Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

18,98 zł

61,23 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
11h 59m 38s
Nasze najlepszeoferty
Chleby i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Westfalski pumpernikiel – pełnoziarnisty chleb żytni, puszka 500 g
Mestemacher Westfalski pumpernikiel – pełnoziarnisty chleb żytni, puszka 500 g
42,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Gourmet Pumpernikiel Bułka słodki smak 250g
Mestemacher Gourmet Pumpernikiel Bułka słodki smak 250g
43,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Organiczny Chleb Trójziarnisty Pełnoziarnisty Bogaty w Błonnik 500g
Mestemacher Organiczny Chleb Trójziarnisty Pełnoziarnisty Bogaty w Błonnik 500g
25,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chleb żytni ze śliwką suszoną 800 g
Chleb żytni ze śliwką suszoną 800 g
19,61 zł/1kg
15,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bułki do hot doga bezglutenowe 2x75 g Bauli
Bułki do hot doga bezglutenowe 2x75 g Bauli
77,72 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Chleb sułtański krojony bezglutenowy 400g
Chleb sułtański krojony bezglutenowy 400g
54,50 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Kebab Bread Pszenny chleb do kebaba Döner 400g
Mestemacher Kebab Bread Pszenny chleb do kebaba Döner 400g
32,80 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chleb razowy orkiszowy 375g
Chleb razowy orkiszowy 375g
27,39 zł/1kg
10,27 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Chleb bezglutenowy jasny Bauli 300 g
Chleb bezglutenowy jasny Bauli 300 g
61,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Chleb żytni razowy pełnoziarnisty 500 g Mestemacher
Chleb żytni razowy pełnoziarnisty 500 g Mestemacher
18,71 zł/1kg
9,54 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Chleb żytni razowy 375g
Chleb żytni razowy 375g
20,96 zł/1kg
7,86 zł
Sprzedawca: taleoo
CHLEB OWSIANY KROJONY BEZGLUTENOWY 430 g - GLUTENEX
CHLEB OWSIANY KROJONY BEZGLUTENOWY 430 g - GLUTENEX
53,02 zł/1kg
22,80 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Chleb żytni "Knäcke" - z mąki z pszenicy durum, 250g | PURAL
Chleb żytni "Knäcke" - z mąki z pszenicy durum, 250g | PURAL
33,56 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
8,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Wieloziarnista bułka bagietka 300g
Wieloziarnista bułka bagietka 300g
38,63 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mehrkornbrotchen- bułki razowe BEZGL. 210 g
Mehrkornbrotchen- bułki razowe BEZGL. 210 g
72,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Chleb owsiany 200g
Chleb owsiany 200g
73,60 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,72 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla E'sener chleb żytni demeter 500g
E'sener chleb żytni demeter 500g
44,78 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Bułka proteinowa 260 g Mestemacher
Bułka proteinowa 260 g Mestemacher
56,59 zł/1kg
15,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Orkiszowe pieczywo chrupkie 75g
Orkiszowe pieczywo chrupkie 75g
89,07 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,68 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy 300g - Bauli Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g to wygodna propozycja dla osób poszukujących pieczywa bez glutenu, a jednocześnie ceniących pełnoziarnisty charakter i codzienną wszechstronność. Sprawdzi się jako baza do kanapek na śniadanie i kolację, do tostowania oraz jako dodatek do zup i sałatek. Poręczne opakowanie ułatwia przechowywanie i pozwala mieć pieczywo zawsze pod ręką – w domu, w pracy czy w podróży. Produkt został przygotowany z myślą o diecie bezglutenowej. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu pozwala szybko skomponować posiłek na słodko lub wytrawnie – z warzywami, pastami, wędlinami, serami czy dżemem. Najlepiej smakuje lekko podgrzany lub podpieczony. Przechowywać zgodnie z zaleceniami producenta umieszczonymi na opakowaniu. Składniki: Woda, zakwas (22,5%) (mąka ryżowa, woda), skrobia kukurydziana, mąka gryczana pełnoziarnista (12,5%), grys gryczany (4,8%), błonnik psyllium, olej słonecznikowy wysokooleinowy (3,2%), syrop ryżowy (mąka ryżowa, woda), mąka ryżowa, substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, białko grochu, sól morska, syrop cukru inwertowanego, błonnik cytrusowy, drożdże piwne, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, olej z pestek winogron. Może zawierać JAJA, BIAŁKA MLEKA, SOJĘ, ORZECHY, GORCZYCĘ, SEZAM. BEZ GLUTENU Masa netto: 300g Wartości odżywcze w 100g: Energia 942kj / 224kcal Tłuszcz 3,5g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5g Węglowodany 38g w tym cukry 2,7g Błonnik 8,4g Białko 5,6g Sól 1,5g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Lista składników
Składniki: Woda, zakwas (22,5%) (mąka ryżowa, woda), skrobia kukurydziana, mąka gryczana pełnoziarnista (12,5%), grys gryczany (4,8%), błonnik psyllium, olej słonecznikowy wysokooleinowy (3,2%), syrop ryżowy (mąka ryżowa, woda), mąka ryżowa, substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, białko grochu, sól morska, syrop cukru inwertowanego, błonnik cytrusowy, drożdże piwne, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, olej z pestek winogron. Może zawierać JAJA, BIAŁKA MLEKA, SOJĘ, ORZECHY, GORCZYCĘ, SEZAM. BEZ GLUTENU Masa netto: 300g Wartości odżywcze w 100g: Energia 942kj / 224kcal Tłuszcz 3,5g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5g Węglowodany 38g w tym cukry 2,7g Błonnik 8,4g Białko 5,6g Sól 1,5g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
310 g
Firma spożywcza
Bauli
Nazwa handlowa
Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy 300g - Bauli
Producent
Bauli
EAN
8001720500094

Lista składników
Składniki: Woda, zakwas (22,5%) (mąka ryżowa, woda), skrobia kukurydziana, mąka gryczana pełnoziarnista (12,5%), grys gryczany (4,8%), błonnik psyllium, olej słonecznikowy wysokooleinowy (3,2%), syrop ryżowy (mąka ryżowa, woda), mąka ryżowa, substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, białko grochu, sól morska, syrop cukru inwertowanego, błonnik cytrusowy, drożdże piwne, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, olej z pestek winogron. Może zawierać JAJA, BIAŁKA MLEKA, SOJĘ, ORZECHY, GORCZYCĘ, SEZAM. BEZ GLUTENU Masa netto: 300g Wartości odżywcze w 100g: Energia 942kj / 224kcal Tłuszcz 3,5g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5g Węglowodany 38g w tym cukry 2,7g Błonnik 8,4g Białko 5,6g Sól 1,5g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
310 g
Firma spożywcza
Bauli
Nazwa handlowa
Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy 300g - Bauli
Producent
Bauli
EAN
8001720500094
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Bułki do hot doga bezglutenowe 2x75 g Bauli
Bułki do hot doga bezglutenowe 2x75 g Bauli
77,72 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Kebab Bread Pszenny chleb do kebaba Döner 400g
Mestemacher Kebab Bread Pszenny chleb do kebaba Döner 400g
32,80 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Tosty bezglutenowe 400g
Tosty bezglutenowe 400g
62,25 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
24,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
18,72 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
9,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chleb sułtański krojony bezglutenowy 400g
Chleb sułtański krojony bezglutenowy 400g
54,50 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rogaliki 4 szt. x 45g | PURAL
Rogaliki 4 szt. x 45g | PURAL
78,89 zł/1kg
14,20 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA
BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA
97,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla CHLEB TOSTOWY PEŁNOZIARNISTY KROJONY400 g - IL BUON PANE
CHLEB TOSTOWY PEŁNOZIARNISTY KROJONY400 g - IL BUON PANE
36,32 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bułka do hot doga 300g
Bułka do hot doga 300g
54,17 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Chleb bezglutenowy jasny Bauli 300 g
Chleb bezglutenowy jasny Bauli 300 g
61,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Low Carb® Organiczny chleb białkowy 250g (długi okres przydatności)
Low Carb® Organiczny chleb białkowy 250g (długi okres przydatności)
62,04 zł/1kg
15,51 zł
Sprzedawca: CarbZone

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Low Carb® – mała tortilla (8 x 40 g) | opakowanie zawierające 5 sztuk
Low Carb® – mała tortilla (8 x 40 g) | opakowanie zawierające 5 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
142,92 zł
-24,95 zł
117,97 zł
Sprzedawca: CarbZone
73,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb Protein Rich® 250 g (długa trwałość) – (pakiet 6 sztuk)
Chleb Protein Rich® 250 g (długa trwałość) – (pakiet 6 sztuk)
116,03 zł
-24,89 zł
91,14 zł
Sprzedawca: CarbZone
60,76 zł/1kg
CHLEB TOSTOWY KROJONY BIO 400 g - IL BUON PANE
CHLEB TOSTOWY KROJONY400 g - IL BUON PANE
14,36 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
35,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CHLEB TOSTOWY PEŁNOZIARNISTY KROJONY400 g - IL BUON PANE
CHLEB TOSTOWY PEŁNOZIARNISTY KROJONY400 g - IL BUON PANE
14,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
36,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Prawdziwe meksykańskie tortille wegańskie z nixtamalizacją 800 g i 500 g, wegańskie, bez GMO, bezglutenowe
Prawdziwe meksykańskie tortille wegańskie z nixtamalizacją 800 g i 500 g, wegańskie, bez GMO, bezglutenowe
97,03 zł
Sprzedawca: LaProve
0,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr Kargs Crispies Sweet Chilli pieczone chrupiące w piekarniku 170g opakowanie 5 sztuk
Dr Kargs Crispies Sweet Chilli pieczone chrupiące w piekarniku 170g opakowanie 5 sztuk
32,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bułka bezglutenowa Focaccia olio extravergine (4x75g) 300g - Bauli
Bułka bezglutenowa Focaccia olio extravergine (4x75g) 300g - Bauli
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA
BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
97,14 zł/1kg
BUŁKI KAJZERKI BEZGLUTENOWE (2 szt.) 120 g - INCOLA
BUŁKI KAJZERKI BEZGLUTENOWE (2 szt.) 120 g - INCOLA
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
113,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb bezglutenowy jasny Bauli 300 g
Chleb bezglutenowy jasny Bauli 300 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb żytni ze śliwką suszoną 800 g
Chleb żytni ze śliwką suszoną 800 g
15,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,61 zł/1kg
CHLEB JASNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
CHLEB JASNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
12,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
60,80 zł/1kg
CHLEB CIEMNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
CHLEB CIEMNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
12,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
60,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Brandt markowy suchar zapiekany z olejem słonecznikowym 50 x 2s
Brandt markowy suchar zapiekany z olejem słonecznikowym 50 x 2s
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
109,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Low Carb®Proteinbrot 250 g – bogaty w białko, wegański (pakiet 2 sztuki)
Low Carb®Proteinbrot 250 g – bogaty w białko, wegański (pakiet 2 sztuki)
54,16 zł
Sprzedawca: CarbZone
108,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g
Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Midas Pappadums naturalna indyjska przekąska 110g
Midas Pappadums naturalna indyjska przekąska 110g
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
105,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pieczywo chrupkie Light&Cross Vital
Pieczywo chrupkie Light&Cross Vital
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Poensgen chleb czarny razowy krojony bezglutenowy opakowanie 500g
Poensgen chleb czarny razowy krojony bezglutenowy opakowanie 500g
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,28 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Poensgen chleb fitness z marchewką bezglutenowy opakowanie 300g
Poensgen chleb fitness z marchewką bezglutenowy opakowanie 300g
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,90 zł/1kg