Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

46,99 zł

72,29 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Konserwy mięsne, parówki i ryby w puszce i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina
Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina
46,20 zł/1l
18,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z anchois Zarotti 380 g
Filety z anchois Zarotti 380 g
77,59 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
529,90 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina
Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina
122,83 zł/1kg
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Golonka wieprzowa Krakus "Golonkowa" 300g
Golonka wieprzowa Krakus "Golonkowa" 300g
29,67 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
10,08 zł
-11%
8,90 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Całe suszone ikry mułaka, ok. 50 g Bottarga di Muggine
Całe suszone ikry mułaka, ok. 50 g Bottarga di Muggine
650,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
32,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Pasztet z cielęciny 160 g – Schronisko Bukowina
Pasztet z cielęciny 160 g – Schronisko Bukowina
90,88 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Dziczyzna po staropolsku z galaretką 180g - Schronisko Bukowina
Dziczyzna po staropolsku z galaretką 180g - Schronisko Bukowina
109,06 zł/1kg
35,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wołowina po staropolsku z galaretką 180 g – Schronisko Bukowina
Wołowina po staropolsku z galaretką 180 g – Schronisko Bukowina
66,64 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pasztet z drobiem pomidorowy 130g Rolnik
Pasztet z drobiem pomidorowy 130g Rolnik
15,43 zł/1kg
2,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Konserwa Lisiecka 300g Sokołów
Konserwa Lisiecka 300g Sokołów
43,50 zł/1kg
13,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Boczek wieprzowy 300 g Krakus
Boczek wieprzowy 300 g Krakus
26,63 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,26 zł
-43%
7,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Cornichons 350g
Cornichons 350g
42,43 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla EVRAFISH-filety z łososia po sułtańsku 170g
EVRAFISH-filety z łososia po sułtańsku 170g
72,50 zł/1kg
14,50 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sokoliki z serem cheddar 130gSokołów
Sokoliki z serem cheddar 130gSokołów
54,21 zł/1kg
7,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Smalec wojskowy 160 g – Schronisko Bukowina
Smalec wojskowy 160 g – Schronisko Bukowina
45,13 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla GymBeam – tuńczyk w solance, 120 g
GymBeam – tuńczyk w solance, 120 g
828,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
99,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla PROFI Pasztet z pieczarkami 80g
PROFI Pasztet z pieczarkami 80g
26,42 zł/1kg
3,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Spiechlerz Rusiecki Smalec Z Mięskiem I Boczkiem 160 G
Spiechlerz Rusiecki Smalec Z Mięskiem I Boczkiem 160 G
49,06 zł/1kg
9,41 zł
-16%
7,85 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina Składniki: policzki wołowe, masło (Z MLEKA), cebula kostka, liść laurowy, ziele angielskie, sól, pieprz czarny mielony, woda, pulpa pomidorowa, wino czerwone, oliwa (OLIWKOWA). Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 1200kJ/290kcal Tłuszcz 15,3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,3g Węglowodany 7,8g w tym cukry 3,5g Białko 27,4g Sól 1,2g Masa netto: 380g Kraj pochodzenia: Polska Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Lista składników
Składniki: policzki wołowe, masło (Z MLEKA), cebula kostka, liść laurowy, ziele angielskie, sól, pieprz czarny mielony, woda, pulpa pomidorowa, wino czerwone, oliwa (OLIWKOWA). Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 1200kJ/290kcal Tłuszcz 15,3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,3g Węglowodany 7,8g w tym cukry 3,5g Białko 27,4g Sól 1,2g Masa netto: 380g Kraj pochodzenia: Polska Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
650 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina
EAN
5905367207572

Lista składników
Składniki: policzki wołowe, masło (Z MLEKA), cebula kostka, liść laurowy, ziele angielskie, sól, pieprz czarny mielony, woda, pulpa pomidorowa, wino czerwone, oliwa (OLIWKOWA). Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 1200kJ/290kcal Tłuszcz 15,3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,3g Węglowodany 7,8g w tym cukry 3,5g Białko 27,4g Sól 1,2g Masa netto: 380g Kraj pochodzenia: Polska Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
650 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina
EAN
5905367207572
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
32,28 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
69,57 zł
-7%
64,56 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Metten thick Sauerland bockwurst 845g
Metten thick Sauerland bockwurst 845g
72,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
29,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega
Zdjęcie produktu dla GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Golonka wieprzowa Krakus "Golonkowa" 300g
Golonka wieprzowa Krakus "Golonkowa" 300g
29,67 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
10,08 zł
-11%
8,90 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Konserwa Krakus Szyneczka z kurczaka 300 g 81% mięsa
Konserwa Krakus Szyneczka z kurczaka 300 g 81% mięsa
28,17 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
14,26 zł
-40%
8,45 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z anchois Zarotti 380 g
Filety z anchois Zarotti 380 g
77,59 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Parazytek 100ml
Parazytek 100ml
55 590,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
55,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Smalec Gęsi Agro TOP 1 kg wiaderko bez dodatków
Smalec Gęsi Agro TOP 1 kg wiaderko bez dodatków
135,63 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
146,41 zł
-5,36 zł
141,05 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
66,64 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla travelite plecak rekreacyjny Plecak z przegrodą na laptopa Basic Rollup Plecak 35L szary antracytowy
travelite plecak rekreacyjny Plecak z przegrodą na laptopa Basic Rollup Plecak 35L szary antracytowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 110
143,31 zł
Sprzedawca: Bagalio
Zdjęcie produktu dla Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
94,10 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
51,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Całe suszone ikry mułaka, ok. 50 g Bottarga di Muggine
Całe suszone ikry mułaka, ok. 50 g Bottarga di Muggine
650,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
32,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Filet z anchois Monte Mare 720 g
Filet z anchois Monte Mare 720 g
62,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
66,34 zł
-3%
63,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 402
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
99,90 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mięso kraba w zalewie 200 g Captain Bird
Mięso kraba w zalewie 200 g Captain Bird
151,96 zł/1kg
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rower elektryczny dla kobiet Rower dla mężczyzn od 155 cm Rower miejski z niskim wejściem 36 V 18 Ah Wodoodporny rower elektryczny 250 W Zasięg do 120 km DE
Rower elektryczny dla kobiet Rower dla mężczyzn od 155 cm Rower miejski z niskim wejściem 36 V 18 Ah Wodoodporny rower elektryczny 250 W Zasięg do 120 km DE
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3 289,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Zdjęcie produktu dla Kaczka foie gras w jednym kawałku z południowo-zachodniej Francji 80 g
Kaczka foie gras w jednym kawałku z południowo-zachodniej Francji 80 g
1 175,00 zł/1l
94,00 zł
Sprzedawca: FoieGrasGourmet
Zdjęcie produktu dla ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 205
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL
Zdjęcie produktu dla GymBeam - Sałatka z tuńczykiem kalifornijskim 12 x 175 g
GymBeam - Sałatka z tuńczykiem kalifornijskim 12 x 175 g
85,71 zł/1kg
15,00 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Arebos 4252023110389, Czarny, 2 szt.
Arebos 4252023110389, Czarny, 2 szt.
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 147
230,00 zł
-20,00 zł
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 336
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Zdjęcie produktu dla Aktenschrank >Trio< in Weiß - 57x113x34,5cm (BxHxT)
Aktenschrank >Trio< in Weiß - 57x113x34,5cm (BxHxT)
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
391,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando
Zdjęcie produktu dla Wielofunkcyjna ławka treningowa Physionics® - regulowana, półka, butterfly, lat pull-down, curl desk, leg extension, leg curler - stacja siłowa, stacja fitness, ławka treningowa, ławka fitness, stacja do dipów
Wielofunkcyjna ławka treningowa Physionics® - regulowana, półka, butterfly, lat pull-down, curl desk, leg extension, leg curler - stacja siłowa, stacja fitness, ławka treningowa, ławka fitness, stacja do dipów
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
860,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Filety z makreli w oliwie z oliwek 150 g
Filety z makreli w oliwie z oliwek 150 g
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Tradycyjne polskie mięso w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
Tradycyjne polskie mięso w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina
Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina
18,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,20 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Zimmermann chrupiące kiełbaski z szynki bawarskiej 8 sztuk ATG 250g puszka 550g
Zimmermann chrupiące kiełbaski z szynki bawarskiej 8 sztuk ATG 250g puszka 550g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
32,28 zł
-21%
25,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 sztuk ATG 250g puszka 565g
Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 sztuk ATG 250g puszka 565g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
292,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
88,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR
Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
85,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Filet z anchois Monte Mare 720 g
Filet z anchois Monte Mare 720 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
66,34 zł
-3%
63,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Filety z anchois Zarotti 380 g
Filety z anchois Zarotti 380 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,59 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g
Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Salsiccia Di Calabria DOP Piccante 300g
Kiełbasa Salsiccia Di Calabria DOP Piccante 300g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
150,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
529,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mięso kraba w zalewie 200 g Captain Bird
Mięso kraba w zalewie 200 g Captain Bird
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
151,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sardele Alici del Cantabrico 90g - Delicius
Sardele Alici del Cantabrico 90g - Delicius
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
389,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina
Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina
Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
122,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Salami Salame Abruzzese 300g - Gianni Negrini
Salami Salame Abruzzese 300g - Gianni Negrini
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
129,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Salsiccia Napoli Piccante 300g - Gianni Negrini
Kiełbasa Salsiccia Napoli Piccante 300g - Gianni Negrini
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla WADAKYU Bonito Flocken 40g
WADAKYU Bonito Flocken 40g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
747,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alicette Peperoncino 200gr btl - Delizie di Calabria
Alicette Peperoncino 200gr btl - Delizie di Calabria
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l