5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Kapsułki z kawą Tchibo Qbo Caffè Crema Buna Enteta Premium, 216 sztuk – 8 x 27 kapsułek (kawa, intensywność 04/10, łagodna i aromatyczna), ekologiczne i wykonane w 70% z surowców odnawialnych¹
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
825,99 zł
509,87 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Kapsułki do ekspresu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Illy 7955ST, Kapsułka kawy, Kawa, iperEspresso, 18 szt.539,90 zł/1kg
53,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
illy® 7998 illy® Classico E.S.E Kaffeepads, Arabicabohnen 18 Stück228,93 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Nescafe Dolce Gusto Dallmayr Prodomo Arabica 16 kapsułek kawy, opakowanie 3 szt110,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Espresso Decaf – Premium 10 kapsułek do ekspresów Nespresso®672,75 zł/1kg
68,62 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Pudełko do przechowywania kapsułek Tchibo Cafissimo Caffè Crema z kawą o pełnym smaku, 96 sztuk (kawa zrównoważona i o pełnym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
128,89 zł/1kg
149,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kapsułki z kawą Tchibo Qbo Caffè Crema Minas Verde Premium, 216 sztuk – 8 x 27 kapsułek (kawa, intensywność 8/10, pełna i aromatyczna), produkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i w 70% z surowców odnawialnych¹
509,87 zł/1kg
825,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kapsułki z kawą Tchibo Qbo Espresso Sidama Royal Premium, 27 sztuk (espresso, intensywność 4/10, aromatowo-owocowy), produkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, certyfikat ekologiczny, w 70% z surowców odnawialnych¹
2 188,07 zł/1kg
441,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kapsułki do kawy Tchibo Qbo Caffè Grande Belo Sul Premium, 216 sztuk – 8 opakowań po 27 kapsułek (Caffè Grande, intensywność 5/10, zrównoważony smak z nutą orzechową), produkt ekologiczny, wytworzony z 70% surowców odnawialnych¹
509,87 zł/1kg
825,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kapsułki z kawą Tchibo Qbo Caffè Crema Jabana Yirga Premium, 8 sztuk (Caffè Crema, intensywność 03/10, bardzo aromatyczna), produkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, certyfikat ekologiczny, w 70% z surowców odnawialnych¹
6 516,50 zł/1kg
390,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kawa Starbucks NESS Creamy Vanilla
897,86 zł/1kg
50,28 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Kapsułki do kawy Tchibo Qbo Espresso Indian Kaveri Premium, 216 sztuk – 8 opakowań po 27 kapsułek (espresso, intensywność 10/10, intensywny i pikantny), produkt zrównoważony i wykonany w 70% z surowców odnawialnych¹
509,87 zł/1kg
825,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pudełko na kapsułki kawy Tchibo Eduscho Lungo Kräftig, 100 kapsułek (5 x 20 kapsułek kawy), kompatybilne z Nespresso, średnio palone, aromatyczne i pełne smaku, zrównoważony i sprawiedliwy handel
1 024,98 zł/1kg
491,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kapsułki z kawą Tchibo Cafissimo Caffè Crema Barista, 10 sztuk, zrównoważony i sprawiedliwy handel
167,96 zł/1kg
50,17 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kapsułki z kawą Tchibo Cafissimo Espresso Barista, 10 sztuk, zrównoważony i sprawiedliwy handel, najwyższa jakość
167,96 zł/1kg
50,17 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Tchibo Cafissimo kapsułki z kawą łagodną, 10 sztuk (kawa łagodna o delikatnym palonym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
1 081,69 zł/1kg
70,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kapsułki z pełną kawą Tchibo Cafissimo Caffè Crema, 10 sztuk (kawa, zrównoważona i pełna), zrównoważony i sprawiedliwy handel
167,96 zł/1kg
50,17 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Starbucks Nespresso Blonde Espresso Roast kapsułki 94g, 10 sztuk, łagodne i aromatyczne
796,91 zł/1kg
74,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Brasile 100% Arabica kapsułki do Tchibo Cafissimo - 12 kapsułek
15,00 zł
Sprzedawca: Cafessima

Starbucks Nespresso Espresso Kawa palona w kapsułkach, 18 sztuk, 99 g, intensywna
756,67 zł/1kg
74,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Douwe Egberts Lungo Intens Koffiecups, 40 sztuk, 200g, do Nespresso®*
562,05 zł/1kg
112,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- OPAKOWANIE ZALETY: Każde opakowanie zawiera 216 kapsułek (8 opakowań po 27 kapsułek Caffè Crema Buna Enteta) najwyższej jakości kawy, idealnych do Twojej maszyny Qbo.
- NAJWYŻSZA JAKOŚĆ: Dzięki kapsułkom Qbo premium firmy Tchibo, możesz cieszyć się najlepszą kawą zamkniętą w kapsułce, która chroni aromat, a jej kształt kostki jest oszczędny i /li>
- RECYKLINGOWE I ZROZUMIAŁE DLA ŚRODOWISKA: Nasze kapsułki Qbo, wykonane z materiałów pochodzenia biologicznego, zawierają 70% surowców odnawialnych drugiej generacji¹, są nadające się do recyklingu i posiadają certyfikat ISCC.
- WYJĄTKOWY SMAK QBO: Delikatny i aromatyczny napój, z subtelnymi nutami ciemnych owoców, dzięki idealnemu połączeniu palonych ziaren Arabiki.
- AROMAT I ŚWIEŻOŚĆ: 8 opakowań po 27 uszczelnionych kapsułek, każda zawierająca 7,5 g kawy 100% Arabiki z Etiopii i Brazylii.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Pakowany w atmosferze ochronnej. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu z dala od źródeł ciepła.
- Lista składników
- Kawa palona mielona
- Waga
- 1620 g
- Firma spożywcza
- Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, Deutschland/Germany
- Nazwa handlowa
- Kawa palona, mielona
- Producent
- Liczba sztuk
- 216
- Numer producenta
- 540543
- EAN
- 4061445405436
- Przechowywanie i użytkowanie
- Pakowany w atmosferze ochronnej. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu z dala od źródeł ciepła.
- Lista składników
- Kawa palona mielona
- Waga
- 1620 g
- Firma spożywcza
- Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, Deutschland/Germany
- Nazwa handlowa
- Kawa palona, mielona
- Producent
- Liczba sztuk
- 216
- Numer producenta
- 540543
- EAN
- 4061445405436
Pasuje również do tego

Pudełko do przechowywania kapsułek Tchibo Cafissimo Caffè Crema z kawą o pełnym smaku, 96 sztuk (kawa zrównoważona i o pełnym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
128,89 zł/1kg
149,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kapsułki z kawą Tchibo Qbo Caffè Crema Minas Verde Premium, 216 sztuk – 8 x 27 kapsułek (kawa, intensywność 8/10, pełna i aromatyczna), produkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i w 70% z surowców odnawialnych¹
509,87 zł/1kg
825,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kapsułki z kawą Tchibo Qbo Espresso Sidama Royal Premium, 27 sztuk (espresso, intensywność 4/10, aromatowo-owocowy), produkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, certyfikat ekologiczny, w 70% z surowców odnawialnych¹
2 188,07 zł/1kg
441,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ekspres do kawy na kapsułki COFFEE B CAFE ROYAL
940,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Czarne garnki z powłoką marmurowo-ceramiczną 12 części indukcja
450,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HIMMELTON

Eleganckie kapsułki z kawą Tchibo Cafissimo Espresso, 10 sztuk (espresso, wyraziste i pełne smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
216,84 zł/1kg
16,48 zł
Sprzedawca: Metler

Clatronic EM 3702, Czarny, Srebrny, Chleb, Ryba, Owocowy, Mięso, Ciastko, Warzywo, Proste ostrze, 120 W, Prąd przemienny, 220 - 240 V
93,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Senseo CSA230/00, Ekspres do kawy na strączki, 0,9 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Czarny, Biały
917,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zegar ścienny, bezgłośny, zegar kuchenny, designerski zegar ścienny, salon, wyświetlacz analogowy, zegar biurowy, nowoczesny zegar ścienny
13,49 zł
Sprzedawca: Retoo

Kawa w kapsułkach Tchibo Cafissimo Espresso Caramel, 10 kapsułek (espresso, wyrazista z nutą śmietanki i karmelu), zrównoważony i sprawiedliwy handel, edycja smakowa
445,66 zł/1kg
33,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ekspres na kapsułki Tchibo Qbo ONE Premium do espresso, caffè crema i caffè grande, wysokiej jakości, kompaktowa konstrukcja o nowatorskim wyglądzie, kolor Soft Black
548,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ekspres do kawy Tchibo Cafissimo NOW, ekspres kapsułowy, w zestawie 30 kapsułek do kawy Caffè Crema, espresso i zwykłej kawy | pojemność 0,67 l | moc 1250 W | wymiary 11,4 x 33,7 x 23,5 cm | kolor: czarny
549,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

Philips EasySpeed GC1751/80, Żelazko parowe, Płyta ceramiczna, 1,9 m, 100 g/min, Szary, 25 g/min
586,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Kapsułki do kawy Tchibo Qbo Caffè Grande Belo Sul Premium, 216 sztuk – 8 opakowań po 27 kapsułek (Caffè Grande, intensywność 5/10, zrównoważony smak z nutą orzechową), produkt ekologiczny, wytworzony z 70% surowców odnawialnych¹
509,87 zł/1kg
825,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kapsułki z kawą Tchibo Qbo Caffè Crema Jabana Yirga Premium, 8 sztuk (Caffè Crema, intensywność 03/10, bardzo aromatyczna), produkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, certyfikat ekologiczny, w 70% z surowców odnawialnych¹
6 516,50 zł/1kg
390,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

De’Longhi EN 80.B, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Czarny
318,24 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Kapsułki z kawą Tchibo Qbo Espresso Sidama Royal Premium, 8 sztuk (espresso, intensywność 4/10, aromatowo-owocowy), produkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, certyfikat ekologiczny, w 70% z surowców odnawialnych¹
6 516,50 zł/1kg
390,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ekspres DeLonghi EN510.B Lattissima One Evo
832,32 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Eleganckie kapsułki z kawą Tchibo Cafissimo Espresso, 30 kapsułek (kawa o wyrazistym i pełnym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
1 619,00 zł/1kg
339,99 zł
Sprzedawca: Metler

Cremesso Una Automatic, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,9 l, Kapsułka kawy, 1450 W, Czarny
411,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
807,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Pudełko do przechowywania kapsułek Tchibo Cafissimo Caffè Crema z kawą o pełnym smaku, 96 sztuk (kawa zrównoważona i o pełnym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
237,04 zł/1kg
168,30 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Kawa Starbucks NESS Creamy Vanilla
897,86 zł/1kg
50,28 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
637,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Pudełko na kapsułki z mocną kawą espresso Tchibo Cafissimo, 96 kapsułek (espresso, intensywne, mocno palone), zrównoważony i sprawiedliwy handel
127,58 zł/1kg
146,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Krups XN1101, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,6 l, Kapsułka kawy, 1310 W, Czarny, Biały
422,00 zł
Sprzedawca: PrimePC

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
472,31 zł
-10,57 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
461,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tchibo Cafissimo pudełko do przechowywania kapsułek z kawą Caffè Crema o pełnym smaku, 120 kapsułek - 4x 30 kapsułek (kawa, zrównoważona i pełna smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
665,53 zł/1kg
590,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Lavazza 7021 kapsułki i kapsułki do kawy Kapsułki Ciemne pieczenie 80 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,98 zł/1kg

Lavazza Point Crema & Aroma Espresso 100 kaps.
139,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
311,09 zł/1kg

KAFFEE Premium 80 kapsułek z kawą w pudełku selekcyjnym Kawa smakowa |wykonane z aluminium |100% nadające się do recyklingu Kapsułki kompatybilne z Nespresso®³



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
189,70 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
421,56 zł/1kg

Dunkin' Donuts Caramel Latte 60 kapsułek z kawą | kompatybilne z ekspresami do kawy Dolce Gusto | kawa rozpuszczalna Latte o smaku karmelowym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
148,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
176,79 zł/1kg

Lavazza Passionale, Kapsułka kawy, Kawa, Ciemna palona, A Modo Mio, 36 kub., 11/13



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7 065,33 zł/1kg

Metalowa kapsułka wielokrotnego użytku do kawy Dolce Gusto - zrównoważona i przyjazna dla środowiska alternatywa dla jednorazowych kapsułek - srebrna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
119,00 zł
-11,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
107,10 zł
Sprzedawca: 1915SHOP
714,00 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, Kapsułka kawy, Espresso, Średnie palona, A Modo Mio, 54 kub., 12/13



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10 530,67 zł/1kg

Lavazza Passionale, Kapsułka kawy, Espresso, Ciemna palona, A Modo Mio, 54 kub., 11/13



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
72,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
143,12 zł/1kg

Lavazza Dek Cremoso Coffee Capsules Tostatura media 36 pz
55,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7 465,33 zł/1kg

ORGANIC COFFEE FLAVORED BOX | 60 przemysłowo kompostowalnych² kapsułek z kawą do ekspresów kapsułkowych Nespresso®³ |La Natura Lifestyle



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
348,04 zł/1kg

Kapsułki Nespresso wielokrotnego użytku - Zestaw 3 kapsułek ze stali nierdzewnej do wielokrotnego napełniania - Kompatybilne z ekspresami Nespresso - Matowa czerń



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,00 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,00 zł
Sprzedawca: 1915SHOP
160,00 zł/1kg

Caffè Borbone AMSOROPALAZSUPREM050, Podstawka pod kawę, Kawa, 7,2 g, A Modo Mio, 7/10, Wielobarwny



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
62,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
125,98 zł/1kg

Crema Hazelnut Coffee - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g|based | Nespresso®*³ compatible



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
331,70 zł/1kg

Suerte wash, 50 Cialde
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
166,64 zł/1kg

Lavazza A Modo Mio Crema e Gusto, Kapsułka kawy, Espresso, Średnie palona, A Modo Mio, 36 kub., 12/13



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
53,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7 198,67 zł/1kg

Kawa Ristretto - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatybilna z Nespresso®*³
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
325,32 zł/1kg

Kawa w kapsułkach, La Natura Lifestyle Organic, Decaffeinato Espresso, 60 kapsułek kompatybilnych z Nespresso, 100% Arabica, 306 g
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
331,70 zł/1kg

Pakiet degustacyjny - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g| Kompatybilny z Nespresso®*³



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
100,40 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
328,10 zł/1kg

Dallmayr Capsa Lungo Selektion d Oro Brasil 10 kapsułek 56g opakowanie 10 sztuk
212,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa w kapsułkach Caffe Intenso 50szt - Caffe Vergnano
74,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
117,17 zł/1kg