| Tłuszcz: | <0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | <0,1 g |
| Węglowodany: | 96,8 g |
| w tym cukier: | 72,9 g |
| Białko: | <0,1 g |
| Sól: | 0,01 g |
| Błonnik pokarmowy: | <0,1 g |
Euka Menthol od Storck to kojące słodycze ze specjalnym eukaliptusem Reeky Creek bogatym w olejki eteryczne i szczególnie zrównoważonym w smaku. Wyjątkowy eukaliptus do produkcji tych słodyczy rośnie w Reedy Creek głęboko w lasach Australii. Kojący towarzysz na co dzień - bez tłuszczu! Słodycze są pakowane pojedynczo i idealnie nadają się do podróżowania i dzielenia się z innymi.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, mentol, olejek eukaliptusowy, aromat, barwnik koncentrat spiruliny, barwnik ekstrakt kurkumy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1650 kj Energia kcal 388 kcal Tłuszcz 0,1 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 gM Węglowodany 97,1 gM Węglowodany, w tym cukier 72,8 gM Białko 0,1 gM Sól 0,03 gM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 425 g
- Firma spożywcza
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
- Nazwa handlowa
- Eukalyptus-Menthol Bonbons mit Reedy Creek Eukalyptus
- Producent
- Open Food
- Numer producenta
- 230369
- EAN
- 4014400905878
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, mentol, olejek eukaliptusowy, aromat, barwnik koncentrat spiruliny, barwnik ekstrakt kurkumy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1650 kj Energia kcal 388 kcal Tłuszcz 0,1 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 gM Węglowodany 97,1 gM Węglowodany, w tym cukier 72,8 gM Białko 0,1 gM Sól 0,03 gM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 425 g
- Firma spożywcza
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
- Nazwa handlowa
- Eukalyptus-Menthol Bonbons mit Reedy Creek Eukalyptus
- Producent
- Open Food
- Numer producenta
- 230369
- EAN
- 4014400905878
Pasuje również do tego

Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g
45,81 zł/1kg
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Duplo White 40s (40x18,2g)
327,10 zł/1kg
238,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

DeBeukelaer 6646 DeBeukelaer Prinzen Rolle Kekse 400,0 g
40,00 zł/1kg
16,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Weisse-Schokolade 10030056 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
304,10 zł/1kg
40,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi 5 minute terrine puree ziemniaczane z grzankami ze smażoną cebulą 59g
162,33 zł/1kg
9,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 Minute Terrine Broccoli Noodle Pot Warzywny z makaronem 51g
195,80 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,89 zł/1kg
122,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Bahlsen Leibniz Minis herbatniki maślane oblane czekoladą 125g
130,80 zł/1kg
16,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

IceBär proszek do lodów soft wanilia 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu
52,08 zł/1kg
52,08 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Organizer na drobiazgi z 5 szufladkami, 13 x 16 x 26 cm
29,36 zł
Sprzedawca: Fernity

Suwaki do zasłon 7 mm (50 sztuk) do szyn zasłonowych, uniwersalne rolki do zasłon, rolki wewnętrzne do wszystkich popularnych szyn zasłonowych
8,49 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Maggi 5 minute terrine spaghetti w kremowym sosie serowo-śmietanowym 62g
163,17 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
251,88 zł/1kg
60,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HG, Schimmel Vernichter, Środek do usuwania pleśni, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
210,98 zł/1l
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24

sDRY – środek do usuwania pleśni ze ścian i łazienek – bez chemii, na zawsze wolny od pleśni – alternatywa dla sprayu lub farby do usuwania pleśni
419,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schimmel-Dry

STORCK 232097 STORCK Mint Chocs Bonbons 325,0 g
152,82 zł/1kg
64,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mini wentylator biurkowy z funkcją chłodzenia – wentylator USB z 3 trybami pracy, podświetleniem LED i zbiornikiem na wodę o pojemności 240 ml. Chłodnica powietrza
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Ergonomiczna nakładka na materac – nakładka z pianki zimnej – nakładka na materac 140x200
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
335,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Open Food 4014400904406, 5,3 g, 325 g, D, 1646 kJ, 387 kcal, 78,3 g
203,38 zł/1kg
66,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
25,22 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
52,37 zł/1kg
17,02 zł
Sprzedawca: Katomix

Open Food 4009077024007, Olej palmowy, 22 g, 150 g, D, 392 kcal, 70 g
154,33 zł/1kg
23,15 zł
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
25%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tylko oryginał !!! (ZAMÓW)
Zamówiłem cukierki mentolowe Euka i dotarły zgodnie z oczekiwaniami, nawet 1 dzień wcześniej. Można na tym polegać. Cukierki są wegańskie i nie zawierają olejków, które przy dłuższym stosowaniu powodują biegunkę. Ponieważ TYCH słodyczy niestety nie było już w asortymencie, ani w Kauflandzie, ani w innym supermarkecie, niestety musiałam je zamówić!
Oceniono dnia 9 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Rozczarowany klient
Szczerze mówiąc jestem rozczarowany, byłem przekonany, że będą to nadziewane słodycze, ale ciasto francuskie nope po raz kolejny sięgnęło w pustkę
Oceniono dnia 23 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Darmowa wysyłka


Darmowa wysyłka





STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,04 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg

Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg

Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg

Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg