Venco Droptoppers Zoet & Fruitig 225g – mieszanka owoców i cukierków
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
24,29 zł
107,96 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g26,47 zł/1kg
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g92,44 zł/1kg
104,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Katjes Glücksgefühle Mieszanka żelków owocowych i lukrecji wegańskich 210 g
33,33 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gumy owocowe - Veggie Winegums 100g
89,30 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Owocowe żelki Frisia bez cukru słodzone stewią 1500g
84,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ŻELKI OWOCOWE JOGURTOWE BEZGLUTENOWE80 g - OKOVITAL
111,63 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Katja Zure Matten Strawberry 125g – Owocowo-kwaśna przekąska w żelkach o smaku truskawki
104,32 zł/1kg
13,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Nimm2 Śmiejżelki Kwaśne Żelki Owocowe 100 g
56,00 zł/1kg
11,92 zł
-53%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

nimm2® 680461 nimm2® Lachgummi Joghurt Fruchtgummi 376,0 g
348,72 zł/1kg
131,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Klene Groentjes Suikervrij 90g – owocowe żelki bez cukru, pyszna przekąska
269,89 zł/1kg
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

nimm2® 387568 nimm2® Lachgummi Fruchtgummi 250,0 g
250,00 zł/1kg
62,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

nimm2® 387452 nimm2® Lachgummi Märchenprinzen Fruchtgummi 300,0 g
204,87 zł/1kg
61,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Autodrop Bosvruchten Fruitgum Bosvruchtrode Cadillacs 1000g worek (owoce leśne guma owocowa)
69,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

nimm2® 387575 nimm2® Lachgummi Joghurt Fruchtgummi 200,0 g
40,20 zł/1kg
8,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Żelki Ingwer Zitrone 160 g
42,44 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Katja Trouwe Rakkers 250g – żelki owocowe, wegańskie, bezglutenowe, bez barwników
100,88 zł/1kg
63,46 zł
-60%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Nimm2 Śmiejżelki Miękkie 90g
60,78 zł/1kg
11,92 zł
-54%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Venco Droptoppers Zoet & Fruitig, 225 g - Pyszna mieszanka słodkich cukierków owocowych i lukrecjowych, idealna na przekąskę i dzielenie się. Wykonane z wysokiej jakości składników zapewniających intensywny smak. Praktyczne opakowanie idealnie sprawdzi się w podróży i w domu. Zawiera poduszki z lukrecją angielską, poduszki z miękkiej lukrecji i tikkele XL – twarde na zewnątrz, miękkie w środku. Przyjazne dla środowiska opakowania Plantpack wykonane w 50% z plastiku pochodzenia roślinnego, nadającego się do recyklingu. Wartości odżywcze w 100 g: 351 kcal, 0,8 g tłuszczu, 84 g węglowodanów, 64 g cukru, 1,7 g białka, 0,14 g soli.
Mieszanka cukierków o smaku lukrecji i owoców Składniki: Cukier, syrop glukozowy, skrobia, melada, MĄKA PSZENNA, syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt z korzenia lukrecji 1,4%, żelatyna, sól salmiakowa 1,1%, w pełni utwardzony tłuszcz kokosowy, maltodekstryna, substancje utrzymujące wilgoć (sorbitol, glicerol), kwas spożywczy (kwas jabłkowy), regulator kwasowości (salicylany sodu), naturalne aromaty, oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy), skrobia modyfikowana, koncentrat z buraków czerwonych, emulgator (E471), sól, środek żelujący (guma arabska), środek nadający połysk (wosk pszczeli), barwniki (E120, E160a). Sposób użycia: Zawiera lukrecję: osoby z wysokim ciśnieniem krwi powinny unikać nadmiernego spożycia. Ciesz się smakiem, ale z umiarem. Przechowywanie: Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C ani w bezpośrednim świetle słonecznym. Termin przydatności do spożycia: patrz spód opakowania Producent: Venco / Cloetta Holland BV Postbus 1181 4801 BD Breda
Mieszanka cukierków o smaku lukrecji i owoców Składniki: Cukier, syrop glukozowy, skrobia, melada, MĄKA PSZENNA, syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt z korzenia lukrecji 1,4%, żelatyna, sól salmiakowa 1,1%, w pełni utwardzony tłuszcz kokosowy, maltodekstryna, substancje utrzymujące wilgoć (sorbitol, glicerol), kwas spożywczy (kwas jabłkowy), regulator kwasowości (salicylany sodu), naturalne aromaty, oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy), skrobia modyfikowana, koncentrat z buraków czerwonych, emulgator (E471), sól, środek żelujący (guma arabska), środek nadający połysk (wosk pszczeli), barwniki (E120, E160a). Sposób użycia: Zawiera lukrecję: osoby z wysokim ciśnieniem krwi powinny unikać nadmiernego spożycia. Ciesz się smakiem, ale z umiarem. Przechowywanie: Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C ani w bezpośrednim świetle słonecznym. Termin przydatności do spożycia: patrz spód opakowania Producent: Venco / Cloetta Holland BV Postbus 1181 4801 BD Breda
- Lista składników
- Składniki: cukier, syrop glukozowy, skrobia, melasa, mąka pszenna, syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt z korzenia lukrecji 1,4%, żelatyna, sól amoniakalna 1,1%, całkowicie uwodorniony tłuszcz kokosowy, maltodekstryna, substancje utrzymujące wilgoć (sorbitol, gliceryna), kwas dietetyczny (kwas jabłkowy), regulator kwasowości (jabłczany sodu), naturalne aromaty, oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy), skrobia modyfikowana, koncentrat buraczany, emulgator (E471), sól, substancja żelująca (guma arabska), substancja nadająca połysk (wosk pszczeli), barwniki (E120, E160a).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1490 kJ (351 kcal) Tłuszcz: 0,8 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,7 g Węglowodany: 84g w tym cukier: 64 g Białko: 1,7 g Sól: 0,14 g
- Waga
- 225 g
- Firma spożywcza
- Venco / Cloetta Holland BV, Chasséveld 15H, 4811LD Breda, NL
- Nazwa handlowa
- Venco Droptoppers słodko-owocowe
- Producent
- Venco
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- DW12378
- EAN
- 8713800255441
- Lista składników
- Składniki: cukier, syrop glukozowy, skrobia, melasa, mąka pszenna, syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt z korzenia lukrecji 1,4%, żelatyna, sól amoniakalna 1,1%, całkowicie uwodorniony tłuszcz kokosowy, maltodekstryna, substancje utrzymujące wilgoć (sorbitol, gliceryna), kwas dietetyczny (kwas jabłkowy), regulator kwasowości (jabłczany sodu), naturalne aromaty, oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy), skrobia modyfikowana, koncentrat buraczany, emulgator (E471), sól, substancja żelująca (guma arabska), substancja nadająca połysk (wosk pszczeli), barwniki (E120, E160a).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1490 kJ (351 kcal) Tłuszcz: 0,8 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,7 g Węglowodany: 84g w tym cukier: 64 g Białko: 1,7 g Sól: 0,14 g
- Waga
- 225 g
- Firma spożywcza
- Venco / Cloetta Holland BV, Chasséveld 15H, 4811LD Breda, NL
- Nazwa handlowa
- Venco Droptoppers słodko-owocowe
- Producent
- Venco
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- DW12378
- EAN
- 8713800255441
Pasuje również do tego

Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
255,04 zł/1kg
287,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kalendarz adwentowy HARIBO 10041344 300g
276,57 zł/1kg
82,97 zł
Sprzedawca: somnia24

Guma owocowa Red Band Assortie kolorowa angielska guma winna 500g
28,58 zł/1kg
14,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wiadro galaretek - galaretki dla papug 100 sztuk
83,05 zł/1kg
166,10 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

FASOLA BIAŁA JAŚ jasiek 5kg Swojska Piwniczka
15,09 zł/1kg
75,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Amos Peelerz Mango Gummy tropical soft mini guma owocowa 65g
124,62 zł/1kg
8,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron sweet mini fruits mieszanka gum owocowych bez cukru 1000g
55,20 zł/1kg
55,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron Cola Gums Cola Bottle Fruit Gum bez cukru 1 kg
91,75 zł
Sprzedawca: Candyspot

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512992684, 975 g, B, e120, e133, e153, e270, e330, e420, e428, e901, e903, 1412 kJ, 53,7 g, 0,2 g
84,76 zł/1kg
82,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Jelly Belly BEAN BOOZLED SPINNER GIFT BOX 7 EDYCJA Z GRĄ
776,50 zł/1kg
77,65 zł
Sprzedawca: M_plus_L

nimm2® 387612 nimm2® Lachgummi Softies Joghurt Fruchtgummi 225,0 g
33,16 zł/1kg
7,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł/1kg
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Amos Peelerz Banana Gummy tropical soft mini guma owocowa 65g
124,62 zł/1kg
8,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
198,40 zł/1kg
59,52 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Żelki o smaku piwa kremowego z Harry'ego Pottera 28 g
581,07 zł/1kg
16,27 zł
Sprzedawca: Magule-cz

Hitschies kolorowe smyczki owocowe smyczki z czterema owocami 125g
125,84 zł/1kg
15,73 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Galaretka owocowa kwaśna niebieska bez żelatyny z pektyną 800g
35,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fini Jumbo Tornado 6 Kwaśna guma owocowa w sztyfcie 50g
41,20 zł/1kg
2,06 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Smyczki Hitschies niebieskie 125g
225,28 zł/1kg
28,16 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Amos Peelerz Pineapple Burst Gummy guma z owoców tropikalnych 65g
124,62 zł/1kg
8,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Berggold galaretka bananowa z polewą czekoladową wegetariańska 250g
29,92 zł/1kg
7,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Look O Look Mini Candy Sushi Tray galaretka owocowa i pianka cukrowa 100g
348,80 zł/1kg
34,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Haribo Pasta Basta truskawkowa o smaku kwaśnych owoców Veggie 1125g
74,09 zł/1kg
83,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Guma owocowa mix bez cukru w 5 owocowych smakach 1000g
60,42 zł/1kg
60,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Katjes Tappsy pianki cukrowe z lukrecją i żelkami owocowymi wegańskie 210 g
33,33 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nerds Gummy Clusters Fruits 113g
587,70 zł/1kg
66,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Xylifresh Mięta pieprzowa (93 g)
462,80 zł/1kg
43,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg

Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,30 zł/1kg