4,0



Na podstawie 1 opinii
Chipsy "funny-frisch" o smaku kurczaka, specjalna edycja "Brathähnchen" od Heidi Klum, waga 130g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,54 zł
81,08 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Chipsy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
funny frisch Kettle Chips Salt and Vinegar bezglutenowe wegańskie 120g105,67 zł/1kg
12,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g74,19 zł/1kg
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
funny frisch Chipsfrisch Currywurst Style Chipsy ziemniaczane 150g78,13 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
funny świeże krążki cebulowe Krążki kukurydziane o smaku cebulowym 80g125,13 zł/1kg
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental wegetariańskie wegańskie chipsy w torebce 150g
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fripsy, chrupiące paluszki o smaku kurczaka, 50g
52,80 zł/1kg
2,64 zł
Sprzedawca: LAVONIO

funny-frisch Flippies z orzeszkami ziemnymi 175 g
2 148,51 zł/1kg
375,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

funny-frisch Chipsfrisch 5216 solone 4 x 40G
2 349,94 zł/1kg
375,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

funny-frisch Chipsfrisch węgierski 150g
2 423,01 zł/1kg
377,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

funny-frisch Chipsfrisch węgierskie 150 g + 25 g, edycja mistrzostw świata, opakowanie 175 g
60,23 zł/1kg
10,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 11696 funny-frisch Chipsfrisch Peperoni Chips 150,0 g
440,67 zł/1kg
66,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

funny-frisch 14272 funny-frisch Frit-Sticks ungarisch 100,0 g
1 259,70 zł/1kg
125,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Aksam Prażymki Beskidzkie Solone 80 G
79,63 zł/1kg
6,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Przysnacki Prażynki Solone 110 G
90,27 zł/1kg
11,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
76,87 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Crunchips Solone 150g
87,47 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Popchips BBQ Style przekąska ziemniaczana o smaku BBQ 80g
142,13 zł/1kg
11,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Croky Patatas Fritas Specialiaal 100g – Specjalna, chrupiąca przekąska z chipsami
167,90 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Chipsy "funny-frisch Chipsfrisch" w stylu pieczonego kurczaka, specjalna edycja Heidi Klum, 130g
Chipsy "funny-frisch Chipsfrisch" w stylu pieczonego kurczaka, specjalna edycja, stworzone we współpracy z Heidi Klum, łączą chrupiące chipsy ziemniaczane z wyrazistym, pikantnym smakiem świeżo pieczonego kurczaka. Ta limitowana edycja oferuje wyjątkowe doznania smakowe dla wszystkich miłośników przekąsek. Zbalansowana kompozycja przypraw zapewnia intensywną przyjemność przy każdym kęsie.
Cechy produktu
• Chipsy ziemniaczane o smaku pieczonego kurczaka
• Ekskluzywna specjalna edycja Heidi Klum
• Pikantna kompozycja smaków z nutą grillowania
• Chrupiąco pieczone chipsy ziemniaczane
• Wyprodukowane z wyselekcjonowanych ziemniaków
• Produkt wegański
• Zawartość: 130g
Chwile przyjemności
Niezależnie od tego, czy podczas relaksu przed telewizorem, na imprezach, czy jako przekąska w podróży, chipsy "Chipsfrisch" w stylu pieczonego kurczaka zapewniają wyjątkową przyjemność. Pikantny smak grillowanego kurczaka sprawia, że ta specjalna edycja jest ciekawą alternatywą dla klasycznych smaków chipsów.
Zalety
• Ograniczona edycja specjalna
• Wyrazisty smak przypominający pieczonego kurczaka.
• Chrupiące chipsy ziemniaczane o intensywnym aromacie.
• Idealne do dzielenia się z przyjaciółmi i rodziną.
• Produkt wegański.
• Doskonałe na wieczory filmowe, imprezy i jako przekąska.
Najczęściej zadawane pytania
Jak smakują chipsy "Pieczony Kurczak"?
Chipsy zachwycają wyrazistym smakiem, który przypomina chrupiącego pieczonego kurczaka.
Czy chipsy są wegańskie?
Tak, zgodnie z informacjami na opakowaniu, chipsy są wegańskie.
Na jakie okazje nadają się te chipsy?
Doskonale nadają się na imprezy, wieczory filmowe, grilla lub jako przekąska między posiłkami.
Czy edycja "Heidi Klum" jest dostępna na stałe?
Nie, jest to limitowana edycja specjalna.
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy) w zmiennych proporcjach wagowych, sól kuchenna, ekstrakt z drożdży, cebula w proszku, cukier, czosnek w proszku, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwnik (ekstrakt z papryki), zioła, przyprawy, naturalny aromat
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 531 kilokalorii (kcal) Wartość energetyczna: 2212 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 50 g W tym cukry: 1,4 g Tłuszcze: 33 g W tym tłuszcze nasycone: 2,7 g Błonnik: 4,1 g Białko: 5,9 g Sól: 1,5 g
- Waga
- 130 g
- Firma spożywcza
- Intersnack Deutschland SEErna-Scheffler-Str. 3 DE-51103 Köln
- Nazwa handlowa
- Chips ziemniaczane o smaku kurczaka pieczonego
- Producent
- Intersnack Deutschland SE
- Numer producenta
- 3797
- EAN
- 4003586107978
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy) w zmiennych proporcjach wagowych, sól kuchenna, ekstrakt z drożdży, cebula w proszku, cukier, czosnek w proszku, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwnik (ekstrakt z papryki), zioła, przyprawy, naturalny aromat
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 531 kilokalorii (kcal) Wartość energetyczna: 2212 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 50 g W tym cukry: 1,4 g Tłuszcze: 33 g W tym tłuszcze nasycone: 2,7 g Błonnik: 4,1 g Białko: 5,9 g Sól: 1,5 g
- Waga
- 130 g
- Firma spożywcza
- Intersnack Deutschland SEErna-Scheffler-Str. 3 DE-51103 Köln
- Nazwa handlowa
- Chips ziemniaczane o smaku kurczaka pieczonego
- Producent
- Intersnack Deutschland SE
- Numer producenta
- 3797
- EAN
- 4003586107978
Pasuje również do tego

Doritos – Flamin' Hot – 10 sztuk po 160 g
1 718,44 zł/1kg
274,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Takis Fuego Maestro-Corn Snacks o smaku chili i limonki, 18 opakowań (18 x 100 g)
138,44 zł/1kg
249,19 zł
Sprzedawca: Candyspot

Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon
217,00 zł/1kg
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
102,32 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lay's Mega Box Pack 20 534g - Chrupiące chipsy ziemniaczane, idealne na imprezy
140,28 zł/1kg
74,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

MISTER FREE'd – Chipsy tortilla z niebieskiej kukurydzy – bezglutenowe i wegańskie – 135 g
651,78 zł/1kg
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Lay's Oven Baked Chanterelles in a cream sauce 110g
89,91 zł/1kg
9,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
71,21 zł/1kg
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tyrrells Ręcznie Gotowane Chipsy z Soli Morskiej i Octu Cydrowego Wegańskie 150g
133,67 zł/1kg
20,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chrupiące skórki wieprzowe, 100g, opakowanie zawierające 6 sztuk
90,10 zł/1kg
54,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chips "Sal de Ibiza" z truflami, chipsy ziemniaczane z białymi truflami
282,48 zł/1kg
35,31 zł
Sprzedawca: artbook-service

Chrupiące chipsy Brets o smaku sera Jura 125g
138,24 zł/1kg
19,82 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Chrupki kukurydziane Cheetos o smaku serowym 85 G
72,44 zł/1kg
6,52 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Chipsy ziemniaczane 450g
37,31 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles z kwaśną śmietaną i cebulą 40g
12,65 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

funny-frisch 11696 funny-frisch Chipsfrisch Peperoni Chips 150,0 g
440,67 zł/1kg
66,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Long Chips Sour Cream & Onion Kartoffelsnack 75g
8 239,87 zł/1kg
617,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Maretti Bruschette Chips pieczona w piecu Pizza mit Pizzageschmack 150g
69,93 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
64,06 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

POM-BÄR® 5783429000 POM-BÄR® Original Chips 12x 30,0 g
1 211,08 zł/1kg
435,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pringles Hot Ones Los Calientes, smak barbecue, 158g
135,19 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Chipsy ziemniaczane Superbon z solą, opakowanie 125 g
108,62 zł/1kg
14,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis
248,53 zł/1kg
91,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards

Palapa Tortilla Chips naturalne z solą Chipsy kukurydziane 450g
51,60 zł/1kg
23,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lay's Sensations Thai Sweet Chilli Chips, 150g - ostro-słodka przekąska
155,67 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Amica Chips Alfredo's Potatoes Chips Trüffel Tartufo 100 g
128,00 zł/1kg
12,80 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
856,50 zł/1kg
34,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
91,46 zł
Sprzedawca: Heartforcards
248,53 zł/1kg

XOX Pretzels Jalapeno pikantne chrupiące z lekką ostrością 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
7,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,68 zł/1kg

Nachosy o smaku serowym - worek 750 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
31,99 zł/1kg

Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
217,00 zł/1kg

Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg

CHRUPKI GRYCZANE PIRAMIDKI Z QUINOA I AMARANTUSEM BEZGLUTENOWE80 g - FIORENTINI
10,93 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
136,63 zł/1kg

Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1kg

San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,21 zł/1kg

Algi morskie o smaku Hot Chilli 4g - Bibigo
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
597,00 zł/1kg

Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
131,73 zł/1kg

Chrupiące skórki wieprzowe, 100g, opakowanie zawierające 6 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,10 zł/1kg

Nachos o smaku BBQ - Jak w kinie - worek 750 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
25,99 zł/1kg

CHRUPKI KUKURYDZIANE BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI
13,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
88,40 zł/1kg

XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,32 zł/1kg

Chrupki serowe Gli originali 9 opakowań 211g - Fonzies



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
41,98 zł/1kg

Cheez-It Double Cheese Crispy Bread dünne Snacks Packung 120g
13,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
110,75 zł/1kg

Chipsy tortilla Pepper King Habanero ekstra ostre i chrupiące 175 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,97 zł/1kg

Tyrrells Ręcznie Gotowane Chipsy z Soli Morskiej i Octu Cydrowego Wegańskie 150g
20,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
133,67 zł/1kg

Tyrrells Handcooked Sweet Chilli Chips glutenfrei vegan 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg