Łój wołowy z gęsim i kaczym smalcem 588 g – Schronisko Bukowina

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

27,99 zł

29,78 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Mięsa i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec gęsi 1 kg - Schronisko Bukowina
Smalec gęsi 1 kg - Schronisko Bukowina
55,04 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec z gęsi 588g/ 710ml - Schronisko Bukowina
Smalec z gęsi 588g/ 710ml - Schronisko Bukowina
43,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
42,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tłuszcz Łój wołowy 710 ml Schronisko Bukowina
Tłuszcz Łój wołowy 710 ml Schronisko Bukowina
18,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec kaczy 1kg - Schronisko Bukowina
Smalec kaczy 1kg - Schronisko Bukowina
29,69 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec Kaczy 710ml - Schronisko Bukowina
Smalec Kaczy 710ml - Schronisko Bukowina
35,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec kaczy 165g/212 ml - Schronisko Bukowina
Smalec kaczy 165g/212 ml - Schronisko Bukowina
48,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Słonina wędzona 1 kg - Schronisko Bukowina
Słonina wędzona 1 kg - Schronisko Bukowina
36,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec bez konserwantów ze skwarkami 100g - Schronisko Bukowina
Smalec bez konserwantów ze skwarkami 100g - Schronisko Bukowina
44,36 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
4,88 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec z chrupiącymi skwarkami 190 g - Schronisko Bukowina
Smalec z chrupiącymi skwarkami 190 g - Schronisko Bukowina
34,26 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 150g/212 ml - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 150g/212 ml - Schronisko Bukowina
22,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy premium 3 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy premium 3 kg - Schronisko Bukowina
16,13 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Maślanka gęsia 430 ml 320 g – Shelter Bukowina
Maślanka gęsia 430 ml 320 g – Shelter Bukowina
55,94 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Salceson od szwagra 300 g Krakus
Salceson od szwagra 300 g Krakus
26,30 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Smalec z wędzonym boczkiem 470g - Schronisko Bukowina
Smalec z wędzonym boczkiem 470g - Schronisko Bukowina
33,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pasztet jagnięcy 180g - Schronisko Bukowina
Pasztet jagnięcy 180g - Schronisko Bukowina
114,95 zł/1kg
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
94,10 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec wieprzowy czysty 570 g/ 720 ml - Schronisko Bukowina
Smalec wieprzowy czysty 570 g/ 720 ml - Schronisko Bukowina
15,95 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Wyjątkowa kompozycja tradycyjnych tłuszczów zwierzęcych, stworzona z myślą o osobach ceniących naturalne produkty, intensywny smak oraz sprawdzone, tradycyjne metody gotowania. Nasza mieszanka składa się wyłącznie z trzech starannie dobranych składników: 50% łoju wołowego, 25% smalcu gęsiego i 25% smalcu kaczego. Produkt nie zawiera żadnych dodatków, konserwantów ani sztucznych aromatów – to w 100% czysty, naturalny tłuszcz.


Połączenie trzech tradycyjnych tłuszczów zapewnia wyjątkowo harmonijny efekt kulinarny.

  • Łój wołowy nadaje potrawom głębię, intensywny, lekko orzechowy aromat oraz doskonałą stabilność podczas smażenia.
  • Smalec gęsi wnosi delikatną słodycz i aksamitną konsystencję.
  • Smalec kaczy nadaje potrawom mocny, szlachetny charakter, znany z najlepszych kuchni europejskich.

Dzięki tej zrównoważonej kompozycji tłuszcz ten idealnie nadaje się do:

  • smażenie mięsa i warzyw
  • Pieczenie lub smażenie ziemniaków
  • przygotowywanie tradycyjnych potraw kuchni polskiej
  • smażenie steków i burgerów
  • konfitowanie mięsa
  • Przygotowywanie pasztetów i potraw duszonych
Lista składników
Składniki: 100% czystego łoju wołowego (50%), tłuszcz kaczy i gęsi (po 25%) Ilość netto: 710 ml Wartości odżywcze w 100 g: Wartość energetyczna: 3967 kJ / 899 kcal Tłuszcz: 100 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 56 g Węglowodany: 0 g, w tym cukry: 0 g Błonnik: 0 g Białko: 0 g Sól: 0 g
Waga
940 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Łój wołowy z gęsim i kaczym smalcem 588 g – Schronisko Bukowina
Pochodzenie
Polska
EAN
5908080200417

Lista składników
Składniki: 100% czystego łoju wołowego (50%), tłuszcz kaczy i gęsi (po 25%) Ilość netto: 710 ml Wartości odżywcze w 100 g: Wartość energetyczna: 3967 kJ / 899 kcal Tłuszcz: 100 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 56 g Węglowodany: 0 g, w tym cukry: 0 g Błonnik: 0 g Białko: 0 g Sól: 0 g
Waga
940 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Łój wołowy z gęsim i kaczym smalcem 588 g – Schronisko Bukowina
Pochodzenie
Polska
EAN
5908080200417
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec kaczy 1kg - Schronisko Bukowina
Smalec kaczy 1kg - Schronisko Bukowina
29,69 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tłuszcz Łój wołowy 710 ml Schronisko Bukowina
Tłuszcz Łój wołowy 710 ml Schronisko Bukowina
18,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Beef Dripping Premium 320g Agro-Top
Beef Dripping Premium 320g Agro-Top
17,07 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
14,26 zł
-34%
9,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Maślanka gęsia 430 ml 320 g – Shelter Bukowina
Maślanka gęsia 430 ml 320 g – Shelter Bukowina
55,94 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
32,28 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
69,57 zł
-7%
64,56 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 150g/212 ml - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 150g/212 ml - Schronisko Bukowina
22,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy premium 5 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy premium 5 kg - Schronisko Bukowina
13,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
66,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Czysty smalec 1 kg - Bukovina Protection
Czysty smalec 1 kg - Bukovina Protection
15,44 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec gęsi 1 kg - Schronisko Bukowina
Smalec gęsi 1 kg - Schronisko Bukowina
55,04 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy premium 3 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy premium 3 kg - Schronisko Bukowina
16,13 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec z gęsi 165g/212 ml  Schronisko Bukowina
Smalec z gęsi 165g/212 ml Schronisko Bukowina
69,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
11,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
SÓL KŁODAWSKA DO PRZETWORÓW NIEJODOWANA 1,1KG KOPALNIA KŁODAWA
Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 1,1Kg Kopalnia Kłodawa
4,08 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 40
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
9,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 118
108,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla ANTTEQ AB42D1, telewizor 42 cali (107 cm), z dźwiękiem Dolby Audio, technologia LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, odtwarzacz multimediów przez USB, w zestawie tryb hotelowy
ANTTEQ AB42D1, telewizor 42 cali (107 cm), z dźwiękiem Dolby Audio, technologia LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, odtwarzacz multimediów przez USB, w zestawie tryb hotelowy
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 67
1 461,51 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla FRITZ! Box 7490, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dual-band (2.4 GHz/5 GHz), Przewodowa sieć LAN, 3G, ADSL, Czerwony, Srebrny
FRITZ! Box 7490, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dual-band (2.4 GHz/5 GHz), Przewodowa sieć LAN, 3G, ADSL, Czerwony, Srebrny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
1 754,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Kuchenka rakietowa Petromax rf33
Kuchenka rakietowa Petromax rf33
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
678,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ProStore
Zdjęcie produktu dla wielofunkcyjna sofa rozkładana 6 w 1 150 cm, rozkładane podwójne łóżko ze zdejmowanym oparciem, schowkami i 2 poduszkami, nowoczesny lniany futon
wielofunkcyjna sofa rozkładana 6 w 1 150 cm, rozkładane podwójne łóżko ze zdejmowanym oparciem, schowkami i 2 poduszkami, nowoczesny lniany futon
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
1 399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact
Zdjęcie produktu dla Tchibo Feine Milde Kawa rozpuszczalna Opakowanie zbiorcze Maxipack, 600 g – 6 x 100 g, kawa rozpuszczalna z ziaren, zawiera kofeinę
Tchibo Feine Milde Kawa rozpuszczalna Opakowanie zbiorcze Maxipack, 600 g – 6 x 100 g, kawa rozpuszczalna z ziaren, zawiera kofeinę
963,32 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
577,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Bomann DU 623.3, 204,9 m³/h, Kanałowe / obiegowe, E, A, D, 71 dB
Bomann DU 623.3, 204,9 m³/h, Kanałowe / obiegowe, E, A, D, 71 dB
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
604,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Od A+++ do D
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Rindertalg 420 ml/315 g - Schronisko Bukowina
Rindertalg 420 ml/315 g - Schronisko Bukowina
24,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kuchenka namiotowa ze stali nierdzewnej CampFeuer | 51,5 x 42 x 216 cm | podgrzewacz do namiotu kuchenka kempingowa
Kuchenka namiotowa ze stali nierdzewnej CampFeuer | 51,5 x 42 x 216 cm | podgrzewacz do namiotu kuchenka kempingowa
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
785,54 zł
Sprzedawca: CS-Trading
Zdjęcie produktu dla Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 128
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO
Zdjęcie produktu dla PKM UBH6002-2H, 332,1 m³/h, Kanałowe / obiegowe, E, G, E, 63 dB
PKM UBH6002-2H, 332,1 m³/h, Kanałowe / obiegowe, E, G, E, 63 dB
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
738,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Od A+ do F
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla LG F6WV710P2S, Od przodu, 10,5 kg, A, 73 dB, 1600 RPM, A
LG F6WV710P2S, Od przodu, 10,5 kg, A, 73 dB, 1600 RPM, A
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
4 260,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Scheppach SG5200D, 3000 W, 230 V, 16 l, Diesel, 1,43 l/h, Elektroniczny
Scheppach SG5200D, 3000 W, 230 V, 16 l, Diesel, 1,43 l/h, Elektroniczny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
6 247,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools
Zdjęcie produktu dla Plecak szkolny dziewczęcy chłopięcy motyw LILO&STITCH 4 T zestaw plecak piórnik worek na buty mega zestaw Paso
Plecak szkolny dziewczęcy chłopięcy motyw LILO&STITCH 4 T zestaw plecak piórnik worek na buty mega zestaw Paso
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
285,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MAGOSHOP
Zdjęcie produktu dla Rower górski z kołami 29 cali, męski, Shimano, hardtail, rama stalowa IwoBike
Rower górski z kołami 29 cali, męski, Shimano, hardtail, rama stalowa IwoBike
2 300,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IWOGROUP
Zdjęcie produktu dla Merax Table Top chłodziarko-zamrażarka BCD-86A, minilodówka z zamrażalnikiem, podwójnymi drzwiami i oświetleniem LED, 60 l, wolnostojąca
Merax Table Top chłodziarko-zamrażarka BCD-86A, minilodówka z zamrażalnikiem, podwójnymi drzwiami i oświetleniem LED, 60 l, wolnostojąca
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
954,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: MERAX
Zdjęcie produktu dla Skuter 50 ccm, model Burnout BAD, prędkość maksymalna 45 km/h, zgodny z normą Euro 5+, kolor: szary
Skuter 50 ccm, model Burnout BAD, prędkość maksymalna 45 km/h, zgodny z normą Euro 5+, kolor: szary
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
16 040,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
499,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotlety jagnięce z kością ok. 1kg - Tender
Kotlety jagnięce z kością ok. 1kg - Tender
199,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
199,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
89,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Polędwica wołowa mrożona 1,8kg - Generic
Polędwica wołowa mrożona 1,8kg - Generic
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
221,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pierś z gęsi 1,1g - Krakauer Land
Pierś z gęsi 1,1g - Krakauer Land
149,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
136,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Carpaccio z wołowiny argentyńskiej (2x5x80g) 800g - Metro Premium
Carpaccio z wołowiny argentyńskiej (2x5x80g) 800g - Metro Premium
168,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
164,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Burger Hereford 6szt po 200g - Metro Premium
Burger Hereford 6szt po 200g - Metro Premium
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Jack Link's Beef Jerky (12 x 60 g) Teriyaki – żywność funkcjonalna – przekąski białkowe
Jack Link's Beef Jerky (12 x 60 g) Teriyaki – żywność funkcjonalna – przekąski białkowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
275,09 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
382,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Masło klarowane 900 ml/ 750 g – Schronisko Bukowina
Masło klarowane 900 ml/ 750 g – Schronisko Bukowina
78,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy premium 5 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy premium 5 kg - Schronisko Bukowina
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
66,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kaczka Pekin mrożona bez podrobów 2 kg Drosed
Kaczka Pekin mrożona bez podrobów 2 kg Drosed
68,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,49 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Raki całe gotowane w zalewie winnej 800 g
Raki całe gotowane w zalewie winnej 800 g
71,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
76,57 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Burgery Wagyu mrożone 2 x 200 g
Burgery Wagyu mrożone 2 x 200 g
64,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Stek z angusa ok. 220 g
Stek z angusa ok. 220 g
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
265,86 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
69,57 zł
-7%
64,56 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,28 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
74,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
326,60 zł/1kg