Tanda&Spada Fregula Sarda Tradizionale 500g – Autentyczny sardyński makaron z kaszy manny perłowej

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

28,04 zł

56,08 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 9 – czw. 15 października
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
16,24 zł/1kg
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Gnocco Sardo 400g - Garofalo
Makaron bezglutenowy Gnocco Sardo 400g - Garofalo
12 490,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Casarecce n88 500g - Rummo
Makaron Casarecce n88 500g - Rummo
12,69 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Muszelki Pastina 500g - Barilla
Makaron Muszelki Pastina 500g - Barilla
12,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron semola - makaron do zupy Filini 250g
Makaron semola - makaron do zupy Filini 250g
31,44 zł/1kg
8,57 zł
-8%
7,86 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Makaron Dedicato Maniche N.186 500g - Granoro
Makaron Dedicato Maniche N.186 500g - Granoro
13,98 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron jajeczny Pappardelle uovo n101 250g - Rummo
Makaron jajeczny Pappardelle uovo n101 250g - Rummo
43,08 zł/1kg
10,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Morelli Tagliatelle z borowikami/Steinpilze 250 g.
Morelli Tagliatelle z borowikami/Steinpilze 250 g.
78,36 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,59 zł
Sprzedawca: Spielgeist
Zdjęcie produktu dla Farfalle, 500 g - Pastificio Cavalieri
Farfalle, 500 g - Pastificio Cavalieri
59,54 zł/1kg
29,77 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Makaron Rigatoni 500g - Maccaroneria Gragnano
Makaron Rigatoni 500g - Maccaroneria Gragnano
35,81 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron z mąką gryczaną Soba 300g - Chunsi
Makaron z mąką gryczaną Soba 300g - Chunsi
25,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla MAKARON (ŻYTNI RAZOWY) RURKA400 g -PLANET
MAKARON (ŻYTNI RAZOWY) RURKA400 g -PLANET
22,72 zł/1kg
9,09 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
MAKARON (ORZO RAZOWY) BIO 400 g - LA BIO IDEA
MAKARON (ORZO RAZOWY)400 g - LAIDEA
42,45 zł/1kg
16,98 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Mancini Pastificio Agricolo - Tuffoli - Italienische handwerkliche Nudeln - 12 x 500 g
Mancini Pastificio Agricolo - Tuffoli - Italienische handwerkliche Nudeln - 12 x 500 g
48,46 zł/1kg
290,73 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
18,61 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Penne Rigate, 500 g - Pastificio Cavalieri
Penne Rigate, 500 g - Pastificio Cavalieri
54,12 zł/1kg
27,06 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Makaron Czaniecki 5-jajeczny Pappardelle 250g CZANIECKI
Makaron Czaniecki 5-jajeczny Pappardelle 250g CZANIECKI
22,48 zł/1kg
5,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Tradycyjne makarony orecchiette, 250g | SAN VICARIO
Tradycyjne makarony orecchiette, 250g | SAN VICARIO
61,24 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Makaron Conchiglioni 2-88 500g - Garofalo
Makaron Conchiglioni 2-88 500g - Garofalo
21,90 zł/1kg
11,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Tanda&Spada Fregula Sarda Tradizionale 500 g – Autentyczny sardyński makaron z semoliny perłowej, sporządzony z semoliny z pszenicy durum i wody. Idealne do dań kuchni śródziemnomorskiej i kreatywnych przepisów. Bogata w węglowodany i białka, o niskiej zawartości tłuszczu i bez dodatku soli. Idealne do kuchni tradycyjnej i różnorodnych przetworów.
Lista składników
Semolina z pszenicy durum, woda
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1514 kJ / 357 kcal Tłuszcz: 1,20 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,20 g Węglowodany: 72,00 g w tym cukier: 3,70 g Białko: 13,00 g Sól: 0,00g
Waga
500 g
Firma spożywcza
Pastificio Artigiano Tanda & Spada, SS131bis, Thiesi SS, 07046, Italy
Nazwa handlowa
Tanda&Spada Tradycyjna sardyńska fregula
Producent
Tanda&Spada
EAN
8010341009794

Lista składników
Semolina z pszenicy durum, woda
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1514 kJ / 357 kcal Tłuszcz: 1,20 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,20 g Węglowodany: 72,00 g w tym cukier: 3,70 g Białko: 13,00 g Sól: 0,00g
Waga
500 g
Firma spożywcza
Pastificio Artigiano Tanda & Spada, SS131bis, Thiesi SS, 07046, Italy
Nazwa handlowa
Tanda&Spada Tradycyjna sardyńska fregula
Producent
Tanda&Spada
EAN
8010341009794
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Barilla Spaghetti Nr. 5 - 500 gr.
Barilla Spaghetti Nr. 5 - 500 gr.
12,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
6,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla La Molisana 8004690101513, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, Brąz, 13 min
La Molisana 8004690101513, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, Brąz, 13 min
11,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Delverde Spaghetti 72 Makaron Spaghetti z semoliny z pszenicy durum 500g
Delverde Spaghetti 72 Makaron Spaghetti z semoliny z pszenicy durum 500g
16,70 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
8,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla [400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB
[400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB
39,15 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
8,11 zł
-3%
7,83 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti Grossi n. 5 500g - Rummo
Makaron Spaghetti Grossi n. 5 500g - Rummo
34,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
25,38 zł/1kg
26,36 zł
-3%
25,38 zł
Sprzedawca: Katomix
MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY BIO 280 g - DIET-FOOD
MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY280 g - DIET-FOOD
74,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
20,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle senza glutine 400g - Garofalo
Makaron Farfalle senza glutine 400g - Garofalo
10 370,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Pappardelle 500g - Garofalo
Makaron Pappardelle 500g - Garofalo
19,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
10,15 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MAKARON (SEMOLINOWY TRÓJKOLOROWY) DISNEY AUTA BIO 300 g - DALLA COSTA
Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
34,70 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Vifon Pho Bo – makaron ryżowy instant o smaku wołowym, 60 g
Vifon Pho Bo – makaron ryżowy instant o smaku wołowym, 60 g
132,67 zł/1kg
7,96 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Gorący kurczak Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
Gorący kurczak Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
70,17 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
45,61 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Orecchiette 250g - Farabella
Makaron bezglutenowy Orecchiette 250g - Farabella
12 990,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron czarny spaghetti Nero di Seppia 500g - Molisana
Makaron czarny spaghetti Nero di Seppia 500g - Molisana
26,02 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
13,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco
Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco
13,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla MAKARON (KONJAC) ANGEL HAIR BEZGLUTENOWY385 g (300 g) - BETTER THAN FOODS
MAKARON (KONJAC) ANGEL HAIR BEZGLUTENOWY385 g (300 g) - BETTER THAN FOODS
28,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,85 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
Makaron Shirataki Rice Style 270g - Miyata
32,11 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MAKARON (ORZO RAZOWY) BIO 400 g - LA BIO IDEA
MAKARON (ORZO RAZOWY)400 g - LAIDEA
42,45 zł/1kg
16,98 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Seitz bezglutenowy makaron wstążki szeroki makaron bez jajek torebka 500g
Seitz bezglutenowy makaron wstążki szeroki makaron bez jajek torebka 500g
25,12 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kritharaki od Liakada Grecki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
Kritharaki od Liakada Grecki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
17,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lubella Makaron Gniazda Wstęgi 400 G
Lubella Makaron Gniazda Wstęgi 400 G
17,00 zł/1kg
6,80 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Fregola Tostada, Trafilata al Bronzo, 500g, Sardische Pasta, Fregula, Nudeln, Sardinia Mea
Fregola Tostada, Trafilata al Bronzo, 500g, Sardische Pasta, Fregula, Nudeln, Sardinia Mea
52,14 zł/1kg
26,07 zł
Sprzedawca: artbook-service
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron - Lasagne pełnoziarnista 250g
Makaron - Lasagne pełnoziarnista 250g
51,96 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
16,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla MAKARON (RYŻOWY) NOODLE SPAGHETTI BEZGLUTENOWY250 g - TERRASANA
MAKARON (RYŻOWY) NOODLE SPAGHETTI BEZGLUTENOWY250 g - TERRASANA
51,36 zł/1kg
13,79 zł
-6%
12,84 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Miracoli spaghetti classic z sosem pomidorowym i przyprawami 376g
Miracoli spaghetti classic z sosem pomidorowym i przyprawami 376g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
17,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Delverde 8000270013085, Penne, 500 g, 11 min, 347 kcal, 1467 kJ, 2,2 g
Delverde 8000270013085, Penne, 500 g, 11 min, 347 kcal, 1467 kJ, 2,2 g
16,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Choi's Ramyeon, instantowe makarony pszenne o smaku kurczaka, 113g
Choi's Ramyeon, instantowe makarony pszenne o smaku kurczaka, 113g
73,36 zł/1kg
8,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
MAKARON (KONJAC) GOTOWY NA WOKA BEZGLUTENOWY BIO 270 g (200 g) - KETO CHEF
MAKARON (KONJAC) GOTOWY NA WOKA BEZGLUTENOWY270 g (200 g) - KETO CHEF
36,52 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,86 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 13 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg
MAKARON (SEMOLINOWY TRÓJKOLOROWY) DISNEY AUTA BIO 300 g - DALLA COSTA
Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
34,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%
53,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,92 zł/1kg