Quaker Cruesli Cookies & Cream Muesli 450g – Chrupiące śniadanie
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
37,41 zł
83,13 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Musli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g66,38 zł/1kg
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kölln Musli owsiane Crunchy Mango-Marakuja 400 g50,95 zł/1kg
20,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kölln Knusper, płatki owsiane musli "Knusperflakes", 380g53,74 zł/1kg
20,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Organiczne chrupiące musli truskawkowe owocowe chrupiące pyszne na śniadanie 375g73,52 zł/1kg
27,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Quaker Cruesli Chocolate Muesli 450g – Chrupiące czekoladowe śniadanie
83,13 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Quaker Cruesli 4 Nuts Muesli 450g – Chrupiące śniadanie z orzechami, błonnikiem i witaminami
83,13 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Quaker Cruesli Zero Sugar Chocolate Muesli 400g – Chrupiące śniadanie bez cukru
93,52 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Quaker Cruesli Protein Muesli Solony Karmel i Brownie, 400g, wysokoenergetyczne
102,70 zł/1kg
41,08 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kellogg's Smacks Breakfast Cereal 330g – Chrupiące płatki kukurydziane
102,00 zł/1kg
33,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Jordans Crunchy Chocolate Granola 450g – Chrupiące musli z czekoladą
83,13 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Quaker - Cruesli czekoladowe - 900 g
62,40 zł/1kg
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kellogg's Rice Krispies Płatki śniadaniowe 360g – Chrupiące płatki ryżowe
98,72 zł/1kg
35,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Holie's Crunchy Muesli Banana Pecan 400g – Chrupiące śniadanie
100,55 zł/1kg
40,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kellogg's Oaties Cocoa Crunch Breakfast Cereal 360g - Chrupiące płatki owsiane o smaku kakaowym
96,11 zł/1kg
34,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

CRUNCHY OWSIANE KAKAOWE BEZGLUTENOWE325 g - BAUCK HOF
45,26 zł/1kg
17,32 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Hammermühle Oats Chocolate Crunchy 350g
54,40 zł/1kg
19,04 zł
Sprzedawca: taleoo

Bircher Müsli, 500g | BURGERMÜHLE
35,80 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Holie's Granola Protein Peanut Butter 350g – chrupiące muesli bogate w białko
106,89 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Zonnatura Granola Crunchy Cacao Vezelrijk 350g – Śniadanie bogate w błonnik
106,89 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Quaker Cruesli Cookies & Cream Muesli, 450 g – Chrupiące musli o kremowym smaku ciasteczka na energetyczny początek dnia. Wykonane w 50% z pełnych ziaren, bogate w błonnik i wyłącznie z naturalnymi aromatami, bez barwników. Zawiera złotobrązowe prażone płatki owsiane, produkty pełnoziarniste, chrupiące kawałki ciasteczek i kawałki białej czekolady. Idealne na pyszne i pożywne śniadanie. Może zawierać śladowe ilości orzechów.
- Lista składników
- Składniki: Pełne płatki owsiane (40%), olej słonecznikowy, cukier, pełnoziarnista pszenica (10%), syrop glukozowy, ciasteczka czekoladowe (3,5%) [mąka pszenna (1,4%), cukier, olej słonecznikowy, chude kakao w proszku (0,3%), sól, substancje spulchniające (wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, węglan potasu)], kawałki białej czekolady (2,6%) [cukier, masło kakaowe, pełne mleko proszek, emulgator (lecytyna sojowa), naturalny aromat waniliowy], mąka ryżowa (2,2%), błonnik z korzenia cykorii, mąka pszenna (2%), suszony kokos, melasa, sól, cynamon, naturalne aromaty (pszenica). Może zawierać różne orzechy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze w 45g Energia: 1007 kJ (240 kcal) Tłuszcz: 8,4 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,7 g Węglowodany: 31g w tym cukier: 11 g Błonnik: 4,1 g Białko: 7,6 g Sól: 0,35 g Witamina B1 / Tiamina: 0,1 mg Fosfor: 213 mg
- Waga
- 450 g
- Firma spożywcza
- PepsiCo Nederland BV (Foods Division), Stadsplateau 22-23, 3521AZ Utrecht, NL
- Nazwa handlowa
- Ciasteczka Quaker Cruesli i krem
- Producent
- Quaker
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8710398505088
- Lista składników
- Składniki: Pełne płatki owsiane (40%), olej słonecznikowy, cukier, pełnoziarnista pszenica (10%), syrop glukozowy, ciasteczka czekoladowe (3,5%) [mąka pszenna (1,4%), cukier, olej słonecznikowy, chude kakao w proszku (0,3%), sól, substancje spulchniające (wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, węglan potasu)], kawałki białej czekolady (2,6%) [cukier, masło kakaowe, pełne mleko proszek, emulgator (lecytyna sojowa), naturalny aromat waniliowy], mąka ryżowa (2,2%), błonnik z korzenia cykorii, mąka pszenna (2%), suszony kokos, melasa, sól, cynamon, naturalne aromaty (pszenica). Może zawierać różne orzechy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze w 45g Energia: 1007 kJ (240 kcal) Tłuszcz: 8,4 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,7 g Węglowodany: 31g w tym cukier: 11 g Błonnik: 4,1 g Białko: 7,6 g Sól: 0,35 g Witamina B1 / Tiamina: 0,1 mg Fosfor: 213 mg
- Waga
- 450 g
- Firma spożywcza
- PepsiCo Nederland BV (Foods Division), Stadsplateau 22-23, 3521AZ Utrecht, NL
- Nazwa handlowa
- Ciasteczka Quaker Cruesli i krem
- Producent
- Quaker
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8710398505088
Pasuje również do tego

Kölln 7099971004 KöllnHafer Schmelzflocken 275 g, 1 St.
256,36 zł/1kg
70,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Sante Granola czekoladowo-orzechowa 300 g
42,13 zł/1kg
13,11 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,64 zł
Sprzedawca: Katomix

Płatki migdałowe – bezglutenowe, 250g | SPIELBERGER MÜHLE
45,94 zł/1kg
21,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Oero Oðs
392,00 zł/1kg
137,20 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Bauck Mühle 300838, Owsianka, 475 g
34,21 zł/1kg
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Kellogg's Coco Pops Płatki śniadaniowe 330g - Chrupiące płatki ryżowe z czekoladą
110,52 zł/1kg
36,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Just Taste - tagliatelle ze słodkich ziemniaków - 250g
70 720,00 zł/1kg
17,68 zł
Sprzedawca: taleoo

Allos 136347, 1,5 kg, Gluten, Ziarenka sezamu, Niemcy, 1694 kJ, 402 kcal, 9,3 g
46,53 zł/1kg
69,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Holie's Granola Low Carb Crunch Nuts & Seeds, 350 g - Muesli o niskiej zawartości węglowodanów
106,89 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
52,48 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musli orkiszowe - Dzień dobry 375g
39,01 zł/1kg
14,63 zł
Sprzedawca: taleoo

Eat Natural Super Granola Gluten Free 400g – Chrupiące, bezglutenowe musli
98,22 zł/1kg
39,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Nestlé 4742688003 Nestlé Clusters Mandel Müsli 325,0 g
208,03 zł/1kg
67,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Lizis Granola Niskocukrowa 500g
215,46 zł/1kg
112,04 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Weetabix Alpen Musli bez cukru 560 g
232,37 zł/1kg
138,01 zł
-7,88 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalny luzem w kartonie 1000g
50,19 zł/1kg
50,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

San Granola brownie z wiśniami 300 g
61,07 zł/1kg
18,32 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bauckhof, płatki owsiane organiczne, format duży, certyfikat Demeter - 1 opakowanie
21,32 zł/1kg
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki żytnie 500g | SPIELBERGER MÜHLE
21,32 zł/1kg
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr. Oetker 20529 Dr. Oetker Vitalis Schoko Müsli 1125,0 g
63,83 zł/1kg
71,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Niederegger nugat poinsecja duo orzech i krem opakowanie 125g
274,51 zł/1kg
36,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KULKI KUKURYDZIANE O SMAKU WANILIOWYM BEZGLUTENOWE 375 g - JERRY GLUTEN OUT
47,84 zł/1kg
17,94 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Weetabix 24 Pełnoziarniste Formy Pszenne 430 G
51,16 zł/1kg
22,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

OWSIANKA Z OWOCAMI LEŚNYMI BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA DEMETER400 g - BAUCK HOF
35,12 zł/1kg
18,01 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,05 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc chrupiące musli opakowanie 420g
59,64 zł/1kg
25,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Whisky chrupiące kawałki nadziewane mleczną czekoladą opakowanie 200g
115,85 zł/1kg
23,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zupa Barszcz Czerwony MASPEX KRAKUS MV 401 w proszku 1kg
25,97 zł/1kg
27,86 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,97 zł
Sprzedawca: VendingSklep

RUF Porridge Cranberry Kokos 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada
162,90 zł/1kg
66,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD
237,30 zł/1kg
47,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg

GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg

GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
47,46 zł
Sprzedawca: superbrandshop
237,30 zł/1kg

PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
27,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
111,40 zł/1kg

Kölln chrupiące poduszeczki owsiane classic 70% pełnoziarniste 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,87 zł/1kg

Kölln Cereals Zauberfleks czekolada o obniżonej zawartości cukru w kształcie kwiatu 375g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,47 zł/1kg

Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,48 zł/1kg

Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
66,79 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
162,90 zł/1kg

OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
31,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
78,55 zł/1kg

Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,38 zł/1kg

Vitalis musli jogurtowe 0,6 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,93 zł/1kg

Vitalis Crunchy Plus Miodowo-Migdałowy 0,45 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,91 zł/1kg

Vitalis Crunchy Plus Multi Fruit 0,45 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,07 zł/1kg

Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57 020,00 zł/1kg

GRANOLA Z ORZECHAMI LASKOWYMI I MIGDAŁAMI200 g - DIET-FOOD
23,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
117,50 zł/1kg

RUF Porridge Chocolate 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg

RUF Owsianka Chia Mandel 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg

Dr Oetker Vitalis Porridge Classic do ciepłego posiłku owsianego 58g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,17 zł/1kg

Vitalis Less Sweet Crunchy Raspberry 0,425 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,20 zł/1kg

NESTLE NESQUIK DUO Płatki zbożowe 325g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,12 zł/1kg