Puree Ziemniaczane Mousline 2500g – kremowe, szybkie, idealne jako dodatek do drugiego dania, duże opakowanie

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

208,98 zł

83,59 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 14 – wt. 20 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Konserwy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Plasterki brzoskwini Del Monte słodzone przecierem brzoskwiniowym 825g
Plasterki brzoskwini Del Monte słodzone przecierem brzoskwiniowym 825g
23,38 zł/1kg
19,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hengstenberg sandwich korniszony pikantne w opakowaniu zbiorczym 2650ml
Hengstenberg sandwich korniszony pikantne w opakowaniu zbiorczym 2650ml
26,14 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
69,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Miracoli macaroni sos pomidorowy naturalny i pyszny 360g opakowanie 5 sztuk
Miracoli macaroni sos pomidorowy naturalny i pyszny 360g opakowanie 5 sztuk
49,93 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
89,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Erasco Westphalian gulasz z soczewicy rafinowany z octem 800g
Erasco Westphalian gulasz z soczewicy rafinowany z octem 800g
26,92 zł/1kg
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
21,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pampeano Corned Beef 340g - delikatna, wysokiej jakości, idealna do dań i kanapek
Pampeano Corned Beef 340g - delikatna, wysokiej jakości, idealna do dań i kanapek
110,03 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Bonduelle ciecierzyca chrupiąca świeża bez dodatków smakowych 310g
Bonduelle ciecierzyca chrupiąca świeża bez dodatków smakowych 310g
212,60 zł/1kg
56,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Erasco kremowa zupa ziemniaczana z wędzonym boczkiem 390ml 3-pak
Erasco kremowa zupa ziemniaczana z wędzonym boczkiem 390ml 3-pak
35,65 zł/1l
41,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Placki z cielęciny bez kości, 2 sztuki, ok. 230 g - Kofler Delikatessen
Placki z cielęciny bez kości, 2 sztuki, ok. 230 g - Kofler Delikatessen
150,61 zł/1kg
34,64 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Lisner Sałatka Gyros Z Kurczakiem - Szybki I Smaczny Obiad
Lisner Sałatka Gyros Z Kurczakiem - Szybki I Smaczny Obiad
44,47 zł/1kg
6,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Grzanki Leimer cebula/czosnek
Grzanki Leimer cebula/czosnek
50,12 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bonduelle Goldmais Original chrupiące i świeże 150g 6-pak
Bonduelle Goldmais Original chrupiące i świeże 150g 6-pak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
50,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Meksykańska zupa fasolowa, 400g, opakowanie zawierające 6 sztuk
Meksykańska zupa fasolowa, 400g, opakowanie zawierające 6 sztuk
39,24 zł/1kg
94,17 zł
Sprzedawca: taleoo
MUS JABŁKO - BANAN BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 360 g - BAUCK MUHLE
MUS JABŁKO - BANAN BEZ DODATKU CUKRÓW360 g - BAUCK MUHLE
26,06 zł/1kg
9,38 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Meica 6 parówek wegetariańskich bezmięsna alternatywa 200g
Meica 6 parówek wegetariańskich bezmięsna alternatywa 200g
87,95 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Gotowa do spożycia soczewica gulaszowa
Gotowa do spożycia soczewica gulaszowa
28,20 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Żurek Hortex w kartonie 1 litr
Żurek Hortex w kartonie 1 litr
64,92 zł/1kg
16,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kapary Dittmann nonpareils
Kapary Dittmann nonpareils
107,75 zł/1kg
107,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pierogi z kaszą manną Leimer na 8 porcji 100g opakowanie 5 sztuk
Pierogi z kaszą manną Leimer na 8 porcji 100g opakowanie 5 sztuk
112,94 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
56,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Steinhaus truskawki w puszkach Truskawki idealne na deser 2650ml
Steinhaus truskawki w puszkach Truskawki idealne na deser 2650ml
23,51 zł/1l
62,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa szynkowa, ok. 1,7 kg - Kofler Delikatessen
Kiełbasa szynkowa, ok. 1,7 kg - Kofler Delikatessen
88,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
150,26 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Puree Ziemniaczane Mousline 2500 g - kremowe, drobne puree ziemniaczane wykonane w 100% z wysokiej jakości ziemniaków, dokładnie kontrolowanych pod kątem najlepszej jakości. Szybkie i proste w przygotowaniu, idealne jako dodatek do mięs, warzyw i wielu innych potraw. Praktyczne opakowanie zbiorcze, idealne dla rodzin i spiżarni. Zawiera ziemniaki (98%), sól, emulgator, regulator kwasowości, przeciwutleniacz i aromat. Może zawierać śladowe ilości mleka. Wartości odżywcze w 100 g: 346 kcal, 0,7 g tłuszczu, 74 g węglowodanów, 8 g białka. Ciesz się tradycyjnym, pysznym puree ziemniaczanym z Mousline.
Lista składników
Ziemniaki (98%), sól, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), przeciwutleniacz (pirosiarczyn sodu), aromat. Może zawierać śladowe ilości MLEKA.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1466 kJ / 346 kcal Tłuszcz: 0,7 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,5 g Węglowodany: 74g w tym cukier: 1,2 g Błonnik: 6,4 g Białko: 8g Sól: 1,3 g
Waga
2500 g
Firma spożywcza
Mousline, Rue du 14 Juillet, 80170 Rosières-en-Santerre, FR
Nazwa handlowa
Puree Ziemniaczane Musline
Producent
MOUSLINE
Liczba sztuk
1
EAN
3760381262080

Lista składników
Ziemniaki (98%), sól, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), przeciwutleniacz (pirosiarczyn sodu), aromat. Może zawierać śladowe ilości MLEKA.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1466 kJ / 346 kcal Tłuszcz: 0,7 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,5 g Węglowodany: 74g w tym cukier: 1,2 g Błonnik: 6,4 g Białko: 8g Sól: 1,3 g
Waga
2500 g
Firma spożywcza
Mousline, Rue du 14 Juillet, 80170 Rosières-en-Santerre, FR
Nazwa handlowa
Puree Ziemniaczane Musline
Producent
MOUSLINE
Liczba sztuk
1
EAN
3760381262080
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Puree Ziemniaczane Mousline 4500g – kremowe, szybkie, idealne dla rodzin i cateringu
Puree Ziemniaczane Mousline 4500g – kremowe, szybkie, idealne dla rodzin i cateringu
71,02 zł/1kg
319,61 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Eden 22050, 160 g, 1 szt., 72 kcal, 304 kJ, 160 g
Eden 22050, 160 g, 1 szt., 72 kcal, 304 kJ, 160 g
91,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,70 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pfanni granulat ziemniaczany Blitz puree z pełnym mlekiem 5 kg 1 opakowanie
Pfanni granulat ziemniaczany Blitz puree z pełnym mlekiem 5 kg 1 opakowanie
76,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
382,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Blender ręczny TURBO 1200W LEHMANN CHOPSUI mikser, blender ze stali nierdzewnej trzepaczka,, trzepaczka zestaw 9w1, tarcze do ścierania ziemniaków
Blender ręczny TURBO 1200W LEHMANN CHOPSUI mikser, blender ze stali nierdzewnej trzepaczka,, trzepaczka zestaw 9w1, tarcze do ścierania ziemniaków
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 791
154,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Mousline Aardappelpuree Naturel 178g – Kremowy, smaczny, szybki w przygotowaniu
Mousline Aardappelpuree Naturel 178g – Kremowy, smaczny, szybki w przygotowaniu
125,90 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
PŁATKI ZIEMNIACZANE Puree PLACKI ZIEMNIACZANE 1Kg Swojska Piwniczka
PŁATKI ZIEMNIACZANE Puree PLACKI ZIEMNIACZANE 1Kg Swojska Piwniczka
17,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Zbiornik na Wodę z Metalowym Kranem 30 L Kanister z Kranikiem Baniak na Wodę Plastikowy
KOTARBAU® Zbiornik na Wodę z Metalowym Kranem 30 L Kanister z Kranikiem Baniak na Wodę Plastikowy
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
140,72 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU
Zdjęcie produktu dla koc elektryczny sinnlein® z automatycznym wyłączaniem 160x120cm antracyt | koc elektryczny podgrzewany z 9 poziomami temperatury | przytulny koc do prania łóżko, sofa | koc elektryczny z cyfrowym wyświetlaczem timera
koc elektryczny sinnlein® z automatycznym wyłączaniem 160x120cm antracyt | koc elektryczny podgrzewany z 9 poziomami temperatury | przytulny koc do prania łóżko, sofa | koc elektryczny z cyfrowym wyświetlaczem timera
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 300
179,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Zdjęcie produktu dla TGQ Puree ziemniaczane w płatkach 4kg
TGQ Puree ziemniaczane w płatkach 4kg
32,27 zł/1kg
137,81 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Zestaw generatora solarnego EASYmaxx 4500mAh
Zestaw generatora solarnego EASYmaxx 4500mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
218,13 zł
10% zniżki
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla De’Longhi PAC ES72 Classic, Przenośny klimatyzator powietrza, Chłodzenie, Osuszanie, Wentylator, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
De’Longhi PAC ES72 Classic, Przenośny klimatyzator powietrza, Chłodzenie, Osuszanie, Wentylator, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 194
Używany
1 586,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: ScorpionElektro

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela
Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g
Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
43,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g
Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
29,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Meica 6 małych chrupek
Meica 6 małych chrupek
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Szynka prosciutto Cotto alta qualita  plastry 120g - Gianni Negrini
Szynka prosciutto Cotto alta qualita plastry 120g - Gianni Negrini
17,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
146,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka
Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g
Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Le Clou ślimaki agatowe w puszce Mięso ślimaka w wodzie 200g
Le Clou ślimaki agatowe w puszce Mięso ślimaka w wodzie 200g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
36,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g
Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hesco klarowna zupa wołowa wysokoskoncentrowana zupa w puszce 850ml
Hesco klarowna zupa wołowa wysokoskoncentrowana zupa w puszce 850ml
98,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
115,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml
Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
10,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
15,11 zł/1l
WŁOSKI SOS DO PIZZY 400G MUTTI POMIDOR BAZYLIA OREGANO
Mutti Sos do pizzy o smaku świeżych pomidorów 400g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maggi Ofen Spirelli do mamy
Maggi Ofen Spirelli do mamy
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,51 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g
Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maggi Ravioli in pikanter Soße
Maggi Ravioli in pikanter Soße
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,15 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Meica Truemans American Style 7 leckere Hot Dog Würstchen 350g
Meica Truemans American Style 7 leckere Hot Dog Würstchen 350g
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
26,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,91 zł/1kg