Rogaliki z nadzieniem morelowym bez cukru Cornetti Albicocca 6szt 298g - Misura

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

17,99 zł

51,40 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
8h 28m 01s
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Coppenrath bezcukrowe kruche herbatniki waniliowe 200g
Coppenrath bezcukrowe kruche herbatniki waniliowe 200g
81,05 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
16,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kruche rogaliki waniliowe rafinowane cukrem pudrem 1800g
Kruche rogaliki waniliowe rafinowane cukrem pudrem 1800g
65,99 zł/1kg
118,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ciastka pistacjowe Tindy Pistacchio 110 g
Ciastka pistacjowe Tindy Pistacchio 110 g
61,93 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gran Cereale Biscotti Frutta 250 g
Gran Cereale Biscotti Frutta 250 g
36,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rogaliki Pełnoziarniste z Miodem Misura 308 g
Rogaliki Pełnoziarniste z Miodem Misura 308 g
55,19 zł/1kg
17,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore
Zdjęcie produktu dla Ciastka jogurtowe bez cukru Biscotti Yogurt 400g - Misura
Ciastka jogurtowe bez cukru Biscotti Yogurt 400g - Misura
36,93 zł/1kg
16,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
CIASTECZKA Z NADZIENIEM TRUSKAWKOWYM OD 3 ROKU BIO 120 g - BISKIDS
CIASTECZKA Z NADZIENIEM TRUSKAWKOWYM OD 3 ROKU120 g - BISKIDS
15,87 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Oreo Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 264 G (24 Sztuki)
Oreo Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 264 G (24 Sztuki)
70,46 zł/1kg
18,32 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Loacker Wafelki jogurtowe Mirtillo Nero 150 g
Loacker Wafelki jogurtowe Mirtillo Nero 150 g
63,11 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Biszkopty bezglutenowe do tiramisu Vicenzi 125 g
Biszkopty bezglutenowe do tiramisu Vicenzi 125 g
94,06 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rogalik ryżowo-maślano-waniliowy 125 g
Rogalik ryżowo-maślano-waniliowy 125 g
172,23 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Primart Precelki W Polewie Czekoladowej 180 G
Primart Precelki W Polewie Czekoladowej 180 G
715,06 zł/1kg
128,71 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Biszkopty z galaretką malinową w czekoladzie 147g - Figaro
Biszkopty z galaretką malinową w czekoladzie 147g - Figaro
95,60 zł/1kg
14,34 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Kruche ciasteczka maślane Coppenrath 250 g
Kruche ciasteczka maślane Coppenrath 250 g
79,28 zł/1kg
24,81 zł
-20%
19,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Wafelki Z Nadzieniem Orzechowym Roshen 216 G
Wafelki Z Nadzieniem Orzechowym Roshen 216 G
42,95 zł/1kg
14,15 zł
-33%
9,45 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Lubisie Ciastko Biszkoptowe Z Nadzieniem Jabłkowo-Truskawkowym 30 G
Lubisie Ciastko Biszkoptowe Z Nadzieniem Jabłkowo-Truskawkowym 30 G
535,33 zł/1kg
16,06 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Paluszki Pocky o smaku truskawkowym 45 g – Glico
Paluszki Pocky o smaku truskawkowym 45 g – Glico
337,23 zł/1kg
15,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Biszkopty Savoiardi do tiramisu Bonomi 400 g
Biszkopty Savoiardi do tiramisu Bonomi 400 g
34,40 zł/1kg
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Knoppers Jogurt Wafelek Mleczno-Jogurtowy 25 G
Knoppers Jogurt Wafelek Mleczno-Jogurtowy 25 G
55,67 zł/1kg
2,45 zł
-31%
1,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Roshen Wafers Wafelek O Smaku Kakakowym 216 G
Roshen Wafers Wafelek O Smaku Kakakowym 216 G
40,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,97 zł
Sprzedawca: Katomix

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Rogaliki z nadzieniem morelowym bez cukru Cornetti Albicocca 6szt 298g - Misura Rogaliki Cornetti Albicocca marki Misura to delikatne, miękkie wypieki z nadzieniem morelowym, stworzone dla osób poszukujących słodkiej przekąski bez dodatku cukru. Poręczne opakowanie zawiera 6 sztuk, dzięki czemu produkt świetnie sprawdzi się jako szybkie śniadanie, przekąska do pracy, szkoły lub na drogę. Starannie dobrana receptura łączy puszyste ciasto z owocowym wnętrzem, zapewniając przyjemny smak i wygodę podania. Produkt sprzedawany jest w opakowaniu 290 g. Składniki: mąka pszenna (pszenica) 36%, nadzienie morelowe 28,5% (purea z moreli 45% co odpowiada 12,8% wszystkich składników, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, substancja żelująca: pektyna, kwas: kwas cytrynowy), nieutwardzone oleje i tłuszcze roślinne (słonecznikowy, masło shea w zmiennych proporcjach), zakwas 7,5% (pszenica), cukier, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych pochodzenia roślinnego, lecytyna sojowa, syrop glukozowo-fruktozowy, drożdże piwne, aromaty, mąka pszenna (pszenica) słodowana, gluten pszenny (pszenica), sól. Może zawierać jęczmień, żyto, owies i gorczycę. Wartości odżywcze w 100g:Energia 1664kJ/396kcal Tłuszcz 15g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,3g Węglowodany 58g w tym cukry 28g Białko 5,7g Sól 0,44g Masa netto: 298g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dostępu do światła słonecznego Data ważności:
Zawartość
0.348 l
Lista składników
Składniki: mąka pszenna (pszenica) 36%, nadzienie morelowe 28,5% (purea z moreli 45% co odpowiada 12,8% wszystkich składników, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, substancja żelująca: pektyna, kwas: kwas cytrynowy), nieutwardzone oleje i tłuszcze roślinne (słonecznikowy, masło shea w zmiennych proporcjach), zakwas 7,5% (pszenica), cukier, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych pochodzenia roślinnego, lecytyna sojowa, syrop glukozowo-fruktozowy, drożdże piwne, aromaty, mąka pszenna (pszenica) słodowana, gluten pszenny (pszenica), sól. Może zawierać jęczmień, żyto, owies i gorczycę. Wartości odżywcze w 100g:Energia 1664kJ/396kcal Tłuszcz 15g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,3g Węglowodany 58g w tym cukry 28g Białko 5,7g Sól 0,44g Masa netto: 298g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dostępu do światła słonecznego Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
350 g
Firma spożywcza
Misura
Nazwa handlowa
Rogaliki z nadzieniem morelowym bez cukru Cornetti Albicocca 6szt 298g - Misura
Producent
Misura
Liczba sztuk
1
EAN
8002590095147

Zawartość
0.348 l
Lista składników
Składniki: mąka pszenna (pszenica) 36%, nadzienie morelowe 28,5% (purea z moreli 45% co odpowiada 12,8% wszystkich składników, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, substancja żelująca: pektyna, kwas: kwas cytrynowy), nieutwardzone oleje i tłuszcze roślinne (słonecznikowy, masło shea w zmiennych proporcjach), zakwas 7,5% (pszenica), cukier, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych pochodzenia roślinnego, lecytyna sojowa, syrop glukozowo-fruktozowy, drożdże piwne, aromaty, mąka pszenna (pszenica) słodowana, gluten pszenny (pszenica), sól. Może zawierać jęczmień, żyto, owies i gorczycę. Wartości odżywcze w 100g:Energia 1664kJ/396kcal Tłuszcz 15g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,3g Węglowodany 58g w tym cukry 28g Białko 5,7g Sól 0,44g Masa netto: 298g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dostępu do światła słonecznego Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
350 g
Firma spożywcza
Misura
Nazwa handlowa
Rogaliki z nadzieniem morelowym bez cukru Cornetti Albicocca 6szt 298g - Misura
Producent
Misura
Liczba sztuk
1
EAN
8002590095147
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Ciastka bez dodatku cukru Choco Tablet 150g Gullon
Ciastka bez dodatku cukru Choco Tablet 150g Gullon
68,61 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gullon Choco Chips bez cukru 150 g
Gullon Choco Chips bez cukru 150 g
58,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka bez cukru kukurydziane bezglutenowe z czekoladą Gallette di Mais 100g - Gullon
Ciastka bez cukru kukurydziane bezglutenowe z czekoladą Gallette di Mais 100g - Gullon
99,91 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
CIASTECZKA BOGUTTI Z CZEKOLADĄ BEZ DODATKU CUKRU 135G
Ciasteczka Bogutti Z Czekoladą Bez Dodatku Cukru 135G
36,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla CIASTKA KAKAOWE Z KREMEM O SMAKU BROWNIE W CZEKOLADZIE DESEROWEJ BEZ DODATKU CUKRÓW 128 g - PURE&GOOD
CIASTKA KAKAOWE Z KREMEM O SMAKU BROWNIE W CZEKOLADZIE DESEROWEJ BEZ DODATKU CUKRÓW 128 g - PURE&GOOD
67,97 zł/1kg
9,01 zł
-3%
8,70 zł
Sprzedawca: Katomix

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g
KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,30 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
422,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g
Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19 990,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
68,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oreo Choc Milk,264g
Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,97 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,44 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni
Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g
Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g
Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g
Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,33 zł/1kg