Mix wędlin z truflą Gianni Negrini 120 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

29,99 zł

187,44 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Mięsa i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
499,98 zł/1kg
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Carpaccio z wołowiny argentyńskiej (2x5x80g) 800g - Metro Premium
Carpaccio z wołowiny argentyńskiej (2x5x80g) 800g - Metro Premium
164,99 zł/1kg
168,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Stek z angusa ok. 220 g
Stek z angusa ok. 220 g
265,86 zł/1kg
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Guanciale w kawałku 200 g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
Guanciale w kawałku 200 g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
132,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
26,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Szynka Prosciutto Crudo stagionato plastry 80g - Gianni Negrini
Szynka Prosciutto Crudo stagionato plastry 80g - Gianni Negrini
1 599,00 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Salceson od szwagra 300 g Krakus
Salceson od szwagra 300 g Krakus
26,30 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Konserwa Krakus Szyneczka z kurczaka 300 g 81% mięsa
Konserwa Krakus Szyneczka z kurczaka 300 g 81% mięsa
28,17 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
14,26 zł
-40%
8,45 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Pasztet Belgijski wieprzowo-drobiowy Drosed 160 g
Pasztet Belgijski wieprzowo-drobiowy Drosed 160 g
27,13 zł/1kg
4,34 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Słonina z czosnkiem niedźwiedzim 180g - Schronisko Bukowina
Słonina z czosnkiem niedźwiedzim 180g - Schronisko Bukowina
22,95 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Szynka biała SOK z mięsa wieprzowego 148 g
Szynka biała SOK z mięsa wieprzowego 148 g
77,94 zł/1kg
12,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Szynka Serrano plastry 80 g Bell
Szynka Serrano plastry 80 g Bell
178,89 zł/1kg
16,10 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Smalec z chrupiącymi skwarkami 190 g - Schronisko Bukowina
Smalec z chrupiącymi skwarkami 190 g - Schronisko Bukowina
34,26 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mięso z udka kurczaka 300g Krakus
Mięso z udka kurczaka 300g Krakus
33,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
326,60 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Profi Pasztet Ze Szczypiorkiem 131G
Profi Pasztet Ze Szczypiorkiem 131G
23,28 zł/1kg
3,05 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Wędzone mięso z Bukowiny, w plasterkach, 100 g – Schronisko Bukowina
Wędzone mięso z Bukowiny, w plasterkach, 100 g – Schronisko Bukowina
85,64 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla GymBeam – suszona wołowina, 20 x 50 g, Teriyaki
GymBeam – suszona wołowina, 20 x 50 g, Teriyaki
25,23 zł/1kg
25,23 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Mix wędlin z truflami (Prosciutto Crudo, Salami, Pancetta) 120g - Gianni Negrini

Wyjątkowa kompozycja włoskich wędlin dojrzewających z dodatkiem aromatycznej trufli letniej. Starannie dobrane produkty zachwycają intensywnym smakiem, delikatną strukturą oraz charakterystycznym, szlachetnym aromatem trufli, który podkreśla ich wyjątkowy charakter.

W skład zestawu wchodzą: dojrzewająca szynka Prosciutto Crudo, aromatyczny boczek Pancetta oraz włoskie salami – wszystkie wzbogacone dodatkiem trufli letniej (Tuber aestivum Vitt.). To doskonała propozycja dla miłośników włoskiej kuchni i wyrafinowanych smaków.

Idealnie sprawdzi się jako przekąska, element deski antipasti, dodatek do win, serów, pieczywa oraz dań kuchni śródziemnomorskiej.

Cechy produktu:

  • tradycyjne włoskie wędliny dojrzewające
  • z dodatkiem trufli letniej
  • intensywny aromat i wyrazisty smak
  • idealne na deskę przekąsek i antipasti
  • inspirowane kuchnią włoską

W skład zestawu wchodzą:

  • Prosciutto Crudo z truflą
  • Pancetta z truflą
  • Salami z truflą

Zastosowanie:

Do desek serów i wędlin, przekąsek, kanapek, tapas, antipasti oraz jako dodatek do wina.

Składniki: Szynka dojrzewająca (Prosciutto crudo) 34%: udziec wieprzowy, sól, trufla letnia (Tuber aestivum vitt.) 1,8%, aromat. Boczek z truflą (Pancetta) 33%: boczek wieprzowy, sól, trufla letnia (Tuber aestivum vitt.) 1%, dekstroza, przyprawy, aromaty, przeciwutleniacz (E301), substancja konserwująca (E250, E252). Salami z truflą 33%: mięso wieprzowe, sól, przyprawy, trufla letnia (Tuber aestivum vitt.) 1%, dekstroza, sacharoza, aromaty, przeciwutleniacz (E301), substancje konserwujące (E252, E250). Masa netto: 120g Wartości odżywcze w 100g: Energia 1305kj/ 314kcal Tłuszcz 23g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 11,3g Węglowodany 0,4g w tym cukry 0,2g Białko 26g Sól 4,9g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w temperaturze pomiędzy 0°C i +4°C. Po otwarciu spożyć w ciągu 24h Data ważności:
Lista składników
Składniki: Szynka dojrzewająca (Prosciutto crudo) 34%: udziec wieprzowy, sól, trufla letnia (Tuber aestivum vitt.) 1,8%, aromat. Boczek z truflą (Pancetta) 33%: boczek wieprzowy, sól, trufla letnia (Tuber aestivum vitt.) 1%, dekstroza, przyprawy, aromaty, przeciwutleniacz (E301), substancja konserwująca (E250, E252). Salami z truflą 33%: mięso wieprzowe, sól, przyprawy, trufla letnia (Tuber aestivum vitt.) 1%, dekstroza, sacharoza, aromaty, przeciwutleniacz (E301), substancje konserwujące (E252, E250). Masa netto: 120g Wartości odżywcze w 100g: Energia 1305kj/ 314kcal Tłuszcz 23g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 11,3g Węglowodany 0,4g w tym cukry 0,2g Białko 26g Sól 4,9g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w temperaturze pomiędzy 0°C i +4°C. Po otwarciu spożyć w ciągu 24h Data ważności:
Waga
160 g
Firma spożywcza
Gianni Negrini
Nazwa handlowa
Mix wędlin z truflami (Prosciutto Crudo, Salami, Pancetta) 120g - Gianni Negrini
Producent
Gianni Negrini
Pochodzenie
Polska
EAN
8003948010430

Lista składników
Składniki: Szynka dojrzewająca (Prosciutto crudo) 34%: udziec wieprzowy, sól, trufla letnia (Tuber aestivum vitt.) 1,8%, aromat. Boczek z truflą (Pancetta) 33%: boczek wieprzowy, sól, trufla letnia (Tuber aestivum vitt.) 1%, dekstroza, przyprawy, aromaty, przeciwutleniacz (E301), substancja konserwująca (E250, E252). Salami z truflą 33%: mięso wieprzowe, sól, przyprawy, trufla letnia (Tuber aestivum vitt.) 1%, dekstroza, sacharoza, aromaty, przeciwutleniacz (E301), substancje konserwujące (E252, E250). Masa netto: 120g Wartości odżywcze w 100g: Energia 1305kj/ 314kcal Tłuszcz 23g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 11,3g Węglowodany 0,4g w tym cukry 0,2g Białko 26g Sól 4,9g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w temperaturze pomiędzy 0°C i +4°C. Po otwarciu spożyć w ciągu 24h Data ważności:
Waga
160 g
Firma spożywcza
Gianni Negrini
Nazwa handlowa
Mix wędlin z truflami (Prosciutto Crudo, Salami, Pancetta) 120g - Gianni Negrini
Producent
Gianni Negrini
Pochodzenie
Polska
EAN
8003948010430
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
18,70 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
9,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Szynka Prosciutto Crudo stagionato plastry 80g - Gianni Negrini
Szynka Prosciutto Crudo stagionato plastry 80g - Gianni Negrini
1 599,00 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Guanciale w kawałku 200 g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
Guanciale w kawałku 200 g spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
132,85 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
26,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Szynka Serrano plastry 80 g Bell
Szynka Serrano plastry 80 g Bell
178,89 zł/1kg
16,10 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Szynka Szwarcwaldzka Bell - Tradycyjny Smak Niemiec, Plastry 80 g
Szynka Szwarcwaldzka Bell - Tradycyjny Smak Niemiec, Plastry 80 g
155,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
499,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotlety jagnięce z kością ok. 1kg - Tender
Kotlety jagnięce z kością ok. 1kg - Tender
199,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
199,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
89,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Polędwica wołowa mrożona 1,8kg - Generic
Polędwica wołowa mrożona 1,8kg - Generic
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
221,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pierś z gęsi 1,1g - Krakauer Land
Pierś z gęsi 1,1g - Krakauer Land
149,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
136,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Carpaccio z wołowiny argentyńskiej (2x5x80g) 800g - Metro Premium
Carpaccio z wołowiny argentyńskiej (2x5x80g) 800g - Metro Premium
168,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
164,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Burger Hereford 6szt po 200g - Metro Premium
Burger Hereford 6szt po 200g - Metro Premium
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Jack Link's Beef Jerky (12 x 60 g) Teriyaki – żywność funkcjonalna – przekąski białkowe
Jack Link's Beef Jerky (12 x 60 g) Teriyaki – żywność funkcjonalna – przekąski białkowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
275,09 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
382,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Masło klarowane 900 ml/ 750 g – Schronisko Bukowina
Masło klarowane 900 ml/ 750 g – Schronisko Bukowina
78,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy premium 5 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy premium 5 kg - Schronisko Bukowina
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
66,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kaczka Pekin mrożona bez podrobów 2 kg Drosed
Kaczka Pekin mrożona bez podrobów 2 kg Drosed
68,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,49 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Raki całe gotowane w zalewie winnej 800 g
Raki całe gotowane w zalewie winnej 800 g
71,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
76,57 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Burgery Wagyu mrożone 2 x 200 g
Burgery Wagyu mrożone 2 x 200 g
64,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Stek z angusa ok. 220 g
Stek z angusa ok. 220 g
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
265,86 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
69,57 zł
-7%
64,56 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,28 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
74,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
326,60 zł/1kg