5,0



Na podstawie 1 opinii
Zioła prowansalskie 1 kg Śródziemnomorskie Naturalne Wegańskie Ryby Mięso GiDeli
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
75,52 zł
75,52 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Łap promocję, póki trwa!
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Fuchs Foodservice Cebula drobno posiekana suszona worek 1000g96,40 zł/1kg
96,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Fuchs 380759008 Fuchs Grill-Barbecue Gewürz, 1,0 kg75,75 zł/1kg
75,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ubena Gyros sól przyprawowa o typowych smakach śródziemnomorskich 700g68,01 zł/1kg
47,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Zioła prowansalskie 500g Brat.pl30,18 zł/1l
15,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

ZIOŁA PROWANSALSKIE 1Kg Swojska Piwniczka
34,50 zł/1kg
37,84 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Przyprawa do zup, 5 kg, bulion warzywny, bez soli, suszona, warzywa do zup, wegańska, naturalna, GiDeli
38,83 zł/1kg
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Przyprawa do ryb 200 g Mieszanka ziół Naturalna jakość
254,40 zł/1l
12,72 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Mieszanka Ziół i Przypraw Bez Soli Caber 320 g
118,75 zł/1l
38,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Caber Azzurro Mieszanka Przypraw Do Białego Mięsa i Ryb 160 g
152,94 zł/1l
13,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Caber Solanka Bolońska Sól z Dodatkiem Ziół 1 kg
29,99 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Mieszanka przypraw do mięsa, 100 g
139,50 zł/1l
13,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Zioła Prowansalskie 250 g
35,96 zł/1kg
11,89 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Kamis Sól Ziołowa 35 G
122,75 zł/1kg
4,91 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Huls Lekker Gekruid Śródziemnomorska mieszanka przypraw 100g - aromatyczne zioła i przyprawy do mięs, ryb i warzyw
299,10 zł/1kg
29,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
99,92 zł/1kg
99,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Tyrrells Śródziemnomorska mieszanka przypraw ziołowych 150 g - aromatyczna i wszechstronna
186,93 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

CYK Szczypiorek Suszony 50 g
313,60 zł/1kg
20,73 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,68 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Do Mięsa Mielonego 50G Swosjka Piwniczka
80,20 zł/1kg
4,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
GiDeli Zioła Prowansji – śródziemnomorska mieszanka ziół
Aromatyczna mieszanka w 100% naturalnych ziół – klasyczny zapach południa do mięs, ryb, warzyw i makaronów. Zioła prowansalskie GiDeli to precyzyjnie skomponowana mieszanka suszonych ziół, która wprowadza autentyczny smak kuchni śródziemnomorskiej bezpośrednio do Twoich przepisów. Mieszanka ta urzeka naturalną pikantnością i przyjemną głębią smaku, którą uzyskano dzięki starannie wyselekcjonowanym liściom bazylii, oregano, tymianku, cząbru, majeranku, estragonu i rozmarynu.
Zalety w skrócie:
100% naturalności: nasza mieszanka ziół zawiera wyłącznie naturalne składniki. Nie zawiera wzmacniaczy smaku, konserwantów ani sztucznych barwników.
Autentyczny śródziemnomorski aromat: Połączenie pikantnych i żywicznych ziół nadaje potrawom wielowarstwowy smak i niepowtarzalny zapach, typowy dla Prowansji.
Harmonijna przyprawa: oczyszczone liście z łatwością łączą się z ciepłymi i zimnymi potrawami, uwalniając swój charakterystyczny aromat już podczas przygotowywania.
Wysoka jakość w postaci płatków: zioła mają wysokiej jakości strukturę, dzięki czemu olejki eteryczne pozostają chronione i gwarantują zawsze niezawodną jakość smaku.
Wegańskie i w 100% roślinne: produkt doskonale nadaje się do diety wegetariańskiej i wegańskiej, a także do świadomego, zdrowego stylu życia.
Wszechstronne możliwości zastosowania
Zioła prowansalskie GiDeli to wszechstronny klasyk kuchni, który wzbogaca wiele potraw:
Mięso i ryby: idealne do marynat, do grillowania lub do doprawiania jagnięciny i drobiu.
Warzywa i dodatki: idealne do warzyw pieczonych w piekarniku, ratatouille lub śródziemnomorskich potraw smażonych na patelni.
Makaron i sosy: nadają sosom pomidorowym, sosom na bazie oliwy i potrawom z makaronu aromatyczną świeżość.
Sosy i dipy: wzbogacają winegrety, marynaty lub twaróg ziołowy delikatną nutą ziołową.
Dane produktu i jakość
| Marka: | GiDeli |
| Produkt: | Zioła prowansalskie (suszone) |
| Składniki: | Bazylia, oregano, tymianek, cząber, majeranek, estragon, rozmaryn |
| Właściwości: | Bez dodatków, wegańskie, w 100% naturalne |
| Przechowywanie: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Średnia wartość odżywcza (na 100 g)
Wartość energetyczna: 1059 kJ / 253 kcal | Tłuszcz: 5,1 g (w tym nasycone: 2,3 g) | Węglowodany: 56 g (cukry: 2,1 g) | Białko: 16,6 g | Sól: 0,1 g
GiDeli – jakość prosto z natury. Postaw na najwyższej klasy zioła do codziennych potraw i ciesz się autentycznym smakiem!
- Lista składników
- bazylia, oregano, tymianek, cząber, majeranek, estragon, rozmaryn
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Nazwa handlowa
- Zioła prowansalskie, suszone, mielone
- Producent
- EAN
- 5906168822995
- Lista składników
- bazylia, oregano, tymianek, cząber, majeranek, estragon, rozmaryn
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Nazwa handlowa
- Zioła prowansalskie, suszone, mielone
- Producent
- EAN
- 5906168822995
Pasuje również do tego

Kameya – Wasabi Furikake Original – 80 g
1 053,63 zł/1kg
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

tellofix Classic Klare Brühe 900g
107,77 zł/1kg
96,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Ubena mieszanka przypraw do pieczonych ziemniaków pikantny aromatyczny smak 600g
77,75 zł/1kg
46,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czarny kminek 1 kg – całe nasiona Nigella sativa – przyprawa do wypieków – naturalna – wegańska – GiDeli
43,11 zł/1kg
43,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

La Chinata La Vera Papryka Wędzona Ostra DOP 70g
588,00 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Knorr® Rinder Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
104,33 zł/1kg
104,33 zł
Sprzedawca: somnia24

CYNAMON CEJLOŃSKI MIELONY50 g - LEBENSBAUM
267,80 zł/1kg
13,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Knorr mieszanka przypraw do potraw z grilla i smażonych na patelni 500g
141,14 zł/1kg
70,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.1 pieczone mięso
124,20 zł/1kg
12,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Pieprz różowy suszony w całości o łagodnym smaku opakowanie 160g
567,06 zł/1l
90,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Młynek do przypraw Carmencita Śródziemnomorska mieszanka przypraw 216g
495,32 zł/1kg
106,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

KOZIERADKA ZIARNO 1Kg Swojska Piwniczka
10,45 zł/1kg
11,18 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,45 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sonnentor 465028, Przyprawy w proszku, 35 g, Ziele angielskie, Kardamon, Cynamon, Goździki, Imbir, Wanilia, 226 kcal, 933 kJ, 1,74 g
588,57 zł/1kg
20,60 zł
Sprzedawca: taleoo

Szarena Sól Tradycyjna Bułgarska przyprawa z ziołami górskimi 40 g
158,25 zł/1kg
6,33 zł
Sprzedawca: BulgarianShop

Feinschmecker Germany - Pumpkin King 90g
489,11 zł/1kg
44,02 zł
Sprzedawca: taleoo

Przygotowanie przypraw Al Amier CousCous
287,00 zł/1kg
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kostki rosołowe Dado per Brodo al Funghi 10szt 100g - Star
73,90 zł/1l
7,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kozieradka mielona 1kg
15,09 zł/1kg
15,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
245,17 zł/1kg
85,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Bio kardamon, w całości zielony, 100g
878,20 zł/1kg
87,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

DoraLife | Manisa Egyptian Paste 400g
127,92 zł/1l
51,17 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Caber Solanka Bolońska Sól z Dodatkiem Ziół 1 kg
29,99 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

La Carmencita El único paellero Hiszpańska mieszanka przypraw 20g
690,00 zł/1kg
13,80 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Drogheria & Alimentari AGLIO MACINATO, Przyprawy w proszku, 35 g, Czosnek, Słoik, 1 szt.
72,60 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Przyprawa do kurczaka i dań z drobiu złocista skórka 36g - Prymat
44,50 zł/1l
1,87 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,78 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Cape Herb and Spice Rub Portugalska sól przyprawowa Peri Peri 100g
78,20 zł/1kg
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
123,00 zł/1kg
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional przyprawa do przetworów monastery mix opakowanie zbiorcze 1000g
44,24 zł/1kg
44,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przyprawa do potraw Kucharek 1000 g
15,18 zł/1kg
15,18 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Cenofix płyn uniwersalny 85ml
160,19 zł/1kg
17,14 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko smakuje wyśmienicie.
Lubię gotować, a to jest mój pomocnik w kuchni.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l

Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
144,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
120,67 zł/1kg

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l

Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg

Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,34 zł/1kg

Fuchs Professional masło ziołowe przyprawa opakowanie 1000g
122,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,36 zł/1kg

Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve

Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l

Wiberg Grill Argentina Style mieszanka przypraw w pojemniku smakowym 550g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
100,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,84 zł/1kg

Mieszanka przypraw do pieczeni z rożna i grilla Fuchs Foodservice 1500 g
105,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,33 zł/1kg

Fuchs BBQ Pork przyprawa do wieprzowiny opakowanie 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
94,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,51 zł/1kg

Płatki czerwonego i zielonego pieprzu Fuchs Foodservice, opakowanie 800 g
108,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
135,94 zł/1kg

Fuchs BBQ Fish and Seafood sól przyprawowa do ryb i owoców morza 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
106,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
81,89 zł/1kg

Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l

Wiberg Hendl Knuspri sól przyprawowa pikantna mieszanka opakowanie 1250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
74,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,33 zł/1l

Młynek do przypraw Carmencita Śródziemnomorska mieszanka przypraw 216g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
495,32 zł/1kg

Pasta Harissa 135g - Le Phare Du



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,67 zł/1l

Magenrebell Rumtopf mieszanka do likierów ziołowych 420g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l