Krakersy Sartorelli z kakao i orzechami laskowymi, 150 g - Chrupiąca przekąska z nadzieniem czekoladowo-orzechowym

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

50,15 zł

334,33 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 14 – wt. 20 października
Łap promocję, póki trwa!
Ciastka i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Mini Spice Speculoos bez glutenu i laktozy 150g
Coppenrath Mini Spice Speculoos bez glutenu i laktozy 150g
91,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
95,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Amaretti Classici 170g włoskie ciastka migdałowe
Amaretti Classici 170g włoskie ciastka migdałowe
74,35 zł/1kg
14,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wafelki Waffer Latter 125 g Matilde Vicenzi
Wafelki Waffer Latter 125 g Matilde Vicenzi
62,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Céréal Chocolade Hazelnootkoeken bez cukru, 132 g - ciasteczka czekoladowe bez cukru z orzechami laskowymi
Céréal Chocolade Hazelnootkoeken bez cukru, 132 g - ciasteczka czekoladowe bez cukru z orzechami laskowymi
262,12 zł/1kg
34,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Wafelki Z Nadzieniem Orzechowym Roshen 216 G
Wafelki Z Nadzieniem Orzechowym Roshen 216 G
354,50 zł/1kg
77,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Wegańskie ciasteczka - owies, rodzynki i orzechy laskowe 150 g
Wegańskie ciasteczka - owies, rodzynki i orzechy laskowe 150 g
149,27 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Loacker Sandwich Wafelki Z Orzechami Laskowymi 25 G
Loacker Sandwich Wafelki Z Orzechami Laskowymi 25 G
86,67 zł/1kg
2,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla CIASTKA OWSIANE Z CZEKOLADĄ I ORZECHAMI LASKOWYMI BEZGLUTENOWE120 g - NATEN
CIASTKA OWSIANE Z CZEKOLADĄ I ORZECHAMI LASKOWYMI BEZGLUTENOWE120 g - NATEN
168,42 zł/1kg
20,21 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla LEIBNIZ  13600 LEIBNIZ Czekoladowe ciastka maślane „CHOCO VOLLKORN”, 125 g
LEIBNIZ 13600 LEIBNIZ Czekoladowe ciastka maślane „CHOCO VOLLKORN”, 125 g
143,84 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Nutella 8000500359358, Ciastko, Orzech laskowy, 41,4 g, 511 kcal, 2138 kJ, 7,9 g
Nutella 8000500359358, Ciastko, Orzech laskowy, 41,4 g, 511 kcal, 2138 kJ, 7,9 g
1 393,00 zł/1kg
57,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla McVitie's Digestive Milk Chocolate Cookies 266g – Chrupiące ciasteczka pełnoziarniste
McVitie's Digestive Milk Chocolate Cookies 266g – Chrupiące ciasteczka pełnoziarniste
91,32 zł/1kg
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Verkade Specials Crunchy Koek Pinda Melk 90g – Chrupiąca przekąska biszkoptowa z mlekiem orzechowym
Verkade Specials Crunchy Koek Pinda Melk 90g – Chrupiąca przekąska biszkoptowa z mlekiem orzechowym
280,22 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Manner Snack Minis mleczny plasterek orzecha laskowego w chrupiącej panierce 5x25g
Manner Snack Minis mleczny plasterek orzecha laskowego w chrupiącej panierce 5x25g
50,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,07 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka czekoladowe Verkade z mleczną i gorzką czekoladą, 150 g
Ciasteczka czekoladowe Verkade z mleczną i gorzką czekoladą, 150 g
143,13 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sultana Knapperrs Kaneel, chrupiące przekąski cynamonowe, 207 g, pyszny poczęstunek
Sultana Knapperrs Kaneel, chrupiące przekąski cynamonowe, 207 g, pyszny poczęstunek
103,72 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kruche ciasteczka maślane Coppenrath 250 g
Kruche ciasteczka maślane Coppenrath 250 g
79,28 zł/1kg
24,81 zł
-20%
19,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Laurieri Scrocchi Zeezout Bezglutenowe chrupiące ciasteczka, 100 g
Laurieri Scrocchi Zeezout Bezglutenowe chrupiące ciasteczka, 100 g
261,60 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Sartorelli Krakersy z Kakao-Orzechem Laskowym, 150 g - Chrupiące krakersy z delikatnym nadzieniem czekoladowo-orzechowym, wykonane z wysokiej jakości orzechów laskowych Piemonte IGP (25%) i kakao (4%). Idealne jako pyszna przekąska lub do kawy. Zawiera mąkę pszenną, cukier, białko jaja, substancję spulchniającą, wanilię bourbon i szczyptę soli. Może zawierać śladowe ilości jaj, glutenu i orzechów. Wartości odżywcze w 100 g: 504 kcal, 25,4 g tłuszczów (w tym 2,7 g nasyconych), 54,6 g węglowodanów (w tym 32,2 g cukru), 12,1 g białka, 0,2 g soli.
Lista składników
Mąka pszenna typ 0, orzechy laskowe Piemonte IGP (25%), kakao (4%), cukier, białko jaja, proszek do pieczenia (difosforan disodowy, wodorowęglan sodu, skrobia kukurydziana), wanilia bourbon, sól. Może zawierać śladowe ilości jaj, glutenu i orzechów.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 2107 kJ / 504 kcal Tłuszcz: 25,40 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,70 g Węglowodany: 54,60 g w tym cukier: 32,20 g Białko: 12,10 g Sól: 0,20 g
Waga
150 g
Firma spożywcza
Mercato Italiano, De Droogmakerij 49, 1851LX Heiloo, NL
Nazwa handlowa
Sartorelli Krakers z kakaowym orzechem laskowym
Producent
Sartorelli
Liczba sztuk
1
EAN
8033954891303

Lista składników
Mąka pszenna typ 0, orzechy laskowe Piemonte IGP (25%), kakao (4%), cukier, białko jaja, proszek do pieczenia (difosforan disodowy, wodorowęglan sodu, skrobia kukurydziana), wanilia bourbon, sól. Może zawierać śladowe ilości jaj, glutenu i orzechów.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 2107 kJ / 504 kcal Tłuszcz: 25,40 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,70 g Węglowodany: 54,60 g w tym cukier: 32,20 g Białko: 12,10 g Sól: 0,20 g
Waga
150 g
Firma spożywcza
Mercato Italiano, De Droogmakerij 49, 1851LX Heiloo, NL
Nazwa handlowa
Sartorelli Krakers z kakaowym orzechem laskowym
Producent
Sartorelli
Liczba sztuk
1
EAN
8033954891303
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
112,39 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
102,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka jajeczne Coppenrath z lekkiego i puszystego ciasta jajecznego 200g
Ciasteczka jajeczne Coppenrath z lekkiego i puszystego ciasta jajecznego 200g
39,15 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
7,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla De Beukelaer Prinzen Rolle Lemon Style, edycja limitowana, opakowanie 352 g
De Beukelaer Prinzen Rolle Lemon Style, edycja limitowana, opakowanie 352 g
48,30 zł/1kg
17,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lambertz mieszanka pierników tradycyjne świąteczne specjały 500g
Lambertz mieszanka pierników tradycyjne świąteczne specjały 500g
123,68 zł/1kg
61,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,14 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
142,76 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Rurki Cannoli Siciliani bez nadzienia 250 g
Rurki Cannoli Siciliani bez nadzienia 250 g
76,56 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
20,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kambly Butterfly cienkie herbatniki maślane z migdałami 100g
Kambly Butterfly cienkie herbatniki maślane z migdałami 100g
184,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
18,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla LU Scholiertje biszkopty mleczne 150g – chrupiące ciasteczka z delikatnym nadzieniem mlecznym
LU Scholiertje biszkopty mleczne 150g – chrupiące ciasteczka z delikatnym nadzieniem mlecznym
224,40 zł/1kg
33,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Schulte Premium, kostki do gry w domino, smak pistacji i gorzkiej czekolady, 175g
Schulte Premium, kostki do gry w domino, smak pistacji i gorzkiej czekolady, 175g
88,74 zł/1kg
15,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
75,03 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,42 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla HELLMA 60114800 Mini muffinki w kartoniku z koszyczkiem
HELLMA 60114800 Mini muffinki w kartoniku z koszyczkiem
112,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
94,40 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Eti Tutku Cookies 162g – Chrupiące, pyszne ciasteczka na chwile z przekąską
Eti Tutku Cookies 162g – Chrupiące, pyszne ciasteczka na chwile z przekąską
92,04 zł/1kg
14,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"
Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"
455,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
68,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Śmietana z cebulą 100g 24St
Śmietana z cebulą 100g 24St
585,40 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
58,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
61,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
15,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Open Food 8000380155699, e450, e450i, e500, e500ii, Salt, Pulse, Dairy, E450i, Vanilla pod, E500, Malted barley, Chocolate, Spice, Whey powder, Soya..., 561 kcal, 8,9 g, 50 g, 44 g
Open Food 8000380155699, e450, e450i, e500, e500ii, Salt, Pulse, Dairy, E450i, Vanilla pod, E500, Malted barley, Chocolate, Spice, Whey powder, Soya..., 561 kcal, 8,9 g, 50 g, 44 g
62,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,99 zł
-16%
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kinder Kartki waflowe z kremem kakaowym 25g opakowanie 30 sztuk
Kinder Kartki waflowe z kremem kakaowym 25g opakowanie 30 sztuk
157,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
121,09 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
57,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla OPAVIA Kolonada Ciasteczka uzdrowiskowe Orzech laskowy 3x 175 g
OPAVIA Kolonada Ciasteczka uzdrowiskowe Orzech laskowy 3x 175 g
47,22 zł/1kg
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
26,14 zł
-5%
24,79 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Manner Mozart Mignon plastry z nadzieniem migdałowo-orzechowym 300g
Manner Mozart Mignon plastry z nadzieniem migdałowo-orzechowym 300g
105,17 zł/1kg
31,55 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Szkockie herbatniki 150g
Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Szkockie herbatniki 150g
180,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
27,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hammermühle Simply Seeds Organiczne herbatniki czekoladowe 150g
Hammermühle Simply Seeds Organiczne herbatniki czekoladowe 150g
92,80 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Esser vanilla crescents klasyczne złote herbatniki 700g
Esser vanilla crescents klasyczne złote herbatniki 700g
80,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
56,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Daelmans – karmelowe stroopwafels w torebce z klipsem – 8 x 290 g
Daelmans – karmelowe stroopwafels w torebce z klipsem – 8 x 290 g
135,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
314,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Loacker Tortina Original 3 ciastka waflowe z kremem z orzechów laskowych 63g
Loacker Tortina Original 3 ciastka waflowe z kremem z orzechów laskowych 63g
306,83 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schulte herbatniki czekoladowe z mleczną czekoladą opakowanie 200g
Schulte herbatniki czekoladowe z mleczną czekoladą opakowanie 200g
80,50 zł/1kg
16,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ciastka Kruche Saltari 700 g
Ciastka Kruche Saltari 700 g
23,14 zł/1kg
16,20 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Niestety nie były to ciastka Sartorelli z kakao i orzechami laskowymi; zawartość niestety rozpadła się na małe kawałki.
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,57 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wieńce kawowe Schulte 1600g
Wieńce kawowe Schulte 1600g
81,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI
WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
76,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
77,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
77,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
80,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
46,82 zł
-35%
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
46,82 zł
-35%
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym
Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,95 zł/1kg