Beaphar Płyn do czyszczenia uszu słoik z pipetą 50 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

38,75 zł

775,00 zł / 1l

+ 86,09 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – czw. 8 października
Łap promocję, póki trwa!
Artykuły do pielęgnacji psów i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Szampon Dla Białego Psa Psów Z Białą Sierścią Hipoalergiczny Łagodny 250 Ml
Szampon Dla Białego Psa Psów Z Białą Sierścią Hipoalergiczny Łagodny 250 Ml
81,60 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
20,40 zł
Sprzedawca: EDANTI
Zdjęcie produktu dla Laboratorium DermaPharm Dr Seidel Szampon Z Chlorheksydyną I Ketokonazolem 220ml
Laboratorium DermaPharm Dr Seidel Szampon Z Chlorheksydyną I Ketokonazolem 220ml
448,23 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
98,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Perfumy dla zwierząt Menforsan Fresh 500 ml
Perfumy dla zwierząt Menforsan Fresh 500 ml
169,90 zł/1l
84,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Dr Seidel Szampon z chlorheksydyną 220ml
Dr Seidel Szampon z chlorheksydyną 220ml
377,55 zł/1l
83,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 2547, Kot / Pies, Krople, 50 ml, Buteleczka z kroplomierzem, Pudełko
TRIXIE 2547, Kot / Pies, Krople, 50 ml, Buteleczka z kroplomierzem, Pudełko
1 344,40 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
67,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Canosept Płyn do czyszczenia uszu 125 ml
Canosept Płyn do czyszczenia uszu 125 ml
886,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
110,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Pawlie's spray na swędzenie dla psów i kotów, środek na swędzenie u psów spowodowane przez roztocza, swędzący pies, roztocza w sprayu dla psów, pies przeciw swędzeniu
Pawlie's spray na swędzenie dla psów i kotów, środek na swędzenie u psów spowodowane przez roztocza, swędzący pies, roztocza w sprayu dla psów, pies przeciw swędzeniu
3 153,27 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Beaphar Odplamiacz do łez 50 ml
Beaphar Odplamiacz do łez 50 ml
900,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
45,01 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 4011905025711, Kot / Pies, Łapa, Krem, 50 ml, Tubka
TRIXIE 4011905025711, Kot / Pies, Łapa, Krem, 50 ml, Tubka
489,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
24,45 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Canina PETVITAL Chusteczki do uszu 120szt
Canina PETVITAL Chusteczki do uszu 120szt
38,38 zł/1kg
38,38 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Beaphar - Szampon dla psów o czarnej sierści - 250 ml
Beaphar - Szampon dla psów o czarnej sierści - 250 ml
1 579,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
394,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Środek do czyszczenia uszu BioGroom Ear-Care przeznaczony specjalnie dla psów i kotów
Środek do czyszczenia uszu BioGroom Ear-Care przeznaczony specjalnie dla psów i kotów
666,44 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
131,25 zł
-52,61 zł
78,64 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla Otodine 100ml
Otodine 100ml
84 980,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
84,98 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 29415, Kot, Pies, Oczy, Biały, 30 szt., Pudełko
TRIXIE 29415, Kot, Pies, Oczy, Biały, 30 szt., Pudełko
398,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Ardap spray na kleszcze dla zwierząt
Ardap spray na kleszcze dla zwierząt
470,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
117,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Płyn do czyszczenia uszu Animology 100 ml
Płyn do czyszczenia uszu Animology 100 ml
0,31 zł/1l
31,30 zł
Sprzedawca: Easytoys
Zdjęcie produktu dla Beaphar Płyn Do Czyszczenia Uszu Dla Psów I Kotów 50Ml
Beaphar Płyn Do Czyszczenia Uszu Dla Psów I Kotów 50Ml
1 172,00 zł/1l
58,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Virbac Epiotic 125ml Łagodny Płyn Do Czyszczenia Uszu Dla Psów i Kotów
Virbac Epiotic 125ml Łagodny Płyn Do Czyszczenia Uszu Dla Psów i Kotów
528,50 zł/1kg
79,99 zł
-7%
73,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Eurowet Emulsja do czyszczenia uszu dla psów i kotów 100ml
Eurowet Emulsja do czyszczenia uszu dla psów i kotów 100ml
34,79 zł
-5%
32,79 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Otican Środek Do Czyszczenia Uszu 125Ml
Otican Środek Do Czyszczenia Uszu 125Ml
442,80 zł/1l
55,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Ten środek do czyszczenia uszu jest dostarczany w słoiku z pipetą, dzięki czemu jest wyjątkowo szybki i łatwy w użyciu zarówno dla zwierzęcia, jak i właściciela.



Sensitive Ear Cleaner dla psów i kotów od Beaphar służy do delikatnego czyszczenia zewnętrznego obszaru ucha. Nie tylko ludzie muszą dbać o czystość uszu - psy również często gromadzą woskowinę i inne pozostałości, które mogą powodować podrażnienia i ból. Sensitive Ear Cleaner jest szczególnie łagodny i delikatny (bez alkoholu). Specjalna miękka pipeta umożliwia delikatną i bezpieczną aplikację.

Aktywny składnik MSM (metylosulfonylometan) wspomaga naturalną regenerację skóry. MSM jest naturalną, probiotyczną substancją, którą można również znaleźć w wielu produktach spożywczych, takich jak produkty mleczne, owoce i warzywa. Bez alkoholu!

Instrukcja użycia

delikatnie wmasuj 6 do 8 kropli w zewnętrzne kanały słuchowe dwa razy w tygodniu. Następnie wyczyść miękką chusteczką. Nie używaj patyczków kosmetycznych i nie penetruj przewodu słuchowego.

Waga
117 g
Zawartość
0.05 l
Liczba sztuk
50
Zakres dostawy
50
EAN
8711231115365
Numer producenta
11536
Producent
Beaphar Import & Export GmbH

Waga
117 g
Zawartość
0.05 l
Liczba sztuk
50
Zakres dostawy
50
EAN
8711231115365
Numer producenta
11536
Producent
Beaphar Import & Export GmbH
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 2547, Kot / Pies, Krople, 50 ml, Buteleczka z kroplomierzem, Pudełko
TRIXIE 2547, Kot / Pies, Krople, 50 ml, Buteleczka z kroplomierzem, Pudełko
1 344,40 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
67,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 261
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24
Zdjęcie produktu dla vidaXL Akwariowa pompa filtrująca z węglem aktywnym 600 l/h
vidaXL Akwariowa pompa filtrująca z węglem aktywnym 600 l/h
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
80,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Lampa akwariowa LED o długości 58 cm – lampa akwariowa, lampa do nurkowania, lampa podwodna, światło niebieskie i białe
Lampa akwariowa LED o długości 58 cm – lampa akwariowa, lampa do nurkowania, lampa podwodna, światło niebieskie i białe
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
115,44 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Zdjęcie produktu dla Aquael ASAP 500 - filtr wewnętrzny do 150l Aquael
Aquael ASAP 500 - filtr wewnętrzny do 150l Aquael
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
61,99 zł
Sprzedawca: Aquario_pl
Zdjęcie produktu dla Akcesoria do haftu diamentowego Malatec 19184
Akcesoria do haftu diamentowego Malatec 19184
81,88 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 69
63,13 zł
Sprzedawca: Eoshop
Zdjęcie produktu dla Aquael filtr FAN 1 Plus 320lh Aquael
Aquael filtr FAN 1 Plus 320lh Aquael
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
113,41 zł
Sprzedawca: VISO
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Pawbby – maszynka do strzyżenia włosów zwierząt, dla psów i kotów. Urządzenie do pielęgnacji zwierząt, elektryczne nożyczki, trymer do strzyżenia psów, maszynka do obcinania sierści na łapach
Xiaomi Pawbby – maszynka do strzyżenia włosów zwierząt, dla psów i kotów. Urządzenie do pielęgnacji zwierząt, elektryczne nożyczki, trymer do strzyżenia psów, maszynka do obcinania sierści na łapach
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
94,10 zł
-2%
92,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund
Zdjęcie produktu dla Tetra Pond Flakes, Staw rybny, Suchy pokarm dla ryb, Mix, Mały, 10 l, 1 szt.
Tetra Pond Flakes, Staw rybny, Suchy pokarm dla ryb, Mix, Mały, 10 l, 1 szt.
28,73 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
313,99 zł
-26,74 zł
287,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Canosept Płyn do czyszczenia uszu 125 ml
Canosept Płyn do czyszczenia uszu 125 ml
886,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
110,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Pawlie's spray na swędzenie dla psów i kotów, środek na swędzenie u psów spowodowane przez roztocza, swędzący pies, roztocza w sprayu dla psów, pies przeciw swędzeniu
Pawlie's spray na swędzenie dla psów i kotów, środek na swędzenie u psów spowodowane przez roztocza, swędzący pies, roztocza w sprayu dla psów, pies przeciw swędzeniu
3 153,27 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy   Moc szczytowa 4000 W
Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 655
659,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Fischer 87491, Opaska kablowa do drabiny, Nylon, Czarny, 150 mm, 3,6 mm, 100 szt.
Fischer 87491, Opaska kablowa do drabiny, Nylon, Czarny, 150 mm, 3,6 mm, 100 szt.
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Paulmann Solar LED lampa z numerem domu 7
Paulmann Solar LED lampa z numerem domu 7
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
307,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lichtquelle-Mili
Zdjęcie produktu dla Kurtyna przeciw owadom Magic Magnetic 100 x 220 cm
Kurtyna przeciw owadom Magic Magnetic 100 x 220 cm
545,99 zł/1m
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 112
545,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Drabina wielofunkcyjna KRAUSE CORDA 3x11 szczebli 30429 wys. robocza 7,30 m
Drabina wielofunkcyjna KRAUSE CORDA 3x11 szczebli 30429 wys. robocza 7,30 m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 387,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools
Zdjęcie produktu dla Legowisko dla psa BOUTIQUE ZOO | Owalna poduszka dla psa lub kota | Odporne na zadrapania legowisko dla psa z poduszką | Kosz dla psa | Zmywalny poliester szary XL
Legowisko dla psa BOUTIQUE ZOO | Owalna poduszka dla psa lub kota | Odporne na zadrapania legowisko dla psa z poduszką | Kosz dla psa | Zmywalny poliester szary XL
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
110,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion
Zdjęcie produktu dla Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 528
99,89 zł
-20,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Knipex 97 53 04 SB, Narzędzie do zaciskania
Knipex 97 53 04 SB, Narzędzie do zaciskania
740,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Legowisko dla psa Sheena 26592, ortopedyczne, zmywalne i antypoślizgowe, puszyste, L, szare, 98 x 70 x 17 cm
Legowisko dla psa Sheena 26592, ortopedyczne, zmywalne i antypoślizgowe, puszyste, L, szare, 98 x 70 x 17 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 179
670,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Profesjonalna maszynka do strzyżenia LCD Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Maszynka do strzyżenia włosów dla psów i kotów
Maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Profesjonalna maszynka do strzyżenia LCD Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Maszynka do strzyżenia włosów dla psów i kotów
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 219
84,89 zł
-5,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 679
52,31 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Philips Hue White ambiance Inteligentna żarówka E14 świeczka (2 szt.), Inteligentne żarówki, Bluetooth/Zigbee, Biały, LED, E14, B39
Philips Hue White ambiance Inteligentna żarówka E14 świeczka (2 szt.), Inteligentne żarówki, Bluetooth/Zigbee, Biały, LED, E14, B39
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
366,55 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: KupZarovky
Zdjęcie produktu dla Zestaw do pielęgnacji zwierząt domowych 8 w 1 z odkurzaczem i pilnikiem do pazurów – maszynka do strzyżenia psów i kotów, szczotka do rozczesywania sierści i cichy odkurzacz
Zestaw do pielęgnacji zwierząt domowych 8 w 1 z odkurzaczem i pilnikiem do pazurów – maszynka do strzyżenia psów i kotów, szczotka do rozczesywania sierści i cichy odkurzacz
111,60 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
289,00 zł
-10,00 zł
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo
Zdjęcie produktu dla Siłownik ściemniający Homematic IP do przełącznika marki - sterowanie fazą krawędzi końcowej | HmIP-BDT
Siłownik ściemniający Homematic IP do przełącznika marki - sterowanie fazą krawędzi końcowej | HmIP-BDT
302,70 zł
Sprzedawca: LBD
Zdjęcie produktu dla Legowisko dla psa Sheena 26593, ortopedyczne, zmywalne i antypoślizgowe, puszyste, XL, szare, 105 x 82 x 17 cm
Legowisko dla psa Sheena 26593, ortopedyczne, zmywalne i antypoślizgowe, puszyste, XL, szare, 105 x 82 x 17 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 179
577,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 900
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo
Zdjęcie produktu dla MSS e.K. Materac wellness VitalFoam – 90 x 200 x 11 cm – H3
MSS e.K. Materac wellness VitalFoam – 90 x 200 x 11 cm – H3
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 232
701,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla MIRJAN24 Komoda Malwa M6 120, stylowa komoda z 6 szufladami, wysoka komoda do sypialni, kolekcja Modern (biała)
MIRJAN24 Komoda Malwa M6 120, stylowa komoda z 6 szufladami, wysoka komoda do sypialni, kolekcja Modern (biała)
3,1Średnia ocena: 3,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 55
1 350,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PKM S23-60 ABPX Range bonnet, 60 cm szerokości, 258 m³/h, wywiew i recyrkulacja, 3 poziomy mocy, technologia odciągu krawędziowego, czarny z aplikacją ze stali nierdzewnej
PKM S23-60 ABPX Range bonnet, 60 cm szerokości, 258 m³/h, wywiew i recyrkulacja, 3 poziomy mocy, technologia odciągu krawędziowego, czarny z aplikacją ze stali nierdzewnej
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 1082
434,55 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A++ do E
Sprzedawca: Stuebinger-Online

Recenzje klientów

Na podstawie 3 opinii
Oceniono dnia 6 marca 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Środek do czyszczenia uszu
Oceniono dnia 3 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Zestaw odkurzacza do pielęgnacji psów z maszynką do strzyżenia | 6-w-1 do pielęgnacji sierści małych i średnich ras psów | Pojemnik 1,5 L, szczotka i pilnik do pazurów
Zestaw odkurzacza do pielęgnacji psów z maszynką do strzyżenia | 6-w-1 do pielęgnacji sierści małych i średnich ras psów | Pojemnik 1,5 L, szczotka i pilnik do pazurów
758,01 zł
Darmowa wysyłka5% zniżki
Sprzedawca: SVGcommerce
139,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla wysokiej jakości szampon przeciw wszawicy w połączeniu z silnie działającym płynem dla dorosłych i dzieci – środek przeciw wszawic - Läuse Weg Klinik
wysokiej jakości szampon przeciw wszawicy w połączeniu z silnie działającym płynem dla dorosłych i dzieci – środek przeciw wszawic - Läuse Weg Klinik
150,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lause_Weg_Klinik
750,00 zł/1l
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla 7w1 Zestaw do Pielęgnacji Zwierząt z Odkurzaczem Maszynka Trymer do Sierści 1L
7w1 Zestaw do Pielęgnacji Zwierząt z Odkurzaczem Maszynka Trymer do Sierści 1L
622,00 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Luminia
197,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni oraz hodowlanych 40x4 ml
LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni oraz hodowlanych 40x4 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LizovetPL
1 624,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla LARS360 stół do strzyżenia zwierząt stół do strzyżenia psów stół do pielęgnacji psów z regulacją wysokości składany stół do pielęgnacji zwierząt z dolnym koszem, 113 x 60 cm, do 100 kg
LARS360 stół do strzyżenia zwierząt stół do strzyżenia psów stół do pielęgnacji psów z regulacją wysokości składany stół do pielęgnacji zwierząt z dolnym koszem, 113 x 60 cm, do 100 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
440,99 zł
Darmowa wysyłka8% zniżki
Sprzedawca: BojiaHome
4,41 zł/1kg
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Automatyczna suszarka do zwierząt domowych, kabina susząca dla kotów, wyświetlacz LCD dotykowy, 360° suszenie dla kotów i innych zwierząt
Automatyczna suszarka do zwierząt domowych, kabina susząca dla kotów, wyświetlacz LCD dotykowy, 360° suszenie dla kotów i innych zwierząt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
831,87 zł
-16,64 zł
815,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni zwierząt hodowlanych 150ml
LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni zwierząt hodowlanych 150ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LizovetPL
933,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szampon Dla Białego Psa Psów Z Białą Sierścią Hipoalergiczny Łagodny 250 Ml
Szampon Dla Białego Psa Psów Z Białą Sierścią Hipoalergiczny Łagodny 250 Ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
20,40 zł
Sprzedawca: EDANTI
81,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szampon dla szczeniąt, psów i kotów Pet Mild Coconut 250 ml
Szampon dla szczeniąt, psów i kotów Pet Mild Coconut 250 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
20,99 zł
Sprzedawca: EDANTI
83,96 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5 L + 1 L | Odour & Stain Remover | Naturalny środek czyszczący przeciwko kociemu moczowi i nieprzyjemnym zapachom
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5 L + 1 L | Odour & Stain Remover | Naturalny środek czyszczący przeciwko kociemu moczowi i nieprzyjemnym zapachom
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
176,71 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
29,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5 L | Natural Vegan Dog Urine Remover | Odour Neutraliser & Stain Cleaner
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5 L | Natural Vegan Dog Urine Remover | Odour Neutraliser & Stain Cleaner
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
159,68 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
31,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5.5 L | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do czyszczenia plam
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5.5 L | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do czyszczenia plam
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
176,71 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
32,13 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 2 L + 500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 2 L + 500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
127,70 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
51,08 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szampon Dla Psa Kota Zwierząt Naturalny Niedrażniący Pielęgnujący 250 Ml
Szampon Dla Psa Kota Zwierząt Naturalny Niedrażniący Pielęgnujący 250 Ml
20,37 zł
Sprzedawca: EDANTI
81,48 zł/1l
Zdjęcie produktu dla UNIWERSALNA, BEZPRZEWODOWA MASZYNKA DO STRZYŻENIA WŁOSÓW Z Tytanu
UNIWERSALNA, BEZPRZEWODOWA MASZYNKA DO STRZYŻENIA WŁOSÓW Z Tytanu
64,99 zł
Darmowa wysyłka15% zniżki
Sprzedawca: HomeMarkt24
216,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KICK THE TICK Spray zamrażający z pęsetą do kleszczy – zestaw do usuwania kleszczy dla ludzi i zwierząt – bezbolesne usuwanie kleszczy – ponad 40 zastosowań
KICK THE TICK Spray zamrażający z pęsetą do kleszczy – zestaw do usuwania kleszczy dla ludzi i zwierząt – bezbolesne usuwanie kleszczy – ponad 40 zastosowań
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
83,99 zł
Sprzedawca: kaeferling
1 049,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 500 ml | Natural Vegan Dog Urine Remover | Odour Neutraliser & Stain Cleaner
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 500 ml | Natural Vegan Dog Urine Remover | Odour Neutraliser & Stain Cleaner
36,19 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 3x500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 3x500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
97,51 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
65,01 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 2x500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 2x500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
70,26 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
70,26 zł/1l
Zdjęcie produktu dla LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni zwierząt hodowlanych 45ml
LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni zwierząt hodowlanych 45ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
64,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LizovetPL
1 444,22 zł/1l