Chleb bezglutenowy jasny Bauli 300 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,98 zł
61,23 zł / 1kg
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
12h 00m 15s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Chleby i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mestemacher Westfalski pumpernikiel – pełnoziarnisty chleb żytni, puszka 500 g42,24 zł/1kg
21,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mestemacher Gourmet Pumpernikiel Bułka słodki smak 250g43,48 zł/1kg
10,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mestemacher Organiczny Chleb Trójziarnisty Pełnoziarnisty Bogaty w Błonnik 500g25,46 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Chleb żytni ze śliwką suszoną 800 g19,61 zł/1kg
15,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g
61,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

CHLEB JASNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
60,80 zł/1kg
12,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Chleb razowy orkiszowy 375g
27,39 zł/1kg
10,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb żytni razowy pełnoziarnisty 500 g Mestemacher
18,71 zł/1kg
9,54 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bułka bezglutenowa Focaccine Rosmarino (4x75g) 300g - Bauli
70,56 zł/1kg
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

CHLEB OWSIANY KROJONY BEZGLUTENOWY 430 g - GLUTENEX
53,02 zł/1kg
22,80 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Wieloziarnista bułka bagietka 300g
38,63 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Mehrkornbrotchen- bułki razowe BEZGL. 210 g
72,90 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo

E'sener chleb żytni demeter 500g
44,78 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb owsiany 200g
73,60 zł/1kg
14,72 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb żytni "Knäcke" - z mąki z pszenicy durum, 250g | PURAL
33,56 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
45,41 zł/1kg
19,44 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,53 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Chleb żytni razowy 375g
20,96 zł/1kg
7,86 zł
Sprzedawca: taleoo

CHLEB ESSEŃSKI ŻYTNI400 g - TERRASANA
65,77 zł/1kg
26,31 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

BUŁKA TARTA BEZGLUTENOWA 500 g - BALVITEN
53,26 zł/1kg
26,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Chleb jasny bezglutenowy 300g - Bauli
Chleb jasny bezglutenowy Bauli to praktyczna propozycja dla osób poszukujących pieczywa bez glutenu, odpowiedniego do codziennego spożycia. Dzięki miękkiej strukturze i jasnemu wypieczeniu dobrze sprawdza się jako baza do kanapek, tostów oraz przekąsek na słono i na słodko. Poręczne opakowanie 300 g ułatwia przechowywanie i wygodne porcjowanie produktu.
Produkt został przygotowany z myślą o osobach, które chcą urozmaicić swoją dietę o pieczywo bezglutenowe w wygodnej, gotowej do użycia formie.
Składniki: Woda, zakwas 24% (mąka ryżowa, woda), skrobia kukurydziana, mąka ryżowa 18,5%, błonnik z babki płesznik (plantago), olej słonecznikowy 3,5%, syrop ryżowy (mąka ryżowa, woda), substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, mąka z soczewicy, sól, drożdże piwne, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, olej z pestek winogron.
Może zawierać JAJA, BIAŁKA MLEKA, SOJĘ, ORZECHY, GORCZYCĘ, SEZAM.
BEZ GLUTENU
Masa netto: 300g
Wartości odżywcze w 100g: Energia 975kj / 231kcal
Tłuszcz 3,7g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3g
Węglowodany 44g w tym cukry 1,7g
Błonnik 5,2g
Białko 2,7g
Sól 0,96g
Kraj pochodzenia: Włochy
Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych
Data ważności:
- Lista składników
- Składniki: Woda, zakwas 24% (mąka ryżowa, woda), skrobia kukurydziana, mąka ryżowa 18,5%, błonnik z babki płesznik (plantago), olej słonecznikowy 3,5%, syrop ryżowy (mąka ryżowa, woda), substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, mąka z soczewicy, sól, drożdże piwne, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, olej z pestek winogron. Może zawierać JAJA, BIAŁKA MLEKA, SOJĘ, ORZECHY, GORCZYCĘ, SEZAM. BEZ GLUTENU Masa netto: 300g Wartości odżywcze w 100g: Energia 975kj / 231kcal Tłuszcz 3,7g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3g Węglowodany 44g w tym cukry 1,7g Błonnik 5,2g Białko 2,7g Sól 0,96g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 310 g
- Firma spożywcza
- Bauli
- Nazwa handlowa
- Chleb jasny bezglutenowy 300g - Bauli
- Producent
- Bauli
- EAN
- 8001720400080
- Lista składników
- Składniki: Woda, zakwas 24% (mąka ryżowa, woda), skrobia kukurydziana, mąka ryżowa 18,5%, błonnik z babki płesznik (plantago), olej słonecznikowy 3,5%, syrop ryżowy (mąka ryżowa, woda), substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, mąka z soczewicy, sól, drożdże piwne, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, olej z pestek winogron. Może zawierać JAJA, BIAŁKA MLEKA, SOJĘ, ORZECHY, GORCZYCĘ, SEZAM. BEZ GLUTENU Masa netto: 300g Wartości odżywcze w 100g: Energia 975kj / 231kcal Tłuszcz 3,7g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3g Węglowodany 44g w tym cukry 1,7g Błonnik 5,2g Białko 2,7g Sól 0,96g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 310 g
- Firma spożywcza
- Bauli
- Nazwa handlowa
- Chleb jasny bezglutenowy 300g - Bauli
- Producent
- Bauli
- EAN
- 8001720400080
Pasuje również do tego

Maestro classic- chleb biały BEZGL. 300 g
102,83 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA
97,14 zł/1kg
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

BUŁKI ŚNIADANIOWE BEZGLUTENOWE (3 szt.) 120 g - INCOLA
125,75 zł/1kg
15,09 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g
61,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

350G Meisterbaeckersvital Bezglutenowy Ds
46,43 zł/1kg
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Low Carb® – mała tortilla (8 x 40 g) | opakowanie zawierające 5 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
142,92 zł
-24,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
117,97 zł
Sprzedawca: CarbZone
73,73 zł/1kg

Chleb Protein Rich® 250 g (długa trwałość) – (pakiet 6 sztuk)
116,03 zł
-24,89 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
91,14 zł
Sprzedawca: CarbZone
60,76 zł/1kg

CHLEB TOSTOWY KROJONY400 g - IL BUON PANE
14,36 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
35,90 zł/1kg

CHLEB TOSTOWY PEŁNOZIARNISTY KROJONY400 g - IL BUON PANE
14,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
36,32 zł/1kg

Prawdziwe meksykańskie tortille wegańskie z nixtamalizacją 800 g i 500 g, wegańskie, bez GMO, bezglutenowe
97,03 zł
Sprzedawca: LaProve
0,07 zł/1kg

Dr Kargs Crispies Sweet Chilli pieczone chrupiące w piekarniku 170g opakowanie 5 sztuk
32,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,35 zł/1kg

Bułka bezglutenowa Focaccia olio extravergine (4x75g) 300g - Bauli
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg

BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
97,14 zł/1kg

BUŁKI KAJZERKI BEZGLUTENOWE (2 szt.) 120 g - INCOLA



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
113,33 zł/1kg

Chleb bezglutenowy jasny Bauli 300 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,23 zł/1kg

Chleb żytni ze śliwką suszoną 800 g
15,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,61 zł/1kg

CHLEB JASNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
12,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
60,80 zł/1kg

CHLEB CIEMNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
12,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
60,80 zł/1kg

Brandt markowy suchar zapiekany z olejem słonecznikowym 50 x 2s



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
109,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,81 zł/1kg

Low Carb®Proteinbrot 250 g – bogaty w białko, wegański (pakiet 2 sztuki)
54,16 zł
Sprzedawca: CarbZone
108,32 zł/1kg

Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,23 zł/1kg

Midas Pappadums naturalna indyjska przekąska 110g
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
105,78 zł/1kg

Pieczywo chrupkie Light&Cross Vital



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,24 zł/1kg

Poensgen chleb czarny razowy krojony bezglutenowy opakowanie 500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,28 zł/1kg

Poensgen chleb fitness z marchewką bezglutenowy opakowanie 300g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,90 zł/1kg