Kurczak w sosie słodko kwaśnym 400g - Schronisko Bukowina
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
20,77 zł
33,50 zł / 1kg
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe dania gotowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Smażona golonka w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina67,62 zł/1l
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kawałki karkówki w sosie własnym – Schronisko Bukowina33,81 zł/1kg
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kiełki wołowe 670 g - Schronisko Bukowina62,99 zł/1kg
62,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Szarpana Jagnięcina pasteryzowana duży słoik - Schronisko Bukowina109,97 zł/1kg
65,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Gołąbki w sosie pomidorowym 400g- Schronisko Bukowina
30,90 zł/1kg
19,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Jagnięcina szarpana 420g - Schronisko Bukowina
72,04 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Strogonow wieprzowy 400g - Schronisko Bukowina
31,24 zł/1kg
21,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Wołowina stroganow 410 g – Schronisko Bukowina
73,15 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Frikadelle w sosie grzybowym 380 g - Schronisko Bukowina
28,36 zł/1kg
19,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zrazy wieprzowe 670 g - Schronisko Bukowina
51,08 zł/1kg
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Frikadelle w sosie koperkowym 380 g – Schronisko Bukowina
27,84 zł/1kg
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Klopsiki w sosie serowym 380 g – Schronisko Bukowina
28,54 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Gulasz wołowy BBQ – 400 g Schronisko Bukowina
45,06 zł/1kg
31,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos pieprzowy 212 ml - Schronisko Bukowina
93,30 zł/1kg
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Primavika Gołąbki wegetariańskie z ryżem 480 g
21,53 zł/1kg
16,36 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Łapki kurczaka w bulionie 700 g – Schronisko Bukowina
18,77 zł/1kg
18,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Szprot w sosie pomidorowym 170g
31,53 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Pamapol Pulpety W Sosie Pomidorowym Z Marchewką I Pietruszką 500 G
24,28 zł/1kg
12,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pamapol Gołąbki W Sosie Pomidorowym 500 G
24,28 zł/1kg
16,61 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Chili con carne z wołowiny 400g - Schronisko Bukowina
62,47 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kurczak w sosie słodko kwaśnym 400g - Schronisko Bukowina
Kurczak w sosie słodko-kwaśnym 400 g – Schronisko Bukowina
Kurczak w sosie słodko-kwaśnym Schronisko Bukowina to gotowe danie łączące delikatne kawałki fileta z kurczaka z aromatycznym sosem pełnym warzyw i orientalnych dodatków. Produkt jest wygodny w użyciu – wystarczy podgrzać i podać z ryżem, makaronem, kaszą lub pieczywem. Danie przygotowane jest z naturalnych składników, bez konserwantów, a jego smak i aromat przywodzą na myśl domowe posiłki w orientalnym wydaniu.
Zastosowanie
Kurczak w sosie słodko-kwaśnym idealnie sprawdza się jako szybki obiad lub kolacja. Można go podawać z różnymi dodatkami – ryżem jaśminowym, makaronem ryżowym, pszennym, kaszą bulgur, kuskusem czy świeżym pieczywem. Smak potrawy można wzbogacić świeżą kolendrą, szczypiorkiem, sezamem lub odrobiną ostrego sosu. To wygodne rozwiązanie na posiłek w domu, po pracy, na wyjeździe lub jako gotowy obiad do spiżarni.
Najważniejsze cechy
• Gotowe danie do podgrzania
• Prosty skład, bez konserwantów
• Przygotowane przez kucharzy restauracji Schronisko Bukowina
Składniki: sos słodko-kwaśny z warzywami (pulpa pomidorowa, ananas w zalewie, kiełki bambusa, cebula biała, papryka czerwona, papryka żółta, papryka zielona, czosnek, pomidory, ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakt przypraw i ziół (SELER), sos sojowy (SOJA), sok z cytryny, pieprz), filet z kurczaka 45%.
Masa netto: 400g
Wartość odżywcza w 100g produktu:
Wartość energetyczna 480 kj / 115 kcal
Tłuszcz 2,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,7 g
Węglowodany 8,3 g w tym cukry 6,2 g
Białko 9 g
Sól 0,9 g
Kraj pochodzenia: Polska
Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych
Data ważność:
- Lista składników
- Składniki: sos słodko-kwaśny z warzywami (pulpa pomidorowa, ananas w zalewie, kiełki bambusa, cebula biała, papryka czerwona, papryka żółta, papryka zielona, czosnek, pomidory, ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakt przypraw i ziół (SELER), sos sojowy (SOJA), sok z cytryny, pieprz), filet z kurczaka 45%. Masa netto: 400g Wartość odżywcza w 100g produktu: Wartość energetyczna 480 kj / 115 kcal Tłuszcz 2,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,7 g Węglowodany 8,3 g w tym cukry 6,2 g Białko 9 g Sól 0,9 g Kraj pochodzenia: Polska Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważność:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 620 g
- Firma spożywcza
- Schronisko Bukowina
- Nazwa handlowa
- Kurczak w sosie słodko kwaśnym 400g - Schronisko Bukowina
- Producent
- EAN
- 5908080204163
- Lista składników
- Składniki: sos słodko-kwaśny z warzywami (pulpa pomidorowa, ananas w zalewie, kiełki bambusa, cebula biała, papryka czerwona, papryka żółta, papryka zielona, czosnek, pomidory, ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakt przypraw i ziół (SELER), sos sojowy (SOJA), sok z cytryny, pieprz), filet z kurczaka 45%. Masa netto: 400g Wartość odżywcza w 100g produktu: Wartość energetyczna 480 kj / 115 kcal Tłuszcz 2,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,7 g Węglowodany 8,3 g w tym cukry 6,2 g Białko 9 g Sól 0,9 g Kraj pochodzenia: Polska Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważność:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 620 g
- Firma spożywcza
- Schronisko Bukowina
- Nazwa handlowa
- Kurczak w sosie słodko kwaśnym 400g - Schronisko Bukowina
- Producent
- EAN
- 5908080204163
Pasuje również do tego

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Smażony ryż Menzi
49,77 zł/1kg
19,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
92,85 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Pasztet jagnięcy 180g - Schronisko Bukowina
114,95 zł/1kg
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
55,53 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Erasco – meksykańskie chili con carne z zieloną papryką, 400 g, opakowanie zawierające 3 sztuki
49,24 zł/1kg
59,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ReadyWise – zapasy awaryjne: mięso i ryż – 80 porcji
2 171,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller




















Kawałki karkówki w sosie własnym – Schronisko Bukowina
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,81 zł/1kg

Smażona golonka w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
67,62 zł/1l

Jagnięcina szarpana 420g - Schronisko Bukowina
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,04 zł/1kg

Zrazy wieprzowe 670 g - Schronisko Bukowina
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,08 zł/1kg

Kiełki wołowe 410 g – Schronisko Bukowina
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
55,70 zł/1kg

Bigos myśliwski 440g - Schronisko Bukowina
35,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,41 zł/1kg

Wołowina stroganow 410 g – Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,15 zł/1l

Gulasz wołowy BBQ – 400 g Schronisko Bukowina
31,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,06 zł/1kg

Tortelloni Carne Senza Glutine 250g - Le Veneziane
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
82,72 zł/1kg

Roladka z piersi kurczaka z pomidorem suszonym 400g - Schronisko Bukowina
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,91 zł/1kg

Sos pieprzowy 212 ml - Schronisko Bukowina
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,30 zł/1kg

Chili con carne z wołowiny 400g - Schronisko Bukowina
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,47 zł/1l

Żołądki gęsie 380 g w sosie - Schronisko Bukowina



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,42 zł/1kg

Zrazy wieprzowe 430g - Schronisko Bukowina
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,12 zł/1kg

Emiliane Tortellini Prosciutto Crudo 500g - Barilla
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,98 zł/1kg

Ragu z wołowiny z Toskanii 180 g – Cucina Toscana
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,61 zł/1kg

Ragu z dzika Sugo Cinghiale 180g - Cucina Toscana
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,61 zł/1kg

Gnocchi di Patate 500g - La Veneziane senza glutine
19,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19 970,00 zł/1l

Kurczak w sosie słodko kwaśnym 400g - Schronisko Bukowina
20,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,50 zł/1kg

Strogonow wieprzowy 400g - Schronisko Bukowina
21,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,24 zł/1kg