Namdong Beef Jjigae K-Noodles 83g – Ostra koreańska zupa z makaronem błyskawicznym
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,66 zł
224,82 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Zupy błyskawiczne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zupa instant Soon Veggie Ramyun wegetariańska 112g - Nongshim59,67 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Zupa gulaszowa Menzi gotowa do podania39,95 zł/1kg
167,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Garnek do zupy grochowej24,54 zł/1kg
103,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Serbska zupa fasolowa Menzi35,75 zł/1kg
150,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Namdong Chicken Jjigae K-Noodles 84g – Ostra koreańska zupa z makaronem błyskawicznym
222,14 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Amino Nudle Gulaszowa z Wieprzowiną Zupka Chińska Błyskawiczna Instant 59g
47,67 zł/1kg
3,17 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2,86 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Zupa ramen instant Shin Ramyun 68g - Nong Shim
113,09 zł/1l
17,31 zł
-55%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zupa instant krewetkowa 70g - Indomie
35,29 zł/1kg
2,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Vifon Zupa Błyskawiczna Wegetariańska 70 G
42,29 zł/1kg
2,96 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Zupa instant Shin Ramyun pikantna 120 g
42,08 zł/1kg
5,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

INDOMIE Makaron błyskawiczny Kurczak (5x70g)
11,89 zł
Sprzedawca: UJiaAsienmarkt

Vifon Zupa Błyskawiczna O Smaku Kurczaka Pieczony 70 G
41,29 zł/1kg
2,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

NONGSHIM Makaron błyskawiczny Zupa koreańska Shin Red Super Spicy 120 g
44,75 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zupa instant o smaku kurczaka 70g - Indomie
28,38 zł/1kg
2,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Vifon Zupa Błyskawiczna Smak Krabowy 70 G
154,29 zł/1kg
10,80 zł
Sprzedawca: Katomix

YumYum błyskawiczna azjatycka zupa makaronowa o smaku warzywnym 70 g
110,00 zł/1kg
7,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Indomie Chicken Instant Noodles 350g – Szybki, pyszny makaron z kurczakiem
88,14 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

VIFON Curry - zupa błyskawiczna z kluskami o smaku kurczaka (ostra) 70g
69,29 zł/1kg
4,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Nong Shim Capagetti koreański klasyczny makaron błyskawiczny 140g
67,00 zł/1kg
10,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

VIFON Zupka Chińska Błyskawiczna - Zupa Instant o Smaku Kurczak Złoty 70 g
34,00 zł/1kg
2,72 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Namdong Beef Jjigae K-Noodles, 83g – Ostra koreańska zupa z makaronem instant o intensywnym smaku wołowiny. Szybkie i łatwe w przygotowaniu, idealne jako obfity posiłek w domu lub w podróży. Z osobnym opakowaniem chili, które może być łagodne lub ostre, według uznania. Idealne jako przekąska lub mały posiłek. Składniki: makaron pszenny, ostry sos z warzywami i sosem sojowym, mieszanka chili. Wartości odżywcze na 100g preparatu: 98 kcal, 4,1g tłuszczu, 13g węglowodanów, 1,8g białka, 0,76g soli. Może zawierać śladowe ilości żyta, jęczmienia, owsa, skorupiaków, jaj, mleka i musztardy.
- Lista składników
- Składniki: Makaron 81% (mąka pszenna, skrobia modyfikowana, olej słonecznikowy, sól, GLUTEN PSZENNY, substancje spulchniające (E500i, E451i, E501i), barwnik E101), mieszanka sosów 16% (mieszanka aromatów (aromat, wzmacniacz smaku (E621, E631, E627)), cukier, sól mineralna (potas), Skrobia, substancja zagęszczająca E412, marchew, grzyby, sól, sos sojowy w proszku (sos sojowy (SOJA, PSZENICA), sól, maltodekstryna), czosnek w proszku, ekstrakt drożdżowy, dymka, cebula w proszku, syrop karmelowy, pieprz cayenne, pieprz, maltodekstryna, papryka w proszku, barwnik E160c, koncentraty soków warzywnych (SELER, marchew, por, cebula), regulator kwasowości E330), mieszanka chili 3% (papryczka chilli 2,5%, papryka w proszku). Może zawierać ŻYTO, jęczmień, owies, skorupiaki, jaja, mleko, musztardę.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze (w przeliczeniu na 100 g przygotowanego produktu): Energia: 412 kJ (98 kcal) Tłuszcz: 4,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,4 g Węglowodany: 13g w tym cukier: 0,9 g Błonnik: 0,8 g Białko: 1,8 g Sól: 0,76 g
- Waga
- 83 g
- Firma spożywcza
- Unilever Nederland, Postbus 160, 3000 AD Rotterdam, NL
- Nazwa handlowa
- Namdong Beef jjigae o smaku k-makaronu
- Producent
- Namdong
- EAN
- 8721201997440
- Lista składników
- Składniki: Makaron 81% (mąka pszenna, skrobia modyfikowana, olej słonecznikowy, sól, GLUTEN PSZENNY, substancje spulchniające (E500i, E451i, E501i), barwnik E101), mieszanka sosów 16% (mieszanka aromatów (aromat, wzmacniacz smaku (E621, E631, E627)), cukier, sól mineralna (potas), Skrobia, substancja zagęszczająca E412, marchew, grzyby, sól, sos sojowy w proszku (sos sojowy (SOJA, PSZENICA), sól, maltodekstryna), czosnek w proszku, ekstrakt drożdżowy, dymka, cebula w proszku, syrop karmelowy, pieprz cayenne, pieprz, maltodekstryna, papryka w proszku, barwnik E160c, koncentraty soków warzywnych (SELER, marchew, por, cebula), regulator kwasowości E330), mieszanka chili 3% (papryczka chilli 2,5%, papryka w proszku). Może zawierać ŻYTO, jęczmień, owies, skorupiaki, jaja, mleko, musztardę.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze (w przeliczeniu na 100 g przygotowanego produktu): Energia: 412 kJ (98 kcal) Tłuszcz: 4,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,4 g Węglowodany: 13g w tym cukier: 0,9 g Błonnik: 0,8 g Białko: 1,8 g Sól: 0,76 g
- Waga
- 83 g
- Firma spożywcza
- Unilever Nederland, Postbus 160, 3000 AD Rotterdam, NL
- Nazwa handlowa
- Namdong Beef jjigae o smaku k-makaronu
- Producent
- Namdong
- EAN
- 8721201997440
Pasuje również do tego

Namdong Chicken Jjigae K-Noodles 84g – Ostra koreańska zupa z makaronem błyskawicznym
222,14 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Namdong Beef Jjigae K-Noodles 120g – Pikantny koreański makaron instant o smaku wołowiny
132,08 zł/1kg
15,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Namdong Chicken Jjigae K-Noodles 120g – Ostra koreańska zupa z makaronem błyskawicznym
132,08 zł/1kg
15,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Zestaw do pielęgnacji zwierząt 5 w 1 "Amesbury" biały
338,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Bariera dla psów maxxpro - wysuwana bariera dla psów o wysokości od 30 do 117 cm - barierka do drzwi i schodów - do użytku wewnątrz i na zewnątrz - wykonana z drewna - kolor brązowy
176,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Deubois pluszowy miś XL kremowy
129,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

SoBuy Regał dziecięcy Montessori Regał do pokoju dziecięcego z 8 otwartymi przegrodami Regał dziecięcy do przechowywania zabawek Biały 106x104x30 cm KMB55-W
494,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Nissin Soba Chili, Błyskawiczna z kluskami typu noodle, 111 g, Olejek chili, 5 min, 194 kcal, 812 kJ
52,00 zł/1kg
5,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiduku wózek dziecięcy 3 w 1 w kolorze czarnym
879,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Odkurzacz do kłaczków 3 stalowe ostrza Różne tkaniny Przenośna golarka do kłaczków Kompaktowa golarka do kłaczków Elektryczna golarka do kłaczków 230V Retoo
63,99 zł
-81%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,99 zł
Sprzedawca: Retoo

2 sztuki Wygodna poduszka wspierająca kark | Ergonomiczna poduszka do spania | Wysokiej jakości rdzeń poduszki - Poduszka na pościel 74 x 47 cm
95,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO

Wentylator biurowy wykonany z ABS (zasilany przez USB), bezłopatkowy, cichy i przenośny, z dwoma poziomami prędkości – idealny do domu i sypialni
142,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping

50 sztuk oszczędzającego miejsce wieszaka na ubrania z antypoślizgową aksamitną osłoną - wieszak Premium z drążkiem na krawat, obracany o 360°, czarny
83,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO

Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
1 230,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Homcom HOMCOM Elektroniczna tarcza do rzutek z 6 rzutkami czarna + pomarańczowa 8 graczy A70-045
211,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Sideboard >Jacklin< in Weiß - 160x85x35cm (BxHxT)
961,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

De’Longhi PAC ES72 Classic, Przenośny klimatyzator powietrza, Chłodzenie, Osuszanie, Wentylator, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Używany
1 586,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: ScorpionElektro

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Biały, 6 szuf., Płyta wiórowa, Monochromatyczny, Nowoczesny, Płyta wiórowa
450,99 zł
Sprzedawca: TOPESHOP

Wózek wielofunkcyjny 3w1 Kiduku
879,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Materac 90x200 25 cm Zintegrowany topper Materac 7-strefowy materac sprężynowy H3/H4
469,99 zł
Sprzedawca: hatservice

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 831,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Kiduku Wózek kombinowany 3 w 1 beżowy
879,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Rower górski Licorne Bike Strong 2D Premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - przednie i tylne hamulce tarczowe - 21-biegowa przekładnia Shimano -
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
47,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
72,31 zł/1l

Zupa ramen z owocami morza instant Neoguri łagodna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,80 zł/1kg

Zupa instant Soon Veggie Ramyun wegetariańska 112g - Nongshim



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
59,67 zł/1kg

Zupa gulaszowa Menzi gotowa do podania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
167,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,95 zł/1kg

Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
125,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,91 zł/1kg

Garnek do zupy grochowej



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,54 zł/1kg

Serbska zupa fasolowa Menzi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
150,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,75 zł/1kg

Zupa ziemniaczana Menzi z klopsikami i ziemniakami 4200 g
114,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,35 zł/1kg

Zupa grochówka z kiełbasą i boczkiem 700 ml - Schronisko Bukowina
28,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,56 zł/1l

CHEF Mushrooms płynny koncentrat do zup i sosów 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
130,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
105,31 zł/1kg

Koncentrat drobiowy CHEF nadaje się do zup i sosów 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
129,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,74 zł/1kg

Koncentrat bulionu wołowego CHEF jest idealny do zup i sosów 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
129,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,74 zł/1kg

Kwaśnica z wędzonym żeberkiem - Schronisko Bukowina
27,29 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,70 zł/1l

Bulion wołowy kolagenowy 400 ml - Schronisko Bukowina
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,65 zł/1kg

Zupa Flaki w rosole 700ml - Schronisko Bukowina
25,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,25 zł/1kg

Zupa Żurek domowy 700 ml - Schronisko Bukowina
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,82 zł/1kg

OPTIFAST domowa zupa ziemniaczano-porowa saszetki, 8 saszetek
95,47 zł
Sprzedawca: apohealth
180,13 zł/1kg

Zupa ramen instant Shin Ramyun 68g - Nong Shim



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,31 zł
-55%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
113,09 zł/1l

Star Brodo Liquido Pollo 1L opk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
11,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,17 zł/1l

Zupa instant o smaku kurczaka Rasa Ayam 75g - Indomie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,70 zł/1kg