4,7



Na podstawie 3 opinii
Kawa ziarnista illy Espresso Classico, normalne palenie, 6 opakowań po 500g, 100% Arabica
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
650,95 zł
216,98 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dallmayr prodomo kawa ziarnista premium 500g opakowanie 12 szt757,93 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg159,33 zł/1kg
478,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zyrafka

Więcej informacji o reklamie
Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Illy 7385, 250 g, Espresso, Ciemna palona, 1 szt., Puszka143,96 zł/1kg
35,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Illy Espresso 250 g, 250 g, Espresso, Średnie palona, 24 mies., 1 szt., Puszka
142,52 zł/1kg
35,63 zł
Sprzedawca: Zyrafka

illy® 10003886 illy® Intenso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 500,0 g
404,58 zł/1kg
100,74 zł
Sprzedawca: somnia24

Kawa ziarnista Caprisette Classico Delicato, 900 g
81,72 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Kawa ziarnista illy Espressobohnen Intenso, intensywny smak, ciemna palona, 6 opakowań po 500g, 100% Arabica
196,65 zł/1kg
589,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Kawa ziarnista Lavazza Merrild Arabica średnio palona 1kg
101,07 zł/1kg
101,07 zł
Sprzedawca: Zyrafka

illy Espresso ziarna Arabica Selection Colombia - 6 x 250g kawy ziarnistej, 100% Arabica
247,97 zł/1kg
371,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro, 1 kg
92,41 zł/1kg
92,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kawa ziarnista Gimoka Aroma Classico 1000g
78,14 zł/1kg
96,91 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kawa ziarnista BRISTOT ESPRESSO 500g
92,98 zł/1kg
46,49 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Caffe Borbone Crema Classica - Ziarna kawy - 500 g
219,66 zł/1kg
109,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ziarna kawy Caprisette Classico Barista, 900 g
79,52 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Kimbo Caffe Crema Classico 1kg Bohnen
95,30 zł/1kg
95,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kafista opakowanie 4x250g - Kawa palona we Włoszech, ziarna kawy Fiartrade
397,47 zł/1kg
397,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kawa ziarnista Movenpick Caffe Crema 500g
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Kawa Chiapasss, palona, arabica, 1000g
128,97 zł
-12,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,81 zł
Sprzedawca: LaProve
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kawa do espresso illy Classico, średnio palona, 6 x 500g, 100% Arabica
Kawa do espresso illy Classico to klasyczny, zrównoważony smak, który oferuje harmonijną kawową ucztę na co dzień. Karton zawiera 6 opakowań po 500 g całych ziaren i jest idealny do gastronomii, biur oraz wszystkich miejsc, gdzie regularnie spożywa się kawę.
Średnie palenie zapewnia zrównoważony profil aromatyczny z subtelnymi nutami karmelu, kwiatu pomarańczy i jaśminu, a także przyjemny, delikatnie słodki posmak. Mieszanka składa się w 100% z ziaren Arabiki, co gwarantuje stałą, wysoką jakość w każdej filiżance.
Dzięki sprawdzonemu procesowi pod ciśnieniem illy, aromaty ziaren są zachowywane przez długi czas. Specjalne opakowanie chroni świeżość i zapewnia, że niuanse smaku mogą się w pełni rozwinąć.
Ziarenka nadają się do przygotowania w ekspresach ciśnieniowych, automatycznych ekspresach do kawy lub młynkach do espresso i niezawodnie zapewniają zrównoważone rezultaty, zarówno w przypadku espresso, jak i kaw specjalnych.
- Lista składników
- Kawa ziarnista, 100% Arabica
- Waga
- 3000 g
- Firma spożywcza
- illycaffè s.p.a., Via Flavia 110, 34147 Trieste, Italien
- Nazwa handlowa
- Kawa ziarnista illy Espresso Classico, normalne palenie, 6 opakowań po 500g, 100% Arabica
- Producent
- Liczba sztuk
- 6
- EAN
- 8003753226538
- Lista składników
- Kawa ziarnista, 100% Arabica
- Waga
- 3000 g
- Firma spożywcza
- illycaffè s.p.a., Via Flavia 110, 34147 Trieste, Italien
- Nazwa handlowa
- Kawa ziarnista illy Espresso Classico, normalne palenie, 6 opakowań po 500g, 100% Arabica
- Producent
- Liczba sztuk
- 6
- EAN
- 8003753226538
Pasuje również do tego

illy® 10003885 illy® Classico Kaffeebohnen, Arabicabohnen 500,0 g
412,01 zł/1kg
102,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Illy Espresso 250 g, 250 g, Espresso, Średnie palona, 24 mies., 1 szt., Puszka
142,52 zł/1kg
35,63 zł
Sprzedawca: Zyrafka

illy® 10003886 illy® Intenso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 500,0 g
404,58 zł/1kg
100,74 zł
Sprzedawca: somnia24

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
159,33 zł/1kg
478,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zyrafka

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Kawa ziarnista illy Arabica Selection Cerrado Mineiro Brazylia – 6 x 250 g
249,30 zł/1kg
373,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Kawa Starbucks NESS Creamy Vanilla
897,86 zł/1kg
50,28 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Szafka pod umywalkę VASAGLE na nóżkach, 3 duże szuflady, 2 półki za drzwiami, 30 x 70 x 64 cm, biała
337,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
128,35 zł
Sprzedawca: x-planet

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
114,99 zł/1kg
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

W pełni automatyczny ekspres do kawy De'Longhi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk
1 845,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
107,75 zł/1kg
109,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Illy 7385, 250 g, Espresso, Ciemna palona, 1 szt., Puszka
143,96 zł/1kg
35,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE

Materac 180x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
1 079,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
119,84 zł/1kg
59,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ergonomiczna nakładka z pianki komfortowej | 140 x 200 | do wszystkich materacy | Nakładka na materac XDREAM Pure
246,93 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: TBFurnitureGmbH

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 836,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Gokart dla dzieci na pedały EVOQUE - jeździk dla dzieci 5-8 lat - szary
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

Conceptum Hypnose, Broken- Broken Ecru 80X300CHL, ECRU, bieżnik dywanowy, 80 x 300 cm, 50% tkanina aksamitna / 50% poliester
190,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Hot Wheels Monster Trucks JLV86, Monster Truck, 3 lat(a), Metal, Plastik, Wielobarwny
79,72 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica, Robusta, Brazylia, 1 szt.
88,65 zł/1kg
88,65 zł
Sprzedawca: Caffarro

De’Longhi KBOV2001.BG, 1,7 l, 2000 W, Beżowy, Stal nierdzewna, Wskaźnik poziomu wody, Bezprzewodowy
261,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Tefal OptiGrill GC7058 Kontaktgrill
660,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Termometr Długopis do żywności Termometr do żywności Sonda Termometr do pieczeni
26,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Tefal Virtuo FV1710, Żelazko parowe, Nieprzywierająca stopa, 1,9 m, 80 g/min, Zielony, Biały, 24 g/min
147,45 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Czarny
4 999,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Gastromark

Stölzle Lausitz Power Rotweinkelch 517 ml - 6er Set | EAN 4012632234179 | HAN 159 00 01
338,00 zł
Sprzedawca: TR8

Philips Series 2300 EP2334/10 W pełni automatyczny ekspres do kawy, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W, Szary
1 745,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kühlakku 2-tlg.
60,00 zł/1m
9,00 zł
Sprzedawca: Eldomagd
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1Waga 0,249 kg
Oceniono dnia 14 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 6Waga 3 kg
Oceniono dnia 10 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1Waga 0,249 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

Dallmayr prodomo kawa ziarnista premium 500g opakowanie 12 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
757,93 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Mövenpick Espresso całe ziarna Arabica Robusta 1000g 4-pak
596,06 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 4 szt
492,43 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

Kawa ziarnista Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - mocna i pikantna (zestaw 4 sztuk)



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
303,91 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
75,98 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
-6,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,74 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
144,74 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
-5,98 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
142,65 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
142,65 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg