Tajin Klassieke Kruiden with Lime 400g - Pikantna meksykańska mieszanka przypraw do mięs, warzyw i przekąsek

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

79,69 zł

199,22 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 10 – pt. 16 października
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Mieszanka przypraw do sałatek Cannamela 90 g
Mieszanka przypraw do sałatek Cannamela 90 g
116,56 zł/1l
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ostmann Lets Do zioła dip przyprawa opakowanie 60g
Ostmann Lets Do zioła dip przyprawa opakowanie 60g
415,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ankerkraut do drobiu do marynowania mięsa drobiowego 230g
Ankerkraut do drobiu do marynowania mięsa drobiowego 230g
167,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
38,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ostmann Chef's Potato Salad Seasoning Opakowanie 10 g
Ostmann Chef's Potato Salad Seasoning Opakowanie 10 g
603,00 zł/1kg
6,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla TAJIN Gorący i owocowy sos chamoy 455ml - Owocowy i pikantny | Meksykański sos owocowy do przekąsek, grillowania i przepisów + Ochrona wysyłki Heartforcards
TAJIN Gorący i owocowy sos chamoy 455ml - Owocowy i pikantny | Meksykański sos owocowy do przekąsek, grillowania i przepisów + Ochrona wysyłki Heartforcards
113,32 zł/1kg
51,56 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kokki Djawa Boemboe Besengeh 100g – Autentyczna indonezyjska mieszanka przypraw
Kokki Djawa Boemboe Besengeh 100g – Autentyczna indonezyjska mieszanka przypraw
121,00 zł/1kg
12,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Euroma Stamppot przyprawa mix 60g - Mieszanka przyprawowa do puree ziemniaczanego i gulaszu
Euroma Stamppot przyprawa mix 60g - Mieszanka przyprawowa do puree ziemniaczanego i gulaszu
623,50 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Conimex Boemboe Sajoer Boontjes 95g - Indonezyjska pikantna mieszanka przypraw do fasolki szparagowej
Conimex Boemboe Sajoer Boontjes 95g - Indonezyjska pikantna mieszanka przypraw do fasolki szparagowej
176,74 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Mieszanka Ziół i Przypraw Bez Soli Caber 320 g
Mieszanka Ziół i Przypraw Bez Soli Caber 320 g
118,75 zł/1l
38,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore
Zdjęcie produktu dla Koningsvogel Boemboe Opor Mix 100g – Aromatyczna mieszanka przypraw indonezyjskich
Koningsvogel Boemboe Opor Mix 100g – Aromatyczna mieszanka przypraw indonezyjskich
135,90 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla GoTan Nasikruiden – torebka 1000 g (mieszanka ziół do Nasi Goreng)
GoTan Nasikruiden – torebka 1000 g (mieszanka ziół do Nasi Goreng)
136,79 zł/1kg
136,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Tajin Habanero przyprawa mix 45g - Ostra przyprawa chili do mięs i przekąsek
Tajin Habanero przyprawa mix 45g - Ostra przyprawa chili do mięs i przekąsek
676,89 zł/1kg
30,46 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla S&B Mieszanka przyprawowa z edamame, wasabi i czosnkiem, 24 g
S&B Mieszanka przyprawowa z edamame, wasabi i czosnkiem, 24 g
585,83 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,06 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Euroma Funghi Trifolati by Jonnie Boer, 43 g - aromatyczna mieszanka grzybowa do makaronu i risotto
Euroma Funghi Trifolati by Jonnie Boer, 43 g - aromatyczna mieszanka grzybowa do makaronu i risotto
717,44 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Euroma Topping Spices Hummus & Warzywa 37g – Mieszanka pikantna do hummusu i warzyw
Euroma Topping Spices Hummus & Warzywa 37g – Mieszanka pikantna do hummusu i warzyw
833,78 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Mill & Mortar Garam Masala 50g - Aromatyczna indyjska mieszanka przypraw do curry, mięsa i warzyw
Mill & Mortar Garam Masala 50g - Aromatyczna indyjska mieszanka przypraw do curry, mięsa i warzyw
1 310,80 zł/1kg
65,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Euroma Fajita Spice Mix 66 g - Aromatyczne meksykańskie przyprawy do fajitas
Euroma Fajita Spice Mix 66 g - Aromatyczne meksykańskie przyprawy do fajitas
566,82 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Tajin Classic Spice Mix with Lime 400 g - Autentyczna meksykańska mieszanka przypraw sporządzona w 100% z naturalnych składników, takich jak chili, limonka i sól morska. Dodaje orzeźwiająco pikantnego akcentu mięsu, warzywom, przekąskom, a nawet napojom. Idealnie nadaje się do marynowania, grillowania oraz jako dip. Bez sztucznych dodatków, uniwersalny i idealny do kreatywnych dań. Butelka 400 g idealnie nadaje się do intensywnego użytkowania w kuchni lub w cateringu. Odkryj popularny trend smakowy z Meksyku!
Lista składników
Mieszanka chilli (42%), sól morska, regulator kwasowości E330, sok z limonki w proszku 0,5%, substancja przeciwzbrylająca E551.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 795 kJ / 190 kcal Tłuszcz: 2,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,5 g Węglowodany: 38g w tym cukier: 0 g Białko: 4g Sól: 48,5 g
Waga
400 g
Firma spożywcza
Unidex B.V., Beeklaan 18, 2191 AA De Zilk, NL
Nazwa handlowa
Tajin Klasyczne zioła z limonką
Producent
Tajin
EAN
0633148100556

Lista składników
Mieszanka chilli (42%), sól morska, regulator kwasowości E330, sok z limonki w proszku 0,5%, substancja przeciwzbrylająca E551.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 795 kJ / 190 kcal Tłuszcz: 2,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,5 g Węglowodany: 38g w tym cukier: 0 g Białko: 4g Sól: 48,5 g
Waga
400 g
Firma spożywcza
Unidex B.V., Beeklaan 18, 2191 AA De Zilk, NL
Nazwa handlowa
Tajin Klasyczne zioła z limonką
Producent
Tajin
EAN
0633148100556
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Tajin Clásico Salsa en Polvo - Przyprawa chili w proszku Sól korzenna Mieszanka przypraw 142g
Tajin Clásico Salsa en Polvo - Przyprawa chili w proszku Sól korzenna Mieszanka przypraw 142g
329,51 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla TAJIN Gorący i owocowy sos chamoy 455ml - Owocowy i pikantny | Meksykański sos owocowy do przekąsek, grillowania i przepisów + Ochrona wysyłki Heartforcards
TAJIN Gorący i owocowy sos chamoy 455ml - Owocowy i pikantny | Meksykański sos owocowy do przekąsek, grillowania i przepisów + Ochrona wysyłki Heartforcards
113,32 zł/1kg
51,56 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kojec dla dziecka Bramka zabezpieczająca 150 x 150 cm Centrum aktywności Antypoślizgowa podstawa, oddychająca siatka Bezpieczny plac zabaw, szary
Kojec dla dziecka Bramka zabezpieczająca 150 x 150 cm Centrum aktywności Antypoślizgowa podstawa, oddychająca siatka Bezpieczny plac zabaw, szary
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 103
196,00 zł
-12,70 zł
183,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin
Zdjęcie produktu dla Prasa do wycierania Leifheit Profi XL z kółkami i wycieraczką podłogową
Prasa do wycierania Leifheit Profi XL z kółkami i wycieraczką podłogową
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 657
208,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Hauck 550786 Pokrowiec na nóżki do wózka dziecięcego czarny
Hauck 550786 Pokrowiec na nóżki do wózka dziecięcego czarny
124,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Tajin Mild Pitige Sauce 455g – Ostry, łagodny sos chili do mięs i warzyw
Tajin Mild Pitige Sauce 455g – Ostry, łagodny sos chili do mięs i warzyw
113,32 zł/1kg
51,56 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla ZMH LED Lampa Sufitowa Ciepła Biała Lampa Sufitowa 25.5CM 17W Nowoczesna Czarna Geometryczna Lampa do Sypialni Salon Przedpokój Wejście Kuchnia
ZMH LED Lampa Sufitowa Ciepła Biała Lampa Sufitowa 25.5CM 17W Nowoczesna Czarna Geometryczna Lampa do Sypialni Salon Przedpokój Wejście Kuchnia
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 125
149,99 zł
5% zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: ZMH
Zdjęcie produktu dla Tajin Habanero przyprawa mix 45g - Ostra przyprawa chili do mięs i przekąsek
Tajin Habanero przyprawa mix 45g - Ostra przyprawa chili do mięs i przekąsek
676,89 zł/1kg
30,46 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Bestseller
Zdjęcie produktu dla WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA - MoMi GRACE - KOMPAKTOWY LEKKI KOSZ PLECAK
WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA - MoMi GRACE - KOMPAKTOWY LEKKI KOSZ PLECAK
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczna nakładka na materac - nakładka z pianki termoelastycznej - wymiary 120x200 cm
Ergonomiczna nakładka na materac - nakładka z pianki termoelastycznej - wymiary 120x200 cm
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 875
319,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Bomann TSG 7404, Blat, Kompaktowy, Biały, Czarny, Przyciski, LED
Bomann TSG 7404, Blat, Kompaktowy, Biały, Czarny, Przyciski, LED
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
1 019,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny materac z zimnej pianki 120 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
Ergonomiczny materac z zimnej pianki 120 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1906
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 820
144,99 zł
-14,36 zł
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Seeger SuperSlush, Maszyna do mrożonych napojów, Czarny, 2 l, Frappé, Frozen cocktail, Koktajl mleczny, Granita, 200 W, 220–240
Seeger SuperSlush, Maszyna do mrożonych napojów, Czarny, 2 l, Frappé, Frozen cocktail, Koktajl mleczny, Granita, 200 W, 220–240
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
979,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EMARQT
Bestseller
Zdjęcie produktu dla HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
1 830,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH
Zdjęcie produktu dla De’Longhi PAC ES72 Classic, Przenośny klimatyzator powietrza, Chłodzenie, Osuszanie, Wentylator, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
De’Longhi PAC ES72 Classic, Przenośny klimatyzator powietrza, Chłodzenie, Osuszanie, Wentylator, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 194
Używany
1 586,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: ScorpionElektro
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2784
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP
Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g
Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chrzan mielony 500g
Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
142,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
118,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve
Zdjęcie produktu dla Kotanyi Grill Argentina przyprawa ognista kompozycja przypraw 285g
Kotanyi Grill Argentina przyprawa ognista kompozycja przypraw 285g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
40,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotanyi Włoskie zioła oregano, rozmaryn i tymianek 63g
Kotanyi Włoskie zioła oregano, rozmaryn i tymianek 63g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
281,17 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotanyi czosnek liofilizowany pikantny intensywny 18g
Kotanyi czosnek liofilizowany pikantny intensywny 18g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
523,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g
Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,42 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotanyi Young Line Avocado Love przyprawa opakowanie 60g
Kotanyi Young Line Avocado Love przyprawa opakowanie 60g
21,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,26 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotanyi bazylia otarta liofilizowana delikatny smak 5g
Kotanyi bazylia otarta liofilizowana delikatny smak 5g
10,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 011,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotanyi oregano cięte liofilizowane aromatyczne tarta 6g
Kotanyi oregano cięte liofilizowane aromatyczne tarta 6g
10,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 011,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Tymianek Kotanyi cięty liofilizowany jak świeżo zebrany 7g
Tymianek Kotanyi cięty liofilizowany jak świeżo zebrany 7g
8,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
895,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotanyi Garam Masala Indyjska mieszanka przypraw lekko ostra 32g
Kotanyi Garam Masala Indyjska mieszanka przypraw lekko ostra 32g
9,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
247,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g
Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fuchs Professional masło ziołowe przyprawa opakowanie 1000g
Fuchs Professional masło ziołowe przyprawa opakowanie 1000g
122,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,36 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fuchs BBQ Fish and Seafood sól przyprawowa do ryb i owoców morza 1300g
Fuchs BBQ Fish and Seafood sól przyprawowa do ryb i owoców morza 1300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
106,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
81,89 zł/1kg