Soubry Chinese Eiermie 250g – Autentyczny azjatycki makaron jajeczny, uniwersalny i wysokiej jakości

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

8,35 zł

33,40 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 9 – czw. 15 października
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo
Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo
37,46 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
32,11 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla makaron razowy Integrale Fusilli oryginalny z Włoch 500g
Barilla makaron razowy Integrale Fusilli oryginalny z Włoch 500g
25,46 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Makaron z fasoli Longkou Vermicelli 100g - Fusun Brand
Makaron z fasoli Longkou Vermicelli 100g - Fusun Brand
38,90 zł/1kg
3,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Longlife Quick Cooking Nudel, mit Ei 500g
Longlife Quick Cooking Nudel, mit Ei 500g
21,52 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
11,17 zł
-3%
10,76 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Lucullus Mie Shanghai Chinese Noodles 250g – azjatycki makaron pszenny do woka i zupy
Lucullus Mie Shanghai Chinese Noodles 250g – azjatycki makaron pszenny do woka i zupy
56,24 zł/1kg
14,06 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Obento Udon Noodles 800g - tradycyjny japoński makaron pszenny, uniwersalny, szybki
Obento Udon Noodles 800g - tradycyjny japoński makaron pszenny, uniwersalny, szybki
46,76 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Makaron udon Saitaku do klasycznych dań azjatyckich, opakowanie 300 g
Makaron udon Saitaku do klasycznych dań azjatyckich, opakowanie 300 g
44,43 zł/1kg
13,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Makaron Mie - z jajkiem 250g
Makaron Mie - z jajkiem 250g
33,92 zł/1kg
8,48 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Amoy Mix & Wok Noodles 300g – szybkie i pyszne azjatyckie makarony do woka
Amoy Mix & Wok Noodles 300g – szybkie i pyszne azjatyckie makarony do woka
93,47 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Portofino Fine Food - Croxetti Ligurian - Tradycyjny liguryjski makaron - 3 x 500 g
Portofino Fine Food - Croxetti Ligurian - Tradycyjny liguryjski makaron - 3 x 500 g
91,23 zł/1kg
136,84 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Itsu Soba Noodles 250g - Autentyczny japoński makaron gryczany, uniwersalny do zup, frytek i sałatek
Itsu Soba Noodles 250g - Autentyczny japoński makaron gryczany, uniwersalny do zup, frytek i sałatek
93,40 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Conimex Volkoren pasta 250g – makaron razowy pszenny, bogaty w błonnik, uniwersalny
Conimex Volkoren pasta 250g – makaron razowy pszenny, bogaty w błonnik, uniwersalny
130,88 zł/1kg
32,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Dec Makaron z Batatów 200 g
Dec Makaron z Batatów 200 g
65,08 zł/1kg
21,78 zł
-25%
16,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Hakubaku Organiczny makaron Yakisoba 270g – organiczny, wegański, bezglutenowy, autentyczny
Hakubaku Organiczny makaron Yakisoba 270g – organiczny, wegański, bezglutenowy, autentyczny
95,48 zł/1kg
36,26 zł
-28%
25,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Makaron Udon 250g
Makaron Udon 250g
87,76 zł/1kg
21,94 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Makaron nitkowy Ankara – Tel Sehriye 500 g
Makaron nitkowy Ankara – Tel Sehriye 500 g
29,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,53 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Spätzle z jajkiem, 500g | KORNKREIS
Spätzle z jajkiem, 500g | KORNKREIS
44,78 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Sosy do makaronu Porcini 50g
Sosy do makaronu Porcini 50g
346,60 zł/1kg
17,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Fettuccine jajeczne z borowikami, 500 g
Fettuccine jajeczne z borowikami, 500 g
80,00 zł/1kg
40,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Soubry Chinese Eiermie 250 g – Autentyczny azjatycki makaron jajeczny sporządzony z wysokiej jakości mąki pszennej i skrobanych jaj (15%). Idealny do dań z woka, zup i frytek. Szybkie przygotowanie w zaledwie 4 minuty, bez wstępnego gotowania. Wszechstronne zastosowanie do mięsa, ryb, krewetek, warzyw i przypraw. Wartości odżywcze w 100 g: 353 kcal, 3 g tłuszczu, 67 g węglowodanów, 12,5 g białka. Może zawierać śladowe ilości mleka, soi, sezamu, gorczycy i łubinu. Idealny do codziennej przyjemności.
Lista składników
Składniki: mąka pszenna, jaja od wolnego wybiegu (15%), sól, regulatory kwasowości: węglan potasu i wodorowęglan sodu. Może zawierać śladowe ilości mleka, soi, sezamu, gorczycy i łubinu.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g Energia: 353 kcal (1493 kJ) Tłuszcz: 3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,7 g Węglowodany: 67g w tym cukier: 2,3 g Błonnik: 3,8 g Białko: 12,5 g Sól: 0,92 g
Waga
250 g
Firma spożywcza
NV. Etabl. Joseph Soubry, Verbrandhofstraat 51, 8800 Roeselare, BE
Nazwa handlowa
Soubry Chiński makaron jajeczny
Producent
Soubry
EAN
5410028120126

Lista składników
Składniki: mąka pszenna, jaja od wolnego wybiegu (15%), sól, regulatory kwasowości: węglan potasu i wodorowęglan sodu. Może zawierać śladowe ilości mleka, soi, sezamu, gorczycy i łubinu.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g Energia: 353 kcal (1493 kJ) Tłuszcz: 3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,7 g Węglowodany: 67g w tym cukier: 2,3 g Błonnik: 3,8 g Białko: 12,5 g Sól: 0,92 g
Waga
250 g
Firma spożywcza
NV. Etabl. Joseph Soubry, Verbrandhofstraat 51, 8800 Roeselare, BE
Nazwa handlowa
Soubry Chiński makaron jajeczny
Producent
Soubry
EAN
5410028120126
Pasuje również do tego

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg
MAKARON (SEMOLINOWY TRÓJKOLOROWY) DISNEY AUTA BIO 300 g - DALLA COSTA
Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
34,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%
53,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,92 zł/1kg