Bluebell Premium 100 g płatków chabru – jadalne kwiaty
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
46,75 zł
935,00 zł / 1l
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
8h 06m 09s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe przyprawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw: anyż 120 g, laski cynamonu 120 g, całe goździki 200 g1 700,80 zł/1l
85,04 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Pieprz Czerwony PREMIUM 1KG Swojska Piwniczka85,42 zł/1kg
85,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
25 gr anyżu gwiazdkowatego179,80 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Nasiona kozieradki Premium 30 g159,80 zł/1l
7,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Kwiaty Jadalne: Nagietek Płatek 10 g
519,00 zł/1kg
5,19 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Kwiaty Jadalne: Chaber Niebieski 15 g
626,00 zł/1kg
9,39 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Kwiaty Jadalne: Kwiat Ślazu 15 g
559,33 zł/1l
8,39 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

ANYŻ GWIAZDKOWY30 g - DARY NATURY
21,75 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Kminek 30 g - Kminek Premium
199,80 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Cały jałowiec - Premium 20 g
179,80 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Kwiaty Jadalne: Suszone Pąki Piwonii 40 g
209,75 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Pączki róży 500 g Suszone jadalne kwiaty Pączki róży Suszona róża
1 700,00 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Płatki Chili Sonnentor, 45 g
330,29 zł/1kg
23,12 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Liść laurowy CAŁY Premium 1Kg Swojska Piwniczka
51,10 zł/1kg
52,96 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

PRZYPRAWA DO KAWY50 g - DARY NATURY
613,80 zł/1kg
30,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

KARDAMON OWOCE40 g - DARY NATURY
973,75 zł/1kg
38,95 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

PRZYPRAWA DO KARKÓWKI40 g - DARY NATURY
299,00 zł/1kg
11,96 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Przyprawa do stroganowa 50 g
199,80 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Majeranek 250 g aromatycznej przyprawy
179,80 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

PRZYPRAWA DO PIERNIKA60 g - DARY NATURY
354,67 zł/1kg
21,28 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nadaj swoim potrawom odrobinę elegancji: płatki chabrowych kwiatów Bluebell Premium (100 g) to w 100% naturalne, suszone, jadalne płatki o intensywnie jasnoniebieskim kolorze. Starannie wyselekcjonowane i przetworzone w jakości PREMIUM, zapewniają szlachetny, naturalny wygląd i delikatny aromat – idealne, jeśli chcesz nie tylko przygotować potrawy i napoje, ale także stylowo je zaprezentować.
Niezależnie od tego, czy będą przyciągać wzrok na tortach, babeczkach i deserach, stanowić wyrafinowany akcent w herbatach i naparach, czy też służyć jako dekoracyjne wykończenie lemoniad, koktajli i bezalkoholowych koktajli: te płatki chabrowa sprawią, że każdy przepis stanie się prawdziwą atrakcją. Idealne również do wzbogacania mieszanek ziołowych i herbat, a także do kreatywnej kuchni dla smakoszy – od sałatek po wyjątkowe dodatki do dań.
W 100% naturalne płatki chabru (Centaurea cyanus), bez sztucznych dodatków i barwników – dla prawdziwej, autentycznej dekoracji, która robi wrażenie.
- Zawartość
- 0.05 l
- Lista składników
- w opisie produktu
- Informacja o wartościach odżywczych
- 350kcal/100g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- Royal Brand
- Nazwa handlowa
- Płatki chabra
- Producent
- EAN
- 5905858613042
- Zawartość
- 0.05 l
- Lista składników
- w opisie produktu
- Informacja o wartościach odżywczych
- 350kcal/100g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- Royal Brand
- Nazwa handlowa
- Płatki chabra
- Producent
- EAN
- 5905858613042
Pasuje również do tego

Aż 1 kg naturalnej, najwyższej jakości aromatycznej i pikantnej gałki muszkatołowej
2 551,60 zł/1l
127,58 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
73,88 zł/1kg
73,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Wiberg Wok Sauce Sos Teriyaki tradycyjne japońskie smaki 800g
68,99 zł/1kg
55,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® 708445006 Knorr® Wild Sauce 1,0 kg, 1 St.
120,22 zł/1kg
120,22 zł
Sprzedawca: somnia24

LOFBERGS Inferno Kawa mielona 450g Miękka
91,69 zł/1kg
41,26 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Bio cynamon cejloński, mielony, 1 kg
136,71 zł/1kg
136,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Öz Nature | Chebulic Myrobalan (Kara Halile) 150g
343,73 zł/1l
51,56 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Lacroix Umami-Paste
295,71 zł/1kg
20,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos grzybowy Knorr w postaci suchej mieszanki w opakowaniu 6000 ml
48,01 zł/1l
288,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kurkuma w proszku, 3 kg, Curcuma, "Złote Mleko", drobno zmielona, naturalna, wegańska, GiDeli
33,07 zł/1kg
99,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

WANILIA LASKI 16 SZT 12-14cm Laska Wanilii GRUBE
900,00 zł/1l
46,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: PHRoyal

WINIARY Bulion grzybowy z borowikami 60 g (6 kostek)
89,17 zł/1kg
5,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mary Rose – herbata matcha w proszku 1 kg – zielona herbata z Hangzhou – intensywny aromat umami – idealna do latte, smoothie i wypieków – dodaje energii i poprawia koncentrację
114,99 zł
Sprzedawca: MateMundo

Krem truflowy, 160 g
271,88 zł/1kg
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Koncentrat wołowiny Oscar nadaje się do zup i sosów 200ml
234,37 zł/1kg
63,28 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lacroix bulion ze skorupiaków do zup i sosów 400ml
44,27 zł/1l
17,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Odcedzone pomidory, 400 g
40,27 zł/1kg
16,11 zł
Sprzedawca: taleoo

Develey Dymny łagodny sos barbecue dla profesjonalistów (butelka 875 ml)
35,68 zł/1l
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
43,36 zł/1l
10,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kamis Przyprawa Do Kurczaka Po Staropolsku Mieszanka Przyprawowa 25 G
140,00 zł/1kg
4,20 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Natur Compagnie - Sos ciemny drobnoziarnisty - 21g
211,43 zł/1kg
4,44 zł
Sprzedawca: taleoo

Ubena Virginia mieszanka przyprawowa do mięsa 450g
113,93 zł/1kg
51,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sos sojowy klasyczny słodki azjatycki sos przyprawowy 150 ml
284,13 zł/1l
42,62 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MadiHealth

Nopal w postaci proszku (Opuntia ficus-indica) 200g Nopal w postaci proszku (Opuntia ficus-indica) 200g, idealny do diety kaktusowej.
220,45 zł/1l
44,09 zł
Sprzedawca: LaProve

Koncentrat pomidorowo-warzywny Ortolina tubka130g - Rodolfi
60,69 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sempio Paprika Paste ostra pasta przyprawowa do kuchni koreańskiej 500g
36,00 zł/1kg
34,22 zł
-47%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

Włókna szafranu z Iranu
52 640,00 zł/1l
52,64 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Strąki wanilii Bourbon (5 szt. - 12-13 cm) w 100% naturalne z Madagaskaru, najwyższa jakość dla smakoszy
2 655,00 zł/1kg
21,24 zł
Sprzedawca: Vaynilla

Żelatyna do kremu jajecznego 1 x 20 g
196,00 zł/1kg
3,92 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Sól Kłodawska Biała Grubo Mielona 25Kg Kopalnia Soli Kłodawa
4,14 zł/1kg
103,62 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wanilia mielona 1 kg wanilii w proszku, mielone strąki wanilii hurtowo, strąk wanilii
748,71 zł
Sprzedawca: PHRoyal
7 487,10 zł/1l

Cynamon cejloński mielony 1 kg – słodki, oryginalny, aromatyczny, prawdziwy 1000 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 275,40 zł/1l

Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
575,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
11 519,80 zł/1l

Naturalny ekstrakt waniliowy 1 litr bezalkoholowy w szklanej butelce



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
261,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
261,99 zł/1kg

Naturalny ekstrakt waniliowy 500ml klasa 1
167,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
335,98 zł/1l

EKSTRAKT WANILIOWY BEZ CUKRU BEZGLUTENOWY110 ml - ROYAL BRAND
92,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
845,36 zł/1l

Wanilia Laska Wanilii 100G Premium Xxl 14-20Cm Długie Grube Laski Wanilii
76,49 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 529,80 zł/1l

Ekstrakt waniliowy potrójnie skoncentrowany 110 ml bez cukru i konserwantów
85,04 zł
Sprzedawca: PHRoyal
773,09 zł/1l

Laski wanilii BOURBON, strąki wanilii, strąki wanilii 20 szt. świeże długie 15cm+



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 279,80 zł/1l

PASTA WANILIOWA100 g - ROYAL BRAND
55,26 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Szafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 239,80 zł/1l

Bób tonka 100g (bób tonka)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Suszone, mielone kurki 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 139,80 zł/1l

Laski wanilii PREMIUM 14-16 cm Strąki wanilii Strąki wanilii 10 sztuk
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Mielona wanilia w proszku 50 g świeżej, 1 odmiana



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Zestaw: Anyż Gwiazdki 120g i Cynamon laski 120g
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
10,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,36 zł/1l

Wanilia mielona 20 g Wanilia Bourbon z Madagaskaru



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
759,80 zł/1l

Panierka Panko 1 kg Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,48 zł/1l

Suszone, mielone kurki 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
699,80 zł/1l