Cherchi Truffle Brood 200g – Drobny chleb truflowy o aromatycznym aromacie trufli

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

51,56 zł

257,80 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 10 – pt. 16 października
Nasze najlepszeoferty
Chleby i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Westfalski pumpernikiel – pełnoziarnisty chleb żytni, puszka 500 g
Mestemacher Westfalski pumpernikiel – pełnoziarnisty chleb żytni, puszka 500 g
42,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Gourmet Pumpernikiel Bułka słodki smak 250g
Mestemacher Gourmet Pumpernikiel Bułka słodki smak 250g
43,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Organiczny Chleb Trójziarnisty Pełnoziarnisty Bogaty w Błonnik 500g
Mestemacher Organiczny Chleb Trójziarnisty Pełnoziarnisty Bogaty w Błonnik 500g
25,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chleb razowy słonecznikowy Mestemacher 13 kromek w puszce 500g
Chleb razowy słonecznikowy Mestemacher 13 kromek w puszce 500g
29,02 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Vollkornknäcke - Sesam 200g | LINEA NATURA
Vollkornknäcke - Sesam 200g | LINEA NATURA
35,20 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,04 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Tost Laurieri z rozmarynem, 175 g – chrupiący, aromatyczny chleb tostowy
Tost Laurieri z rozmarynem, 175 g – chrupiący, aromatyczny chleb tostowy
106,63 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Bertolli La Sfogliata Piadina 300g – Włoskie podpłomyki, chrupiące i aromatyczne
Bertolli La Sfogliata Piadina 300g – Włoskie podpłomyki, chrupiące i aromatyczne
84,07 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Chleb razowy orkiszowy 375g
Chleb razowy orkiszowy 375g
27,39 zł/1kg
10,27 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Chleb żytni "Knäcke" - z mąki z pszenicy durum, 250g | PURAL
Chleb żytni "Knäcke" - z mąki z pszenicy durum, 250g | PURAL
33,56 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
8,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Chleb żytni razowy pełnoziarnisty 500 g Mestemacher
Chleb żytni razowy pełnoziarnisty 500 g Mestemacher
18,71 zł/1kg
9,54 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Orkiszowe pieczywo chrupkie 75g
Orkiszowe pieczywo chrupkie 75g
89,07 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,68 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mestemacher chleb proteinowy z marchewką bez konserwantów 250g
Mestemacher chleb proteinowy z marchewką bez konserwantów 250g
51,96 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bułka hamburgerowa z sezamem 240g
Bułka hamburgerowa z sezamem 240g
74,58 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Suchar orkiszowy 150g
Suchar orkiszowy 150g
107,40 zł/1kg
16,11 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Chleb z mąki gryczanej z papryką ekologiczny 75g
Chleb z mąki gryczanej z papryką ekologiczny 75g
119,07 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Schnitzer Chleb ziarnisty organiczny 430g
Schnitzer Chleb ziarnisty organiczny 430g
54,02 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Wieloziarnista bułka bagietka 300g
Wieloziarnista bułka bagietka 300g
38,63 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Maretti Bruschette chrupki o smaku pomidorów, oliwek i oregano 150g
Maretti Bruschette chrupki o smaku pomidorów, oliwek i oregano 150g
69,93 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wasa żytnie tradycyjne razowe pieczywo chrupkie na naturalnym zakwasie 235g
Wasa żytnie tradycyjne razowe pieczywo chrupkie na naturalnym zakwasie 235g
52,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chleb żytni razowy 375g
Chleb żytni razowy 375g
20,96 zł/1kg
7,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Cherchi Truffle Brood 200 g – Delikatny, świeżo upieczony chleb truflowy o aromatycznym aromacie trufli. Wykonane z semoliny z pszenicy durum, oliwy z oliwek i szczypty soli truflowej (1%) dla niezrównanych wrażeń smakowych. Idealne jako delikatny dodatek do drugiego dania lub do samodzielnego spożycia. Idealne na specjalne okazje i dla smakoszy. Wartości odżywcze w 100 g: 470 kcal, 17,2 g tłuszczu (w tym 3 g kwasy tłuszczowe nasycone), 66,8 g węglowodanów (1,4 g cukru), 10,6 g białka, 3,3 g soli.
Lista składników
Semolina z pszenicy durum, oliwa z oliwek, sól, sól o smaku truflowym 1% (suszona sól morska, suszone trufle letnie, Tuber aestivum wit. 3%, aromaty), drożdże piwne
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1973 kJ / 470 kcal Tłuszcz: 17,20 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3,00 g Węglowodany: 66,80 g w tym cukier: 1,40 g Białko: 10,60 g Sól: 3,30 g
Waga
200 g
Firma spożywcza
Cherchi S.r.l., Via della Tecnologia, 32, 07041 Alghero SS, IT
Nazwa handlowa
Cherchi Truffelbrood
Producent
Cherchi
EAN
8021299992977

Lista składników
Semolina z pszenicy durum, oliwa z oliwek, sól, sól o smaku truflowym 1% (suszona sól morska, suszone trufle letnie, Tuber aestivum wit. 3%, aromaty), drożdże piwne
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1973 kJ / 470 kcal Tłuszcz: 17,20 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3,00 g Węglowodany: 66,80 g w tym cukier: 1,40 g Białko: 10,60 g Sól: 3,30 g
Waga
200 g
Firma spożywcza
Cherchi S.r.l., Via della Tecnologia, 32, 07041 Alghero SS, IT
Nazwa handlowa
Cherchi Truffelbrood
Producent
Cherchi
EAN
8021299992977
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Chleb razowy słonecznikowy Mestemacher 13 kromek w puszce 500g
Chleb razowy słonecznikowy Mestemacher 13 kromek w puszce 500g
29,02 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chleb Przaśny Klasyczny Jerusalem Matzos 500 g
Chleb Przaśny Klasyczny Jerusalem Matzos 500 g
50,00 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore
Zdjęcie produktu dla Japońskie orzeszki ziemne 1 kg Taitto z Meksyku Powlekane aromatem sojowym.
Japońskie orzeszki ziemne 1 kg Taitto z Meksyku Powlekane aromatem sojowym.
86,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,25 zł
Sprzedawca: LaProve
Zdjęcie produktu dla Chleb niskowęglowodanowy - drobny 160g
Chleb niskowęglowodanowy - drobny 160g
116,06 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Dosenbrot, chleb z mąki pszennej odmiany dinkel, 6 sztuk po 400g, wegański, trwałość 5 lat, idealny na camping, do użytku na świeżym powietrzu, dla osób przygotowujących się do sytuacji kryzysowych. Certyfikat DE-ÖKO-001, Obraz wygenerowany przez AI
Dosenbrot, chleb z mąki pszennej odmiany dinkel, 6 sztuk po 400g, wegański, trwałość 5 lat, idealny na camping, do użytku na świeżym powietrzu, dla osób przygotowujących się do sytuacji kryzysowych. Certyfikat DE-ÖKO-001
322,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
161,39 zł
Sprzedawca: Leyla_Corner
Zdjęcie produktu dla Dosenbrot Siebenkornbrot, 6 sztuk x 400g, pieczywo wegańskie, trwałość 5 lat, idealne na camping, outdoor, dla osób przygotowujących się do sytuacji kryzysowych. Certyfikat DE-ÖKO-001, Obraz wygenerowany przez AI
Dosenbrot Siebenkornbrot, 6 sztuk x 400g, pieczywo wegańskie, trwałość 5 lat, idealne na camping, outdoor, dla osób przygotowujących się do sytuacji kryzysowych. Certyfikat DE-ÖKO-001
1 848,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
924,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Leyla_Corner
Zdjęcie produktu dla Bułki do hot doga bezglutenowe 2x75 g Bauli
Bułki do hot doga bezglutenowe 2x75 g Bauli
77,72 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Brandt 6999569003 Brandt MINI Markenzwieback 120,0 g, 1 St.
Brandt 6999569003 Brandt MINI Markenzwieback 120,0 g, 1 St.
68,17 zł/1kg
8,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pasta kawiorowa z wędzonej ikry ryb dorszowatych 100 g
Pasta kawiorowa z wędzonej ikry ryb dorszowatych 100 g
157,91 zł/1kg
17,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Chleb szottelski z Tyrolu Południowego, 170g |GOURMET
Chleb szottelski z Tyrolu Południowego, 170g |GOURMET
136,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pinsa spód 250 g Schronisko Bukowina
Pinsa spód 250 g Schronisko Bukowina
47,96 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Chleb sułtański krojony bezglutenowy 400g
Chleb sułtański krojony bezglutenowy 400g
54,50 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schnitzer Chleb ziarnisty organiczny 430g
Schnitzer Chleb ziarnisty organiczny 430g
54,02 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g
Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
15,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bułki orkiszowe razowe 300g
Bułki orkiszowe razowe 300g
61,90 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Dinkel Zwieback, 200g | PURAL
Dinkel Zwieback, 200g | PURAL
52,05 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA
BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA
97,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Rustykalna bułka 360g
Rustykalna bułka 360g
42,03 zł/1kg
15,13 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Krambals Bruschetta Brotchips Kremowy ser 70 g
Krambals Bruschetta Brotchips Kremowy ser 70 g
97,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
6,86 zł
-7%
6,36 zł
Sprzedawca: LAVONIO
PIADINA TRADYCYJNA BIO (3 szt.) 300 g - ALIMENTA
PIADINA TRADYCYJNA(3 szt.) 300 g - ALIMENTA
43,60 zł/1kg
13,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Chleb Bruschetta Roberto Idealny Do Kanapek 400 G
Chleb Bruschetta Roberto Idealny Do Kanapek 400 G
32,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Palapa Tortilla świeża 15 cm
Palapa Tortilla świeża 15 cm
35,34 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
24,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla 350G Meisterbaeckersvital Bezglutenowy Ds
350G Meisterbaeckersvital Bezglutenowy Ds
46,43 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pszenne pieczywo chrupkie Light&Cross
Pszenne pieczywo chrupkie Light&Cross
60,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dr. Schär Classico, 330 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 16% , rice starch , vegetable fibre..., Środek konserwujący, 233 kcal, 981 kJ, 3,5 g
Dr. Schär Classico, 330 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 16% , rice starch , vegetable fibre..., Środek konserwujący, 233 kcal, 981 kJ, 3,5 g
49,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809512077, 315 g, 384 kcal, 1619 kJ, 13,5 g, 6 g, 63 g
Mulino Bianco 8076809512077, 315 g, 384 kcal, 1619 kJ, 13,5 g, 6 g, 63 g
34,38 zł/1kg
11,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Santa Maria Tortilla Wrap Soft 30 cm, 900 g - Duże, miękkie chusty idealne do burrito
Santa Maria Tortilla Wrap Soft 30 cm, 900 g - Duże, miękkie chusty idealne do burrito
121,10 zł/1kg
108,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Chili Guajillo, całe kawałki, suszone na słońcu, 200 g
Chili Guajillo, całe kawałki, suszone na słońcu, 200 g
264,70 zł/1kg
52,94 zł
Sprzedawca: LaProve
Zdjęcie produktu dla Maretti Bruschette chrupki o smaku pomidorów, oliwek i oregano 150g
Maretti Bruschette chrupki o smaku pomidorów, oliwek i oregano 150g
69,93 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Low Carb® – mała tortilla (8 x 40 g) | opakowanie zawierające 5 sztuk
Low Carb® – mała tortilla (8 x 40 g) | opakowanie zawierające 5 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
142,92 zł
-24,95 zł
117,97 zł
Sprzedawca: CarbZone
73,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb Protein Rich® 250 g (długa trwałość) – (pakiet 6 sztuk)
Chleb Protein Rich® 250 g (długa trwałość) – (pakiet 6 sztuk)
116,03 zł
-24,89 zł
91,14 zł
Sprzedawca: CarbZone
60,76 zł/1kg
CHLEB TOSTOWY KROJONY BIO 400 g - IL BUON PANE
CHLEB TOSTOWY KROJONY400 g - IL BUON PANE
14,36 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
35,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CHLEB TOSTOWY PEŁNOZIARNISTY KROJONY400 g - IL BUON PANE
CHLEB TOSTOWY PEŁNOZIARNISTY KROJONY400 g - IL BUON PANE
14,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
36,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Prawdziwe meksykańskie tortille wegańskie z nixtamalizacją 800 g i 500 g, wegańskie, bez GMO, bezglutenowe
Prawdziwe meksykańskie tortille wegańskie z nixtamalizacją 800 g i 500 g, wegańskie, bez GMO, bezglutenowe
97,03 zł
Sprzedawca: LaProve
0,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr Kargs Crispies Sweet Chilli pieczone chrupiące w piekarniku 170g opakowanie 5 sztuk
Dr Kargs Crispies Sweet Chilli pieczone chrupiące w piekarniku 170g opakowanie 5 sztuk
32,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bułka bezglutenowa Focaccia olio extravergine (4x75g) 300g - Bauli
Bułka bezglutenowa Focaccia olio extravergine (4x75g) 300g - Bauli
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA
BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
97,14 zł/1kg
BUŁKI KAJZERKI BEZGLUTENOWE (2 szt.) 120 g - INCOLA
BUŁKI KAJZERKI BEZGLUTENOWE (2 szt.) 120 g - INCOLA
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
113,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb bezglutenowy jasny Bauli 300 g
Chleb bezglutenowy jasny Bauli 300 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb żytni ze śliwką suszoną 800 g
Chleb żytni ze śliwką suszoną 800 g
15,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,61 zł/1kg
CHLEB JASNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
CHLEB JASNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
12,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
60,80 zł/1kg
CHLEB CIEMNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
CHLEB CIEMNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
12,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
60,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Brandt markowy suchar zapiekany z olejem słonecznikowym 50 x 2s
Brandt markowy suchar zapiekany z olejem słonecznikowym 50 x 2s
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
109,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Low Carb®Proteinbrot 250 g – bogaty w białko, wegański (pakiet 2 sztuki)
Low Carb®Proteinbrot 250 g – bogaty w białko, wegański (pakiet 2 sztuki)
54,16 zł
Sprzedawca: CarbZone
108,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g
Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Midas Pappadums naturalna indyjska przekąska 110g
Midas Pappadums naturalna indyjska przekąska 110g
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
105,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pieczywo chrupkie Light&Cross Vital
Pieczywo chrupkie Light&Cross Vital
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Poensgen chleb czarny razowy krojony bezglutenowy opakowanie 500g
Poensgen chleb czarny razowy krojony bezglutenowy opakowanie 500g
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,28 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Poensgen chleb fitness z marchewką bezglutenowy opakowanie 300g
Poensgen chleb fitness z marchewką bezglutenowy opakowanie 300g
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,90 zł/1kg