Syrop Tymbark Apfel-Holunder, 500 ml, syrop do napojów, 2 sztuki

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

Jednorazowe

59,99 zł

59,99 zł / 1l

+ 12,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 mlJednorazowe
11,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów Teisseire Lemon/Lemon 0% - 600 ml (1 opakowanie)
Syrop do napojów Teisseire Lemon/Lemon 0% - 600 ml (1 opakowanie)Jednorazowe
103,50 zł/1kg
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
72,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów Mathieu Teisseire Truskawka 0,25 l (opakowanie 1 szt.)
Syrop do napojów Mathieu Teisseire Truskawka 0,25 l (opakowanie 1 szt.)Jednorazowe
359,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
89,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów Teisseire Malina i Żurawina 0% - 600 ml (1 opakowanie)
Syrop do napojów Teisseire Malina i Żurawina 0% - 600 ml (1 opakowanie)Jednorazowe
107,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
72,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Mathieu Teisseire Syrop do napojów o smaku kokosowym 0,7 l (1 sztuka)
Mathieu Teisseire Syrop do napojów o smaku kokosowym 0,7 l (1 sztuka)Jednorazowe
124,19 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,93 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1524211490, Syrop do saturowania, Cherry, 440 ml
SodaStream 1524211490, Syrop do saturowania, Cherry, 440 mlJednorazowe
59,07 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop z malin 250 ml Bacówka
Syrop z malin 250 ml BacówkaJednorazowe
81,96 zł/1l
20,49 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Sodastream syrop cytryna limonka 4x440ml koncentrat syropu do napojów
Sodastream syrop cytryna limonka 4x440ml koncentrat syropu do napojówJednorazowe
51,13 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
89,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Syrop Aronia Herbapol 420 ml
Syrop Aronia Herbapol 420 mlJednorazowe
89,56 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Syrop owocowy Raak wielosmakowy (6 x 750 ml)
Syrop owocowy Raak wielosmakowy (6 x 750 ml)Jednorazowe
64,66 zł/1l
290,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Syrop Marakuja Teisseire 700 ml
Syrop Marakuja Teisseire 700 mlJednorazowe
37,58 zł/1kg
63,22 zł
-19%
50,73 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Syrop ananasowy Teisseire 700 ml
Syrop ananasowy Teisseire 700 mlJednorazowe
74,30 zł/1l
52,01 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Syrop do lemoniady Herbapol 420 ml
Syrop do lemoniady Herbapol 420 mlJednorazowe
21,29 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Syrop z czarnej porzeczki Teisseire 700 ml
Syrop z czarnej porzeczki Teisseire 700 mlJednorazowe
202,92 zł/1kg
63,22 zł
-19%
50,73 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla SodaStream Syrop do napojów Cytryna bez cukru, 440 ml, 2 szt
SodaStream Syrop do napojów Cytryna bez cukru, 440 ml, 2 sztJednorazowe
62,50 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
55,00 zł
Sprzedawca: esiteo
SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI LIMONCELLO BIO 500 ml - HOLLINGER
SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI LIMONCELLO500 ml - HOLLINGERJednorazowe
30,81 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Syrop Malinowy1 L - Hollinger
Syrop Malinowy1 L - HollingerJednorazowe
45,54 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,54 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
SYROP CYTRYNOWY 500 ml - REMBOWSCY
SYROP CYTRYNOWY 500 ml - REMBOWSCYJednorazowe
45,64 zł/1l
22,82 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Cymes Barmańskimięta          490Ml
Cymes Barmańskimięta 490MlJednorazowe
48,71 zł/1kg
23,87 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

2x SILVER APP – KONCENTRATY DO WODY GAZOWANEJ, 500 ml. Podwójna porcja owocowego smaku. Zestaw 2 koncentratów o smaku jabłko-wiśnia od Tymbark. To wygodny sposób na przygotowanie pysznego, owocowego napoju w domu. Każda butelka o pojemności 500 ml pozwala na przygotowanie około 10 litrów napoju, więc cały zestaw wystarczy na około 20 litrów gotowego produktu. Połączenie soczystego jabłka i orzeźwiającej wiśni tworzy przyjemny, owocowy smak, idealny na co dzień i na chwilę orzeźwienia. Wystarczy dodać koncentrat do wody gazowanej z saturatora lub gotowej wody gazowanej. Główne cechy: 2 butelki koncentratu Tymbark Apple Cherry. Około 20 litrów napoju z całego zestawu. Idealne do wody gazowanej z saturatora. Szybkie i łatwe przygotowanie napoju. Pojemność: 2 x 500 ml. Jak przygotować napój? 3 proste kroki: 1. Napełnij dołączoną miarkę koncentratem do oznaczonej linii 0,25 L. 2. Przelej odmierzoną ilość koncentratu do szklanki lub dzbanka. 3. Dodaj wodę gazowaną i delikatnie wymieszaj – napój jest gotowy. Zawartość: Produkt należy spożyć po rozcieńczeniu wodą gazowaną, zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Przed użyciem wstrząsnąć. Wartości odżywcze: Napój przygotowany zgodnie z instrukcją. Wartość energetyczna w 100 ml – 71 kJ / 17 kcal. 250 ml – 178 kJ / 42 kcal. Tłuszcz w 100 ml – 0 g. 250 ml – 0 g. W tym tłuszcze nasycone w 100 ml – 0 g. 250 ml – 0 g. Węglowodany w 100 ml – 4,0 g. 250 ml – 9,9 g. W tym cukry w 100 ml – 3,9 g. 250 ml – 9,8 g. Białko w 100 ml – 0 g. 250 ml – 0 g. Sól w 100 ml – 0 g. 250 ml – 0 g. 1 porcja = 250 ml napoju. Jedna butelka 500 ml pozwala na przygotowanie około 10 litrów napoju. Zestaw 2 sztuk pozwala na przygotowanie około 20 litrów napoju. Najlepiej smakuje: patrz oznaczenie na opakowaniu. Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu, w temperaturze powyżej 0°C. Po otwarciu przechowywać w temperaturze pokojowej i spożyć w ciągu miesiąca.

Zawartość
1 l
Lista składników
Cukier, zagęszczone soki z jabłek (25%) i wiśni (2,4%), woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat barwiący z czarnej marchwi, aromaty, substancja słodząca: sukraloza, konserwanty: sorbinian potasu, benzoesan sodu, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, stabilizator: sól sodowa karboksymetylocelulozy.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza (napój przygotowany zgodnie z instrukcją) na 100 ml: wartość energetyczna 71 kJ / 17 kcal; tłuszcz 0 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g; węglowodany 4,0 g, w tym cukry 3,9 g; białko 0 g; sól 0 g.
Firma spożywcza
Tymbark
Nazwa handlowa
Skoncentrowany napój jabłkowo-wiśniowy
Producent
Zakres dostawy
1
EAN
5905701130689

Zawartość
1 l
Lista składników
Cukier, zagęszczone soki z jabłek (25%) i wiśni (2,4%), woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat barwiący z czarnej marchwi, aromaty, substancja słodząca: sukraloza, konserwanty: sorbinian potasu, benzoesan sodu, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, stabilizator: sól sodowa karboksymetylocelulozy.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza (napój przygotowany zgodnie z instrukcją) na 100 ml: wartość energetyczna 71 kJ / 17 kcal; tłuszcz 0 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g; węglowodany 4,0 g, w tym cukry 3,9 g; białko 0 g; sól 0 g.
Firma spożywcza
Tymbark
Nazwa handlowa
Skoncentrowany napój jabłkowo-wiśniowy
Producent
Zakres dostawy
1
EAN
5905701130689
Pasuje również do tego
A white kitchen unit with cabinets and an oven, set against a marble-patterned backsplash.
nabbi Kuchnia Montella 260 - biała
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
2 953,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: nabbi
Zdjęcie produktu dla Materac 160x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
Materac 160x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1468
899,99 zł
Sprzedawca: hatservice
Zdjęcie produktu dla 7-strefowy materac ergonomiczny 180x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
7-strefowy materac ergonomiczny 180x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3086
599,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Czekolada mleczna Milka z żelkami, drażami kakaowymi i cukierkami strzelającymi 250g
Czekolada mleczna Milka z żelkami, drażami kakaowymi i cukierkami strzelającymi 250g
102,40 zł/1kg
30,35 zł
-15%
25,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2873
119,99 zł
Rabat 10% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect
Zdjęcie produktu dla Płyta wibracyjna z cichym silnikiem - 250 poziomów - 9 wstępnie ustawionych trybów - Urządzenie fitness z pilotem zdalnego sterowania - Wyświetlacz LCD - Udźwig 150 kg - Czarny
Płyta wibracyjna z cichym silnikiem - 250 poziomów - 9 wstępnie ustawionych trybów - Urządzenie fitness z pilotem zdalnego sterowania - Wyświetlacz LCD - Udźwig 150 kg - Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
349,99 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Urbanico-Stav
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 581
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife
Zdjęcie produktu dla Biurko, Białe, 90X45X76 Cm, Płyta Wiórowa Lumarko!
Biurko, Białe, 90X45X76 Cm, Płyta Wiórowa Lumarko!
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 70
427,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla COSTWAY Mobilny klimatyzator 3 w 1, 75 W, 3 stopnie regulacji, w zestawie pilot, zbiornik o pojemności 6 l, 8-godzinny timer i 2 wkłady chłodzące, nawilżacz powietrza, oczyszczacz powietrza, wentylator, chłodnica powietrza
COSTWAY Mobilny klimatyzator 3 w 1, 75 W, 3 stopnie regulacji, w zestawie pilot, zbiornik o pojemności 6 l, 8-godzinny timer i 2 wkłady chłodzące, nawilżacz powietrza, oczyszczacz powietrza, wentylator, chłodnica powietrza
1,3Średnia ocena: 1,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
Używany
456,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro
Zdjęcie produktu dla Grill gazowy G21 Nevada BBQ Kitchen Premium Line, 8 palników + GRATIS zawór redukcyjny
Grill gazowy G21 Nevada BBQ Kitchen Premium Line, 8 palników + GRATIS zawór redukcyjny
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
6 295,29 zł
10% zniżki
Sprzedawca: PENTA
Zdjęcie produktu dla Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla KONSIMO EPIRI Serwis obiadowy 6 osób (18 elementów), kwadratowy, czarny połysk
KONSIMO EPIRI Serwis obiadowy 6 osób (18 elementów), kwadratowy, czarny połysk
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
299,00 zł
Sprzedawca: Konsimo
Zdjęcie produktu dla 10-częściowy zestaw przyborów kuchennych silikonowe przybory kuchenne naczynia kuchenne gadżety kuchenne akcesoria kuchenne narzędzie do grillowania przybory kuchenne z pojemnikiem do przechowywania, biały
10-częściowy zestaw przyborów kuchennych silikonowe przybory kuchenne naczynia kuchenne gadżety kuchenne akcesoria kuchenne narzędzie do grillowania przybory kuchenne z pojemnikiem do przechowywania, biały
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
265,88 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Zdjęcie produktu dla Masseno Narożnik CASONE L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt U, Rozkładana sofa, Rogówka - Czarny, MONOLITH 95
Masseno Narożnik CASONE L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt U, Rozkładana sofa, Rogówka - Czarny, MONOLITH 95
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
4 149,00 zł
Sprzedawca: masseno
Zdjęcie produktu dla Poduszki na palety Poduszki zewnętrzne Poduszki na plecy 40x120 cm - Poduszki na europalety Sofa z palet i meble z palet Poduszki na palety
Poduszki na palety Poduszki zewnętrzne Poduszki na plecy 40x120 cm - Poduszki na europalety Sofa z palet i meble z palet Poduszki na palety
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 96
97,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Zdjęcie produktu dla Kolekcja SYLTFIT Beatrice Egli | Trener wibracyjny | Promuje elastyczność, koordynację i stabilność | 99 poziomów, 10 programów
Kolekcja SYLTFIT Beatrice Egli | Trener wibracyjny | Promuje elastyczność, koordynację i stabilność | 99 poziomów, 10 programów
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
382,74 zł
Sprzedawca: HaWaKo
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 2034
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 211
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Zdjęcie produktu dla Zestaw wypoczynkowy ogrodowy z polirattanu Merax dla 3-4 osób, 5-częściowy zestaw wypoczynkowy z sofą, stołem, taboretem i poduszkami, meble balkonowe meble ogrodowe, szary
Zestaw wypoczynkowy ogrodowy z polirattanu Merax dla 3-4 osób, 5-częściowy zestaw wypoczynkowy z sofą, stołem, taboretem i poduszkami, meble balkonowe meble ogrodowe, szary
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 100
1 362,99 zł
-30,00 zł
1 332,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Zdjęcie produktu dla VASAGLE stolik kawowy ze złotą żelazną ramą Ø84 x 45,5 cm okrągły szklany stolik solidne szkło hartowane stolik sofowy stabilny stolik do salonu dekoracyjny złoty LGT21G
VASAGLE stolik kawowy ze złotą żelazną ramą Ø84 x 45,5 cm okrągły szklany stolik solidne szkło hartowane stolik sofowy stabilny stolik do salonu dekoracyjny złoty LGT21G
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 128
384,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Materac 180x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
Materac 180x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1468
1 079,99 zł
Sprzedawca: hatservice
Zdjęcie produktu dla Narożnik Masseno NAKO z funkcją spania w kształcie litery U, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa, sofa rozkładana, zestaw wypo
Narożnik Masseno NAKO z funkcją spania w kształcie litery U, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa, sofa rozkładana, zestaw wypo
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 223
2 149,00 zł
Sprzedawca: masseno
Zdjęcie produktu dla Namiot turystyczny dla 2-4 osób. Montana 23481
Namiot turystyczny dla 2-4 osób. Montana 23481
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 66
137,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik
Zdjęcie produktu dla Deerma DX115C, Pionowy odkurzacz, Bez worka, Czarny, 1,2 l, Suchy, HEPA
Deerma DX115C, Pionowy odkurzacz, Bez worka, Czarny, 1,2 l, Suchy, HEPA
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 57
127,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Opviq, model Kumtel KTF-258, wentylator stojący, kolor biały, wykonany w 100% z ABS, wymiary: 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
Opviq, model Kumtel KTF-258, wentylator stojący, kolor biały, wykonany w 100% z ABS, wymiary: 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
416,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla SodaStream 1100065490, Butelka karbonizowana + ładowarka saturatora, Wielobarwny, Szkło, Plastik, Stal nierdzewna, 60 l, 1 szt., CE, FCC
SodaStream 1100065490, Butelka karbonizowana + ładowarka saturatora, Wielobarwny, Szkło, Plastik, Stal nierdzewna, 60 l, 1 szt., CE, FCC
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 60
272,06 zł
Sprzedawca: Sotel
Zdjęcie produktu dla 6 sztuk wbudowanych reflektorów LED 3 W, barwa światła naturalna, 12 V, do kamperów, średnica 13 mm, superpłaskie, aluminiowe, do przyczep kempingowych, do sufitu w salonie, do kamperów, łodzi i przyczep kempingowych, punktowe oświetlenie sufitowe
6 sztuk wbudowanych reflektorów LED 3 W, barwa światła naturalna, 12 V, do kamperów, średnica 13 mm, superpłaskie, aluminiowe, do przyczep kempingowych, do sufitu w salonie, do kamperów, łodzi i przyczep kempingowych, punktowe oświetlenie sufitowe
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
122,19 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion
Zdjęcie produktu dla Czarny kran ze stali nierdzewnej, designerska bateria umywalkowa z jednym uchwytem do łazienki, bateria łazienkowa wysokociśnieniowa, bateria z jednym uchwytem
Czarny kran ze stali nierdzewnej, designerska bateria umywalkowa z jednym uchwytem do łazienki, bateria łazienkowa wysokociśnieniowa, bateria z jednym uchwytem
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 211
145,00 zł
Sprzedawca: Homelody
Zdjęcie produktu dla ‎Whiskas 4008429156540, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Jagnięcina, Drób, 85 g
‎Whiskas 4008429156540, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Jagnięcina, Drób, 85 g
18,51 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
62,92 zł
Sprzedawca: Unizoo

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba
Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER
SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Syrop z czarnej porzeczki 1L
Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l