Sos pieprzowy 212 ml - Schronisko Bukowina

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

27,99 zł

93,30 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
10h 04m 05s
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe dania gotowe i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kawałki karkówki w sosie własnym – Schronisko Bukowina
Kawałki karkówki w sosie własnym – Schronisko Bukowina
33,81 zł/1kg
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smażona golonka w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
Smażona golonka w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
67,62 zł/1l
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Szarpana Jagnięcina pasteryzowana duży słoik - Schronisko Bukowina
Szarpana Jagnięcina pasteryzowana duży słoik - Schronisko Bukowina
109,97 zł/1kg
65,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełki wołowe 670 g - Schronisko Bukowina
Kiełki wołowe 670 g - Schronisko Bukowina
62,99 zł/1kg
62,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Frikadelle w sosie koperkowym 380 g – Schronisko Bukowina
Frikadelle w sosie koperkowym 380 g – Schronisko Bukowina
27,84 zł/1kg
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Frikadelle w sosie grzybowym 380 g - Schronisko Bukowina
Frikadelle w sosie grzybowym 380 g - Schronisko Bukowina
28,36 zł/1kg
19,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gołąbki w sosie pomidorowym 400g- Schronisko Bukowina
Gołąbki w sosie pomidorowym 400g- Schronisko Bukowina
30,90 zł/1kg
19,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Klopsiki w sosie serowym 380 g – Schronisko Bukowina
Klopsiki w sosie serowym 380 g – Schronisko Bukowina
28,54 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wołowina stroganow 410 g – Schronisko Bukowina
Wołowina stroganow 410 g – Schronisko Bukowina
73,15 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zrazy wieprzowe 670 g - Schronisko Bukowina
Zrazy wieprzowe 670 g - Schronisko Bukowina
51,08 zł/1kg
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gulasz wołowy BBQ – 400 g Schronisko Bukowina
Gulasz wołowy BBQ – 400 g Schronisko Bukowina
45,06 zł/1kg
31,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy do makaronu 400ml - Schronisko Bukowina
Sos pomidorowy do makaronu 400ml - Schronisko Bukowina
31,17 zł/1l
12,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Strogonow wieprzowy 400g - Schronisko Bukowina
Strogonow wieprzowy 400g - Schronisko Bukowina
31,24 zł/1kg
21,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Żołądki gęsie 380 g w sosie - Schronisko Bukowina
Żołądki gęsie 380 g w sosie - Schronisko Bukowina
39,42 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kurczak w sosie słodko kwaśnym 400g - Schronisko Bukowina
Kurczak w sosie słodko kwaśnym 400g - Schronisko Bukowina
33,50 zł/1kg
20,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Klopsiki z indyka w sosie pomidorowym 540 ml Zawekowani
Klopsiki z indyka w sosie pomidorowym 540 ml Zawekowani
69,48 zł/1kg
41,69 zł
Sprzedawca: ZAWEKOWANI
Zdjęcie produktu dla Szprot w sosie pomidorowym 170g
Szprot w sosie pomidorowym 170g
31,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Krem z pomidorów z mascarpone 900 ml Zawekowani
Krem z pomidorów z mascarpone 900 ml Zawekowani
35,09 zł/1kg
35,09 zł
Sprzedawca: ZAWEKOWANI
Zdjęcie produktu dla Pamapol Gołąbki W Sosie Pomidorowym 500 G
Pamapol Gołąbki W Sosie Pomidorowym 500 G
24,28 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,61 zł
-26%
12,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Łapki kurczaka w bulionie 700 g – Schronisko Bukowina
Łapki kurczaka w bulionie 700 g – Schronisko Bukowina
18,77 zł/1kg
18,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Sos Bukowina Shelter Pepper to esencja kuchni górskiej w słoiku – intensywny, kremowy i głęboki w smaku. Jest to koncentrat, który daje pełną kontrolę nad ostateczną konsystencją i charakterem sosu: wystarczy rozcieńczyć go śmietaną, bulionem lub wodą, aby w kilka chwil uzyskać sos dokładnie taki, jaki lubisz. Jest to dokładnie ten sam sos, który podajemy w restauracji schroniska Bukowina do steków lub fileta wieprzowego. Jeśli lubisz bardzo pikantne i intensywne smaki, rozcieńczanie nie jest konieczne. ...

Już po otwarciu słoika wyczuwalny jest wyraźny aromat świeżo zmielonego czarnego pieprzu i delikatniejszego, lekko owocowego zielonego pieprzu w marynacie. Podstawą sosu jest aksamitna śmietanka 36% i masło, które nadają mu typową dla klasycznych sosów restauracyjnych pełnię i gładkość. Szalotka i czosnek nadają mu subtelną słodycz i głębię, a sos sojowy delikatnie podkreśla umami i równoważy kremową konsystencję. Całość dopełnia nutka brandy, która zapewnia elegancję i ciepły, lekko wytrawny akcent.

Rozcieńczony sos uzyskuje idealną konsystencję do podania na gorąco – doskonale otula stek wołowy, polędwicę, schab, pierś kurczaka, ale także makaron, kluski lub smażone warzywa. Jest to również dobry wybór do domowych potraw, jeśli chcesz w prosty sposób nadać daniu charakter dobrej restauracji lub górskiej chaty.

Dlaczego warto?

  • intensywny smak pieprzu bez kompromisów
  • praktyczna forma koncentratu – sam decydujesz o intensywności i gęstości
  • naturalne składniki i klasyczna receptura
  • praktyczny, ekologiczny słoik

Sos dla wszystkich, którzy cenią sobie przejrzystość, jakość i autentyczny smak – idealny, jeśli chcesz nadać potrawie charakter i odrobinę kulinarnego luksusu.

Lista składników
Składniki: 36% śmietana (z mleka), szalotka, zielony pieprz w marynacie (pieprz, woda, sól), mielony czarny pieprz, sos sojowy (woda, soja, pszenica), masło (z mleka), brandy, czosnek Waga netto: 212 ml Informacje o wartości odżywczej na 100 ml: Wartość energetyczna 1241 kJ/297 kcal Tłuszcz 28,6 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 18,2 g Węglowodany 6,4 g, w tym cukry 2,7 g Błonnik pokarmowy 0 g Białko 2,6 g Sól 1,31 g Kraj pochodzenia: Polska Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, chronić przed światłem słonecznym Termin przydatności do spożycia:
Informacja o wartościach odżywczych
Zawiera listę składników
Waga
300 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Sos pieprzowy 212 ml - Schronisko Bukowina
EAN
5905367203055

Lista składników
Składniki: 36% śmietana (z mleka), szalotka, zielony pieprz w marynacie (pieprz, woda, sól), mielony czarny pieprz, sos sojowy (woda, soja, pszenica), masło (z mleka), brandy, czosnek Waga netto: 212 ml Informacje o wartości odżywczej na 100 ml: Wartość energetyczna 1241 kJ/297 kcal Tłuszcz 28,6 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 18,2 g Węglowodany 6,4 g, w tym cukry 2,7 g Błonnik pokarmowy 0 g Białko 2,6 g Sól 1,31 g Kraj pochodzenia: Polska Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, chronić przed światłem słonecznym Termin przydatności do spożycia:
Informacja o wartościach odżywczych
Zawiera listę składników
Waga
300 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Sos pieprzowy 212 ml - Schronisko Bukowina
EAN
5905367203055
Pasuje również do tego

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kawałki karkówki w sosie własnym – Schronisko Bukowina
Kawałki karkówki w sosie własnym – Schronisko Bukowina
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Smażona golonka w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
Smażona golonka w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
67,62 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Jagnięcina szarpana 420g - Schronisko Bukowina
Jagnięcina szarpana 420g - Schronisko Bukowina
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zrazy wieprzowe 670 g - Schronisko Bukowina
Zrazy wieprzowe 670 g - Schronisko Bukowina
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełki wołowe 410 g – Schronisko Bukowina
Kiełki wołowe 410 g – Schronisko Bukowina
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
55,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bigos myśliwski 440g - Schronisko Bukowina
Bigos myśliwski 440g - Schronisko Bukowina
35,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wołowina stroganow 410 g – Schronisko Bukowina
Wołowina stroganow 410 g – Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,15 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gulasz wołowy BBQ – 400 g Schronisko Bukowina
Gulasz wołowy BBQ – 400 g Schronisko Bukowina
31,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Tortelloni Carne Senza Glutine 250g - Le Veneziane
Tortelloni Carne Senza Glutine 250g - Le Veneziane
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
82,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Roladka z piersi kurczaka z pomidorem suszonym 400g - Schronisko Bukowina
Roladka z piersi kurczaka z pomidorem suszonym 400g - Schronisko Bukowina
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,91 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos pieprzowy 212 ml - Schronisko Bukowina
Sos pieprzowy 212 ml - Schronisko Bukowina
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chili con carne z wołowiny  400g - Schronisko Bukowina
Chili con carne z wołowiny 400g - Schronisko Bukowina
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Żołądki gęsie 380 g w sosie - Schronisko Bukowina
Żołądki gęsie 380 g w sosie - Schronisko Bukowina
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,42 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zrazy wieprzowe 430g - Schronisko Bukowina
Zrazy wieprzowe 430g - Schronisko Bukowina
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,12 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Emiliane Tortellini Prosciutto Crudo 500g - Barilla
Emiliane Tortellini Prosciutto Crudo 500g - Barilla
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ragu z wołowiny z Toskanii 180 g – Cucina Toscana
Ragu z wołowiny z Toskanii 180 g – Cucina Toscana
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ragu z dzika Sugo Cinghiale 180g - Cucina Toscana
Ragu z dzika Sugo Cinghiale 180g - Cucina Toscana
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Gnocchi di Patate 500g - La Veneziane senza glutine
Gnocchi di Patate 500g - La Veneziane senza glutine
19,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19 970,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kurczak w sosie słodko kwaśnym 400g - Schronisko Bukowina
Kurczak w sosie słodko kwaśnym 400g - Schronisko Bukowina
20,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Strogonow wieprzowy 400g - Schronisko Bukowina
Strogonow wieprzowy 400g - Schronisko Bukowina
21,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,24 zł/1kg