Princessa Longa Kokos 30 × 40 g – batonik waflowy o smaku kokosowym z białą czekoladą

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
109,22 zł

105,21 zł-4,01zł

87,67 zł / 1kg

+ 19,57 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Batony czekoladowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
86,34 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chrupiące batoniki waflowe KitKat Chuny White z białą czekoladą 24x40g
Chrupiące batoniki waflowe KitKat Chuny White z białą czekoladą 24x40g
2 686,50 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g
Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Corny Protein Crunchy Cookie pyszny baton proteinowy 45g
Corny Protein Crunchy Cookie pyszny baton proteinowy 45g
309,56 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Polskie batoniki czekoladowe  Princessa Longa Batoniki mleczno-waflowe (28x45g)
Polskie batoniki czekoladowe Princessa Longa Batoniki mleczno-waflowe (28x45g)
118,02 zł/1kg
157,70 zł
-9,00 zł
148,70 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Batony czekoladowe Princessa Longa Batony orzechowo-gofrowe (28 x 45 g)
Batony czekoladowe Princessa Longa Batony orzechowo-gofrowe (28 x 45 g)
118,02 zł/1kg
157,70 zł
-9,00 zł
148,70 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Gofry o smaku czekoladowo-mlecznym 6 x 41,5 g
Gofry o smaku czekoladowo-mlecznym 6 x 41,5 gJednorazowe
161,53 zł/1l
40,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Twix Batony Biała Czekolada Opakowanie 5 sztuk, 230 g - Biała Czekolada i Karmel
Twix Batony Biała Czekolada Opakowanie 5 sztuk, 230 g - Biała Czekolada i Karmel
156,91 zł/1kg
36,09 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Batony czekoladowe Sekacz Batony waflowe z nadzieniem Advocaat (38x32g) Wisla
Batony czekoladowe Sekacz Batony waflowe z nadzieniem Advocaat (38x32g) Wisla
140,92 zł/1kg
181,74 zł
-10,38 zł
171,36 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Bounty Baton z nadzieniem kokosowym oblany czekoladą 57 g x 2 sztuki
Bounty Baton z nadzieniem kokosowym oblany czekoladą 57 g x 2 sztuki
122,40 zł/1kg
6,12 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Wawel Czekolada Brownie z malinami 252g
Wawel Czekolada Brownie z malinami 252g
48,64 zł/1kg
22,59 zł
-46%
12,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Milka Nussini, Czekolada mleczna, 157 g, Czekolada, 227 kJ, 546 kcal, 33 g
Milka Nussini, Czekolada mleczna, 157 g, Czekolada, 227 kJ, 546 kcal, 33 g
146,60 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
72,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Croissant z nadzieniem czekoladowym Milka 50g
Croissant z nadzieniem czekoladowym Milka 50g
107,40 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sonko Wafle Ryżowo-Kukurydziane W Czekoladzie Mlecznej 65 G (4 Sztuki)
Sonko Wafle Ryżowo-Kukurydziane W Czekoladzie Mlecznej 65 G (4 Sztuki)
131,00 zł/1kg
11,86 zł
-22%
9,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Milka Daim, mleczna czekolada – 90 g
Milka Daim, mleczna czekolada – 90 g
117,22 zł/1kg
13,67 zł
-22%
10,55 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Milka 30601020, Czekolada mleczna, 37 g, 2286 kJ, 548 kcal, 33 g, 19 g
Milka 30601020, Czekolada mleczna, 37 g, 2286 kJ, 548 kcal, 33 g, 19 g
148,92 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Migdały waniliowe z białą czekoladą 100g
Migdały waniliowe z białą czekoladą 100g
223 900,01 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Czekolada Mleczna Bałtyk Z Nadzieniem Truskawkowym 148 G
Czekolada Mleczna Bałtyk Z Nadzieniem Truskawkowym 148 G
102,93 zł/1kg
16,05 zł
-3%
15,44 zł
Sprzedawca: Katomix

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Princessa Longa Kokos – chrupiące batoniki waflowe o smaku kokosowym z białą czekoladą w opakowaniu zbiorczym zawierającym 30 sztuk

Ciesz się nieodpartym smakiem Princessa Longa Kokos! Delikatny i chrupiący wafel pokryty puszystym kremem kokosowym i białą czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. W praktycznym opakowaniu zawierającym 30 sztuk – idealnym do zapasu, dla rodziny lub do dzielenia się!

Informacje o producencie:

Nestlé jest jednym z wiodących światowych producentów słodyczy i synonimem najwyższej jakości oraz niepowtarzalnego smaku. 

Składniki i alergeny:

Biała czekolada (31,9%) (cukier, masło kakaowe, mleko pełne w proszku, oleje roślinne (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator (lecytyna)), olej palmowy, mąka pszenna, serwatka w proszku (z mleka), cukier, odtłuszczone mleko w proszku, maltodekstryna, płatki kokosowe (2,3%), substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu), emulgatory (lecytyny, E 476), naturalny aromat, sól

Alergeny: Zawiera mleko (laktozę), zboża zawierające gluten (pszenicę). Może zawierać soję, orzeszki ziemne, orzechy i sezam.

Kod EAN7613034832207
Kraj pochodzeniaPolska
ProducentNestlé
PrzechowywaniePrzechowywać w miejscu chronionym przed światłem, w suchym miejscu i w temperaturze pokojowej
Waga1200 g (30 x 40 g)
standardowa

Wartości odżywcze na 100 g:

Wartość energetyczna2 352 kJ / 564 kcal
Tłuszcz35,6 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone18,6 g
Węglowodany53,5 g
- w tym cukry36,9 g
Białko6,8 g
Sól0,43 g
Lista składników
Princessa Longa Kokos – chrupiące batoniki waflowe o smaku kokosowym z białą czekoladą w opakowaniu zbiorczym zawierającym 30 sztuk Ciesz się nieodpartym smakiem Princessa Longa Kokos! Delikatny i chrupiący wafel pokryty puszystym kremem kokosowym i białą czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. W praktycznym opakowaniu zawierającym 30 sztuk – idealnym do zapasu, dla rodziny lub do dzielenia się! Informacje o producencie: Nestlé jest jednym z wiodących światowych producentów słodyczy i synonimem najwyższej jakości oraz niepowtarzalnego smaku.  Składniki i alergeny: Biała czekolada (31,9%) (cukier, masło kakaowe, mleko pełne w proszku, oleje roślinne (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator (lecytyna)), olej palmowy, mąka pszenna, serwatka w proszku (z mleka), cukier, odtłuszczone mleko w proszku, maltodekstryna, płatki kokosowe (2,3%), substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu), emulgatory (lecytyny, E 476), naturalny aromat, sól Alergeny: Zawiera mleko (laktozę), zboża zawierające gluten (pszenicę). Może zawierać soję, orzeszki ziemne, orzechy i sezam. Kod EAN 7613034832207 Kraj pochodzenia Polska Producent Nestlé Przechowywanie Przechowywać w miejscu chronionym przed światłem, w suchym miejscu i w temperaturze pokojowej Waga 1200 g (30 x 40 g) Wysyłka Wysyłka standardowa Wartości odżywcze na 100 g: Wartość energetyczna 2 352 kJ / 564 kcal Tłuszcz 35,6 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 18,6 g Węglowodany 53,5 g - w tym cukry 36,9 g Białko 6,8 g Sól 0,43 g
Informacja o wartościach odżywczych
Princessa Longa Kokos – chrupiące batoniki waflowe o smaku kokosowym z białą czekoladą w opakowaniu zbiorczym zawierającym 30 sztuk Ciesz się nieodpartym smakiem Princessa Longa Kokos! Delikatny i chrupiący wafel pokryty puszystym kremem kokosowym i białą czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. W praktycznym opakowaniu zawierającym 30 sztuk – idealnym do zapasu, dla rodziny lub do dzielenia się! Informacje o producencie: Nestlé jest jednym z wiodących światowych producentów słodyczy i synonimem najwyższej jakości oraz niepowtarzalnego smaku.  Składniki i alergeny: Biała czekolada (31,9%) (cukier, masło kakaowe, mleko pełne w proszku, oleje roślinne (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator (lecytyna)), olej palmowy, mąka pszenna, serwatka w proszku (z mleka), cukier, odtłuszczone mleko w proszku, maltodekstryna, płatki kokosowe (2,3%), substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu), emulgatory (lecytyny, E 476), naturalny aromat, sól Alergeny: Zawiera mleko (laktozę), zboża zawierające gluten (pszenicę). Może zawierać soję, orzeszki ziemne, orzechy i sezam. Kod EAN 7613034832207 Kraj pochodzenia Polska Producent Nestlé Przechowywanie Przechowywać w miejscu chronionym przed światłem, w suchym miejscu i w temperaturze pokojowej Waga 1200 g (30 x 40 g) Wysyłka Wysyłka standardowa Wartości odżywcze na 100 g: Wartość energetyczna 2 352 kJ / 564 kcal Tłuszcz 35,6 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 18,6 g Węglowodany 53,5 g - w tym cukry 36,9 g Białko 6,8 g Sól 0,43 g
Waga
1200 g
Firma spożywcza
Nestle
Nazwa handlowa
Śruba
Producent
EAN
8445291034778

Lista składników
Princessa Longa Kokos – chrupiące batoniki waflowe o smaku kokosowym z białą czekoladą w opakowaniu zbiorczym zawierającym 30 sztuk Ciesz się nieodpartym smakiem Princessa Longa Kokos! Delikatny i chrupiący wafel pokryty puszystym kremem kokosowym i białą czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. W praktycznym opakowaniu zawierającym 30 sztuk – idealnym do zapasu, dla rodziny lub do dzielenia się! Informacje o producencie: Nestlé jest jednym z wiodących światowych producentów słodyczy i synonimem najwyższej jakości oraz niepowtarzalnego smaku.  Składniki i alergeny: Biała czekolada (31,9%) (cukier, masło kakaowe, mleko pełne w proszku, oleje roślinne (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator (lecytyna)), olej palmowy, mąka pszenna, serwatka w proszku (z mleka), cukier, odtłuszczone mleko w proszku, maltodekstryna, płatki kokosowe (2,3%), substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu), emulgatory (lecytyny, E 476), naturalny aromat, sól Alergeny: Zawiera mleko (laktozę), zboża zawierające gluten (pszenicę). Może zawierać soję, orzeszki ziemne, orzechy i sezam. Kod EAN 7613034832207 Kraj pochodzenia Polska Producent Nestlé Przechowywanie Przechowywać w miejscu chronionym przed światłem, w suchym miejscu i w temperaturze pokojowej Waga 1200 g (30 x 40 g) Wysyłka Wysyłka standardowa Wartości odżywcze na 100 g: Wartość energetyczna 2 352 kJ / 564 kcal Tłuszcz 35,6 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 18,6 g Węglowodany 53,5 g - w tym cukry 36,9 g Białko 6,8 g Sól 0,43 g
Informacja o wartościach odżywczych
Princessa Longa Kokos – chrupiące batoniki waflowe o smaku kokosowym z białą czekoladą w opakowaniu zbiorczym zawierającym 30 sztuk Ciesz się nieodpartym smakiem Princessa Longa Kokos! Delikatny i chrupiący wafel pokryty puszystym kremem kokosowym i białą czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. W praktycznym opakowaniu zawierającym 30 sztuk – idealnym do zapasu, dla rodziny lub do dzielenia się! Informacje o producencie: Nestlé jest jednym z wiodących światowych producentów słodyczy i synonimem najwyższej jakości oraz niepowtarzalnego smaku.  Składniki i alergeny: Biała czekolada (31,9%) (cukier, masło kakaowe, mleko pełne w proszku, oleje roślinne (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator (lecytyna)), olej palmowy, mąka pszenna, serwatka w proszku (z mleka), cukier, odtłuszczone mleko w proszku, maltodekstryna, płatki kokosowe (2,3%), substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu), emulgatory (lecytyny, E 476), naturalny aromat, sól Alergeny: Zawiera mleko (laktozę), zboża zawierające gluten (pszenicę). Może zawierać soję, orzeszki ziemne, orzechy i sezam. Kod EAN 7613034832207 Kraj pochodzenia Polska Producent Nestlé Przechowywanie Przechowywać w miejscu chronionym przed światłem, w suchym miejscu i w temperaturze pokojowej Waga 1200 g (30 x 40 g) Wysyłka Wysyłka standardowa Wartości odżywcze na 100 g: Wartość energetyczna 2 352 kJ / 564 kcal Tłuszcz 35,6 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 18,6 g Węglowodany 53,5 g - w tym cukry 36,9 g Białko 6,8 g Sól 0,43 g
Waga
1200 g
Firma spożywcza
Nestle
Nazwa handlowa
Śruba
Producent
EAN
8445291034778
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 1167
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Princesso Longa Wafel Przekładany Kremem Kokosowym Oblany Białą Polewą 40 G
Princesso Longa Wafel Przekładany Kremem Kokosowym Oblany Białą Polewą 40 G
63,50 zł/1kg
2,54 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 820
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW
Zdjęcie produktu dla Valentino - Uomo Born in Roma Intense woda perfumowana 100 ml
Valentino - Uomo Born in Roma Intense woda perfumowana 100 ml
4 274,50 zł/1l
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 48
427,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Biurko, Białe, 90X45X76 Cm, Płyta Wiórowa Lumarko!
Biurko, Białe, 90X45X76 Cm, Płyta Wiórowa Lumarko!
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 70
427,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
494,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Zdjęcie produktu dla Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 168
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Zdjęcie produktu dla Batony czekoladowe Prince Polo Classic (32 x 35 g)
Batony czekoladowe Prince Polo Classic (32 x 35 g)
103,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
120,10 zł
-4,65 zł
115,45 zł
Sprzedawca: Katomix
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Jaśmin gwiaździsty 30-50 cm - zimozielony, pachnący i odporny Trachelospermum jasminoides
Jaśmin gwiaździsty 30-50 cm - zimozielony, pachnący i odporny Trachelospermum jasminoides
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 106
20,11 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Zdjęcie produktu dla Grzeski Polskie batoniki waflowe z czekoladą (36x36g)
Grzeski Polskie batoniki waflowe z czekoladą (36x36g)
89,52 zł/1kg
142,28 zł
-26,26 zł
116,02 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla W pełni automatyczny ekspres do kawy De'Longhi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk
W pełni automatyczny ekspres do kawy De'Longhi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 455
1 996,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL
Zdjęcie produktu dla Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Biały, 6 szuf., Płyta wiórowa, Monochromatyczny, Nowoczesny, Płyta wiórowa
Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Biały, 6 szuf., Płyta wiórowa, Monochromatyczny, Nowoczesny, Płyta wiórowa
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 103
450,99 zł
Sprzedawca: TOPESHOP
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nestlé Rolo pralina z toffi 36x52g
Nestlé Rolo pralina z toffi 36x52g
126,11 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
236,08 zł
Sprzedawca: Candyspot
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
126,00 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
35,28 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
72,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
240,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
161,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla merci® 114706 merci® Finest Selection Duża Różnorodność Czekoladek 675 g
merci® 114706 merci® Finest Selection Duża Różnorodność Czekoladek 675 g
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
116,49 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
134,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mars 481854 baton czekoladowy Twix 32 sztuki x 50 g
Mars 481854 baton czekoladowy Twix 32 sztuki x 50 g
75,03 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
120,05 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
86,34 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Batony czekoladowe Nuts 24 szt.
Batony czekoladowe Nuts 24 szt.
179,35 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
180,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,19 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
142,85 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Knoppers® 471472 Knoppers® 375,0 g
Knoppers® 471472 Knoppers® 375,0 g
55,63 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
20,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla 2x Nowoczesna lampa ścienna LED Czarna Wewnętrzna lampa ścienna z pilotem Oświetlenie ścienne do salonu Sypialnia Przedpokój, Kolor światła: RGB
2x Nowoczesna lampa ścienna LED Czarna Wewnętrzna lampa ścienna z pilotem Oświetlenie ścienne do salonu Sypialnia Przedpokój, Kolor światła: RGB
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 77
111,91 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion
Zdjęcie produktu dla Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 380
319,00 zł
Sprzedawca: homerci
Zdjęcie produktu dla Nestlé KitKat ChunKy
Nestlé KitKat ChunKy
2 687,00 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero 70101392 Mini kuleczki biszkoptowe
Ferrero 70101392 Mini kuleczki biszkoptowe
224,59 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
115,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 13 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Naprawdę super
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
127,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
184,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla SUPERSONIC Tubka Mocy 6×50 g – 3× Karmel i 3× Malina, Bez Dodatku Cukru
SUPERSONIC Tubka Mocy 6×50 g – 3× Karmel i 3× Malina, Bez Dodatku Cukru
43,00 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Karmel 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Karmel 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
43,00 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Malina 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Malina 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
43,00 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
86,34 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kitkat Japan, zestaw smaków Strawberry i Deep Matcha, japońska przekąska Kitkat, 11 batonów każdego smaku
Kitkat Japan, zestaw smaków Strawberry i Deep Matcha, japońska przekąska Kitkat, 11 batonów każdego smaku
75,11 zł
Sprzedawca: Heartforcards
274,12 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mixed Minis, 1 opakowanie (1 x 1,425 kg)
Mixed Minis, 1 opakowanie (1 x 1,425 kg)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
154,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,69 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,51 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g
Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Milka Waffelini Milk 5s
Milka Waffelini Milk 5s
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
148,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Loacker Napolitaner chrupiący wafel z kremem z orzechów laskowych 175g
Loacker Napolitaner chrupiący wafel z kremem z orzechów laskowych 175g
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cadbury Wonderful Peanut Multipack
Cadbury Wonderful Peanut Multipack
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g
Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
87,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
119,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Knoppers baton orzechowy z orzechami laskowymi i karmelem 5-pak 5x 200g
Knoppers baton orzechowy z orzechami laskowymi i karmelem 5-pak 5x 200g
78,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
78,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dobra Kaloria Baton Owocowy Kokos & Orzech 35 G
Dobra Kaloria Baton Owocowy Kokos & Orzech 35 G
19,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
477,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dobra Kaloria Kulki Kakao & Nuta Pomarańczy Na Okrągło 65G
Dobra Kaloria Kulki Kakao & Nuta Pomarańczy Na Okrągło 65G
27,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
387,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dobra Kaloria Baton Z Nerkowców Tarta Malinowa 35 G
Dobra Kaloria Baton Z Nerkowców Tarta Malinowa 35 G
21,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
529,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Baileys Chocolate Truffle Bar Czekolada mleczna z Baileys 35g
Baileys Chocolate Truffle Bar Czekolada mleczna z Baileys 35g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
311,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Banany w białej czekoladzie 42g - Orion
Banany w białej czekoladzie 42g - Orion
4,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KitKat 12492159 KitKat Knusprige Stücke 400,0 g
KitKat 12492159 KitKat Knusprige Stücke 400,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
54,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
136,87 zł/1kg