Konfitura z ananasa bez cukru Santa Rosa 300 g – tropikalny dodatek do pieczywa, naleśników i deserów

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

16,49 zł

54,97 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
8h 00m 37s
Nasze najlepszeoferty
Dżemy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Schwartau aksamitna truskawka-wanilia, 270 g
Schwartau aksamitna truskawka-wanilia, 270 g
399,81 zł/1kg
107,95 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Konfitura z jeżyn sycylijskich 360 g Agrisicilia
Konfitura z jeżyn sycylijskich 360 g Agrisicilia
63,58 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
22,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Galaretka cytrynowa Chivers
Galaretka cytrynowa Chivers
61,91 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
21,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Konfitura z cytrynbez cukru 350g Rigoni
Konfitura z cytrynbez cukru 350g Rigoni
73,97 zł/1l
25,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Konfitura truskawkowa bez cukru Santa Rosa 300 g – dżem truskawkowy do pieczywa, naleśników i deserów
Konfitura truskawkowa bez cukru Santa Rosa 300 g – dżem truskawkowy do pieczywa, naleśników i deserów
49,97 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Konfitura brzoskwiniowa Santa Rosa Pesche 350 g
Konfitura brzoskwiniowa Santa Rosa Pesche 350 g
35,63 zł/1l
12,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Konfitura cytrynowa Santa Rosa 350 g
Konfitura cytrynowa Santa Rosa 350 g
39,91 zł/1l
13,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla POWIDEŁKO ŚLIWKOWE BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE 180 g - BIOFOOD
POWIDEŁKO ŚLIWKOWE BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE 180 g - BIOFOOD
97,94 zł/1kg
17,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla MUS TRUSKAWKOWY BEZ DODATKU CUKRÓW 200 g - BIRKENGOLD
MUS TRUSKAWKOWY BEZ DODATKU CUKRÓW 200 g - BIRKENGOLD
98,95 zł/1kg
19,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla MUS BORÓWKOWY BEZ DODATKU CUKRU 200 g - BIRKENGOLD
MUS BORÓWKOWY BEZ DODATKU CUKRU 200 g - BIRKENGOLD
98,95 zł/1kg
19,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Konfitura pomarańczowa Arance 350 g Santa Rosa
Konfitura pomarańczowa Arance 350 g Santa Rosa
41,40 zł/1l
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Konfitura  z gruszki Pere 350g - Santa Rosa
Konfitura z gruszki Pere 350g - Santa Rosa
45,69 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bonne Maman Krem Owocowy Egzotyczny 345g - smak egzotyczny, bez dodatków
Bonne Maman Krem Owocowy Egzotyczny 345g - smak egzotyczny, bez dodatków
108,43 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kier Konfitura Grecka Z Brzoskwiń 360 G
Kier Konfitura Grecka Z Brzoskwiń 360 G
28,86 zł/1kg
10,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Konfitura z dzikiej róży 200g Bacówka
Konfitura z dzikiej róży 200g Bacówka
65,20 zł/1kg
13,04 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
JABŁKA BEZ DODATKU CUKRÓW 310 g - KROKUS
JABŁKA BEZ DODATKU CUKRÓW 310 g - KROKUS
63,39 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla POWIDŁA ŚLIWKOWE BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE 310 g - KROKUS
POWIDŁA ŚLIWKOWE BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE 310 g - KROKUS
74,52 zł/1kg
23,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
POWIDŁA ZE ŚLIWKI WĘGIERKI BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 270 g - BATOM
POWIDŁA ZE ŚLIWKI WĘGIERKI BEZ DODATKU CUKRÓW270 g - BATOM
135,44 zł/1kg
36,57 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Bonne Maman Pasta owocowa owoce morza malina bez cukru, 335 g
Bonne Maman Pasta owocowa owoce morza malina bez cukru, 335 g
114,48 zł/1kg
38,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Konfitura z bergamotki 360g Agrisicilia
Konfitura z bergamotki 360g Agrisicilia
41,58 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Konfitura z ananasa bez cukru 300g - Santa Rosa Konfitura z ananasa bez cukru Santa Rosa to propozycja dla osób poszukujących intensywnego, tropikalnego smaku w lżejszej wersji. Starannie przygotowana receptura pozwala zachować naturalny aromat i wyrazisty charakter ananasa, bez dodatku cukru. Produkt doskonale sprawdzi się jako dodatek do pieczywa, naleśników, gofrów, deserów oraz wypieków, wzbogacając codzienne posiłki o owocową słodycz i egzotyczną nutę. Poręczne opakowanie 300 g ułatwia wygodne przechowywanie i codzienne użytkowanie. Konfitura Santa Rosa to praktyczny wybór do domu, gastronomii oraz sprzedaży detalicznej, łączący wysoką jakość z atrakcyjnym smakiem. Składniki: ananas, woda, substancje słodzące (syrop sorbitolowy, glikozydy stewiolowe, acesulfam K), substancja żelująca: pektyna owocowa, sok cytrynowy, konserwant: sorbinian potasu, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, stabilizator: cytrynian wapnia. Owoce zużyte: 55g na 100g. Wartości odżywcze w 100g:Energia 223kJ/53kcal Tłuszcz 0,1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 15g w tym cukry 7,2g Błonnik 1,2 Białko 0,2g Sól 0,01g Masa netto: 300g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dostępu do światła słonecznego Data ważnośc
Zawartość
0.3 l
Lista składników
Składniki: ananas, woda, substancje słodzące (syrop sorbitolowy, glikozydy stewiolowe, acesulfam K), substancja żelująca: pektyna owocowa, sok cytrynowy, konserwant: sorbinian potasu, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, stabilizator: cytrynian wapnia. Owoce zużyte: 55g na 100g. Wartości odżywcze w 100g:Energia 223kJ/53kcal Tłuszcz 0,1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 15g w tym cukry 7,2g Błonnik 1,2 Białko 0,2g Sól 0,01g Masa netto: 300g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dostępu do światła słonecznego Data ważnośc
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
480 g
Firma spożywcza
Santa Rosa
Nazwa handlowa
Konfitura z ananasa bez cukru 300g - Santa Rosa
Producent
Santa Rosa
EAN
8006040660183

Zawartość
0.3 l
Lista składników
Składniki: ananas, woda, substancje słodzące (syrop sorbitolowy, glikozydy stewiolowe, acesulfam K), substancja żelująca: pektyna owocowa, sok cytrynowy, konserwant: sorbinian potasu, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, stabilizator: cytrynian wapnia. Owoce zużyte: 55g na 100g. Wartości odżywcze w 100g:Energia 223kJ/53kcal Tłuszcz 0,1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 15g w tym cukry 7,2g Błonnik 1,2 Białko 0,2g Sól 0,01g Masa netto: 300g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dostępu do światła słonecznego Data ważnośc
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
480 g
Firma spożywcza
Santa Rosa
Nazwa handlowa
Konfitura z ananasa bez cukru 300g - Santa Rosa
Producent
Santa Rosa
EAN
8006040660183
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Schwartau Specialities Marmolada z gorzkiej pomarańczy wegańska 350g
Schwartau Specialities Marmolada z gorzkiej pomarańczy wegańska 350g
59,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
20,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Darbo Garden Strawberry Natural Fruit Rich Fruit Spread 200g
Darbo Garden Strawberry Natural Fruit Rich Fruit Spread 200g
95,45 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
19,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla St. Dalfour dżem do smarowania z malin i granatu 280g
St. Dalfour dżem do smarowania z malin i granatu 280g
60,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
17,19 zł
Sprzedawca: artbook-service
Zdjęcie produktu dla Mackays Imbir konserwowany w słoiku 340 gramów
Mackays Imbir konserwowany w słoiku 340 gramów
118 294,12 zł/1kg
40,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla St. Dalfour dżem do smarowania owoców borówka amerykańska 280g
St. Dalfour dżem do smarowania owoców borówka amerykańska 280g
60,53 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
17,19 zł
Sprzedawca: artbook-service
Zdjęcie produktu dla Konfitura czerwone pomarańcze sycylijska 360g - Agriscilia
Konfitura czerwone pomarańcze sycylijska 360g - Agriscilia
43,19 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
15,55 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Biała belgijska czekolada Grashoff z prażonymi orzechami makadamia 235 g
Biała belgijska czekolada Grashoff z prażonymi orzechami makadamia 235 g
115,83 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
MUS Z WIŚNI BIO 220 g - TARPA
MUS Z WIŚNI220 g - TARPA
98,64 zł/1kg
21,70 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla LaSelva LS_0733, JAM, 220 g, Włochy, 214 kcal, 907 kJ, 0,4 g
LaSelva LS_0733, JAM, 220 g, Włochy, 214 kcal, 907 kJ, 0,4 g
77,23 zł/1kg
16,99 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla darbo Konfitre w mini słoiku, karton asortymentowy
darbo Konfitre w mini słoiku, karton asortymentowy
159,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
267,26 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Chivers - Olde English Marmalade Orange Jam - 340g
Chivers - Olde English Marmalade Orange Jam - 340g
61,91 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
21,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Konfitura cytrynowa sycylijska 360g - Agrisicilia
Konfitura cytrynowa sycylijska 360g - Agrisicilia
41,58 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem orzechowy z ciasteczkami Pan di Stelle 380g
Krem orzechowy z ciasteczkami Pan di Stelle 380g
33,12 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Konfitura z rabarbaru 360 g – Naturalna i pyszna konfitura o owocowym smaku
Konfitura z rabarbaru 360 g – Naturalna i pyszna konfitura o owocowym smaku
55,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
20,15 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Pasta owocowa rabarbarowo-waniliowa 200g
Pasta owocowa rabarbarowo-waniliowa 200g
92,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Konserwa truskawkowa "Little Scarlet" firmy Wilkin & Sons Tiptree – wyjątkowa, najwyższej jakości marmolada truskawkowa!
Konserwa truskawkowa "Little Scarlet" firmy Wilkin & Sons Tiptree – wyjątkowa, najwyższej jakości marmolada truskawkowa!
168,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
57,41 zł
Sprzedawca: artbook-service
Zdjęcie produktu dla Den Gamle Fabrik – dżem jagodowy 380 g
Den Gamle Fabrik – dżem jagodowy 380 g
112,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
42,56 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla ALLNUTRITION FRULOVE In Jelly Cherry 1000g dżem owocowy wiśnia
ALLNUTRITION FRULOVE In Jelly Cherry 1000g dżem owocowy wiśnia
52,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Hero 8000080004327, JAM, Truskawka, 280 g, 1033 kcal, 0,2 g, 3,2 g
Hero 8000080004327, JAM, Truskawka, 280 g, 1033 kcal, 0,2 g, 3,2 g
49,61 zł/1l
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Frutesse Maestrichter Fruchtstroop 450g – Naturalny krem owocowy bez dodatków
Frutesse Maestrichter Fruchtstroop 450g – Naturalny krem owocowy bez dodatków
51,89 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g
d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g
6,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
27,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla 100% pektyna jabłkowa - nieamidowana 15g
100% pektyna jabłkowa - nieamidowana 15g
772,67 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Konfitura imbirowa.
Konfitura imbirowa.
128,68 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
43,75 zł
Sprzedawca: artbook-service
Zdjęcie produktu dla Jensen's salmon pate delikatny pasztet z łososiem, pikantny i do smarowania 80g
Jensen's salmon pate delikatny pasztet z łososiem, pikantny i do smarowania 80g
134,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zuegg Assorted, JAM, Morela, Brzoskwinia, Wiśnia (owoc), Truskawka, 25 g, 25 g
Zuegg Assorted, JAM, Morela, Brzoskwinia, Wiśnia (owoc), Truskawka, 25 g, 25 g
59,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Imbir do smarowania owoców 400g
Imbir do smarowania owoców 400g
29,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,86 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Mövenpick Peach Passion Fruit Gourmet Breakfast Spread 250g
Mövenpick Peach Passion Fruit Gourmet Breakfast Spread 250g
77,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dodatkowa konfitura wiśniowa 225 g
Dodatkowa konfitura wiśniowa 225 g
66,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,18 zł
-10%
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Powidła śliwkowe Darbo
Powidła śliwkowe Darbo
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
29,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
5,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ALLNUTRITION FRULOVE In Jelly Cherry 1000g dżem owocowy wiśnia
ALLNUTRITION FRULOVE In Jelly Cherry 1000g dżem owocowy wiśnia
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
52,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Konfitura z cytrynbez cukru 350g Rigoni
Konfitura z cytrynbez cukru 350g Rigoni
25,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Konfitura poziomkowa 140g
Konfitura poziomkowa 140g
31,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31 190,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem orzechowy z ciasteczkami Pan di Stelle 380g
Krem orzechowy z ciasteczkami Pan di Stelle 380g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,12 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Menz and Gasser powidła śliwkowe ekstra porcjowane 2500g
Menz and Gasser powidła śliwkowe ekstra porcjowane 2500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
95,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Menz and Gasser dżem wiśniowy ekstra porcjowany 2500g
Menz and Gasser dżem wiśniowy ekstra porcjowany 2500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
101,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,68 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Konfitura z moreli  di Frutta Albicocche 250g - Rigoni di Asiago
Konfitura z moreli di Frutta Albicocche 250g - Rigoni di Asiago
20,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Marmolada z czerwonej cebuli Stokes z octem balsamicznym i syropem buraczanym 265 g
Marmolada z czerwonej cebuli Stokes z octem balsamicznym i syropem buraczanym 265 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
35,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Konfitura z rokitnika 250g - Schronisko Bukowina
Konfitura z rokitnika 250g - Schronisko Bukowina
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,96 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Konfitura czerwone pomarańcze sycylijska 360g - Agriscilia
Konfitura czerwone pomarańcze sycylijska 360g - Agriscilia
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
15,55 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
43,19 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mövenpick Forest Blueberry Gourmet Breakfast Fruit Spread 250g
Mövenpick Forest Blueberry Gourmet Breakfast Fruit Spread 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bonne Maman Quitten-Gelee 370g
Bonne Maman Quitten-Gelee 370g
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,26 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hero 8000080004358, JAM, Malina, Truskawka, Jagodowy, Jeżyna, 280 g, 40 kcal, 166 kJ, 0,1 g
Hero 8000080004358, JAM, Malina, Truskawka, Jagodowy, Jeżyna, 280 g, 40 kcal, 166 kJ, 0,1 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
52,11 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hero 8000080004365, JAM, Wiśnia (owoc), 280 g, 44 kcal, 186 kJ, 0,1 g
Hero 8000080004365, JAM, Wiśnia (owoc), 280 g, 44 kcal, 186 kJ, 0,1 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
52,11 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hero 8000080004372, JAM, Jagodowy, 280 g, 48 kcal, 200 kJ, 0,1 g
Hero 8000080004372, JAM, Jagodowy, 280 g, 48 kcal, 200 kJ, 0,1 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
0,05 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g
Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,53 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Konfitura Casa Rinaldi z gorzkich pomarańczy, 330 g – włoska marmolada z pomarańczy Tarocco – produkt owocowy zawierający 66% owoców
Konfitura Casa Rinaldi z gorzkich pomarańczy, 330 g – włoska marmolada z pomarańczy Tarocco – produkt owocowy zawierający 66% owoców
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dżem morelowy Bonne Maman ze świeżych owoców 370g
Dżem morelowy Bonne Maman ze świeżych owoców 370g
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
20,32 zł
-4%
19,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bonne Maman galaretka z czarnej porzeczki ze świeżych jagód 370g
Bonne Maman galaretka z czarnej porzeczki ze świeżych jagód 370g
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,03 zł/1kg