4,0



Na podstawie 1 opinii
Benzyna czyszcząca 20 l – środek czyszczący, odtłuszczacz, rozpuszczalnik warsztatowy, nie pozostawiający śladów, GiDeli
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
280,46 zł
14,02 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Rozcieńczalniki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ręczna Kąpielnia Do Farby Barracuda72,01 zł
Sprzedawca: BKTechnik24_de

Więcej informacji o reklamie
Meyer terpentyna zamiennik rozcieńczalnika i środka czyszczącego 1000ml25,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Tacka na farbę nr 4 26 cm x 35 cm Żółta76,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Bezbarwny spirytus techniczny 5 l – środek czyszczący, odtłuszczacz, do użytku domowego i warsztatowego, podpałka GiDeli
17,24 zł/1l
86,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

BENZYNA EKSTRAKCYJNA 5L bezzapachowa odtłuszczacz rozpuszczalnik zmywacz
10,80 zł/1l
53,99 zł
Sprzedawca: EKSTRAKT

Alkohol benzylowy 99,9% 5 l Środek czyszczący Rozpuszczalnik Żywica epoksydowa Resin Resztki kleju GiDeli
25,88 zł/1l
129,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Rozcieńczalnik nitro 30 l – uniwersalny rozcieńczalnik do lakierów, farb, środków czyszczących i odtłuszczaczy – motoryzacja – GiDeli
12,95 zł/1l
388,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Rozcieńczalnik Uniwersalny 5L
69,56 zł
Sprzedawca: BATO

Rozcieńczalnik Poliuretanowy D2010 5L
111,86 zł
Sprzedawca: BATO

ROZPUSZCZALNIK ROZCIEŃCZALNIK AKRYLOWY 5L do FARB LAKIERÓW ZMYWACZ
11,60 zł/1l
57,99 zł
Sprzedawca: EKSTRAKT

Rozcieńczalnik Ekstrakcyjny 5L
79,84 zł
Sprzedawca: BATO

Rozcieńczalnik Do Wyrobów Chlorokauczukowych 0,5L
20,94 zł
Sprzedawca: BATO

Rozcieńczalnik Ftalowo-Karbamidowy 5L
15,35 zł/1l
76,76 zł
Sprzedawca: BATO

Rozcieńczalnik Do Wyrobów Poliwinylowych 5L
98,00 zł
Sprzedawca: BATO

Rozcieńczalnik Lakowy 5L
23,18 zł/1l
115,91 zł
Sprzedawca: BATO

Rozcieńczalnik Ksylen BATO 5L
116,54 zł
Sprzedawca: BATO

Rozcieńczalnik Nitro 0,5L
19,25 zł
Sprzedawca: BATO

Rozpuszczalnik ROZCIEŃCZALNIK POLIURETANOWY 5L Wyrobów Poliuretanowych Farb
11,60 zł/1l
57,99 zł
Sprzedawca: EKSTRAKT

Rozcieńczalnik Do Wyrobów Epoksydowych 0,5L
20,39 zł
Sprzedawca: BATO

Rozcieńczalnik Toluen BATO 5L
23,84 zł/1l
119,19 zł
Sprzedawca: BATO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
GiDeli benzyna czyszcząca 20 l (4 kanistry po 5 l) – uniwersalny rozpuszczalnik i środek odtłuszczający – rozcieńczalnik do farb i lakierów – środek do czyszczenia narzędzi i pędzli do użytku domowego, samochodowego i warsztatowego
Zapewnij nieskazitelną czystość i optymalne przygotowanie powierzchni dzięki benzynie czyszczącej GiDeli. Nasz wysokiej jakości środek czyszczący jest idealnym rozwiązaniem do wymagających zadań związanych z czyszczeniem, odtłuszczaniem i rozcieńczaniem w przemyśle, warsztacie i gospodarstwie domowym.
Ten praktyczny zestaw czterech poręcznych kanistrów o pojemności 5 litrów zapewnia wydajny zapas łącznie 20 litrów benzyny czyszczącej, która przekonuje wysoką czystością i szybkim odparowaniem.
Skuteczne czyszczenie i odtłuszczanie bez pozostawiania śladów
Benzyna czyszcząca GiDeli jest nieodzownym pomocnikiem w usuwaniu uporczywych zabrudzeń. Niezawodnie rozpuszcza tłuszcze, oleje i resztki kleju, nie naruszając czyszczonych powierzchni (przy prawidłowym stosowaniu).
- Wysoka skuteczność: szybko i dokładnie rozpuszcza tłuszcze, żywice, oleje i smary.
- Bez pozostałości: szybko odparowuje i pozostawia czystą, suchą powierzchnię – idealny do przygotowania powierzchni przed malowaniem lub klejeniem.
- Delikatny: przy prawidłowym dozowaniu można go stosować na wielu powierzchniach, nie uszkadzając materiału.
Wszechstronne zastosowania
Ten uniwersalny rozpuszczalnik jest zoptymalizowany do szerokiego zakresu zadań:
- Warsztat i technika: idealny do czyszczenia narzędzi, elementów maszyn oraz pędzli po pracach malarskich.
- Motoryzacja: Idealny do odtłuszczania części metalowych, czyszczenia elementów silnika oraz usuwania plam z smoły lub oleju.
- Gospodarstwo domowe: Sprawdzony środek do usuwania plam z tkanin (przed użyciem przetestować w niewidocznym miejscu), dywanów i tapicerki w przypadku zabrudzeń tłustych.
- Obróbka wstępna: Niezbędny do dokładnego czyszczenia podłoży przed klejeniem, gruntowaniem lub lakierowaniem.
Zalety zestawu 4 x 5 litrów
- Idealny zapas: Łącznie 20 litrów to idealna ilość na regularne potrzeby w gospodarstwie domowym, warsztacie lub podczas hobby.
- Optymalna obsługa: cztery kanistry o pojemności 5 litrów są znacznie łatwiejsze do przenoszenia, transportu i dozowania niż ciężkie pojemniki o dużej pojemności.
- Bezpieczne przechowywanie: solidne kanistry zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznym przechowywaniu i można je przechowywać lub układać w stosy, oszczędzając miejsce.
Dane produktu w skrócie
- Marka: GiDeli
- Produkt: benzyna do prania (benzyna testowa / benzyna czyszcząca)
- Pojemność: 20 litrów (4 kanistry po 5000 ml)
- Właściwości: bezbarwny, charakterystyczny zapach, szybko odparowujący
- Zastosowanie: gospodarstwo domowe, motoryzacja, warsztat, przemysł
- Opakowanie: Solidne kanistry z zamknięciem zabezpieczającym
Wskazówki dotyczące stosowania
Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy nanieść benzynę czyszczącą na czyszczone miejsce za pomocą niestrzępiącej się szmatki lub pędzla. Podczas usuwania plam z tkanin należy pracować od zewnątrz do wewnątrz, aby uniknąć powstawania brzegów. Podczas stosowania należy zawsze zapewnić dobrą wentylację pomieszczeń.
Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa
- Łatwopalny: Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia oraz innych źródeł zapłonu. Nie palić.
- Ochrona zdrowia: Unikać wdychania oparów. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
- Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu w dobrze wentylowanym miejscu.
- Bezpieczeństwo dzieci: Produkt nie może dostać się w ręce dzieci.
- Waga
- 16 kg
- Zawartość
- 20000 ml
- EAN
- 5906168823626
- Producent
- Waga
- 16 kg
- Zawartość
- 20000 ml
- EAN
- 5906168823626
- Producent
Niebezpieczeństwo!
P261: Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H315: Działa drażniąco na skórę.
H411: Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.EUH 066: Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry.
H225: Wysoce łatwopalna ciecz i pary.
H304: Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią.
H336: Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy.Pasuje również do tego

Benzyna czyszcząca 30 l – środek czyszczący, odtłuszczacz, rozpuszczalnik warsztatowy, nie pozostawiający śladów, GiDeli
13,66 zł/1l
409,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Benzyna czyszcząca 10 l – środek czyszczący, odtłuszczacz, rozpuszczalnik warsztatowy, nie pozostawiający śladów, GiDeli
17,26 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Benzyna czyszcząca 5 l Środek czyszczący Odtłuszczacz Rozpuszczalnik Warsztatowy Nie pozostawia śladów GiDeli
18,98 zł/1l
94,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Benzyna Ekstrakcyjna Bezwonna B-Max 5L
65,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Benzyna czyszcząca 15 l Środek czyszczący Odtłuszczacz Rozpuszczalnik Warsztatowy Nie pozostawia śladów GiDeli
14,38 zł/1l
215,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Benzyna czyszcząca 25 l – środek czyszczący, odtłuszczacz, rozpuszczalnik warsztatowy, nie pozostawiający śladów, GiDeli
13,81 zł/1l
345,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Szafka kuchenna | Wymiary ok. H. 82 x W. 50 x. T. 46 cm | Szafka z trzema szufladami | Meble kuchenne - Esilo
599,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VCM24

EXIT Basen Zadaszenie ø305cm, Basen Dome, Uniwersalny, Odporny na Warunki
1 309,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EXIT_Toys

Wspornik elektrowni balkonowej Wspornik solarny 114 cm do płaskiego dachu Wolnostojący moduł solarny Wysokość 45 cali Regulowany moduł PV Kąt 0-90 stopni
449,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Zawór termostatyczny do ciepłej wody z grzałką.
187,41 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

vidaXL Szafka pod umywalkę biała 80x46x81,5 cm płyta wiórowa
331,99 zł
-22,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
309,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: vidaXL

Mucola beczka na deszczówkę 1000L składana beczka na deszczówkę beczka na deszczówkę zbiornik na wodę zbiornik na deszczówkę
524,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

vidaXL Panele ścienne 10 sztuk 1,03 m² Drewno tekowe z recyklingu
424,54 zł/1m
241,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Szary, Metaliczny
1 534,63 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Meyer terpentyna zamiennik rozcieńczalnika i środka czyszczącego 1000ml
25,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies