5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Szwedzki kolagen morski Nutra 15 000 mg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
184,76 zł
369,52 zł / 1l
+ 21,49 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kolagen Morski (300G)559,63 zł/1l
167,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Kompleks Fyron Bifido Lacto – 60 kapsułek6 681,82 zł/1l
147,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IncHealth-Inter

Więcej informacji o reklamie
ASHWAGANDHA EKSTRAKT (400 mg) 120 KAPSUŁEK - BIOWEN217,35 zł/1kg
49,99 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl

Więcej informacji o reklamie
Biotyna 10 mg Gph Kapsułki 90 kapsułek7 830,83 zł/1kg
187,94 zł
Sprzedawca: apohealth

Swedish Nutra Kolagen w proszku - morski - wosy, skra, paznokcie, stawy - wspomaga gadk skr - wzrost wosw - wzmocnienie paznokci - morski - 500 ml
297,60 zł/1kg
89,28 zł
Sprzedawca: Katomix

Swedish Nutra Collagen Liquid 10,000 mg - Hydrolizowany kolagen bydlcy z kwasem hialuronowym, witaminami i mineraami, 500 ml
203,16 zł/1l
101,58 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Swedish Nutra Liquid Iron - elazo - kompleks witamin B - redukuje zmczenie - wzmacnia ukad odpornociowy - naturalny owocowy smak - 500 ml
90 563 639,40 zł/1kg
49,81 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Szwedzki suplement diety Nutra Woman Multiwitamina w pynie, 500 ml
198,54 zł/1l
99,27 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Ostrovit kolagen morski + kwas hialuronowy + witamina c BI9073
485,00 zł/1l
97,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Kolagen morski (284 g)
487,43 zł/1l
138,43 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Suplementy szwedzkie | ZMA +
780,58 zł/1l
93,67 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kolagen morski Peptan® 1 (200g)
945,70 zł/1l
189,14 zł
Sprzedawca: FITADIUM

L-fenyloalanina 420 mg 100 kapsuek PZN 19642095
1 114,67 zł/1l
66,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Ostrovit kolagen morski BI9166
325,00 zł/1l
65,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Hydroliza kolagenu morskiego (300g)
517,53 zł/1l
155,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM

KOLAGEN 750 mg 120 kapsuek
142,85 zł/1l
107,14 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Seagarden Czysty kolagen morski 300 g
942,13 zł/1kg
282,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kolagen morski 1200 mg tabletki 60 szt
898,93 zł/1l
92,77 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kolagen morski Peptan® (120 kapsułek)
881,37 zł/1l
83,73 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Kolagen Morski 90 Tabletek - Intenson
37 330,00 zł/1kg
37,33 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu – Swedish Nutra Marine Collagen 15 000 mg (500 ml)
Swedish Nutra Marine Collagen 15 000 mg to wysokiej jakości płynny suplement kolagenowy, opracowany z myślą o kompleksowym wsparciu skóry, włosów, paznokci i tkanki łącznej. Dzięki wyjątkowo wysokiej dawce 15 000 mg hydrolizowanego kolagenu morskiego typu I i III w dziennej porcji (25 ml) jest to jedna z najsilniejszych formuł ch na rynku.
Płynna forma podania umożliwia szybkie wchłanianie i wysoką biodostępność. Ponadto formuła zawiera kombinację kwasu hialuronowego, elastyny, MSM, astaksantyny oraz niezbędnych witamin i minerałów (m.in. witaminy A, C, D3, B5, K2, cynku, selenu). Te synergiczne składniki wspomagają naturalną produkcję kolagenu i przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.
O naturalnym smaku jabłkowym, bezcukru, glutenu, soi, mleka, jajek i orzechów.
Zawiera ryby.
Zalety w skrócie
- Bardzo wysoka dawka kolagenu: 15 000 mg peptydów kolagenu morskiego w jednej porcji
- Skóra, włosy, paznokcie: witamina A, biotyna i cynk wspomagają utrzymanie prawidłowego stanu skóry i włosów
- Tkanka łączna i kości: witamina D i cynk wspomagają utrzymanie prawidłowego stanu kości
- Płynna formuła: optymalne wchłanianie w porównaniu z tabletkami i kapsułkami
- 20-dniowa kuracja na butelkę: zawartość 500 ml
Dla kogo przeznaczony jest ten produkt?
Idealny dla osób dorosłych, które cenią sobie piękno i witalność od wewnątrz, np.:
- do codziennej pielęgnacji urody
- jako uzupełnienie świadomego odżywiania
- dla osób, które chcą w sposób ukierunkowany wspierać skórę, włosy i tkankę łączną
Zalecane spożycie
- 25 ml dziennie, najlepiej rano
- Przed użyciem dobrze wstrząsnąć
- Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 2 miesięcy
- Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki
Jakość i uwagi
- Bez GMO
- Nie zawiera cukru, glutenu, soi, mleka, jajek i orzechów
- Substancje słodzące: glikozydy stewiolowe, sukraloza, acesulfam K
- Suplementy diety nie zastępują zbilansowanej diety
- Przechowywać w miejscu niem dla dzieci
Jeśli chcesz, mogę również:
- przekształcić do formatu HTML Kaufland (z dozwolonymi tagami)
- dodać tytuł SEO i Kaufland Bullet Highlights
- skrócić lub rozszerzyć tekst w zależności od wymagań Twojej oferty
- stworzyć tabelę cech produktu w języku niemieckim (składniki i tabela analizy)
- Zawartość
- 500 ml
- Lista składników
- Hydrolizowane kolagen rybi typu I i III, kwas hialuronowy, elastyna, retinol, astaksantyna; pozostałe składniki zgodnie z etykietą produktu.
- Alergeny
- Ryby i produkty pochodne
- Waga
- 650 g
- Firma spożywcza
- Swedish Nutra AB, Malmö, Schweden
- Nazwa handlowa
- Suplementy diety
- Producent
- Swedish Nutra AB
- Model
- Swedish Nutra Fish Collagen 15.000 mg mit Retinol, Hyaluronsäure & Elastin
- Wersja
- 500 ml
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecany sposób podawania
- Dzienna porcja zgodnie z informacjami na etykiecie produktu.
- Numer producenta
- SKU1034
- EAN
- 7350122362993
- Zawartość
- 500 ml
- Lista składników
- Hydrolizowane kolagen rybi typu I i III, kwas hialuronowy, elastyna, retinol, astaksantyna; pozostałe składniki zgodnie z etykietą produktu.
- Alergeny
- Ryby i produkty pochodne
- Waga
- 650 g
- Firma spożywcza
- Swedish Nutra AB, Malmö, Schweden
- Nazwa handlowa
- Suplementy diety
- Producent
- Swedish Nutra AB
- Model
- Swedish Nutra Fish Collagen 15.000 mg mit Retinol, Hyaluronsäure & Elastin
- Wersja
- 500 ml
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecany sposób podawania
- Dzienna porcja zgodnie z informacjami na etykiecie produktu.
- Numer producenta
- SKU1034
- EAN
- 7350122362993
Pasuje również do tego

Swedish Nutra Collagen Gold Retinol - dla zdrowych wosw, skry, paznokci i staww - bez cukru - Czysty peptyd i kwas hialuronowy - 500 ml
193,70 zł/1l
100,50 zł
-3,65 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Swedish Nutra Liquid Iron - elazo - kompleks witamin B - redukuje zmczenie - wzmacnia ukad odpornociowy - naturalny owocowy smak - 500 ml
90 563 639,40 zł/1kg
49,81 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Swedish Nutra Kolagen w proszku - morski - wosy, skra, paznokcie, stawy - wspomaga gadk skr - wzrost wosw - wzmocnienie paznokci - morski - 500 ml
297,60 zł/1kg
89,28 zł
Sprzedawca: Katomix

Swedish Nutra Collagen Liquid 10,000 mg - Hydrolizowany kolagen bydlcy z kwasem hialuronowym, witaminami i mineraami, 500 ml
203,16 zł/1l
101,58 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Swedish Nutra Liquid Marine Collagen 500 ml - Witamina C - Przeciwstarzeniowy - Przeciwzmarszczkowy
33,72 zł/100ml
168,58 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Szwedzki suplement diety Nutra Woman Multiwitamina w pynie, 500 ml
198,54 zł/1l
99,27 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Ostrovit kolagen morski + kwas hialuronowy + witamina c BI9073
485,00 zł/1l
97,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
113,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

SONGMICS Pojemnik na odpady 24L ze stali nierdzewnej Wewnętrzny pojemnik na odpady 3 x 8L z pedałem
249,00 zł
Sprzedawca: homerci

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Suszarka bębnowa Suszarka z przednim załadunkiem Suszarka z przednim załadunkiem 2,5 kg, 1,6 stopy sześciennej
800,24 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dtboom

Suszarka z pompą ciepła Hoover NDE H9A2TSBEXS-S 9 kg Aplikacja hOn Auto Care AquaVision
3 176,60 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swedish Nutra Man Multivitamin - Multiwitamina w pynie - 500 ml
198,54 zł/1l
99,27 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Be Cool AIR COOLER 90W 25LITRE WIFI (BC25ACP2501W WS/GR)
1 004,88 zł
Sprzedawca: Di-Life

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

ALLDEYNN Collarose 300g malina-truskawka kolagen skóra włosy kwas hialuronowy
554,07 zł/1l
166,22 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Koc 200x220 koc zimowy koc do spania koc na zimę koc jesienny koc dla alergików hipoalergiczny mikrofibra king size 200 x 220 biały
96,92 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Swedish Nutra Ultra+ Multivitamin - dla poprawy ukadu odpornociowego - dla zdrowia i ukadu nerwowego - pynny koncentrat witaminowy - 500 ml
303,48 zł/1l
151,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

COSTWAY Mobilny klimatyzator 3 w 1, 75 W, 3 stopnie regulacji, w zestawie pilot, zbiornik o pojemności 6 l, 8-godzinny timer i 2 wkłady chłodzące, nawilżacz powietrza, oczyszczacz powietrza, wentylator, chłodnica powietrza
Używany
456,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
251,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Jiubiaz folia prywatności 3D folia okienna samoprzylepna folia lustrzana folia przeciwsłoneczna kwiaty 60 * 200 cm
97,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Fertilovit F 35 plus kapsułki dla kobiet po 35. roku życia pragnących mieć dzieci, 90 kapsułek
227,90 zł
Sprzedawca: apohealth
2 373,96 zł/1kg

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,66 zł
Sprzedawca: apohealth
1 699,72 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,24 zł
Sprzedawca: apohealth
115 239,99 zł/1l

Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
82,17 zł
Sprzedawca: apohealth
632,08 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
204,03 zł
Sprzedawca: apohealth
1 889,17 zł/1kg

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
110,93 zł
Sprzedawca: apohealth
2 263,88 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
240,14 zł
Sprzedawca: apohealth
2 698,20 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
193,19 zł
Sprzedawca: FIT1EU
184,69 zł/1l

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

KaRazym tabletki, 400 tabletek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
516,92 zł
Sprzedawca: apohealth
1 936,03 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg