Ciasteczka wieloziarniste Liga Belvita 300g – chrupiące pełnoziarniste przekąski dodające energii

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

34,60 zł

115,33 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 14 – wt. 20 października
Łap promocję, póki trwa!
Ciastka i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Wicklein Elisen Lebkuchen, tradycyjne ciasto piernikowe, 300g
Wicklein Elisen Lebkuchen, tradycyjne ciasto piernikowe, 300g
132,63 zł/1kg
39,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g
Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g
61,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero Nutella B-Ready, Przekąski czekoladowe, Inne, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
Ferrero Nutella B-Ready, Przekąski czekoladowe, Inne, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
14,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
CIASTKA KAKAOWE KETO BIO 80 g - DIET-FOOD
CIASTKA KAKAOWE KETO80 g - DIET-FOOD
181,63 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Liga Vitalu Krakersy Pełnoziarniste 200g – Chrupiące, bogate w błonnik przekąski
Liga Vitalu Krakersy Pełnoziarniste 200g – Chrupiące, bogate w błonnik przekąski
124,20 zł/1kg
24,84 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Verkade Glutenvrije Oaties Oatmeal Cookies 150g – Bezglutenowe, chrupiące ciasteczka owsiane
Verkade Glutenvrije Oaties Oatmeal Cookies 150g – Bezglutenowe, chrupiące ciasteczka owsiane
218,13 zł/1kg
32,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla McVitie's Digestive Puur Pełnoziarniste Biscuits 266g – Chrupiące ciasteczka pełnoziarniste
McVitie's Digestive Puur Pełnoziarniste Biscuits 266g – Chrupiące ciasteczka pełnoziarniste
91,32 zł/1kg
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Laurieri Scrocchi Zeezout Bezglutenowe chrupiące ciasteczka, 100 g
Laurieri Scrocchi Zeezout Bezglutenowe chrupiące ciasteczka, 100 g
261,60 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Nairn's Volkoren Bezglutenowe krakersy pełnoziarniste 160g - Chrupiące i bogate w błonnik
Nairn's Volkoren Bezglutenowe krakersy pełnoziarniste 160g - Chrupiące i bogate w błonnik
186,94 zł/1kg
29,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Wicklein Nürnberger Allerlei piernik z delikatną polewą 300g
Wicklein Nürnberger Allerlei piernik z delikatną polewą 300g
57,63 zł/1kg
17,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla CIASTKA OWSIANE Z CZEKOLADĄ I ORZECHAMI LASKOWYMI BEZGLUTENOWE120 g - NATEN
CIASTKA OWSIANE Z CZEKOLADĄ I ORZECHAMI LASKOWYMI BEZGLUTENOWE120 g - NATEN
168,42 zł/1kg
20,21 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka migdałowe Amaretti Bonomi 200 g
Ciasteczka migdałowe Amaretti Bonomi 200 g
88,60 zł/1kg
17,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka orkiszowe 3 imbirowe 150g
Ciasteczka orkiszowe 3 imbirowe 150g
88,27 zł/1kg
13,24 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Wegańskie ciasteczka - owies, rodzynki i orzechy laskowe 150 g
Wegańskie ciasteczka - owies, rodzynki i orzechy laskowe 150 g
149,27 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka maślane Patisserie Mathéo 454g
Ciasteczka maślane Patisserie Mathéo 454g
887,64 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
402,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka owsiane czekoladowe125 g - BOHLSENER MUEHLE
Ciasteczka owsiane czekoladowe125 g - BOHLSENER MUEHLE
69,28 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,66 zł
Sprzedawca: taleoo
CIASTKA JAGLANKI Z DAKTYLAMI 175 g - NATURAVENA
CIASTKA JAGLANKI Z DAKTYLAMI 175 g - NATURAVENA
90,69 zł/1kg
15,87 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Wicklein Meistersinger Norymberskie wafle piernikowe z orzechami 600g
Wicklein Meistersinger Norymberskie wafle piernikowe z orzechami 600g
125,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
75,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Liga Belvita Multigrain Cookies 300 g – Chrupiące pełnoziarniste przekąski wykonane z 5 różnych pełnoziarnistych zbóż, idealne jako zastrzyk energii pomiędzy posiłkami, na śniadanie lub jako zdrowa przekąska. Bogata w błonnik i dobre źródło wapnia, żelaza i magnezu. Wygodnie zapakowane w 6 porcji po 4 ciasteczka do zabrania na wynos. Składniki: zboża 69,5% (42,4% produkty pełnoziarniste: płatki żytnie, płatki owsiane, kasza owsiana, pełnoziarnista mąka orkiszowa, pełnoziarnista mąka jęczmienna, pełnoziarnista mąka ze smoły), mąka pszenna, cukier, olej rzepakowy, cukier trzcinowy, substancje spulchniające, minerały, sól, syrop cukru inwertowanego, syrop słodu jęczmiennego, emulgator (lecytyna sojowa), odtłuszczone mleko w proszku. Może zawierać jaja i orzechy. Wartości odżywcze na 100 g: 1839 kJ (438 kcal), 14 g tłuszczów (1,4 g nasyconych), 66 g węglowodanów (22 g cukru), 6,1 g błonnika, 7,8 g białka, 1,4 g soli, 282 mg wapnia, 4,8 mg żelaza, 135 mg magnezu.
Lista składników
Składniki: Zboża 69,5% [zboża pełnoziarniste 42,4% (PŁATKI ŻYTNIE 17,5%, PŁATKI OWSIANE 15,3%, KASA OWSIANA 6,7%, pełnoziarnista mąka orkiszowa (PSZENICZA) 1%, PEŁNOZIARNA MĄKA JĘCZMIENNA 1%, MĄKA PSZENNA PEŁNOZIARNA 0,9%), mąka pszenna 27,1%], cukier, olej rzepakowy, cukier trzcinowy, substancje spulchniające (węglany sodu, węglany amonu, difosforany), minerały (węglan wapnia, węglan magnezu, żelazo pierwiastkowe), sól, syrop cukru inwertowanego, SYROP SŁODU JĘCZMIENNEGO, emulgator (LECYTYNY SOJOWE), odtłuszczone mleko w proszku. Może zawierać jaja i orzechy.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1839 kJ (438 kcal) Tłuszcz: 14g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,4 g Węglowodany: 66g Błonnik: 6,1 g w tym cukier: 22 g w tym siła: 43 g Białko: 7,8 g Sól: 1,4 g Calcium: 282 mg Żelazo: 4,8 mg Magnez: 135 mg
Waga
300 g
Firma spożywcza
Mondelez Nederland, Verlengde Poolseweg 34, 4814 DE Breda, NL
Nazwa handlowa
Liga Belvita herbatniki meergranen
Producent
belVita
Liczba sztuk
1
EAN
7622210155771

Lista składników
Składniki: Zboża 69,5% [zboża pełnoziarniste 42,4% (PŁATKI ŻYTNIE 17,5%, PŁATKI OWSIANE 15,3%, KASA OWSIANA 6,7%, pełnoziarnista mąka orkiszowa (PSZENICZA) 1%, PEŁNOZIARNA MĄKA JĘCZMIENNA 1%, MĄKA PSZENNA PEŁNOZIARNA 0,9%), mąka pszenna 27,1%], cukier, olej rzepakowy, cukier trzcinowy, substancje spulchniające (węglany sodu, węglany amonu, difosforany), minerały (węglan wapnia, węglan magnezu, żelazo pierwiastkowe), sól, syrop cukru inwertowanego, SYROP SŁODU JĘCZMIENNEGO, emulgator (LECYTYNY SOJOWE), odtłuszczone mleko w proszku. Może zawierać jaja i orzechy.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1839 kJ (438 kcal) Tłuszcz: 14g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,4 g Węglowodany: 66g Błonnik: 6,1 g w tym cukier: 22 g w tym siła: 43 g Białko: 7,8 g Sól: 1,4 g Calcium: 282 mg Żelazo: 4,8 mg Magnez: 135 mg
Waga
300 g
Firma spożywcza
Mondelez Nederland, Verlengde Poolseweg 34, 4814 DE Breda, NL
Nazwa handlowa
Liga Belvita herbatniki meergranen
Producent
belVita
Liczba sztuk
1
EAN
7622210155771
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Liga Belvita Chocolate Breakfast Cookies 300g – Chrupiące ciasteczka pełnoziarniste z czekoladą
Liga Belvita Chocolate Breakfast Cookies 300g – Chrupiące ciasteczka pełnoziarniste z czekoladą
115,33 zł/1kg
34,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Belvita ciastka zbożowe z mlekiem 300 g
Belvita ciastka zbożowe z mlekiem 300 g
40,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
15,97 zł
-16%
13,34 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mc Vities Digestive Original
Mc Vities Digestive Original
52,56 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
13,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Casio A168WG-9EF
Casio A168WG-9EF
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrinceWatches
Zdjęcie produktu dla Mäser 931880 Serwis kombinowany Lumaca dla 6 osób, kamionka (1 zestaw, 30 elementów)
Mäser 931880 Serwis kombinowany Lumaca dla 6 osób, kamionka (1 zestaw, 30 elementów)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
637,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Yaheetech Łóżko tapicerowane z zagłówkiem o regulowanej wysokości Łóżko podwójne 140×200 cm Łóżko materiałowe Łóżko młodzieżowe Rama łóżka tapicerowanego z listwami Beżowy
Yaheetech Łóżko tapicerowane z zagłówkiem o regulowanej wysokości Łóżko podwójne 140×200 cm Łóżko materiałowe Łóżko młodzieżowe Rama łóżka tapicerowanego z listwami Beżowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 247
769,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech
Zdjęcie produktu dla Cook Brand Pasta Curry czerwona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
Cook Brand Pasta Curry czerwona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
201,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
20,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Belvita Soft Chocolate 250g – Chrupiące ciasteczka śniadaniowe z nadzieniem czekoladowym
Belvita Soft Chocolate 250g – Chrupiące ciasteczka śniadaniowe z nadzieniem czekoladowym
157,16 zł/1kg
39,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Dreame D10 Plus, Biały, Okrągły, Worek na kurz, 0,4 l, Ładowanie, Purification, 0,145 l
Dreame D10 Plus, Biały, Okrągły, Worek na kurz, 0,4 l, Ładowanie, Purification, 0,145 l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 366
1 217,80 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_
Zdjęcie produktu dla Łóżko tapicerowane Yaheetech łóżko podwójne 140 x 200 cm, rama łóżka z zagłówkiem o regulowanej wysokości, ze stelażem listwowym, jasnoszare
Łóżko tapicerowane Yaheetech łóżko podwójne 140 x 200 cm, rama łóżka z zagłówkiem o regulowanej wysokości, ze stelażem listwowym, jasnoszare
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 127
685,63 zł
Sprzedawca: Yaheetech
Zdjęcie produktu dla Yaheetech łóżko tapicerowane z regulowanym zagłówkiem łóżko podwójne 140×200 cm łóżko materiałowe łóżko młodzieżowe tapicerowana rama łóżka z listwami ciemnoszara
Yaheetech łóżko tapicerowane z regulowanym zagłówkiem łóżko podwójne 140×200 cm łóżko materiałowe łóżko młodzieżowe tapicerowana rama łóżka z listwami ciemnoszara
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 247
769,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech
Zdjęcie produktu dla Łóżko tapicerowane Yaheetech Podwójne łóżko z regulowanym zagłówkiem Solidna rama łóżka Łóżko z tkaniny ze stelażem z listew Rama łóżka 140x200 cm Ciemnoszary
Łóżko tapicerowane Yaheetech Podwójne łóżko z regulowanym zagłówkiem Solidna rama łóżka Łóżko z tkaniny ze stelażem z listew Rama łóżka 140x200 cm Ciemnoszary
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 127
664,20 zł
Sprzedawca: Yaheetech

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,57 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wieńce kawowe Schulte 1600g
Wieńce kawowe Schulte 1600g
81,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI
WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
76,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
77,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
77,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
80,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
46,82 zł
-35%
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
46,82 zł
-35%
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym
Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,95 zł/1kg