Haribo Happy Cherries Fizz 200g – Cukierki owocowo-wiśniowe
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
20,54 zł
102,70 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Haribo Happy Cherries 1,2 kg45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal48,77 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Happy Cherries FIZZ 1 kg
168,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Haribo Happy Cherries Żelki 175 g
37,17 zł/1kg
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Goldbaren mix owocowy 175 g
37,72 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Happy-Cola Żelki O Smaku Coli 85 G
66,22 zł/1kg
9,48 zł
-37%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,96 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Haribo Brzoskwinie 175g
36,21 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Happy-Cola 100g Zelki
41,70 zł/1kg
4,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10046327 HARIBO Happy-Cola Sauer Fruchtgummi 175,0 g
356,97 zł/1kg
62,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo Cherries Fizz (3 kg)
153,00 zł
Sprzedawca: Candyspot

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
45,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
38,76 zł/1kg
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10054599 HARIBO Jelly Beans Kaubonbons 160,0 g
42,19 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fruittella Berries & Cherry Fruit Gums 200g – Owocowe cukierki do żucia bez barwników
140,20 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Haribo Żelki Ingwer Zitrone 160 g
42,44 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Happy Cherries żelki owocowe 250g – wegańskie, bezglutenowe żelki wiśniowe
67,16 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Żelki - Jeżyny i Maliny 900 g
28,54 zł/1kg
25,69 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

HARIBO 10052259 HARIBO Riesen Tannen Fruchtgummi 200,0 g
52,30 zł/1kg
10,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Haribo Happy Cherries Fizz, 200 g – owocowo-wiśniowe cukierki z pikantną nutą musu. Pyszne wiśnie z orzeźwiającym, cierpkim akcentem są idealne na przekąskę i dzielenie się nią z rodziną i przyjaciółmi. Bez sztucznych barwników, idealny pomiędzy posiłkami. Składniki: syrop glukozowy, cukier, skrobia, żelatyna, substancje zakwaszające (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), koncentraty owocowe i roślinne (chrzan, batat, marchew, krokosz barwierski, czarna porzeczka, hibiskus, spirulina), regulatory kwasowości (cytrynian trójwapniowy, wodorocytrynian sodu), aromat, substancja glazurująca (wosk carnauba). Wartości odżywcze na 100 g: Wartość energetyczna 1429 kJ (336 kcal), tłuszcze <0,5 g, w tym nasycone <0,1 g, węglowodany 79 g, w tym cukier 60 g, białko 3,4 g, sól 0,21 g.
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, skrobia, żelatyna, substancje zakwaszające: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, koncentraty owocowe i roślinne: rzodkiewka, batat, marchew, krokosz barwierski, czarna porzeczka, hibiskus, spirulina, regulatory kwasowości: cytrynian trójwapniowy, wodorocytrynian sodu, aromat, substancja glazurująca: wosk carnauba, syrop cukru inwertowanego
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1429 kJ (336 kcal) Tłuszcz: <0,5g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: < 0,1 g Węglowodany: 79g w tym cukier: 60 g Białko: 3,4 g Sól: 0,21 g
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- HARIBO THE NETHERLANDS & BELGIUM B.V., Hanzepoort 1, 4811 XE Breda, NL
- Nazwa handlowa
- Haribo Happy mus wiśniowy
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4001686309209
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, skrobia, żelatyna, substancje zakwaszające: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, koncentraty owocowe i roślinne: rzodkiewka, batat, marchew, krokosz barwierski, czarna porzeczka, hibiskus, spirulina, regulatory kwasowości: cytrynian trójwapniowy, wodorocytrynian sodu, aromat, substancja glazurująca: wosk carnauba, syrop cukru inwertowanego
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1429 kJ (336 kcal) Tłuszcz: <0,5g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: < 0,1 g Węglowodany: 79g w tym cukier: 60 g Białko: 3,4 g Sól: 0,21 g
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- HARIBO THE NETHERLANDS & BELGIUM B.V., Hanzepoort 1, 4811 XE Breda, NL
- Nazwa handlowa
- Haribo Happy mus wiśniowy
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4001686309209
Pasuje również do tego

Haribo Happy Cherries FIZZ 1 kg
168,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Haribo happy cherries fizz bag
60,89 zł/1kg
170,49 zł
Sprzedawca: Candyspot

Haribo Tongue F!zz Sour 185g – Owocowo-kwaśne słodycze do żucia o intensywnym smaku
105,95 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lifetime Air Mini Air Cooler – przenośny klimatyzator bez węża odprowadzającego powietrze, wentylator z chłodzeniem wodnym – nawilżacz powietrza z 3 stopniami prędkości i 2 elementami chłodzącymi – 16 x 16 x 16,5 cm
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Haribo Happy Cherries 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 831,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg

Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,30 zł/1kg