Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Pom-Bär Crizzlies Paprika Style 155 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
376,99 zł
2 432,19 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Chipsy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Chrupki serowe Gli originali 9 opakowań 211g - Fonzies41,98 zł/1kg
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Crunchips Solone 150g87,47 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Pringles Hot & Spicy Chrupki 165 G494,06 zł/1kg
83,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Pom-Bär Crizzlies Original 155 g
2 432,19 zł/1kg
376,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

XOX Firebug
80,08 zł/1kg
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Cheese & Onion (19 x 165 g)
66,11 zł/1kg
277,02 zł
Sprzedawca: Candyspot

Pringles Paprika Chrupki 165 G
91,59 zł/1kg
15,57 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lorenz 72035 Crunchips Paprika 20x25g
206,60 zł/1kg
103,30 zł
Sprzedawca: somnia24

Pringles Classic Paprika Chrupki 165 G
89,29 zł/1kg
15,18 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Crunchips 310470 Crunchips Paprika Chips 150,0 g
11,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

POM-BÄR® 5783429000 POM-BÄR® Original Chips 12x 30,0 g
1 211,08 zł/1kg
435,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Lay's Bugles Paprika Style 75 g
103,38 zł/1kg
8,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mogli 42985201, Vegetable snacks, 30 g
129,00 zł/1kg
6,75 zł
-42%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,87 zł
Sprzedawca: taleoo

Pringles Ketchup - 19 x 165 gramów
1 559,94 zł/1kg
257,39 zł
Sprzedawca: Candyspot

neutral 72180 Pomsticks Paprika 100,0 g
642,20 zł/1kg
64,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Pringles Texas BBQ (19 x 165 g)
66,11 zł/1kg
277,02 zł
Sprzedawca: Candyspot

Chio Pom-Bear Paprika Snack 90g – Chrupiące chipsy ziemniaczane z papryką
207,33 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lay's MAX Smoky Paprika (22 x 185 g)
140,53 zł/1kg
571,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Saltletts 311370 Saltletts Tasty Rolls Jalapeno & Cheese Style Chips 130,0 g
106,92 zł/1kg
13,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Poznaj klasykę w nowej odsłonie dzięki pysznym Pom-Bär
Crizzlies Paprika Style! W tej chrupiącej przekąsce
popularne misie Pom-Bär pojawiają się jako chrupiące chipsy w stosikach. Zachowano przy tym słodki
kształt misiów. Dzięki pikantnej
papryczkowej przyprawie ta wspaniała przekąska jest po prostu przepyszna.
- Lista składników
- Składniki: proszek ziemniaczany (42%), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach wagowych), skrobia ziemniaczana, skrobia modyfikowana, cukier, naturalny aromat, sól kuchenna, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), papryka w proszku, TRO
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 518,00 kcal, 2 165,00 kJ; Tłuszcz: 27,00 g; w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone: 0,00 g; w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone: 0,00 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3,10 g; węglowodany: 62,00 g; w tym cukry: 3,90 g; białko: 4,00 g; sól: 1,30 g; błonnik
- Waga
- 155 g
- Firma spożywcza
- Intersnack Deutschland SE Erna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln Deutschland
- Nazwa handlowa
- Chipsy ziemniaczane o smaku papryki do układania w stosy
- Producent
- Intersnack
- Numer producenta
- 2877
- EAN
- 4000522108778
- Lista składników
- Składniki: proszek ziemniaczany (42%), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach wagowych), skrobia ziemniaczana, skrobia modyfikowana, cukier, naturalny aromat, sól kuchenna, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), papryka w proszku, TRO
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 518,00 kcal, 2 165,00 kJ; Tłuszcz: 27,00 g; w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone: 0,00 g; w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone: 0,00 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 3,10 g; węglowodany: 62,00 g; w tym cukry: 3,90 g; białko: 4,00 g; sól: 1,30 g; błonnik
- Waga
- 155 g
- Firma spożywcza
- Intersnack Deutschland SE Erna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln Deutschland
- Nazwa handlowa
- Chipsy ziemniaczane o smaku papryki do układania w stosy
- Producent
- Intersnack
- Numer producenta
- 2877
- EAN
- 4000522108778
Pasuje również do tego

Doritos – Flamin' Hot – 10 sztuk po 160 g
1 718,44 zł/1kg
274,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon
217,00 zł/1kg
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lay's Mega Box Pack 20 534g - Chrupiące chipsy ziemniaczane, idealne na imprezy
140,28 zł/1kg
74,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Takis Fuego Maestro-Corn Snacks o smaku chili i limonki, 18 opakowań (18 x 100 g)
138,44 zł/1kg
249,19 zł
Sprzedawca: Candyspot

XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
102,32 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chrupiące chipsy Brets o smaku sera Jura 125g
138,24 zł/1kg
19,82 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Chrupiące skórki wieprzowe, 100g, opakowanie zawierające 6 sztuk
90,10 zł/1kg
54,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh donuts peanut caramel style sweet and savoury 110g
105,91 zł/1kg
11,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MISTER FREE'd – Chipsy tortilla z niebieskiej kukurydzy – bezglutenowe i wegańskie – 135 g
651,78 zł/1kg
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
71,21 zł/1kg
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chrupki kukurydziane Cheetos o smaku serowym 85 G
72,44 zł/1kg
6,52 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tyrrells Ręcznie Gotowane Chipsy z Soli Morskiej i Octu Cydrowego Wegańskie 150g
133,67 zł/1kg
20,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Chipsy ziemniaczane 450g
37,31 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles z kwaśną śmietaną i cebulą 40g
12,65 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

funny-frisch 11696 funny-frisch Chipsfrisch Peperoni Chips 150,0 g
440,67 zł/1kg
66,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Maretti Bruschette Chips pieczona w piecu Pizza mit Pizzageschmack 150g
69,93 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chips "Sal de Ibiza" z truflami, chipsy ziemniaczane z białymi truflami
282,48 zł/1kg
35,31 zł
Sprzedawca: artbook-service

El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
64,06 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Hot Ones Los Calientes, smak barbecue, 158g
135,19 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Długie chipsy z puree ziemniaczanym i boczkiem 75 g
99,33 zł/1kg
7,45 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Chipsy ziemniaczane Superbon z solą, opakowanie 125 g
108,62 zł/1kg
14,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis
248,53 zł/1kg
91,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards

Palapa Tortilla Chips naturalne z solą Chipsy kukurydziane 450g
51,60 zł/1kg
23,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lay's Sensations Thai Sweet Chilli Chips, 150g - ostro-słodka przekąska
155,67 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Amica Chips Alfredo's Potatoes Chips Trüffel Tartufo 100 g
128,00 zł/1kg
12,80 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
902,25 zł/1kg
36,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
8,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Amaizin Bio Jalapeno-Röllchen 100g
120,10 zł/1kg
12,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
91,46 zł
Sprzedawca: Heartforcards
248,53 zł/1kg

Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,52 zł/1kg

Nachosy o smaku serowym - worek 750 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
31,99 zł/1kg

Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg

Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
217,00 zł/1kg

CHRUPKI KUKURYDZIANE BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI
13,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
88,40 zł/1kg

CHRUPKI GRYCZANE PIRAMIDKI Z QUINOA I AMARANTUSEM BEZGLUTENOWE80 g - FIORENTINI
10,93 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
136,63 zł/1kg

Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1kg

San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,21 zł/1kg

Algi morskie o smaku Hot Chilli 4g - Bibigo
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
597,00 zł/1kg

XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,32 zł/1kg

Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
131,73 zł/1kg

Nachos o smaku BBQ - Jak w kinie - worek 750 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
25,99 zł/1kg

Chrupki serowe Gli originali 9 opakowań 211g - Fonzies



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
41,98 zł/1kg

Snyder's Pieces, paluszki brezelowe z jalapeno, 110g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
109,45 zł/1kg

Tyrrells Ręcznie Gotowane Chipsy z Soli Morskiej i Octu Cydrowego Wegańskie 150g
20,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
133,67 zł/1kg

Tyrrells Handcooked Sweet Chilli Chips glutenfrei vegan 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg

Amaizin Bio Jalapeno-Röllchen 100g
12,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
120,10 zł/1kg

Maretti Bruschette Chips pieczona w piecu Pizza mit Pizzageschmack 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,93 zł/1kg