Hela Sweet Chili Sauce 800 ml – łagodny, pikantny sos do maczania i marynowania

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

53,35 zł

66,69 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 10 – pt. 16 października
Nasze najlepszeoferty
Sosy azjatyckie i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Yildriz – Sos Sambal Original – 535 ml
Yildriz – Sos Sambal Original – 535 ml
195,91 zł/1kg
104,81 zł
Rabat 10% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah
Zdjęcie produktu dla KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
34,89 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sempio Bulgogi Marinade  Sauce 300 Gr
Sempio Bulgogi Marinade Sauce 300 Gr
205,60 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Cock słodki sos chilli do kurczaka owocowy łagodny i delikatnie przyprawiony 4500ml
Cock słodki sos chilli do kurczaka owocowy łagodny i delikatnie przyprawiony 4500ml
24,34 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
109,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Inproba Chilli Sauce Sweet 850 g – pikantny, słodki sos chilli do dipu i marynaty
Inproba Chilli Sauce Sweet 850 g – pikantny, słodki sos chilli do dipu i marynaty
27,56 zł/1kg
23,43 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kikkoman Sweet Soy Sauce 150 ml - Aromatyczny sos przyprawowy do sushi i marynat
Kikkoman Sweet Soy Sauce 150 ml - Aromatyczny sos przyprawowy do sushi i marynat
273,87 zł/1kg
41,08 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Remia Chilisaus 250 ml - Ostry sos chili jako dip, marynata i nie tylko
Remia Chilisaus 250 ml - Ostry sos chili jako dip, marynata i nie tylko
69,36 zł/1kg
17,34 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sos Chili Sriracha (Chili 56%) 740 Ml
Sos Chili Sriracha (Chili 56%) 740 Ml
43,50 zł/1kg
46,21 zł
-22%
35,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla KONINGSVOGEL Sambal Oelek 270 g | pikantny sos | Spicy Sauce
KONINGSVOGEL Sambal Oelek 270 g | pikantny sos | Spicy Sauce
128,15 zł/1kg
34,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Ajumma sos chili z yuzu gochujang koreański sos przyprawowy 250ml
Ajumma sos chili z yuzu gochujang koreański sos przyprawowy 250ml
90,84 zł/1l
22,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
53,31 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Vifon Sos Chili Słodki 100 Ml
Vifon Sos Chili Słodki 100 Ml
122,90 zł/1l
12,29 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Sos Bulgogi bibigo – łagodny i słodki, 500 g
Sos Bulgogi bibigo – łagodny i słodki, 500 g
93,58 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
SOS CURRY TIKKA MASALA BEZGLUTENOWY BIO 320 ml - SANCHON
SOS CURRY TIKKA MASALA BEZGLUTENOWY320 ml - SANCHON
64,69 zł/1l
20,70 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Koningsvogel – Pasta chili/Sambal Brandal – 750 g
Koningsvogel – Pasta chili/Sambal Brandal – 750 g
85,63 zł/1kg
64,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kikkoman Sos-Marynata Teryaki 250ml
Kikkoman Sos-Marynata Teryaki 250ml
146,84 zł/1l
36,71 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sos sriracha 130 ml
Sos sriracha 130 ml
100,69 zł/1l
13,09 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla CHUNGJUNGONE Sos chili gochujang z octem – koreański sos koktajlowy
CHUNGJUNGONE Sos chili gochujang z octem – koreański sos koktajlowy
105,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Calvé Zoetzuur 250 g – słodko-kwaśna przyprawa do sałatek, marynat i sosów
Calvé Zoetzuur 250 g – słodko-kwaśna przyprawa do sałatek, marynat i sosów
112,16 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kokki Djawa Hoisin Sauce 250 ml – Ostry, słodki sos azjatycki do marynowania, maczania i uszlachetniania
Kokki Djawa Hoisin Sauce 250 ml – Ostry, słodki sos azjatycki do marynowania, maczania i uszlachetniania
97,16 zł/1kg
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Hela Sweet Chili Sauce 800 ml – Ostry i łagodny sos chili z drobnymi kawałkami chili, idealny do maczania, marynowania i uszlachetniania potraw. Idealne do kuchni azjatyckiej, przekąsek, Loempia, kurczaków i krewetek. Składniki: Woda, cukier, ocet naturalny, chili 4,27%, modyfikowana skrobia kukurydziana, sól, cebula, substancje zakwaszające, przyprawy, konserwanty, naturalny aromat, przeciwutleniacze, cukier karmelizowany i syropy. Wartości odżywcze w 100 ml: 155 kcal, 0,1 g tłuszczu, 37,6 g węglowodanów, 33,6 g cukru, 0,3 g białka, 1,37 g soli.
Lista składników
Woda, cukier, ocet naturalny, chili 4,27%, modyfikowana skrobia kukurydziana, sól, cebula, środki zakwaszające (kwas mlekowy, kwas cytrynowy, kwas octowy), zioła i przyprawy, konserwanty (sorbinian potasu, benzoesan sodu), naturalny aromat, przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), cukier karmelizowany, syrop cukrowy, syrop cukru inwertowanego.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 ml: Energia: 657 kJ / 155 kcal Tłuszcz: 0,10 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,00 g Węglowodany: 37,60 g w tym cukier: 33,60 g Białko: 0,30 g Sól: 1,37 g
Waga
800 g
Firma spożywcza
Hela Thissen B.V., Magalhaesweg 1, 5916 PJ Venlo, NL
Nazwa handlowa
Sos Hell Chilli słodki
Producent
EAN
8713883903024

Lista składników
Woda, cukier, ocet naturalny, chili 4,27%, modyfikowana skrobia kukurydziana, sól, cebula, środki zakwaszające (kwas mlekowy, kwas cytrynowy, kwas octowy), zioła i przyprawy, konserwanty (sorbinian potasu, benzoesan sodu), naturalny aromat, przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), cukier karmelizowany, syrop cukrowy, syrop cukru inwertowanego.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 ml: Energia: 657 kJ / 155 kcal Tłuszcz: 0,10 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,00 g Węglowodany: 37,60 g w tym cukier: 33,60 g Białko: 0,30 g Sól: 1,37 g
Waga
800 g
Firma spożywcza
Hela Thissen B.V., Magalhaesweg 1, 5916 PJ Venlo, NL
Nazwa handlowa
Sos Hell Chilli słodki
Producent
EAN
8713883903024
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Mori Nu Tofu miękkie wzbogaca różnorodne dania 305g
Mori Nu Tofu miękkie wzbogaca różnorodne dania 305g
68,79 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Koncentrat warzywny CHEF idealny do zup i sosów 1000ml
Koncentrat warzywny CHEF idealny do zup i sosów 1000ml
108,74 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
129,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos truflowy (Salsa Tartufata), 500 g
Sos truflowy (Salsa Tartufata), 500 g
214,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
107,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini
Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini
79,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Conimex – Ketjap Manis (słodki sos sojowy) – 1 l
Conimex – Ketjap Manis (słodki sos sojowy) – 1 l
57,10 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
57,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Asian Home Gourmet czerwona pasta curry łagodna tajska Kaang Deang 50g
Asian Home Gourmet czerwona pasta curry łagodna tajska Kaang Deang 50g
215,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
126,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
31,27 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Exotic Food - Mangosauce - 250ml
Exotic Food - Mangosauce - 250ml
55,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Shibanuma Tamari sos sojowy tradycyjny japoński opakowanie 1000ml
Shibanuma Tamari sos sojowy tradycyjny japoński opakowanie 1000ml
29,13 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
29,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
13,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
17,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oryginalny sos chili Sambal Asli 335ml - ABC
Oryginalny sos chili Sambal Asli 335ml - ABC
66,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla S&B Curry w proszku 85 g | Orientalna mieszanka curry | Oriental Curry Powder
S&B Curry w proszku 85 g | Orientalna mieszanka curry | Oriental Curry Powder
358,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,46 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy Kikkoman bezglutenowy i odpowiedni dla wegan 1000ml
Sos sojowy Kikkoman bezglutenowy i odpowiedni dla wegan 1000ml
0,08 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
79,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kikkoman Ponzu sos sojowy o smaku cytrynowym z Japonii 1000ml
Kikkoman Ponzu sos sojowy o smaku cytrynowym z Japonii 1000ml
74,71 zł/1l
74,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
21,98 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos do steków W&S Tiptree.
Sos do steków W&S Tiptree.
134,27 zł/1l
34,91 zł
Sprzedawca: artbook-service
Zdjęcie produktu dla Lukull sos pieprzowy kremowo-pikantny do uszlachetniania dań mięsnych 1000ml
Lukull sos pieprzowy kremowo-pikantny do uszlachetniania dań mięsnych 1000ml
48,26 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
48,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Samyang | Ostry sos Buldak o smaku carbonara – 165 ml – ostry – koreański – pikantny
Samyang | Ostry sos Buldak o smaku carbonara – 165 ml – ostry – koreański – pikantny
91,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
21,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Remia Satésaus Hot 325g – Pikantny kremowy sos orzechowy, gotowy do spożycia
Remia Satésaus Hot 325g – Pikantny kremowy sos orzechowy, gotowy do spożycia
66,06 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Lee Kum Kee sos Hoisin 397g
Lee Kum Kee sos Hoisin 397g
102,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Hikari Miso Shiro light 1 kg
Hikari Miso Shiro light 1 kg
20,70 zł/1kg
20,70 zł
Sprzedawca: Katomix
SOS SOJOWY TAMARI MOCNY BEZGLUTENOWY BIO 1 L - LIMA
Sos Sojowy Tamari Mocny Bezglutenowy1 L - Lima
62,25 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
62,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Sos rybny 700ml - Squid
Sos rybny 700ml - Squid
25,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, ciemny | Sos sojowy
Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, ciemny | Sos sojowy
20,57 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
12,81 zł
-3%
12,34 zł
Sprzedawca: Katomix
Bild Zoom
Nadler Remoulade – kremowa, łagodna, pikantna, klasyczna, delikatna, pyszna – 875 ml
30,05 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
26,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
39,82 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla [ 368 g ] LEE KUM KEE Sos teriyaki bezglutenowy / LKK Sos teriyaki bezglutenowy
[ 368 g ] LEE KUM KEE Sos teriyaki bezglutenowy / LKK Sos teriyaki bezglutenowy
117,34 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
43,18 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour
Zdjęcie produktu dla PATAK'S Limetten Pickle Medium Lime Pickle Mild 283 g
PATAK'S Limetten Pickle Medium Lime Pickle Mild 283 g
59,33 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
126,27 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
85,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi
Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos rybny Red Boat 250 ml
Sos rybny Red Boat 250 ml
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
90,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
89,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 10% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
335,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,82 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
25,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,58 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini
Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,89 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml
Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml
Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
141,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
31,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
26,12 zł
-31%
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy Premium 1l - Asia Kitchen
Sos sojowy Premium 1l - Asia Kitchen
19,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,89 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos rybny 700ml - Squid
Sos rybny 700ml - Squid
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,56 zł/1l