Van Wijngaarden Zaanse Pitige Mayonnaise 325g – Pikantny, kremowy majonez

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

28,04 zł

86,28 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 10 – pt. 16 października
Nasze najlepszeoferty
Majonezy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
78,35 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Thomy Majonez sałatkowy kremowy z czystym olejem słonecznikowym 250ml
Thomy Majonez sałatkowy kremowy z czystym olejem słonecznikowym 250ml
39,52 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Calve Majonez klasyczny w słoiku 214 g
Calve Majonez klasyczny w słoiku 214 g
50,42 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Majonez truflowy Heinz 220 ml
Majonez truflowy Heinz 220 ml
92,68 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Van Wijngaarden Zaanse Majonez z Satésaus, 190 g - kremowo-pikantny
Van Wijngaarden Zaanse Majonez z Satésaus, 190 g - kremowo-pikantny
127,84 zł/1kg
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Van Wijngaarden Zaanse Mosterd Majonez 325g - Kremowy, pikantny, autentyczny
Van Wijngaarden Zaanse Mosterd Majonez 325g - Kremowy, pikantny, autentyczny
86,28 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Van Wijngaarden Zaanse Majonez półtłusty 325 ml – kremowy i łagodny
Van Wijngaarden Zaanse Majonez półtłusty 325 ml – kremowy i łagodny
66,06 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Oliehoorn Brander Mayonnaise 465g – Kremowy, pikantny majonez do kanapek i sałatek
Oliehoorn Brander Mayonnaise 465g – Kremowy, pikantny majonez do kanapek i sałatek
68,37 zł/1kg
31,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kewpie Wasabi Mayonnaise 300g – Kremowy, pikantny majonez japoński
Kewpie Wasabi Mayonnaise 300g – Kremowy, pikantny majonez japoński
171,87 zł/1kg
51,56 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Hamker Majonez Delikatesowy 80% kremowy łagodny smak 875ml
Hamker Majonez Delikatesowy 80% kremowy łagodny smak 875ml
33,10 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
28,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Chovi Allioli 172g – Kremowy majonez czosnkowy do tapas i dań z grilla
Chovi Allioli 172g – Kremowy majonez czosnkowy do tapas i dań z grilla
108,49 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Homann Delikatess Remoulade kremowo-pikantna z olejem rzepakowym 875ml
Homann Delikatess Remoulade kremowo-pikantna z olejem rzepakowym 875ml
39,30 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
34,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Van Wijngaarden Zaanse Jalapeño Mayo Hot & Spicy 250ml – Kremowy, pikantny
Van Wijngaarden Zaanse Jalapeño Mayo Hot & Spicy 250ml – Kremowy, pikantny
115,88 zł/1kg
28,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Devos Lemmens Majonez z Cytryną 350 g – Kremowy sos cytrynowy
Devos Lemmens Majonez z Cytryną 350 g – Kremowy sos cytrynowy
88,14 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla DeVlaendere – Majonez – 3 l
DeVlaendere – Majonez – 3 l
58,72 zł/1kg
176,17 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Yildriz Thaise Sriracha Mayo 265g – Pikantny tajski majonez Sriracha, kremowo-pikantny
Yildriz Thaise Sriracha Mayo 265g – Pikantny tajski majonez Sriracha, kremowo-pikantny
88,11 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Devos & Lemmens Mayonnaise Egg 450g – Kremowy, klasyczny majonez z jajkiem
Devos & Lemmens Mayonnaise Egg 450g – Kremowy, klasyczny majonez z jajkiem
103,98 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Majonez delikatesowy Thomy o kremowym, pikantnym smaku 500ml
Majonez delikatesowy Thomy o kremowym, pikantnym smaku 500ml
47,28 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Jean Bâton Spicy Sriracha Majonez 250g – Kremowy, pikantny, pikantny
Jean Bâton Spicy Sriracha Majonez 250g – Kremowy, pikantny, pikantny
112,16 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Majonez Calve lekki i kremowy (6 x 650 ml)
Majonez Calve lekki i kremowy (6 x 650 ml)
73,83 zł/1kg
287,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Van Wijngaarden Zaanse Pitige Mayonnaise, 325 g - Pikantny, kremowy majonez o tradycyjnym smaku Zaanse. Uszlachetnia i smaruje potrawy przyjemną pikantnością dodając Sambal Oelek. Bez sztucznych barwników i aromatów, idealny jako dip, pasta do smarowania lub uszlachetnianie zimnych i ciepłych potraw. Składniki: olej rzepakowy (72%), woda, żółtko jaja z wolnego wybiegu (6,5%), sambal oelek, cukier, ocet naturalny, mieszanka curry, sól, musztarda, aromaty (zawiera białko sojowe i seler), substancja zagęszczająca, barwnik (beta-karoten), substancje konserwujące i przeciwutleniacze. Wartości odżywcze w 100 g: 2703 kJ (656 kcal), 70 g tłuszczu (w tym 5,5 g kwasów tłuszczowych nasyconych), 5,1 g węglowodanów (3,6 g cukru), 1,3 g białka, 0,7 g soli.
Lista składników
Olej rzepakowy (72%), woda, żółtko jaja z wolnego wybiegu (6,5%), Sambal Oelek (świeżo mielona czerwona papryczka chili, cukier, papryka w proszku, olej słonecznikowy, konserwanty (E202, E211, E260)), cukier, ocet naturalny, mieszanka curry (suszony syrop glukozowy, cukier, zioła i przyprawy, cebula w proszku, dekstroza, proszek pomidorowy, substancja przeciwzbrylająca (E551), aromaty, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)), sól, regulator kwasowości (kwas mlekowy), musztarda (woda, nasiona gorczycy, sól, ocet, cukier), aromaty (zawiera białko sojowe i seler), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), barwnik (beta-karoten), substancja konserwująca (sorbinian potasu), przeciwutleniacz (E385).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 2703 kJ (656 kcal) Tłuszcz: 70g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 5,5 g w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone: 44 g w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe: 20 g Węglowodany: 5,1 g w tym cukier: 3,6 g Białko: 1,3 g Sól: 0,7 g
Waga
325 g
Firma spożywcza
Van Wijngaarden B.V., P.O. BOX 6, 1521 NL Wormerveer
Nazwa handlowa
Pikantny majonez Zaanse firmy Van Vijngaarden
Producent
Van Wijngaarden's
EAN
8710716030384

Lista składników
Olej rzepakowy (72%), woda, żółtko jaja z wolnego wybiegu (6,5%), Sambal Oelek (świeżo mielona czerwona papryczka chili, cukier, papryka w proszku, olej słonecznikowy, konserwanty (E202, E211, E260)), cukier, ocet naturalny, mieszanka curry (suszony syrop glukozowy, cukier, zioła i przyprawy, cebula w proszku, dekstroza, proszek pomidorowy, substancja przeciwzbrylająca (E551), aromaty, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)), sól, regulator kwasowości (kwas mlekowy), musztarda (woda, nasiona gorczycy, sól, ocet, cukier), aromaty (zawiera białko sojowe i seler), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), barwnik (beta-karoten), substancja konserwująca (sorbinian potasu), przeciwutleniacz (E385).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 2703 kJ (656 kcal) Tłuszcz: 70g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 5,5 g w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone: 44 g w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe: 20 g Węglowodany: 5,1 g w tym cukier: 3,6 g Białko: 1,3 g Sól: 0,7 g
Waga
325 g
Firma spożywcza
Van Wijngaarden B.V., P.O. BOX 6, 1521 NL Wormerveer
Nazwa handlowa
Pikantny majonez Zaanse firmy Van Vijngaarden
Producent
Van Wijngaarden's
EAN
8710716030384
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Hellmanns Prawdziwy Majonez do maczania Oryginał do frytek 430ml
Hellmanns Prawdziwy Majonez do maczania Oryginał do frytek 430ml
48,21 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Appel Delikatess Remoulade z cennym olejem rzepakowym do rafinacji 250ml
Appel Delikatess Remoulade z cennym olejem rzepakowym do rafinacji 250ml
32,26 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
12,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Appel Delikatess majonez kremowy z wartościowym olejem rzepakowym 250ml
Appel Delikatess majonez kremowy z wartościowym olejem rzepakowym 250ml
32,31 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
12,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Thomy Gourmet Remoulade pikantne zioła i korniszony 250ml
Thomy Gourmet Remoulade pikantne zioła i korniszony 250ml
62,92 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
15,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Remia – Legendarna, naprawdę smaczna majonez z czarną truflą – 2,5 l
Remia – Legendarna, naprawdę smaczna majonez z czarną truflą – 2,5 l
67,47 zł/1kg
168,67 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
135,75 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
143,15 zł
-34,55 zł
108,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Majonez Nadler – kremowy, pełny w smaku, klasyczny, delikatny, pyszny, 875 ml
Majonez Nadler – kremowy, pełny w smaku, klasyczny, delikatny, pyszny, 875 ml
36,15 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
31,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Miracel Whip Dressing gotowy do spożycia kremowy smak wegański 250ml
Miracel Whip Dressing gotowy do spożycia kremowy smak wegański 250ml
70,60 zł/1l
17,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla zestaw 2 sztuk - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
zestaw 2 sztuk - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
89,02 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
60,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla Winiary Majonez Dekoracyjny 300 Ml
Winiary Majonez Dekoracyjny 300 Ml
39,73 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
78,35 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Jean Baton Majonez Wegański 760g – Kremowy, na bazie roślin, bez jajek, bez laktozy
Jean Baton Majonez Wegański 760g – Kremowy, na bazie roślin, bez jajek, bez laktozy
86,24 zł/1kg
65,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
64,87 zł/1l
155,69 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Chovi Allioli 172g – Kremowy majonez czosnkowy do tapas i dań z grilla
Chovi Allioli 172g – Kremowy majonez czosnkowy do tapas i dań z grilla
108,49 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Calve Majonez klasyczny w słoiku 214 g
Calve Majonez klasyczny w słoiku 214 g
50,42 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Santa Maria Lime & Jalapeño Mayo 250g – Kremowy, pikantny majonez limonkowo-jalapeño
Santa Maria Lime & Jalapeño Mayo 250g – Kremowy, pikantny majonez limonkowo-jalapeño
123,40 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Thomy Majonez sałatkowy kremowy z czystym olejem słonecznikowym 250ml
Thomy Majonez sałatkowy kremowy z czystym olejem słonecznikowym 250ml
39,52 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Develey The Light MYO wegański krem sałatkowy kremowy łagodny 500ml
Develey The Light MYO wegański krem sałatkowy kremowy łagodny 500ml
35,38 zł/1l
17,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Majonez oliwkowy 250ml
Majonez oliwkowy 250ml
92,92 zł/1l
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla DeVlaendere – Majonez – 3 l
DeVlaendere – Majonez – 3 l
58,72 zł/1kg
176,17 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Danish Remoulade Dressing Original z kawałkami warzyw 900ml
Danish Remoulade Dressing Original z kawałkami warzyw 900ml
27,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wegański majonez chili w tubce, 185 ml
Wegański majonez chili w tubce, 185 ml
82,22 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,21 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Letni majonez truflowy, 80 g
Letni majonez truflowy, 80 g
337,50 zł/1l
27,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Majonez sałatkowy Le Picant Rozkosz dla wszechstronnej kuchni 875ml
Majonez sałatkowy Le Picant Rozkosz dla wszechstronnej kuchni 875ml
26,21 zł/1l
22,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Thomy Delik.Mayonnaise 100ml
Thomy Delik.Mayonnaise 100ml
101,40 zł/1l
10,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Majonez Homann Salat, delikatnie pikantny, klasyczny, kremowy i smaczny, 875 ml
Majonez Homann Salat, delikatnie pikantny, klasyczny, kremowy i smaczny, 875 ml
31,82 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
27,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Thomy Red and White Ketchup and Mayonnaise Double Delight 200ml
Thomy Red and White Ketchup and Mayonnaise Double Delight 200ml
66,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Heinz majonez truflowy z kawałkami trufli wyciskany butelka 875ml
Heinz majonez truflowy z kawałkami trufli wyciskany butelka 875ml
76,87 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
65,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Remia Linia frytek Tube (6 x 350 ml)
Remia Linia frytek Tube (6 x 350 ml)
113,31 zł/1kg
237,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Heinz majonez śmietankowo-pikantny w torebce z dozownikiem 3 x 5 litrów 1500ml
Heinz majonez śmietankowo-pikantny w torebce z dozownikiem 3 x 5 litrów 1500ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
428,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
28,58 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thomy Majonez sałatkowy kremowy z czystym olejem słonecznikowym 250ml
Thomy Majonez sałatkowy kremowy z czystym olejem słonecznikowym 250ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,52 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Majonez delikatesowy Thomy o kremowym, pikantnym smaku 250ml
Majonez delikatesowy Thomy o kremowym, pikantnym smaku 250ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,96 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Majonez sałatkowy Homann delikatny kremowy z 50% oleju w wiaderku 10kg
Majonez sałatkowy Homann delikatny kremowy z 50% oleju w wiaderku 10kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
233,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
23,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kraft Salad Mayonnaise Premium kremowy majonez w wiaderku 10000ml
Kraft Salad Mayonnaise Premium kremowy majonez w wiaderku 10000ml
215,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
21,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla zestaw 2 sztuk - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
zestaw 2 sztuk - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
60,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
89,02 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Majonez delikatesowy Thomy o kremowym, pikantnym smaku 100 ml opakowanie 15 sztuk
Majonez delikatesowy Thomy o kremowym, pikantnym smaku 100 ml opakowanie 15 sztuk
151,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
101,21 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
78,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
117,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,19 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hamker Majonez Sałatkowy kremowy delikatny pikantny z olejem rzepakowym 875 ml 6-pak
Hamker Majonez Sałatkowy kremowy delikatny pikantny z olejem rzepakowym 875 ml 6-pak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,55 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thomy ostry chrzan kremowy z korzenia chrzanu 85g opakowanie 15 sztuk
Thomy ostry chrzan kremowy z korzenia chrzanu 85g opakowanie 15 sztuk
141,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,39 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Majonez sałatkowy Homann z 50% oleju roślinnego w wiaderku 5000g
Majonez sałatkowy Homann z 50% oleju roślinnego w wiaderku 5000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
125,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Appel Delikatess majonez kremowy z wartościowym olejem rzepakowym 250ml
Appel Delikatess majonez kremowy z wartościowym olejem rzepakowym 250ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
12,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
32,31 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Majonez truflowy Heinz 220 ml
Majonez truflowy Heinz 220 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,68 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Appel kremowy majonez delikatesowy z wartościowym olejem rzepakowym 100ml
Appel kremowy majonez delikatesowy z wartościowym olejem rzepakowym 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
10,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
109,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Appel Delikatess Remoulade z cennym olejem rzepakowym do rafinacji 250ml
Appel Delikatess Remoulade z cennym olejem rzepakowym do rafinacji 250ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
12,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
32,26 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Calve Majonez klasyczny w słoiku 214 g
Calve Majonez klasyczny w słoiku 214 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
50,42 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Danish Remoulade Dressing Original z kawałkami warzyw 900ml
Danish Remoulade Dressing Original z kawałkami warzyw 900ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Majonez sałatkowy Le Picant Rozkosz dla wszechstronnej kuchni 875ml
Majonez sałatkowy Le Picant Rozkosz dla wszechstronnej kuchni 875ml
22,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,21 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Majonez klasyczny Calvé 250 ml Top Down
Majonez klasyczny Calvé 250 ml Top Down
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,56 zł/1l