Chleb żytni ze śliwką suszoną 800 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

15,69 zł

19,61 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 2 – pon. 5 października
Nasze najlepszeoferty
Chleby i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Westfalski pumpernikiel – pełnoziarnisty chleb żytni, puszka 500 g
Mestemacher Westfalski pumpernikiel – pełnoziarnisty chleb żytni, puszka 500 g
42,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chleb sułtański krojony bezglutenowy 400g
Chleb sułtański krojony bezglutenowy 400g
54,50 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Gourmet Pumpernikiel Bułka słodki smak 250g
Mestemacher Gourmet Pumpernikiel Bułka słodki smak 250g
43,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Organiczny Chleb Trójziarnisty Pełnoziarnisty Bogaty w Błonnik 500g
Mestemacher Organiczny Chleb Trójziarnisty Pełnoziarnisty Bogaty w Błonnik 500g
25,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schnitzer Bread Less organic 350g
Schnitzer Bread Less organic 350g
55,71 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,50 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
92,85 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Chleb razowy orkiszowy 375g
Chleb razowy orkiszowy 375g
27,39 zł/1kg
10,27 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Chleb żytni razowy pełnoziarnisty 500 g Mestemacher
Chleb żytni razowy pełnoziarnisty 500 g Mestemacher
18,71 zł/1kg
9,54 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla E'sener chleb żytni demeter 500g
E'sener chleb żytni demeter 500g
44,78 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Chleb żytni "Knäcke" - z mąki z pszenicy durum, 250g | PURAL
Chleb żytni "Knäcke" - z mąki z pszenicy durum, 250g | PURAL
33,56 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
8,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g
Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g
61,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Chleb żytni razowy 375g
Chleb żytni razowy 375g
20,96 zł/1kg
7,86 zł
Sprzedawca: taleoo
CHLEB ESSEŃSKI ORKISZOWY BIO 400 g - TERRASANA
CHLEB ESSEŃSKI ORKISZOWY400 g - TERRASANA
63,50 zł/1kg
25,40 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mehrkornbrotchen- bułki razowe BEZGL. 210 g
Mehrkornbrotchen- bułki razowe BEZGL. 210 g
72,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pieczywo żytnio-pszenne "E'sener Dinkelbrot" Demeter, 500g | PURAL
Pieczywo żytnio-pszenne "E'sener Dinkelbrot" Demeter, 500g | PURAL
44,78 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Chleb orkiszowy 460g
Chleb orkiszowy 460g
58,43 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Chleb owsiany 200g
Chleb owsiany 200g
73,60 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,72 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla CHLEB PITA560 g - TERRASANA
CHLEB PITA560 g - TERRASANA
31,96 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Bułki orkiszowe 250g
Bułki orkiszowe 250g
89,56 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Suchar orkiszowy 150g
Suchar orkiszowy 150g
107,40 zł/1kg
16,11 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Chleb żytni z suszoną śliwką 800g - Schronisko Bukowina

Jako restauratorzy wiemy, że jakość i smak są zawsze na pierwszym miejscu – dlatego nasze chleby wypiekamy sami, w naszej restauracji. Chleb żytni z suszoną śliwką to efekt połączenia tradycyjnego rzemiosła z dopracowaną recepturą, która daje głęboki, naturalny smak i przyjemną wilgotność. Dodatek śliwki nadaje mu delikatnej słodyczy i wyjątkowego charakteru, który wyróżnia go na tle klasycznych wypieków.

Zastosowanie w kuchni Idealny do codziennych kanapek, zarówno na słodko, jak i wytrawnie – świetnie komponuje się z masłem, miodem, serami, wędlinami czy pastami. Sprawdzi się także jako dodatek do dań głównych, zup oraz desek serów, podkreślając smak serwowanych potraw.

Najważniejsze cechy

  • Wypiekany na miejscu w naszej piekarni z dbałością o każdy detal
  • Delikatna słodycz suszonej śliwki i pełny smak chleba żytniego
  • Zachowuje świeżość nawet do 7 dni
Składniki: mąka żytnia razowa typ 200, mąka żytnia typ 720, zakwas żytni, sól, suszona śliwka, drożdże suche, woda, ziarna: dynia, słonecznik, siemię lniane. Zawiera gluten Masa netto: 800g Wartości odżywcze w 100g: Energia 216kcal Tłuszcz 4g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5g Węglowodany 36g w tym cukry 5g Białko 9g Sól 1g Kraj pochodzenia: Polska Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Lista składników
Składniki: mąka żytnia razowa typ 200, mąka żytnia typ 720, zakwas żytni, sól, suszona śliwka, drożdże suche, woda, ziarna: dynia, słonecznik, siemię lniane. Zawiera gluten Masa netto: 800g Wartości odżywcze w 100g: Energia 216kcal Tłuszcz 4g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5g Węglowodany 36g w tym cukry 5g Białko 9g Sól 1g Kraj pochodzenia: Polska Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
800 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Chleb żytni z suszoną śliwką 800g - Schronisko Bukowina
EAN
5905367209293

Lista składników
Składniki: mąka żytnia razowa typ 200, mąka żytnia typ 720, zakwas żytni, sól, suszona śliwka, drożdże suche, woda, ziarna: dynia, słonecznik, siemię lniane. Zawiera gluten Masa netto: 800g Wartości odżywcze w 100g: Energia 216kcal Tłuszcz 4g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5g Węglowodany 36g w tym cukry 5g Białko 9g Sól 1g Kraj pochodzenia: Polska Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
800 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Chleb żytni z suszoną śliwką 800g - Schronisko Bukowina
EAN
5905367209293
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
92,85 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Schnitzer Bread Less organic 350g
Schnitzer Bread Less organic 350g
55,71 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,50 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Müllers Mühle jęczmień perłowy średnio obrane ziarna jęczmienia 250g
Müllers Mühle jęczmień perłowy średnio obrane ziarna jęczmienia 250g
19,32 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
4,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Golonka wieprzowa Krakus "Golonkowa" 300g
Golonka wieprzowa Krakus "Golonkowa" 300g
29,67 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
10,08 zł
-11%
8,90 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Łaciate Mleko Uht Bez Laktozy 1,5 % 1 L
Łaciate Mleko Uht Bez Laktozy 1,5 % 1 L
6,45 zł/1kg
6,45 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ćwikła z chrzanem 240g - Schronisko Bukowina
Ćwikła z chrzanem 240g - Schronisko Bukowina
41,63 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
29,97 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
8,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Schronisko Bukowina Śliwki suszone 1kg.
Schronisko Bukowina Śliwki suszone 1kg.
29,69 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pinsa spód 250 g Schronisko Bukowina
Pinsa spód 250 g Schronisko Bukowina
47,96 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ścieg jajeczny
Ścieg jajeczny
55,17 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mestemacher Nasz Czysty Chleb Owsiany z wybranymi nasionami oleistymi 300g
Mestemacher Nasz Czysty Chleb Owsiany z wybranymi nasionami oleistymi 300g
56,03 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Naarmann mleko pełne bez laktozy H zakrętka 1000ml
Naarmann mleko pełne bez laktozy H zakrętka 1000ml
7,78 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Naturalnie kiszona kapusta z marchewką 870g - Schronisko Bukowina
Naturalnie kiszona kapusta z marchewką 870g - Schronisko Bukowina
16,89 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kühne jabłko czerwona kapusta Fix & Ready
Kühne jabłko czerwona kapusta Fix & Ready
27,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
51,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
29,91 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
125,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla MLEKO ALPEJSKIE UHT O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI LAKTOZY (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
MLEKO ALPEJSKIE UHT O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI LAKTOZY (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
6,86 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
9,36 zł
-26%
6,86 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Czekolada GymBeam ZERO SYRUP - bezcukrowy, polewowy, beztuszczowy syrop, idealny do uszlachetniania potraw i deserw, bezglutenowy, bezlaktozowy, wegetariaski i wegaski
Czekolada GymBeam ZERO SYRUP - bezcukrowy, polewowy, beztuszczowy syrop, idealny do uszlachetniania potraw i deserw, bezglutenowy, bezlaktozowy, wegetariaski i wegaski
78,63 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Vilde | Podkładka na stół - 43,5x28,5 cm - Zmywalna - Tworzywo sztuczne - Mata stołowa pastelowa
Vilde | Podkładka na stół - 43,5x28,5 cm - Zmywalna - Tworzywo sztuczne - Mata stołowa pastelowa
17,99 zł
-44%
9,99 zł
Sprzedawca: Vilde
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Erasco Westphalian gulasz z soczewicy rafinowany z octem 800g
Erasco Westphalian gulasz z soczewicy rafinowany z octem 800g
26,92 zł/1kg
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
21,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wafle Reiswaffeln – niesolone, 100g | DENNREE
Wafle Reiswaffeln – niesolone, 100g | DENNREE
3 699,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
180,59 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
144,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
A carton of Andechser Natur organic goat milk with a picture of a goat.
Andechs organiczne mleko kozie 3% - h-mleko 1 litr
20,25 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
20,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mleko pełne w proszku 25 kg, 26% tłuszczu, mleko w proszku, mleko w proszku do wypieków, deser, GiDeli
Mleko pełne w proszku 25 kg, 26% tłuszczu, mleko w proszku, mleko w proszku do wypieków, deser, GiDeli
30,21 zł/1kg
755,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 715
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Low Carb® – mała tortilla (8 x 40 g) | opakowanie zawierające 5 sztuk
Low Carb® – mała tortilla (8 x 40 g) | opakowanie zawierające 5 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
142,92 zł
-24,95 zł
117,97 zł
Sprzedawca: CarbZone
73,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb Protein Rich® 250 g (długa trwałość) – (pakiet 6 sztuk)
Chleb Protein Rich® 250 g (długa trwałość) – (pakiet 6 sztuk)
116,03 zł
-24,89 zł
91,14 zł
Sprzedawca: CarbZone
60,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Prawdziwe meksykańskie tortille wegańskie z nixtamalizacją 800 g i 500 g, wegańskie, bez GMO, bezglutenowe
Prawdziwe meksykańskie tortille wegańskie z nixtamalizacją 800 g i 500 g, wegańskie, bez GMO, bezglutenowe
97,03 zł
Sprzedawca: LaProve
0,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Low Carb®Proteinbrot 250 g – bogaty w białko, wegański (pakiet 2 sztuki)
Low Carb®Proteinbrot 250 g – bogaty w białko, wegański (pakiet 2 sztuki)
54,16 zł
Sprzedawca: CarbZone
108,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Brandt markowy suchar zapiekany z olejem słonecznikowym 50 x 2s
Brandt markowy suchar zapiekany z olejem słonecznikowym 50 x 2s
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
109,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb sułtański krojony bezglutenowy 400g
Chleb sułtański krojony bezglutenowy 400g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
54,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bułka bezglutenowa Focaccia olio extravergine (4x75g) 300g - Bauli
Bułka bezglutenowa Focaccia olio extravergine (4x75g) 300g - Bauli
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg
CHLEB TOSTOWY KROJONY BIO 400 g - IL BUON PANE
CHLEB TOSTOWY KROJONY400 g - IL BUON PANE
14,36 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
35,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CHLEB TOSTOWY PEŁNOZIARNISTY KROJONY400 g - IL BUON PANE
CHLEB TOSTOWY PEŁNOZIARNISTY KROJONY400 g - IL BUON PANE
14,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
36,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr Kargs Crispies Sweet Chilli pieczone chrupiące w piekarniku 170g opakowanie 5 sztuk
Dr Kargs Crispies Sweet Chilli pieczone chrupiące w piekarniku 170g opakowanie 5 sztuk
32,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA
BUŁKI DO HAMBURGERÓW Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 140 g - INCOLA
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
97,14 zł/1kg
BUŁKI KAJZERKI BEZGLUTENOWE (2 szt.) 120 g - INCOLA
BUŁKI KAJZERKI BEZGLUTENOWE (2 szt.) 120 g - INCOLA
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
113,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb bezglutenowy jasny Bauli 300 g
Chleb bezglutenowy jasny Bauli 300 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g
Chleb pełnoziarnisty bezglutenowy Bauli 300 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
61,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chleb bezglutenowy Bauli 220 g
Chleb bezglutenowy Bauli 220 g
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Midas Pappadums naturalna indyjska przekąska 110g
Midas Pappadums naturalna indyjska przekąska 110g
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
105,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Midas Pappadums z czarnym pieprzem Indyjska przekąska 110g
Midas Pappadums z czarnym pieprzem Indyjska przekąska 110g
13,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chili Guajillo, całe kawałki, suszone na słońcu, 200 g
Chili Guajillo, całe kawałki, suszone na słońcu, 200 g
52,94 zł
Sprzedawca: LaProve
264,70 zł/1kg
CHLEB JASNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
CHLEB JASNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
12,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
60,80 zł/1kg
CHLEB CIEMNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
CHLEB CIEMNY KROJONY BEZGLUTENOWY 200 g - NATURAVENA
12,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
60,80 zł/1kg