3,3



Na podstawie 3 opinii
Ozalyn – suplement diety wspomagający metabolizm i dostarczający codziennej energii – 30 kapsułek
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
150,86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,70 zł-12,16zł
6 604,76 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
ForceFlex – wsparcie dla stawów i codziennej sprawności ruchowej – 30 kapsułek5 019,67 zł/1l
163,69 zł
-13,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
150,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

Więcej informacji o reklamie
Prostalix – wsparcie dla zdrowia prostaty i codzienna pielęgnacja – 30 kapsułek10 039,33 zł/1kg
163,69 zł
-13,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
150,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

Więcej informacji o reklamie
A-thyrion - Suplement wspomagający zdrowie tarczycy i metabolizmu – 30 kapsułek9 818,67 zł/1l
163,65 zł
-16,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Więcej informacji o reklamie
Dianon – równowaga trawienna i codzienne wsparcie – 30 kapsułek8 182,22 zł/1kg
163,65 zł
-16,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

GLP 1 Daily Drops - Twój niezawodny partner - nowa formuła - 50 ml w butelce
10 939,80 zł/1l
546,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

GLPura – suplement diety wspomagający codzienne samopoczucie i witalność – 30 kapsułek
6 604,76 zł/1kg
150,86 zł
-12,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumHealth24

Leanova – wsparcie dla metabolizmu i codziennej energii – 30 kapsułek
6 604,76 zł/1kg
150,86 zł
-12,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumHealth24

GlucoZen Suplement diety wspomagający codzienny metabolizm | 60 kapsułek
159 999,99 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

LipoJaro – wspomaganie metabolizmu i energii – 30 kapsułek
6 604,76 zł/1kg
150,86 zł
-12,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumHealth24

Nourix – preparat wspomagający równowagę metaboliczną i codzienną witalność – 30 kapsułek
6 604,76 zł/1kg
150,86 zł
-12,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumHealth24

Eracto – wsparcie dla mężczyzn Witalność i energia, 30 kapsułek
6 604,76 zł/1kg
150,86 zł
-12,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumHealth24

Figoxal – suplement diety wspomagający metabolizm, 30 kapsułek
6 603,33 zł/1kg
151,03 zł
-12,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Lipocarnit – kapsułki wspomagające metabolizm i dodające energii na co dzień – 30 kapsułek
6 604,76 zł/1kg
150,86 zł
-12,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumHealth24

GLPro Suplement diety wspomagający krążenie krwi i równowagę energetyczną – 30 kapsułek
6 604,76 zł/1kg
150,86 zł
-12,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumHealth24

Bion3 50+ Energy Tabletki multiwitaminowe wspomagające pracę jelit i dostarczające energii, 90 tabletek
1 092,19 zł/1kg
164,92 zł
Sprzedawca: apohealth

Glumentrol – 30 kapsułek – Codzienne wsparcie roślinne dla dobrego samopoczucia i energii
6 603,33 zł/1kg
151,03 zł
-12,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

ARTILEX – Codzienna suplementacja dla zdrowia stawów i dostarczanie składników odżywczych – 30 kapsułek
10 210,00 zł/1l
170,17 zł
-17,02 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
153,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

GLUCADIN – Codzienna suplementacja wspierająca metabolizm i dostarczająca składników odżywczych – 30 kapsułek
9 818,67 zł/1l
163,65 zł
-16,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Paraxan - suplement diety wspomagający zdrowie jelit, 30 kapsułek
7 575,88 zł/1kg
139,99 zł
-11,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumHealth24

SlimCaps – kapsułki wspomagające metabolizm i ogólne samopoczucie – 30 kapsułek
7 170,95 zł/1kg
163,69 zł
-13,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
150,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Suplement diety zapewniający codzienną energię, dobre samopoczucie i aktywny tryb życia
Ozalyn to suplement diety opracowany specjalnie w celu wspierania ogólnego dobrego samopoczucia, poziomu energii i aktywnego stylu życia. Zbilansowana formuła pomaga utrzymać naturalny poziom energii przez cały dzień i wspomaga zdrowe funkcjonowanie organizmu w ramach zrównoważonego stylu życia.
Praktyczna forma kapsułek sprawia, że Ozalyn można łatwo włączyć do codziennej rutyny i pomaga pozostać aktywnym i pełnym energii.
Ważne cechy
Wspomaga zdrowy poziom energii i codzienną witalność
Pomaga utrzymać zrównoważony styl życia
Wspomaga naturalną energię i koncentrację
Łatwe przyjmowanie w postaci kapsułek do codziennego stosowania
Odpowiedni dla codziennego dobrego samopoczucia
30 kapsułek w opakowaniu
Zalecane stosowanie
3 kapsułki dziennie popijając wodą, najlepiej podczas posiłku.
Zawartość opakowania
Ozalyn – 30 kapsułek
Ważna informacja
Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.
- Lista składników
- Skład:mąka ryżowa, winian L-karnityny, ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) – 40% polifenoli, bezwodna kofeina, ekstrakt z nasion chia, ekstrakt z ananasa, ekstrakt z maliny, L-tyrozyna, ekstrakt z nasion afrykańskiego mango (Irvingia gabonensis L.) DER 10:1, ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinale Rosc.) – 5% gingeroli, ekstrakt z zielonej kawy (Coffea arabica L.) – 50% kwasu chlorogenowego, stearynian magnezu, pikolinian chromu (chrom).
- Waga
- 21 g
- Firma spożywcza
- GLOBAL D LTD
- Nazwa handlowa
- 3 litery
- Producent
- GLOBAL D LTD
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecany sposób podawania
- Zalecane stosowanie: 3 kapsułki dziennie popijając wodą, najlepiej podczas posiłku.
- EAN
- 8059916604415
- Lista składników
- Skład:mąka ryżowa, winian L-karnityny, ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) – 40% polifenoli, bezwodna kofeina, ekstrakt z nasion chia, ekstrakt z ananasa, ekstrakt z maliny, L-tyrozyna, ekstrakt z nasion afrykańskiego mango (Irvingia gabonensis L.) DER 10:1, ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinale Rosc.) – 5% gingeroli, ekstrakt z zielonej kawy (Coffea arabica L.) – 50% kwasu chlorogenowego, stearynian magnezu, pikolinian chromu (chrom).
- Waga
- 21 g
- Firma spożywcza
- GLOBAL D LTD
- Nazwa handlowa
- 3 litery
- Producent
- GLOBAL D LTD
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecany sposób podawania
- Zalecane stosowanie: 3 kapsułki dziennie popijając wodą, najlepiej podczas posiłku.
- EAN
- 8059916604415
Pasuje również do tego

Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
661,70 zł/1l
132,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

ARMOLIPID Cholesterol Serce Czysty poziom cholesterolu 60 tabletek x4
3 369,90 zł/1l
336,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: The-Fast-Order

KETO PROBIOTIX PROBIOTIC - suplement diety 120g
96 910,00 zł/1l
96,91 zł
Sprzedawca: FEROTRADE

More Nutrition Protein Iced Coffee 500g
450,30 zł/1kg
225,15 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

GLura Suplement diety, zestaw 3 opakowania po 60 kapsułek
445,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

Oryginalne kwiaty Bacha nr 1-38 i zestaw kropli RESCUE w ozdobnym kartonowym pudełku, 40 sztuk buteleczek
589,58 zł/1kg
936,84 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke
![Zdjęcie produktu dla Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny
342,02 zł/1kg
153,91 zł
Sprzedawca: WR-Products

Prostalis - 180 Kapsułek (3 x 60 Kapsułek) - 3 Dawki
3 141,67 zł/1kg
339,30 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VitaminTrade

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
814,00 zł/1kg
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

3x Nemanex - krople na oczyszczenie organizmu 30 ml
7 633,33 zł/1l
229,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NewGenMarketing

Concentrix, 180 kapsułek
1 488,70 zł/1kg
263,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Kolagen w proszku 500 g, bioaktywny kolagen od EXVital
1 019 979,95 zł/1kg
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Prostalis - Kompleks wspierający zdrowie prostaty (30 kapsułek)
128,79 zł/1kg
139,99 zł
-11,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

Kapsułki Priorin spełniające wymagania odżywcze korzenia włosa, 120 kapsułek
2 250,96 zł/1l
211,59 zł
Sprzedawca: apohealth

Herboxa LUNGWORT z 550mg miodunki plamistej - Zawiera kwas foliowy, który zmniejsza zmęczenie i znużenie, witaminę C, kwercetynę, ProG-Phen
1 885,71 zł/1l
105,60 zł
Sprzedawca: Likasso

Orthomol Vital F, 30 tabletek/kapsułek, 1 opakowanie, KPG
404,56 zł/1kg
289,07 zł
-19,23 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
269,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

GreatVita kwas cytrynowy w proszku 5 kg wiadro | spożywczy E330, czysty monohydrat kwasu cytrynowego
93,60 zł/1kg
467,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml
230,19 zł/1l
230,19 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
2 650,11 zł/1kg
235,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Espara Melatonina kapsułki 5 mg, 60 sztuk
634,40 zł/1kg
63,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

SX66 – suplement diety dla mężczyzn poprawiający samopoczucie i witalność, 30 kapsułek
6 603,33 zł/1kg
151,03 zł
-12,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

4X Prostoxalen – Kapsułki Z Palmą Sabałową Na Prostatę
408 999,98 zł/1l
409,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

BioTech Kreatyna Monohydrat, 500g, porcja
253,46 zł/1l
126,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kapsułki VOLT
5 666,67 zł/1l
170,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: NoviluniumHerbalis

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek
2 192,04 zł/1kg
107,41 zł
Sprzedawca: apohealth

Tabletki uodparniające Wobenzym, 240 tabletek
1 577,08 zł/1kg
340,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Suplement diety SuperSmart Noopept - 90 tabletek podjęzykowych
1 918,44 zł/1kg
122,78 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: SuperSmart

Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
2 486,71 zł/1kg
385,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
33%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
33%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
33%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To nie dla mnie
Mi to nie pomogło
Oceniono dnia 16 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
235,34 zł
Sprzedawca: apohealth
1 669,08 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,99 zł
Sprzedawca: apohealth
109 989,99 zł/1l

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Froximun Toxaprevent Medi Pure Capsules 60 kapsułek
82,18 zł
Sprzedawca: apohealth
1 369,67 zł/1l

Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
385,44 zł
Sprzedawca: apohealth
2 486,71 zł/1kg

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
199,74 zł
Sprzedawca: apohealth
1 849,44 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
235,86 zł
Sprzedawca: apohealth
2 650,11 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
107,41 zł
Sprzedawca: apohealth
2 192,04 zł/1kg

FROXIMUN Toxaprevent medi plus proszek wzmacniający barierę ściany jelita, 30 szt. Saszetki
185,87 zł
Sprzedawca: apohealth
1 318,23 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 671,34 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg

Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
662,50 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
847,13 zł/1kg