Cavendish & Harvey Tropikalne cukierki owocowe 200 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,96 zł
109,80 zł / 1kg
+ 87,53 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek798,33 zł/1kg
33,53 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Wintergreen pastylki o smaku eukaliptusa 50g101,25 zł/1kg
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cukierki bez cukru Bonelle Fida truskawka i jeżyna 90 g – owocowe słodycze bez cukru78,70 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g45,09 zł/1kg
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cavendish & Harvey, kostki owocowe tropikalne, ZF, 175g
174,17 zł/1kg
30,48 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish and Harvey Double Fruit Drops - Grejpfrut/Ananas - 175 gramów
125,49 zł/1kg
135,00 zł
-113,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey – cukierki owocowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Wild Berry Drops 175g
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Double Fruit Drops - cytryna z truskawką
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Open Food 4037719066993, 200 g, B, 1665 kJ, 392 kcal, 70 g, 3 g
675,00 zł/1kg
135,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop

Cavendish & Harvey Tropical Selection 966 g
77,03 zł/1kg
74,41 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Cytrusy 966 g
77,53 zł/1kg
74,89 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey – mieszanka jagód, 966 g
77,53 zł/1kg
74,89 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Fizzy Fruits 270 g
173,26 zł/1kg
46,78 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish i Harvey dropsy pomarańczowe i malinowe 175 g
777,14 zł/1kg
136,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop

Smint – kwaśne truskawki – 6 sztuk po 70 g
3 835,71 zł/1kg
187,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Skittles Fruits Cukierki Do Żucia 38 G
98,25 zł/1kg
3,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Cukierki o smaku owocowym Melasuda
392,50 zł/1kg
18,71 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,70 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey – kremowe cukierki o smaku toffi, 175 g
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Roshen Cukierki Peppinezzz Z Nadzieniem Owocowym 900 G
25,02 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Słodkie „wakacje”. Cavendish & Harvey Tropical Fruit Drops zabiorą Cię
w smakową podróż do słonecznych krain. Te wyjątkowo duże
twarde cukierki mają średnicę ok. 2 cm i zachwycają
owocowo-tropikalnymi smakami: kalamansi, mango,
grejpfruta, marakui i ananasa. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w drodze – te
cukierki potrafią przekonać.
- Lista składników
- Składniki: syrop glukozowy, cukier, koncentraty soków owocowych 1%* (ananas, marakuja, mandarynka, mango, grejpfrut), kwas: kwas cytrynowy; barwiące ekstrakty roślinne (żółta marchew, burak ćwikłowy), naturalne aromaty. *odpowiada 5% soku owocowego. Może zawierać śladowe ilości
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 392,00 kcal, 1 665,00 kJ; Tłuszcz: 0,50 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,10 g; Węglowodany: 97,00 g; w tym cukry: 70,00 g; Białko: 0,50 g; Sól: 0,01 g; Błonnik: 0,00 g;
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Cavendish & Harvey Confectionery GmbH Carl-Zeiss-Strasse 14-16 24568 Kaltenkirchen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Czekoladki owocowe
- Producent
- Cavendish & Harvey
- Numer producenta
- 6698761022
- EAN
- 4037719066986
- Lista składników
- Składniki: syrop glukozowy, cukier, koncentraty soków owocowych 1%* (ananas, marakuja, mandarynka, mango, grejpfrut), kwas: kwas cytrynowy; barwiące ekstrakty roślinne (żółta marchew, burak ćwikłowy), naturalne aromaty. *odpowiada 5% soku owocowego. Może zawierać śladowe ilości
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 392,00 kcal, 1 665,00 kJ; Tłuszcz: 0,50 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,10 g; Węglowodany: 97,00 g; w tym cukry: 70,00 g; Białko: 0,50 g; Sól: 0,01 g; Błonnik: 0,00 g;
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Cavendish & Harvey Confectionery GmbH Carl-Zeiss-Strasse 14-16 24568 Kaltenkirchen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Czekoladki owocowe
- Producent
- Cavendish & Harvey
- Numer producenta
- 6698761022
- EAN
- 4037719066986
Pasuje również do tego

Cavendish & Harvey – cukierki owocowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey, kostki owocowe tropikalne, ZF, 175g
174,17 zł/1kg
30,48 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish and Harvey Double Fruit Drops - Grejpfrut/Ananas - 175 gramów
125,49 zł/1kg
135,00 zł
-113,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Wild Berry Drops 175g
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
45,09 zł/1kg
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cavendish & Harvey Double Fruit Drops - cytryna z truskawką
125,49 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Dropski wiśniowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete Odkurzacz do czyszczenia na mokro i na sucho, samoczyszczący, lekki, bezprzewodowy, z funkcją mopowania, czyszczenie krawędzi <0,5 cm, niebieski
808,98 zł
Sprzedawca: Digiexpert

Cavendish & Harvey Kwaśne cukierki cytrynowe 200 g
109,80 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

Open Food 4037719066993, 200 g, B, 1665 kJ, 392 kcal, 70 g, 3 g
675,00 zł/1kg
135,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop

Intex 68579NP, Szary, PCW, 110 mm, 1140 mm, 710 mm, 2,63 kg
142,31 zł
Sprzedawca: Sotel

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Cavendish i Harvey dropsy pomarańczowe i malinowe 175 g
777,14 zł/1kg
136,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop

Wieszak na ubrania VASAGLE 2 półki 6 haczyków Stalowa rama
389,50 zł
Sprzedawca: Lumarko

VIESTA® powerbank 10 000 mAh czarna szybkie ładowanie 22,5 W PD 20W ładowanie bezprzewodowe 15W USB-C USB-A Lightning magnetyczny
104,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Bartek Olej Słonecznikowy - Uniwersalny do Smażenia Gotowania Sałatek 1l
15,60 zł/1l
15,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 140 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
318,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
25,22 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ALIGHTUP, szafa garderobiana, szafa z półkami i drążkiem na wieszaki, 150 x 45 x 175 cm, kolor: czarny
171,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Greemotion sofa dla psa z dachem aluminiowym rozmiar M, fotel dziecięcy, zewnętrzny, kot / pies, szary, prostokątny, jednokolorowy
1 184,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Cavendish & Harvey, karmelowe czekoladki wypełnione kremem, 130g
168,92 zł/1kg
21,96 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour

LOCTITE® 638 Anaerobowe mocowanie cylindryczne - 50 ml
3 851,60 zł/1l
192,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KleberKlaus

Relaxdays 10023273, 1 szt.
92,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 mis(y), Biały, 20 min, Przyciski, 200 mm
589,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Cavendish and Harvey lychee and melon drops 175 gramów
777,14 zł/1kg
136,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop

Zestaw 6 szklanek do latte macchiato o pojemności 300 ml z uchwytem oraz 6 łyżeczek ze stali nierdzewnej Szklanki do kawy Szklanki do herbaty
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sendez_GmbH

Blackview OSCAL Tiger 12 Android telefon komórkowy bez umowy, 6,78" smartfon 8GB+128GB (z możliwością rozbudowy), aparat 64MP/5000 mAh/4G dual SIM/odcisk palca, szary
389,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Apple iPad , 24,6 cm (9.7"), 2048 x 1536 px, 128 GB, iOS 11, 478 g, Szary
Odnowiony
449,29 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: NESATEC

AMICA FM 050.4(E) Refrigerator
795,10 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Darmowa wysyłka


Darmowa wysyłka





STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,04 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg

Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg

Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg

Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg