5,0



Na podstawie 2 opinii
Krüger, rodzaj Coconut Creamer Almond Bliss, opakowanie 10 x 20 g, 200 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,38 zł
76,90 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kawy rozpuszczalne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Krüger, karmelowe kruche cappuccino o delikatnym karmelowym smaku 500 g, opakowanie 5 szt132,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Krüger Chai Latte Classic India herbata mleczna w proszku puszka 4 opakowania105,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Krüger Cappuccino Czekoladowe zawiera kofeinę, bez laktozy, 10 x 15 g, opakowanie zawierające 4 sztuki76,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Krüger Family Cappuccino Caramel - 450g24,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte biała czekolada pistacjowa 10x25g opakowanie 250g
60,00 zł/1kg
15,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER 207519 Krüger Chai Latte Czekolada
211,24 zł/1kg
52,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Krüger Signature Blend Cappuccino – napój w proszku, opakowanie 8 x 17,5 g, 140 g
123,79 zł/1kg
17,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Vanille Sahne Instantkaffee 200g
432,45 zł/1l
86,49 zł
Sprzedawca: Crownseller

Vanille Instantkaffee 200g
432,45 zł/1l
86,49 zł
Sprzedawca: Crownseller

Krüger Family 3 w 1 Typ Pistazie Napój w proszku 10x16,9 g Opakowanie 169 g
87,44 zł/1kg
15,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Vanille Instantkaffee 1kg
198,99 zł/1l
198,99 zł
Sprzedawca: Crownseller

Vanille Instantkaffee 500g
294,14 zł/1l
147,07 zł
Sprzedawca: Crownseller

KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St
137,64 zł/1kg
62,11 zł
-44%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,41 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Krüger Signature Blend napój typu latte macchiato w proszku opakowanie 200g
19,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER FAMILY Coffee 3w1 10028042 Classic
71,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Vanille Kaffeepulver 200g
281,05 zł/1kg
56,21 zł
Sprzedawca: Crownseller

Vanille Kaffeepulver 500g
172,98 zł/1l
86,49 zł
Sprzedawca: Crownseller

Vanille Sahne Instantkaffee 1kg
198,99 zł/1l
198,99 zł
Sprzedawca: Crownseller

CoCo Coconut Coffee - Cappuccino, 330 ml, opakowanie 12 sztuk
30,51 zł/1l
120,83 zł
Sprzedawca: taleoo

KRÜGER FAMILY Eiskaffee 10027830 Schoko 500g
148,22 zł/1kg
74,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krüger Typ Coconut Creamer Almond Bliss, opakowanie 10 x 20 g, 200 g
Krüger Typ Coconut Creamer Almond Bliss przenosi Cię do świata kremowych chwil rozkoszy. Harmonijne połączenie kokosa, migdałów i delikatnego karmelu zapewnia aksamitnie słodkie doznania smakowe – idealne na relaksujące chwile odpoczynku i małe przyjemności w codziennym życiu.
Cechy produktu
Ten napój instant w proszku zachwyca kremową konsystencją i zrównoważoną mieszanką aromatów migdałów, kokosa i karmelu. Praktyczne saszetki umożliwiają szybkie i łatwe przygotowanie z mlekiem lub alternatywami roślinnymi. Opakowanie zawiera 10 saszetek po 20 g, co zapewnia elastyczne zastosowanie.
Chwile przyjemności
Czy to jako kremowy napój rano, słodka przerwa w ciągu dnia, czy alternatywa dla deseru – Coconut Creamer zapewnia wyjątkowe chwile przyjemności. Przygotowany na ciepło lub na zimno uwalnia swój pełny aromat i zachęca do relaksu.
Zalety
Szybkie i łatwe przygotowanie. Kremowy smak z egzotyczną nutą kokosową i delikatną słodyczą karmelu. Wszechstronne zastosowanie z mlekiem lub alternatywami roślinnymi. Praktyczne saszetki idealne do domu i w podróży.
FAQ
Jak przygotować Coconut Creamer?
Wystarczy wrzucić saszetkę do szklanki lub filiżanki i zalać mlekiem lub roślinnym zamiennikiem.
Czy napój można pić również na zimno?
Tak, smakuje wyśmienicie zarówno na ciepło, jak i na zimno.
Jak smakuje Coconut Creamer?
To kremowe połączenie słodkiego karmelu, orzechowej migdałówki i egzotycznej nuty kokosowej.
Czy produkt nadaje się do spożycia w podróży?
Tak, saszetki są idealne do zabrania ze sobą w podróż lub do biura.
Senefelderstraße 44
51469 Bergisch Gladbach: [email protected]
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, maltodekstryna, mleko kokosowe w proszku (5%) (mleko kokosowe, maltodekstryna), naturalne aromaty, środek zagęszczający – karboksymetyloceluloza sodowa, karmel
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 402 kilokalorie (kcal) Wartość energetyczna: 1708 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 96 g węglowodanów, w tym cukry: 74 g Tłuszcz: 1,9 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,7 g Błonnik: - g Białko: 0 g Sól: 0,16 g
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Krüger GmbH & Co. KGSenefelderstraße 44 51469 Bergisch Gladbach
- Nazwa handlowa
- Napój w proszku do natychmiastowego przygotowania o smaku migdałowo-kokosowo-karmelowym.
- Producent
- Krüger Family
- Numer producenta
- 10034712
- EAN
- 4052700001890
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, maltodekstryna, mleko kokosowe w proszku (5%) (mleko kokosowe, maltodekstryna), naturalne aromaty, środek zagęszczający – karboksymetyloceluloza sodowa, karmel
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 402 kilokalorie (kcal) Wartość energetyczna: 1708 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 96 g węglowodanów, w tym cukry: 74 g Tłuszcz: 1,9 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,7 g Błonnik: - g Białko: 0 g Sól: 0,16 g
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Krüger GmbH & Co. KGSenefelderstraße 44 51469 Bergisch Gladbach
- Nazwa handlowa
- Napój w proszku do natychmiastowego przygotowania o smaku migdałowo-kokosowo-karmelowym.
- Producent
- Krüger Family
- Numer producenta
- 10034712
- EAN
- 4052700001890
Pasuje również do tego

Krüger, smak Coconut Creamer Vanilla Tonka Dream, opakowanie 10 x 20 g, łącznie 200 g
76,90 zł/1kg
15,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger, rodzaj Coconut Creamer Pistachio Delight, opakowanie 10 x 20 g, 200 g
76,90 zł/1kg
15,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER FAMILY Eiskaffee 10027830 Schoko 500g
148,22 zł/1kg
74,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Pokrywa na deskę sedesową w kształcie litery D, Pokrywa na deskę sedesową z funkcją miękkiego zamykania i szybkiego zwalniania, Antybakteryjna pokrywa na deskę sedesową wykonana z materiału Duroplast
142,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

NESCAFÉ 605635009 NESCAFÉ Cappuccino Cremig Zart Getränkepulver 10x 14,0 g
529,00 zł/1kg
74,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Nawilżacz powietrza z aromaterapią Ruhhy 22739
129,37 zł
Sprzedawca: Eoshop

CYKORIA INSTANT BEZGLUTENOWA100 g - LIMA
25,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake czerwone jagody, 396 g PUL
88,69 zł/1l
39,98 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,12 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Sztuczne drzewko świąteczne FairyTrees, 180 cm, odmiana świerka nordmanna, z drewnianą podstawą | Sztuczny świerk z zielonym pniem | Produkt zgodny z normami UE
1 694,52 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Arboremedia

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
287,07 zł/1kg
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10027839 Schoko 500g
46,12 zł/1kg
26,41 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,06 zł
Sprzedawca: Katomix

AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Babynest kokon dla noworodka 90 x 50 cm - Ręcznie robione przytulne gniazdo kokonowe wykonane z bawełny sowa jasnoszara
426,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

KRÜGER Chai Latte Classic India typ wanilia cynamon mniej słodkie, 1 opakowanie
102,57 zł/1kg
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Cappuccino Classico bez laktozy z dodatkową pianką 150 g, opakowanie 4 sztuki
75,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Nescafe Cappuccino bezkofeinowa kawa rozpuszczalna 10 x 12,5 g
157,20 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Poduszka do spania boczna 40 x 145 cm - wygodna poduszka do spania poduszka do spania poduszka do spania do ciała poduszka do spania poduszka do spania boczna
45,35 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

SONGMICS Stojak na buty z 12 półkami na 48-60 par butów, czarny
479,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
459,00 zł
Sprzedawca: homerci

Krem pistacjowy 45%, 190g - opakowanie 2 szt
153,95 zł/1l
58,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Litowo-polimerowy (LiPo), 3,7 V, Czarny, Biały
146,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Namiot dziecięcy z lampką Nukido - szary
167,78 zł
Sprzedawca: Ennyroom_SK

KRÜGER YOU Chai Latte 10029021 Wanilia-Cynamon 10szt
211,24 zł/1kg
52,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Cappuccino Da Zuccherare 250g - Crastan
64,50 zł/1kg
19,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krüger Family Cappuccino Double Choco 500g mit Schoko-Splittern 1er Pack
52,82 zł/1kg
26,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick Der Himmlische mielona kawa arabica wyżynna 500g
88,80 zł/1kg
44,40 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Merax Table Top chłodziarko-zamrażarka BCD-86A, minilodówka z zamrażalnikiem, podwójnymi drzwiami i oświetleniem LED, 60 l, wolnostojąca
954,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: MERAX

Uniwersalna poduszka do karmienia z mikrogranulkami - szara
117,66 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

Qeridoo QUPA 2 – przyczepka rowerowa dla 2 dzieci, kolor: szary
2 377,08 zł
Sprzedawca: Mandarin
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry zakup
Waga 0,2 kg
Produkty dotarły szybko i były bezpiecznie zapakowane. Są to dwa nowe smaki, których jeszcze nie znalazłem w sklepach. Warto je wypróbować.
Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,2 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Cappuccino czekoladowe 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Nescafe frappe kawa mrożona orzeźwiająca mieszanka kawy 275g 8-pak



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
158,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cappuccino Classic 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Kawa rozpuszczalna Jacobs Espresso, 20 saszetek po 1,8 g, 36 g, opakowanie zawierające 4 sztuki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
84,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Satro klasyczne cappuccino o delikatnym smaku kakao 500g 5-pak



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
164,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa cappuccino instant 250 g – Ristora



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,06 zł/1kg

Kawa rozpuszczalna Cappuccino Schoko Milka 400g - Jacobs



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
58,07 zł/1kg

Caro Kaffee Instant 500g
81,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Stracciatella Cappuccino, 5er Pack (5 x 500 g Beutel)
132,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Cappuccino kremowy smak z kawą ziarnistą 250g 5-pak



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KAWA ROZPUSZCZALNA BEZKOFEINOWA ARABICA/ROBUSTA FAIR TRADE100 g - MOUNT HAGEN
48,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Krüger, karmelowe kruche cappuccino o delikatnym karmelowym smaku 500 g, opakowanie 5 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
132,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa zbożowa Solubile 120g - Orzo bimbo
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
81,06 zł/1kg

KAWA ZBOŻOWA INSTANT Z JĘCZMIENIEM I CYKORIĄ100 g - CLIPPER
24,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Jacobs napój instant 3 w 1 typu Ice Coffee 10x12,7g opakowanie 127g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
18,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs kawa rozpuszczalna 2 w 1 Classic 10x12,4g opakowanie 124g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,58 zł/1kg

Jacobs Milka Cappuccino Choco Nut napój w proszku 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,75 zł/1kg

Porcje kawy Hag (opakowanie 25x1,8 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
501,78 zł/1kg

Kawa Jacobs napój rozpuszczalny 3 w 1 typu Caramel 10x11,2g opakowanie 112g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
65,06 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
580,89 zł/1kg

CYKORIA DO ZAPARZANIA500 g - LIMA



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
34,72 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
69,44 zł/1kg