5,0



Na podstawie 1 opinii
Nawozy – mączka bazaltowa – środek odstraszający ślimaki, 10 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
29,99 zł
3,00 zł / 1kg
+ 14,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Nawozy roślinne/zwierzęce do 10 kg, bez guana i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
BottosStart 12-20-15 - nawóz do trawników 10 kg119,88 zł/1kg
1 198,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP

Więcej informacji o reklamie
BioBizz Fish-Mix 0,5L nawóz wzrostowy do gleby i Coco Grow365,30 zł/1l
182,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Bottos Nutrattiva 5-0-7 - nawóz do trawników 2,7 kg195,54 zł/1kg
527,96 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP

Więcej informacji o reklamie
Rozpuszczalny nawóz do owoców cytrusowych, 1 kg89,75 zł/1kg
89,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

gpi Gärtner's Biogarten Obornik bydlęcy 4,5 kg
12,38 zł/1kg
55,72 zł
Sprzedawca: ichzapfe

SUBSTRAL® Naturen® 83090 SUBSTRAL® Naturen®Hornspäne 3,0 kg
57,46 zł/1kg
172,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

BioBizzGrow, nawóz do wzrostu, 1 litr
104,06 zł/1l
111,66 zł
-7,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
104,06 zł
Sprzedawca: TR8

Aries - nawóz granulowany do wełny owczej - 450g
21,87 zł/1kg
60,15 zł
Sprzedawca: taleoo

BioBizzHeaven 250ml wzmacniacz energii dla wszystkich podłoży uprawowych
908,80 zł/1l
227,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nawóz uniwersalny SUMIN 1kg
14,46 zł/1kg
15,91 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL

Nawóz Wieloskładnikowy Planta Granulat 3 Kg
10,67 zł/1kg
32,00 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Nawóz ogrodniczy SUBSTRAL Osmocote 1,25 kg
64,02 zł/1kg
80,03 zł
Sprzedawca: VISO

SUBSTRAL® Naturen® 84020 SUBSTRAL® Naturen® Gartenpflanzen Universaldünger 5,0 kg
28,65 zł/1kg
143,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Nawóz do iglaków przeciw brązowieniu igieł Biopon 4 kg
9,63 zł/1kg
38,51 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk

Emeralld wiosenny nawóz regeneracyjny do trawy 4KG
18,41 zł/1kg
73,64 zł
Sprzedawca: Betkowski_Service

Nawóz organiczny Algoflash 1,5 kg
107,43 zł/1kg
171,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

20 kg organicznego nawozu do trawników 9+3+6 na ok. 400m²
13,08 zł/1kg
261,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Obornik koński granulowany 5L
4,54 zł/1l
22,68 zł
Sprzedawca: S-Garden

UAB nawóz do drzew i krzewów 700g
276,29 zł/1kg
193,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nawozy z mączki bazaltowej 10 kg – naturalny środek poprawiający jakość gleby z działaniem odstraszającym ślimaki
Nasze w 100% naturalne mączki bazaltowe to nawóz mineralny i środek poprawiający jakość gleby w praktycznym opakowaniu o wadze 10 kg. Drobno zmielona skała bazaltowa dostarcza ważnych pierwiastków śladowych, a jednocześnie poprawia strukturę gleby – idealna do grządek warzywnych, drzew owocowych, trawników, bylin i podwyższonych grządek.
Główne zalety:
- Bogaty w minerały: dostarcza krzem, magnez, wapń, żelazo i inne pierwiastki śladowe.
- Długotrwałe działanie: minerały nie są wypłukiwane i trwale wzmacniają glebę.
- Poprawia strukturę gleby: zwiększa zdolność gleby do magazynowania wody i jej napowietrzania.
- Naturalny środek odstraszający ślimaki: Gruboziarnista struktura i działanie mineralne ograniczają występowanie ślimaków i szkodników glebowych.
- bezpieczny: Nadaje się do upraw ekologicznych; przy prawidłowym stosowaniu jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt.
Zalecenia dotyczące stosowania:
- Rozsyp lub wymieszaj z wierzchnią warstwą gleby: ok. 2–5 kg na 10 m², w zależności od rodzaju gleby i potrzeb.
- Można mieszać z kompostem lub nawozami organicznymi w celu optymalizacji kombinacji składników odżywczych.
- Możliwe jest wielokrotne stosowanie w okresie wegetacyjnym; jednorazowe nawożenie podstawowe poprawia zdrowie gleby w dłuższej perspektywie.
- W przypadku nowo założonych grządek dobrze wymieszać przed sadzeniem.
Zastosowanie: ogrody warzywne i ziołowe, sady owocowe, rośliny ozdobne, nowe trawniki, podwyższone grządki i rośliny doniczkowe. Nadaje się do wszystkich gleb ogrodowych, szczególnie przydatny w przypadku gleb piaszczystych lub wyjałowionych.
Bezpieczeństwo i przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu. Produkt nie pyli i jest łatwy w użyciu. W razie bezpośredniego kontaktu ze skórą spłukać wodą; w razie połknięcia zasięgnąć porady lekarza.
Postaw na naturalną, zrównoważoną i skuteczną pielęgnację gleby: dzięki naszemu nawozowi z mączki bazaltowej dostarczasz roślinom ważnych składników mineralnych, a jednocześnie chronisz je przed inwazją ślimaków – całkowicie bez dodatków chemicznych.
- Waga
- 10 kg
- EAN
- 5905799008198
- Numer producenta
- POD-10KG-BAZM
- Producent
- Nieznany producent
- Waga
- 10 kg
- EAN
- 5905799008198
- Numer producenta
- POD-10KG-BAZM
- Producent
- Nieznany producent
Pasuje również do tego

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Monofosforan potasu 1 kg, MKP, fosfor, potas, nawóz, stymulator kwitnienia, dla roślin
51,74 zł/1kg
51,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Nawóz ogrodniczy granulat uniwersalny Azofoska 5kg
13,12 zł/1kg
65,60 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Bio2 Biovita Perlit Ogrodniczy 10L Naturalny Spulchniacz Dodatek Do Podłoża
22,99 zł
Sprzedawca: Martom

Obornik koński granulowany 10,5 kg odpowiedni do ok. 50-100 m² upraw organicznych
16,13 zł/1kg
169,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Zapylacz do pomidorów pylicol 10 ml
767,00 zł/1l
7,67 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL

1000 nasion lawendy wąskolistnej (Lavandula angustifolia) - Pachnący ogród i magnes dla pszczół | Bylina, odporna i aromatyczna
4 275,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Nawóz mineralny do winorośli 1kg Pod winogrona
20,39 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Nawóz uniwersalny Azofoska 3 kg do roślin ogrodowych
14,30 zł/1kg
42,91 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Monofosforan potasu 2 kg, MKP, fosfor, potas, nawóz, stymulator kwitnienia, dla roślin, GiDeli
32,34 zł/1kg
64,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

15 nasion dyni wężowej „Gourd Sicilian Snake” (Trichosanthes cucumerina) – egzotyczna roślina pnąca, długie, ozdobne owoce
2 710,00 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

gpi Gärtner's Biogarten Obornik bydlęcy 4,5 kg
12,38 zł/1kg
55,72 zł
Sprzedawca: ichzapfe

Clonex - Żel do ukorzeniania roślin, 50 ml - Hormonowy żel, stymulator wzrostu korzeni, nawóz
5 720,00 zł/1kg
286,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kurzak suszony nawóz naturalny 4L
2,97 zł/1l
11,89 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Organiczny zestaw nasion warzyw (10 odmian) - organiczny zestaw nasion warzyw idealny na taras, balkon i do ogrodu
18 015,00 zł/1kg
180,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

LERAVA® chelat żelaza 200g - skutecznie zwalcza niedobór żelaza - nawóz żelazowy do wszystkich rodzajów roślin - zapewnia silną zieleń - nawóz żelazowy do hortensji
1 211,25 zł/1kg
242,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Bio12 Wapno Do Bielenia Drzew Drzewek I Odkwaszania Gleby Ziemi 2Kg Biovita
5,50 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: BrickBloom

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
91,21 zł/1l
91,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Obornik bydlęcy granulowany 20 kg odpowiedni do upraw ekologicznych
8,16 zł/1kg
204,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Nawóz uniwersalny naturalny Biohumus Super Forte 1,2L
9,53 zł/1l
11,44 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL

Monofosforan potasu 3 kg, MKP, fosfor, potas, nawóz, stymulator kwitnienia, dla roślin, GiDeli
30,19 zł/1kg
90,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
179,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pure Chemical | Nadwęglan Sodu - 5 Kg - Aktywny Tlen - Właściwości Utleniające - Detergent Do Użytku Domowego
16,67 zł/1l
83,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Pure Chemical | Płatki Mydlane - 1 Kg - Mydło Sodowe - Ekologiczne Pranie - Naturalne Środki Czyszczące
33,16 zł/1l
33,16 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Npk 3Kg Granulowane Nawozy
10,47 zł/1kg
31,42 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

FISCHER 85898 Łańcuchowe zapięcie rowerowe FISCHER, długość: 900 mm, czarne
98,34 zł
-6,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,18 zł
Sprzedawca: TR8
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

BottosStart 12-20-15 - nawóz do trawników 25 kg
2 107,00 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
84,28 zł/1kg

vidaXL Cegły kokosowe 5 szt. 5 kg na sztukę 25 kg łącznie



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
422,99 zł
Sprzedawca: vidaXL
17,98 zł/1kg

Torba dla psa, torba podrózna, skrzynia transportowa, z bocznymi kieszeniami, torba dla kota, z regulowanym paskiem na ramie, grafitowa, XL: 30x50x32 cm
96,90 zł
Sprzedawca: TEXCORP
193,80 zł/1kg

Torba dla psa, torba podrózna, skrzynia transportowa, z bocznymi kieszeniami, torba dla kota, z regulowanym paskiem na ramie, grafitowa, L: 25x43x27 cm
81,90 zł
Sprzedawca: TEXCORP
204,75 zł/1kg

Artykuły ogrodnicze Mech torfowiec Nawilżający nawóz organiczny dla storczyków Phalaenopsis
169,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
1 408,33 zł/1kg

BottosStart 12-20-15 - nawóz do trawników 2 kg
381,44 zł
Sprzedawca: PRATOERBOSOSHOP
190,72 zł/1kg

KOTARBAU® Naturalna i wolna od torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 500 g - 5 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
19,41 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
3,88 zł/1l

Kosze nawozowe do bonsai, przenośne kosze nawozowe, kosze nawozowe z pokrywą, kosze siatkowe na nawozy, plastikowe kosze na nawozy, kosze na nawozy
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
525,40 zł/1kg

Nawozy – mączka bazaltowa – środek odstraszający ślimaki, 10 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: TD_STONES
3,00 zł/1kg

Stężenia Do Gabionów, 100 Szt., Galwanizowana Stal, 30 Cm Lumarko!



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
105,99 zł
Sprzedawca: vidaXL
37,85 zł/1kg

Proszek przyspieszający wzrost roślin i kwiatów – nawóz stymulujący wzrost sadzonek, poprawiający ich przyrost
124,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
2 178,95 zł/1kg

żarówka roślinna 200LED E27 30W Lampa oświetleniowa 85?265V do wzrostu roślin kwitnących
136,60 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 845,95 zł/1kg

Nawóz organiczny Schacht specjalnie do warzyw Opakowanie 2 kg z miarką granulatu nawozowego
68,90 zł
Sprzedawca: Krocoworld
34,45 zł/1kg

Hummus kompost 100% kompost z dżdżownic 3l
52,59 zł
Sprzedawca: PolisElectro
24,76 zł/1kg

Stężenia Do Gabionów, 50 Szt., Galwanizowana Stal, 30 Cm Lumarko!



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
70,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,99 zł
Sprzedawca: vidaXL
49,28 zł/1kg

Dr.Soil kompost z robaków 1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l