Lay's Flat Pickles Chips 200g - Chrupiące chipsy ziemniaczane z piklami

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

18,66 zł

93,30 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 9 – czw. 15 października
Nasze najlepszeoferty
Chipsy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Chipsy ziemniaczane Superbon z solą, opakowanie 125 g
Chipsy ziemniaczane Superbon z solą, opakowanie 125 g
108,62 zł/1kg
14,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Crunchips Solone 150g
Crunchips Solone 150g
87,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Superbon Chips Piments chipsy ziemniaczane gorące i pikantne chrupiące 135g
Superbon Chips Piments chipsy ziemniaczane gorące i pikantne chrupiące 135g
88,60 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
13,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla CHIPSY Z CIECIERZYCY PAPRYKOWO - CZOSNKOWE75 g - TRAFO
CHIPSY Z CIECIERZYCY PAPRYKOWO - CZOSNKOWE75 g - TRAFO
213,87 zł/1kg
16,04 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Chipsy ziemniaczane Lay's Naturel 200g - chrupiąca, naturalnie pyszna przekąska
Chipsy ziemniaczane Lay's Naturel 200g - chrupiąca, naturalnie pyszna przekąska
93,30 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lay's Chipsy ziemniaczane Fromage 200g
Lay's Chipsy ziemniaczane Fromage 200g
63,80 zł/1kg
13,55 zł
-5%
12,76 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Chipsy Lay's z pieczonej papryki, 150 g - chrupiące i pyszne
Chipsy Lay's z pieczonej papryki, 150 g - chrupiące i pyszne
136,93 zł/1kg
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lay's Hamka’s Potato Chips 125g – Chrupiąca, pożywna przekąska
Lay's Hamka’s Potato Chips 125g – Chrupiąca, pożywna przekąska
149,28 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lay's Ringlings Onion Chips 125g - Chrupiące chipsy ziemniaczane o smaku cebulowym
Lay's Ringlings Onion Chips 125g - Chrupiące chipsy ziemniaczane o smaku cebulowym
186,80 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Croky Mexicano Chips 200g – Chrupiące chipsy ziemniaczane o pikantnym smaku
Croky Mexicano Chips 200g – Chrupiące chipsy ziemniaczane o pikantnym smaku
107,35 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
CHIPSY ZIEMNIACZANE PAPRYKOWE BIO 125 g - TRAFO
CHIPSY ZIEMNIACZANE PAPRYKOWE125 g - TRAFO
103,84 zł/1kg
12,98 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Chio Heartbreakers Classic 125g – Chrupiące, pożywne chipsy przekąskowe
Chio Heartbreakers Classic 125g – Chrupiące, pożywne chipsy przekąskowe
149,28 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Przysnacki chipsy o smaku fromage 130g
Przysnacki chipsy o smaku fromage 130g
42,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,73 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Lay's Naturel Chips 800g - Chrupiące, naturalnie solone chipsy ziemniaczane
Lay's Naturel Chips 800g - Chrupiące, naturalnie solone chipsy ziemniaczane
161,71 zł/1kg
129,37 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Chips kukurydziane Family - smak nacho cheese, 125g | PURAL
Chips kukurydziane Family - smak nacho cheese, 125g | PURAL
67,04 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,38 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla CHIPSY TORTILLA KUKURYDZIANE SOLONE BEZGLUTENOWE250 g - AMAIZIN
CHIPSY TORTILLA KUKURYDZIANE SOLONE BEZGLUTENOWE250 g - AMAIZIN
68,40 zł/1kg
17,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla CHIPSY ZIEMNIACZANE O SMAKU TRUFLI100 g - TRAFO
CHIPSY ZIEMNIACZANE O SMAKU TRUFLI100 g - TRAFO
21,19 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
CHIPSY ZIEMNIACZANE PAPRYKOWE BIO 40 g - TRAFO
CHIPSY ZIEMNIACZANE PAPRYKOWE40 g - TRAFO
172,75 zł/1kg
6,91 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Lay's Bugles Nacho Cheese Snack 125g - Chrupiące przekąski kukurydziane z pikantnym serem
Lay's Bugles Nacho Cheese Snack 125g - Chrupiące przekąski kukurydziane z pikantnym serem
164,32 zł/1kg
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Moonsy Chipsy Z Soczewicy Smak Cheddar 60 G
Moonsy Chipsy Z Soczewicy Smak Cheddar 60 G
147,33 zł/1kg
11,63 zł
-23%
8,84 zł
Sprzedawca: Katomix

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Lay's Flat Pickles Chips, 200g – Chrupiące chipsy ziemniaczane o intensywnie pikantnym smaku marynat. Bez sztucznych barwników, bez konserwantów i bez dodatku wzmacniaczy smaku. Idealne jako pożywna przekąska między posiłkami. Pakowany w atmosferze ochronnej, zawiera 6-7 porcji. Składniki: Ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy), aromat ogórków kiszonych (aromaty, cukier, chlorek potasu, przyprawy, sól, substancja zakwaszająca), przeciwutleniacze. Wartości odżywcze w 100g: 2099 kJ (503 kcal), 27g tłuszczu (2,1g nasycone), 55g węglowodanów (1,8g cukru), 5g błonnika, 6,3g białka, 0,67g soli. Idealny dla Kaufland Germany.
Lista składników
Składniki: ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy, w różnej ilości), aromat picalilly [aromaty, cukier, chlorek potasu, przyprawy, sól, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy)], przeciwutleniacze (ekstrakty z rozmarynu, kwas askorbinowy, ekstrakt bogaty w tokoferol, kwas cytrynowy).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 2099 kJ (503 kcal) Tłuszcz: 27 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,1 g Węglowodany: 55g w tym cukier: 1,8 g Błonnik: 5g Białko: 6,3 g Sól: 0,67 g
Waga
200 g
Firma spożywcza
PepsiCo Netherlands BV, Westelijke Randweg 5, 1721 BN Broek op Langedijk, NL
Nazwa handlowa
Płaskie pikle Lay's
Producent
Lays
Liczba sztuk
1
EAN
8710398526038

Lista składników
Składniki: ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy, w różnej ilości), aromat picalilly [aromaty, cukier, chlorek potasu, przyprawy, sól, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy)], przeciwutleniacze (ekstrakty z rozmarynu, kwas askorbinowy, ekstrakt bogaty w tokoferol, kwas cytrynowy).
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 2099 kJ (503 kcal) Tłuszcz: 27 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,1 g Węglowodany: 55g w tym cukier: 1,8 g Błonnik: 5g Białko: 6,3 g Sól: 0,67 g
Waga
200 g
Firma spożywcza
PepsiCo Netherlands BV, Westelijke Randweg 5, 1721 BN Broek op Langedijk, NL
Nazwa handlowa
Płaskie pikle Lay's
Producent
Lays
Liczba sztuk
1
EAN
8710398526038
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Lay's Wokkels Paprika 100g - Chrupiące chipsy ziemniaczane o smaku papryki
Lay's Wokkels Paprika 100g - Chrupiące chipsy ziemniaczane o smaku papryki
214,70 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lampa wisząca vintage, 3-punktowa, metalowa, czarna, w stylu industrialnym, gwint E27
Lampa wisząca vintage, 3-punktowa, metalowa, czarna, w stylu industrialnym, gwint E27
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
173,99 zł
5% zniżki
Sprzedawca: ZMH
Zdjęcie produktu dla Lay's Bolognese Chips 200g - Chrupiące chipsy ziemniaczane o pikantnym smaku
Lay's Bolognese Chips 200g - Chrupiące chipsy ziemniaczane o pikantnym smaku
102,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lay's Mega Box Pack 20 534g - Chrupiące chipsy ziemniaczane, idealne na imprezy
Lay's Mega Box Pack 20 534g - Chrupiące chipsy ziemniaczane, idealne na imprezy
140,28 zł/1kg
74,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Chrupiące chipsy Brets o smaku sera Jura 125g
Chrupiące chipsy Brets o smaku sera Jura 125g
138,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,82 zł
-12%
17,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Lay's Chips Wędzony Boczek i Karmelizowana Brzoskwinia, opakowanie 185g
Lay's Chips Wędzony Boczek i Karmelizowana Brzoskwinia, opakowanie 185g
119,08 zł/1kg
22,03 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla ZMH vintage lampa wisząca czarna E27 metalowa lampa wisząca retro lampa stołowa 3 światła
ZMH vintage lampa wisząca czarna E27 metalowa lampa wisząca retro lampa stołowa 3 światła
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
174,99 zł
5% zniżki
Sprzedawca: ZMH
Zdjęcie produktu dla Lay's Grills Chipsy Ziemniaczane 125g - Chrupiące doprawione o smaku wędzonego grilla
Lay's Grills Chipsy Ziemniaczane 125g - Chrupiące doprawione o smaku wędzonego grilla
186,80 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 23 lutego 2024 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis
Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
91,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
248,53 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang
Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nachosy o smaku serowym - worek 750 g
Nachosy o smaku serowym - worek 750 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
31,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chipsy Algi morskie solone prażone  Nori Snack 3,5g - Dongwon
Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
217,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chrupiące skórki wieprzowe, 100g, opakowanie zawierające 6 sztuk
Chrupiące skórki wieprzowe, 100g, opakowanie zawierające 6 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
54,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen
Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
131,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CHRUPKI KUKURYDZIANE BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI
CHRUPKI KUKURYDZIANE BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI
13,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
88,40 zł/1kg
CHRUPKI GRYCZANE PIRAMIDKI Z QUINOA I AMARANTUSEM BEZGLUTENOWE BIO 80 g - FIORENTINI
CHRUPKI GRYCZANE PIRAMIDKI Z QUINOA I AMARANTUSEM BEZGLUTENOWE80 g - FIORENTINI
10,93 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
136,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,21 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Algi morskie o smaku Hot Chilli 4g - Bibigo
Algi morskie o smaku Hot Chilli 4g - Bibigo
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
597,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nachos o smaku  BBQ - Jak w kinie - worek 750 g
Nachos o smaku BBQ - Jak w kinie - worek 750 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
25,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pringles Mystery Flavour Chips 165g – Chrupiące chipsy ziemniaczane o tajemniczym smaku
Pringles Mystery Flavour Chips 165g – Chrupiące chipsy ziemniaczane o tajemniczym smaku
60,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
364,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pringles Hot Mexican Chilli und Lime Stapelchips Packung 160g
Pringles Hot Mexican Chilli und Lime Stapelchips Packung 160g
14,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pringles Hot & Spicy, Czipsy, 165 g, Papryczka chili, 30 g, 504 kcal, 2112 kJ
Pringles Hot & Spicy, Czipsy, 165 g, Papryczka chili, 30 g, 504 kcal, 2112 kJ
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pringles Salt Vinegar chrupki o smaku soli i octu 160g
Pringles Salt Vinegar chrupki o smaku soli i octu 160g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chipsy tortilla Pepper King Habanero ekstra ostre i chrupiące 175 g
Chipsy tortilla Pepper King Habanero ekstra ostre i chrupiące 175 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,32 zł/1kg