Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

74,69 zł

97,00 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Przetwory owocowe i warzywne i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Przecier kokosowy 1kg - Metro Chef
Przecier kokosowy 1kg - Metro Chef
59,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
59,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Szyjki rakowe mrożone 800 g
Szyjki rakowe mrożone 800 g
242,99 zł/1kg
271,07 zł
-28,08 zł
242,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
19,64 zł/1kg
49,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Frytki Sidewinders Fries 2,5kg - Metro Chef
Frytki Sidewinders Fries 2,5kg - Metro Chef
21,11 zł/1kg
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Puree Truskawki 1kg - Metro Chef
Puree Truskawki 1kg - Metro Chef
48,99 zł/1l
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
KAPUSTA KISZONA BIO 680 g (410 g) - BIO PLANET
KAPUSTA KISZONA680 g (410 g) -PLANET
21,46 zł/1kg
14,59 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
17,85 zł/1kg
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kapary w zalewie octowej 180g - Metro Chef
Kapary w zalewie octowej 180g - Metro Chef
63,72 zł/1l
11,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Czosnek marynowany, 550 g - Demetra
Czosnek marynowany, 550 g - Demetra
145,15 zł/1kg
79,83 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla POMIDORY PODSUSZONE W OLEJU190 g (120 g) - VITALIANA
POMIDORY PODSUSZONE W OLEJU190 g (120 g) - VITALIANA
122,42 zł/1kg
23,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Pomidory do pizzy - puszka 400 g
Pomidory do pizzy - puszka 400 g
13,85 zł/1kg
5,54 zł
Sprzedawca: taleoo
KAPUSTA KISZONA Z MARCHEWKĄ BIO 680 g (410 g) - RUNOLAND
KAPUSTA KISZONA Z MARCHEWKĄ680 g (410 g) - RUNOLAND
18,53 zł/1kg
12,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
OGÓRKI KISZONE KROJONE BIO 750 g (500 g) - BIOFOOD
OGÓRKI KISZONE KROJONE750 g (500 g) - BIOFOOD
33,32 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Oliwki Taggiasca w zalewie, 220 g - Ranise
Oliwki Taggiasca w zalewie, 220 g - Ranise
197,00 zł/1kg
43,34 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Pomidory półsuszone Coelsanus 280 g
Pomidory półsuszone Coelsanus 280 g
74,96 zł/1l
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
OGÓRKI KISZONE BEZGLUTENOWE BIO 760 g (560 g) - BIOFOOD
OGÓRKI KISZONE BEZGLUTENOWE760 g (560 g) - BIOFOOD
31,12 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
23,65 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Urbanek Sałatka Jarzynowa Z Kukurydzą 860 G
Urbanek Sałatka Jarzynowa Z Kukurydzą 860 G
14,79 zł/1kg
12,72 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla OGÓRKI KISZONE SĄTYSKIE880 g (550 g) - SĄTYRZ
OGÓRKI KISZONE SĄTYSKIE880 g (550 g) - SĄTYRZ
34,88 zł/1kg
30,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla PODGRZYBEK MARYNOWANY300 g (180 g) - RUNOLAND
PODGRZYBEK MARYNOWANY300 g (180 g) - RUNOLAND
79,87 zł/1kg
23,96 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Urbanek Ogórki Na Ostro 680 G
Urbanek Ogórki Na Ostro 680 G
19,41 zł/1kg
13,20 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Krab gotowany 600g - Metro Chef Krab gotowany Metro Chef to wysokiej jakości owoce morza o delikatnym, lekko słodkawym smaku, idealne do szybkiego przygotowania eleganckich dań w domu oraz w gastronomii. Produkt jest wstępnie ugotowany, dzięki czemu doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się wygoda i powtarzalny efekt – wystarczy go odpowiednio podgrzać lub wykorzystać na zimno, w zależności od przepisu. Mięso kraba świetnie komponuje się z makaronami, risotto, zupami krem, sałatkami, sushi oraz przystawkami na bazie cytryny, masła, czosnku i świeżych ziół. Może być również podawane jako samodzielna przekąska z prostym sosem na bazie majonezu lub jogurtu. Produkt świeży. Przechowywać w warunkach chłodniczych zgodnie z zaleceniami na opakowaniu i spożyć do daty ważności. W przypadku podgrzewania stosować krótką obróbkę termiczną, aby zachować soczystość i delikatną strukturę mięsa. Skład: KRAB kieszeniowiec (CANCER PAGURUS), sól. Masa netto: 600g Wartości odżywcze w 100g: Energia 520kj/ 124kcal Tłuszcz 4,8g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,1g Węglowodany 3,5g w tym cukry
Lista składników
Skład: KRAB kieszeniowiec (CANCER PAGURUS), sól. Masa netto: 600g Wartości odżywcze w 100g: Energia 520kj/ 124kcal Tłuszcz 4,8g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,1g Węglowodany 3,5g w tym cukry <0,1g Białko 16,5g Sól 1,1g Kraj pochodzenia: Południowo-Wchodni Atlantyk Sposób przechowywania: przechowywać w temperaturze -18st. C Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100g: Energia: 520 kJ / 124 kcal, Tłuszcz: 4,8 g, w tym tłuszcze nasycone: 1,1 g, Węglowodany: 3,5 g, w tym cukry: <0,1 g, Białko: 16,5 g, Sól: 1,1 g. Kraj pochodzenia: Południowo-Zachodni Atlantyk. Przechowywać w temperaturze -18°C
Waga
770 g
Firma spożywcza
Metro Chef
Nazwa handlowa
Krab gotowany 600g - Metro Chef
Producent
Metro Chef
EAN
4337182285366

Lista składników
Skład: KRAB kieszeniowiec (CANCER PAGURUS), sól. Masa netto: 600g Wartości odżywcze w 100g: Energia 520kj/ 124kcal Tłuszcz 4,8g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,1g Węglowodany 3,5g w tym cukry <0,1g Białko 16,5g Sól 1,1g Kraj pochodzenia: Południowo-Wchodni Atlantyk Sposób przechowywania: przechowywać w temperaturze -18st. C Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100g: Energia: 520 kJ / 124 kcal, Tłuszcz: 4,8 g, w tym tłuszcze nasycone: 1,1 g, Węglowodany: 3,5 g, w tym cukry: <0,1 g, Białko: 16,5 g, Sól: 1,1 g. Kraj pochodzenia: Południowo-Zachodni Atlantyk. Przechowywać w temperaturze -18°C
Waga
770 g
Firma spożywcza
Metro Chef
Nazwa handlowa
Krab gotowany 600g - Metro Chef
Producent
Metro Chef
EAN
4337182285366
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
19,72 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kapusta czerwona Kühne The Original gotowa do gotowania odsączona waga 9200g
Kapusta czerwona Kühne The Original gotowa do gotowania odsączona waga 9200g
11,41 zł/1kg
116,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Premium Puree Marakuja 1kg BATAVIA
Premium Puree Marakuja 1kg BATAVIA
49,89 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
49,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Puree Truskawki 1kg - Metro Chef
Puree Truskawki 1kg - Metro Chef
48,99 zł/1l
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pasta z bakłażana Camponatina dei Contorno 200g - Fratelli
Pasta z bakłażana Camponatina dei Contorno 200g - Fratelli
56,85 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio
Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio
25,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
22,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kalafior w zalewie Cavolfiori 540 g Citres
Kalafior w zalewie Cavolfiori 540 g Citres
27,76 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sałatka warzywna Giardiniera 800g - Ponti
Sałatka warzywna Giardiniera 800g - Ponti
19 985,71 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rosso Gargano 8033837720034, Pomidor, 400 g, Puszka
Rosso Gargano 8033837720034, Pomidor, 400 g, Puszka
11,90 zł/1l
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla D'Amico karczochy marynowane alla rustica włoskie 280g
D'Amico karczochy marynowane alla rustica włoskie 280g
58,11 zł/1l
16,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Patak's Brinjal Pickle 312 g – średnia ostrość smak bakłażana pikle
Patak's Brinjal Pickle 312 g – średnia ostrość smak bakłażana pikle
56,19 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,98 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Zakwas z buraków 100% EKO kiszony 0,5 l
Zakwas z buraków 100% EKO kiszony 0,5 l
9 090,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
83,08 zł/1l
20,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwki Sicilia Dolci Grandi Miccio 870g/500g
Oliwki Sicilia Dolci Grandi Miccio 870g/500g
22,24 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
19,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z dzikiego łososia - naturalne 125g
Filety z dzikiego łososia - naturalne 125g
143,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pomidory San Marzano Rega 400 g
Pomidory San Marzano Rega 400 g
21,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Hengstenberg Mildessa Łagodna kapusta kiszona w praktycznej torebce 400g
Hengstenberg Mildessa Łagodna kapusta kiszona w praktycznej torebce 400g
36,49 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Peperoncino di Calabria 135g - Delizie di Calabria
Peperoncino di Calabria 135g - Delizie di Calabria
185,11 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gotowane ziemniaki w mundurkach 2 kg – Schronisko Bukowina
Gotowane ziemniaki w mundurkach 2 kg – Schronisko Bukowina
9,99 zł/1l
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Datterino Giarllo 400gr psz - La Fiammante
Datterino Giarllo 400gr psz - La Fiammante
20,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MANGO KESAR PULPA 850 g - DOYAL
MANGO KESAR PULPA 850 g - DOYAL
19,99 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
18,98 zł
-10%
16,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Imbir marynowany różowy 1,5kg - Asia Kitchen
Imbir marynowany różowy 1,5kg - Asia Kitchen
11,32 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Trufla letnia w całości, 25 g
Trufla letnia w całości, 25 g
1 600,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
40,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Korniszony - bez dodatku cukru 720ml
Korniszony - bez dodatku cukru 720ml
35,89 zł/1l
25,84 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Korniszony 670g
Korniszony 670g
22,85 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Ładne Kurki Pieprznik Jadalny Krusz Mrożone Luzem 2,5Kg Dużo Witamin
Ładne Kurki Pieprznik Jadalny Krusz Mrożone Luzem 2,5Kg Dużo Witamin
40,04 zł/1kg
100,10 zł
Sprzedawca: LesnaMuszka
Zdjęcie produktu dla Kier Mango Pulpa Alphonso Puree 850 G
Kier Mango Pulpa Alphonso Puree 850 G
22,58 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Pasta Gochujang ostra Sempio 1 kg
Pasta Gochujang ostra Sempio 1 kg
33,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla SEMPIO Chilli Paste Hot Gochujang Idealna do maczania i przyprawiania 500g
SEMPIO Chilli Paste Hot Gochujang Idealna do maczania i przyprawiania 500g
37,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
74,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
97,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cytryny z imbirem i laską cynamonu 220g - Schronisko Bukowina
Cytryny z imbirem i laską cynamonu 220g - Schronisko Bukowina
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,14 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
20,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,08 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
56,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
49,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
48,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 074,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
113,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliwki Sicilia Dolci Grandi Miccio 870g/500g
Oliwki Sicilia Dolci Grandi Miccio 870g/500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
19,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,24 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio
Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
22,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
138,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,83 zł/1kg