Czajniczek Sweet Kiss herbata owocowa o smaku wiśniowo-truskawkowym 45g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
17,07 zł
284,50 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Czajniczek z dziką różą indywidualnie otoczony owocowym i pełnym smakiem 70g194,14 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Teekanne Tee Süßer Bratapfel 7234 20St.374,40 zł/1kg
18,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Czajniczek 6939 frio® malina-cytryna - 18 torebek192,20 zł/1kg
19,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Teapot Ginger Lemon Herbata imbirowa z pikantną cytryną 35g 4-pak53,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 5977 Czajniczek Hot Love 20 torebek
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek Serce Herbata Wiśniowa Romantyzm z całą jego słodką różnorodnością 45g
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek Cheeky Flirt owocowy granat z jeżyną 45g
310,36 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek Princess Lillifee Truskawka Malina Herbata owocowa 55g
310,36 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teapot White Tea Jasmine łagodny smak z naturalnym aromatem 25g
509,20 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
1 047,80 zł/1kg
52,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek multiwitamina z 10 witaminami z wybranych owoców 60g
261,67 zł/1kg
15,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek 6992 Czajniczek Pers.Granata. 20 Bt
1 164,22 zł/1kg
52,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Teekanne 15309, Herbata owocowa, 50 g, Jabłko, Hibiskus, Cytryna, Owoc dzikiej róży, Miodowy, Laktoza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
1 047,80 zł/1kg
52,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek do herbaty 6576 Turkish Apple 20 szt./opak.
952,55 zł/1kg
52,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek 6774 Herbata Hiszpańska Pomarańcza - 20 torebek
1 424,40 zł/1kg
71,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Tea house jeżyna malina herbata owocowa świeży smak 90g
166,78 zł/1kg
15,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 7240 Teekanne Strawb. CC 18 Btl
1 295,06 zł/1kg
52,45 zł
Sprzedawca: somnia24

12 sztuk: TEEKANNE 6167, herbata owocowa "Früchte-Genuss"
844,67 zł/1kg
50,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek dzika jagoda owocowa i aromatyczna herbata owocowa 40 torebek 50g
234,80 zł/1kg
23,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
TEEKANNE Sweet Kiss - Daj się uwieść Teekanne Sweet Kiss - pysznej kompozycji dojrzałych w słońcu owoców o delikatnym smaku wiśni i truskawek. Pij ją na ciepło lub na zimno - to wspaniała herbaciana przyjemność. Staranne i delikatne przetwarzanie sprawia, że ta przyjemność jest doskonała.
Herbata owocowa Teekanne Sweet Kiss o smaku wiśniowo-truskawkowym 45g
Zanurz się w świecie pysznych herbatek owocowych TEEKANNE. Daj się uwieść TEEKANNE Sweet Kiss- pysznej owocowej kompozycji o delikatnym smaku wiśni i truskawek.
TEEKANNE GmbH & Co KGKevelaerer Str. 21-2340549 Düsseldorf
| Zawartość: | 60g |
- Nowość od Nostalgic-Art z Berlina: solidny, wytrzymały i czarująco zaprojektowany pojemnik na herbatę w stylu retro, o wymiarach
- 7,5 x 7,5 x 9,5 cm, mieszczący ok. 100 g sypanej
- Podobnie jak wszystkie słoiki do przechowywania Nostalgic-Art, są one bezpieczne dla żywności i wytłaczane, co oznacza, że motywy wyglądają o wiele bardziej żywe
- i są pokryte specjalnym, matowym i trwałym lakierem ochronnym
- Mocno przymocowana pokrywa na zawiasach jest łatwa do otwierania i zamykania i utrzymuje herbatę w świeżości przez długi czas.
Przyjemność picia herbaty w najlepszym wydaniu: owocowa herbata TEEKANNE o smaku wiśni i truskawekZawsze prawdziwa uczta: pyszna herbata TEEKANNE to markowa jakość, której można spróbować. Zapakowana w praktyczne torebki, jest przygotowywana w mgnieniu oka i zawsze idealnie porcjowana. Oto jak to działa: weź 1 torebkę na filiżankę i zalej ją wrzątkiem. Pozostaw herbatę do zaparzenia na tak długo, jak wskazano - lub zgodnie z osobistymi preferencjami. Zrób coś dobrego dla siebie i ciesz się pyszną filiżanką owocowej herbaty TEEKANNE o smaku wiśni i truskawek każdego dnia! Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacja żywieniowa na 100gEnergia 8/2 kJ/kcalTłuszcz <0,1 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe <0,1 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 0,3 gw tym cukry 0,2 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 0,2 gsól 0,01 gWitaminy i minerały -
Porcje do szklanek/kubków
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Hibiskus, jabłka, owoce dzikiej róży, aromat wiśniowy, aromat truskawkowy, truskawki, granulki wiśniowe
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 60 g
- Firma spożywcza
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Aromatyzowana herbata owocowa z aromatem wiśni i truskawek
- Producent
- Liczba sztuk
- 60
- Numer producenta
- tk-5230
- EAN
- 4009300005230
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Hibiskus, jabłka, owoce dzikiej róży, aromat wiśniowy, aromat truskawkowy, truskawki, granulki wiśniowe
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 60 g
- Firma spożywcza
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Aromatyzowana herbata owocowa z aromatem wiśni i truskawek
- Producent
- Liczba sztuk
- 60
- Numer producenta
- tk-5230
- EAN
- 4009300005230
Pasuje również do tego

Czajniczek Serce Herbata Wiśniowa Romantyzm z całą jego słodką różnorodnością 45g
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek multiwitamina z 10 witaminami z wybranych owoców 60g
261,67 zł/1kg
15,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 5977 Czajniczek Hot Love 20 torebek
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,01 zł/1kg
95,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek Cheeky Flirt owocowy granat z jeżyną 45g
310,36 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek 6992 Czajniczek Pers.Granata. 20 Bt
1 164,22 zł/1kg
52,39 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 6311 Czajniczek Little Sin 20 Bt.
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
1 047,80 zł/1kg
52,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Teapot 7503 Włoska herbata czereśniowa - 20 torebek
1 164,22 zł/1kg
52,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek do herbaty 6576 Turkish Apple 20 szt./opak.
952,55 zł/1kg
52,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Teapot White Tea Jasmine łagodny smak z naturalnym aromatem 25g
509,20 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne 15309, Herbata owocowa, 50 g, Jabłko, Hibiskus, Cytryna, Owoc dzikiej róży, Miodowy, Laktoza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
1 047,80 zł/1kg
52,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Meßmer Himmelszauber herbata owocowa o smaku moreli i migdałów 55g
19,33 zł
-76%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tea house jeżyna malina herbata owocowa świeży smak 90g
166,78 zł/1kg
15,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 6993 Czajniczek NewYorkChai 20 Bt
1 496,86 zł/1kg
52,39 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 7240 Teekanne Strawb. CC 18 Btl
1 295,06 zł/1kg
52,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
398,44 zł/1kg
17,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 7178 Teekanne Blueb. Muffin 18 Btl
1 346,91 zł/1kg
54,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek Princess Lillifee Truskawka Malina Herbata owocowa 55g
310,36 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Cinnamon Plum 20 torebek Herbata owocowa ze śliwką i cynamonem 50g
375,40 zł/1kg
18,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek 6774 Herbata Hiszpańska Pomarańcza - 20 torebek
1 424,40 zł/1kg
71,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

TEEKANNE 6984 Teekanne Heißer Hugo
1 049,00 zł/1kg
52,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Teapot 6875 Herbata Chińska Sencha - 20 torebek
1 496,86 zł/1kg
52,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Meßmer Herbata owocowa o smaku jabłkowo-waniliowym 50g
307,27 zł/1kg
16,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Czajniczek 6171 Jabłko do herbaty - 20 szt. à 3g
1 122,00 zł/1kg
67,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Czajniczek dzika jagoda owocowa i aromatyczna herbata owocowa 40 torebek 50g
234,80 zł/1kg
23,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4001257156003 Herbata Meßmer „Mieszanka owocowa”, opakowanie 25 sztuk
991,87 zł/1kg
74,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

12 sztuk zestawu do parzenia herbaty 6423, herbata miętowa marokańska - 20 torebek
1 455,28 zł/1kg
52,39 zł
Sprzedawca: somnia24
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,48 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 609,60 zł/1kg

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Herbata Czarna Earl Grey 25 Torebek
103,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
415,96 zł/1kg

Weleda Mama Nursing Tea, Herbata ziołowa, 40 g, Rumiankowy, Prostokątny, 20 g, 20 szt.
28,01 zł
Sprzedawca: apohealth
700,25 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg

SidrogaStilltee, Herbata ziołowa, 30 g, Anyż, Kminek, Koper włoski, Cytryna, 1,5 g, 20 szt.
35,62 zł
Sprzedawca: apohealth
481,35 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Herbaciana kolekcja owocowa 30 torebek 6 smaków
16,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Zioła Mnicha na odchudzanie 20tb/40g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,18 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg