Fundo Bouillon Beef 500g – aromatyczny rosół wołowy do zup i sosów
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
46,79 zł
93,58 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Zupy błyskawiczne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zupa gulaszowa Menzi gotowa do podania39,95 zł/1kg
167,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Garnek do zupy grochowej24,54 zł/1kg
103,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Zupa ziemniaczana Menzi z klopsikami i ziemniakami 4200 g27,35 zł/1kg
114,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Vermicelli Suppe36,35 zł/1l
14,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi zupa gulaszowa z wołowiną po węgiersku 400ml
50,75 zł/1l
20,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulion warzywny klarowny 250g
98,52 zł/1kg
24,63 zł
Sprzedawca: taleoo

WINIARY Zupa instant borowikowa 44 g
98,40 zł/1kg
4,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

VIFON Zupa o smaku kurczaka - pikantny 70 g
36,13 zł/1kg
2,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bulion warzywny - beztłuszczowy 162g
114,63 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Unox Cup-a-Soup Huhn 21 x 12 gramów
405,08 zł/1kg
102,08 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

ZUPA INSTANT CZOSNEK I PIEPRZ BEZGLUTENOWA85 g - PERFECT EARTH
131,00 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

WINIARY Rosół z kury instant 170g
55,63 zł/1kg
10,57 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Zupa instant krewetkowa 70g - Indomie
35,29 zł/1kg
2,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Knorr Italian Bouillon Pasta 1500g – aromatyczny bulion warzywny do zup i sosów
167,81 zł/1kg
251,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Unox Soep Tomato Soep 520 ml – Bogata zupa pomidorowa na ok. 4 porcje
52,12 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Flaki wołowe w rosole 800 g MK
18,25 zł/1kg
14,60 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Unox Romige Tomate Soep 570 g – Kremowa i pyszna zupa pomidorowa
94,56 zł/1kg
53,90 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Knorr Rosół Z Kury 180 G (18 X 10 G)
59,06 zł/1kg
10,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Fundo Bouillon Beef 500 g – Aromatyczny rosół wołowy wyprodukowany w 100% z naturalnych, lokalnych składników. Idealny do uszlachetniania zup, gulaszy i sosów. Niska zawartość soli i tłuszczu, bez dodatków, koncentratów i ekstraktów. Z udek wołowych z mięsem (48%), marchewką, cebulą, selerem, pomidorami, pastą pomidorową, czerwonym winem i ziołami. Praktyczne opakowanie 500g wystarczy na 2 litry pysznego bulionu. Wartości odżywcze w 100 ml: 21 kcal, 0,1 g tłuszczu, 1,3 g węglowodanów, 4,0 g białka, 0,3 g soli.
- Lista składników
- Woda, kości wołowe z mięsem (48%), marchew, cebula, seler, koncentrat pomidorowy, pomidory, czerwone wino, zioła, sól.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze w 100 ml: Energia: 21 kcal (90 kJ) Tłuszcz: 0,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g Węglowodany: 1,3 g w tym cukier: 0,2 g Białko: 4,0 g Sól: 0,3 g
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Quality Gourmet Concepts N.V., Reppelsebaan 53, 3271 Molenstede, BE
- Nazwa handlowa
- Bulion wołowy Fundo
- Producent
- Fundo
- EAN
- 5430000423410
- Lista składników
- Woda, kości wołowe z mięsem (48%), marchew, cebula, seler, koncentrat pomidorowy, pomidory, czerwone wino, zioła, sól.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze w 100 ml: Energia: 21 kcal (90 kJ) Tłuszcz: 0,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g Węglowodany: 1,3 g w tym cukier: 0,2 g Białko: 4,0 g Sól: 0,3 g
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Quality Gourmet Concepts N.V., Reppelsebaan 53, 3271 Molenstede, BE
- Nazwa handlowa
- Bulion wołowy Fundo
- Producent
- Fundo
- EAN
- 5430000423410
Pasuje również do tego

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G
72,31 zł/1l
47,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Pasty z kurczaka
97,95 zł/1kg
39,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Star Brodo Liquido Pollo 1L opk
11,17 zł/1l
11,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style słodko-kwaśna na gorąco 400ml
39,12 zł/1l
15,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Winiary - Żurek 49g
81,00 zł/1kg
4,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Yama – baza do bulionu rybnego dashi no moto, 1 kg
169,60 zł/1kg
169,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Koncentrat bulionu wołowego CHEF jest idealny do zup i sosów 1000 ml
110,56 zł/1kg
131,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulion warzywny - saszetka uzupełniająca Classic 500g
52,76 zł/1kg
37,20 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,38 zł
Sprzedawca: taleoo

Zupa instant Shin Ramyun pikantna 120 g
42,08 zł/1kg
5,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Flaki w bulionie 420 ml - Schronisko Bukowina
27,11 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zimmermann Original Swabian Maultaschen Soup 400ml puszka
41,57 zł/1kg
19,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zupa ramen z owocami morza instant Neoguri łagodna
37,80 zł/1kg
5,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krakus Żurek Koncentrat 300 Ml
27,50 zł/1l
8,25 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Makaron Instant, Smak Kimchi 120g NONGSHIM
45,31 zł/1kg
5,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Vermicelli Suppe
36,35 zł/1l
14,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,06 zł/1kg
3,27 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2,54 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Zupa z kurczaka z makaronem, 30g | CENOVIS
277,67 zł/1kg
8,33 zł
Sprzedawca: taleoo

Nissin Demae Ramen, Błyskawiczna z kluskami typu noodle, 100 g, 100 g, Wołowina, CE, Plastikowa torba
4,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bibimmyeon – natychmiastowe makarony pszenne firmy Choi's, w smaku sera Gouda, 123g
73,09 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Indomie Chicken Instant Noodles 350g – Szybki, pyszny makaron z kurczakiem
88,14 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Bulion warzywny - beztłuszczowy 162g
114,63 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

VIFON Zupka Chińska Błyskawiczna - Zupa Instant o Smaku Kurczak Złoty 70 g
34,00 zł/1kg
2,72 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

VIFON Zupa błyskawiczna o smaku rosołu (Polskie Smaki) 65g
42,43 zł/1kg
2,97 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bulion warzywny - bez drożdży z solą pierwotną 264g
59,66 zł/1kg
15,75 zł
Sprzedawca: taleoo

ZUPA INSTANT CZOSNEK I PIEPRZ BEZGLUTENOWA85 g - PERFECT EARTH
131,00 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Krem z ziemniaków, 400g | ÖKOLAND
35,22 zł/1kg
14,09 zł
Sprzedawca: taleoo

Naleśniki Indyjskie Pappadums Madras 112g - Truly Indian
88,38 zł/1kg
11,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nong Shim Capagetti koreański klasyczny makaron błyskawiczny 140g
67,07 zł/1kg
10,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

House Of Asia wodorosty Wakame 30 g
304,25 zł/1kg
12,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
47,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
72,31 zł/1l

Zupa ramen z owocami morza instant Neoguri łagodna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,80 zł/1kg

Zupa instant Soon Veggie Ramyun wegetariańska 112g - Nongshim



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
59,67 zł/1kg

Zupa gulaszowa Menzi gotowa do podania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
167,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,95 zł/1kg

Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
125,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,91 zł/1kg

Garnek do zupy grochowej



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,54 zł/1kg

Serbska zupa fasolowa Menzi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
150,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,75 zł/1kg

Zupa ziemniaczana Menzi z klopsikami i ziemniakami 4200 g
114,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,35 zł/1kg

Zupa grochówka z kiełbasą i boczkiem 700 ml - Schronisko Bukowina
28,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,56 zł/1l

CHEF Mushrooms płynny koncentrat do zup i sosów 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
131,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
106,53 zł/1kg

Koncentrat drobiowy CHEF nadaje się do zup i sosów 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
131,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
110,56 zł/1kg

Koncentrat bulionu wołowego CHEF jest idealny do zup i sosów 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
131,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
110,56 zł/1kg

Kwaśnica z wędzonym żeberkiem - Schronisko Bukowina
27,29 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,70 zł/1l

Bulion wołowy kolagenowy 400 ml - Schronisko Bukowina
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,65 zł/1kg

Zupa Flaki w rosole 700ml - Schronisko Bukowina
25,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,25 zł/1kg

Zupa Żurek domowy 700 ml - Schronisko Bukowina
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,82 zł/1kg

OPTIFAST domowa zupa ziemniaczano-porowa saszetki, 8 saszetek
95,47 zł
Sprzedawca: apohealth
180,13 zł/1kg

Zupa ramen instant Shin Ramyun 68g - Nong Shim



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,31 zł
-55%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
113,09 zł/1l

Star Brodo Liquido Pollo 1L opk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
11,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,17 zł/1l

Zupa instant o smaku kurczaka Rasa Ayam 75g - Indomie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,70 zł/1kg