4,2



Na podstawie 6 opinii
Curcuma Complex – 30 kapsułek | Suplement diety do codziennej diety
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
165,81 zł
8 290,50 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Micardium Suplement Diety 20 Kapsułek139 999,99 zł/1l
140,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnicornGroup

Więcej informacji o reklamie
Prostoxalen – kapsułki suplement diety 60 kaps104 990,00 zł/1l
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnicornGroup

Więcej informacji o reklamie
Tromcardin Complex, 180 tabletek735,43 zł/1kg
144,88 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Metonil suplement diety | 30 kapsułek4 566,67 zł/1kg
137,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnicornGroup

Revita Prost – Black Edition | 30 kapsułek | Suplement diety dla mężczyzn
665 199,97 zł/1kg
166,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

Abslim
5 333,00 zł/1kg
159,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

CYSTI NORM AKTIV - suplement diety wspomagający zdrowie układu moczowego, 30 kapsułek
12 572,94 zł/1kg
213,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

GlucoZen Suplement diety wspomagający codzienny metabolizm | 60 kapsułek
159 999,99 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

CURCUMA, 500 kapsułek kurkumy o wysokiej dawce, z piperyną, bardzo dobra biodostępność
348,52 zł/1l
143,24 zł
Sprzedawca: Redfood-Nature-GmbH

GLPura – suplement diety wspomagający codzienne samopoczucie i witalność – 30 kapsułek
7 337,14 zł/1kg
154,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumHealth24

PENAXIM – codzienna dawka równowagi i witalności dla mężczyzn – 30 kapsułek
10 217,33 zł/1l
153,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Cardiva – suplement diety, 60 kapsułek
165,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

Kapsułki ArtyZint (30 kapsułek) Suplement diety do codziennego stosowania jako uzupełnienie zbilansowanej diety.
6 632,40 zł/1kg
165,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Colway Colvita 120 kaps + 100 kaps c-olway suplement diety
416 999,98 zł/1l
417,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

Evitrol – suplement diety, 60 kapsułek
165,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

Suplement diety Theonia Ashwagandha Complex, 60 kapsułek
1 492,20 zł/1kg
298,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Suplement diety Forté Pharma FortéVeinol, 60 tabletek
924,90 zł/1kg
184,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Ekstrakt liposomalny z amli i aceroli – 200 ml
317,20 zł/1l
63,44 zł
Sprzedawca: BioCare

Glukofin - suplement diety 30 kapsułek
900,00 zł/1l
90,00 zł
Sprzedawca: NewGenMarketing

Vitamaze Magnesium³ Complex 350 mg - 180 tabletek
321,91 zł/1kg
82,73 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Curcuma Complex to suplement diety zawierający zbilansowaną kombinację ekstraktów roślinnych, L-karnityny i witaminy B12. Formuła została opracowana jako uzupełnienie codziennej diety i jest przeznaczona dla osób, które cenią sobie świadomy styl życia.
Zawarte w nim składniki są tradycyjnie stosowane w żywieniu i uzupełniają się, tworząc roślinny preparat na co dzień.
Właściwości produktu
Z wybranymi ekstraktami roślinnymi i aminokwasami
Zawiera witaminę B12, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego*
Uzupełnia dzienne spożycie składników odżywczych
Praktyczna forma kapsułek do codziennego stosowania
* zgodnie z zatwierdzonymi oświadczeniami zdrowotnymi UE
Zalecane spożycie
Przyjmować 3 kapsułki dziennie, popijając odpowiednią ilością płynu, najlepiej podczas posiłków.
Skład
Wyciąg z Caralluma fimbriata, wyciąg z liści Gymnema sylvestre, L-karnityna, wyciąg z gorzkiej melony, witamina B12, żelatyna (otoczka kapsułki), celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.
Zawartość
30 kapsułek
Przechowywanie
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, niem dla dzieci.
Uwaga
Suplementy diety nie zastępują zrównoważonej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.
- Lista składników
- Wyciąg z Caralluma fimbriata, wyciąg z liści Gymnema sylvestre, L-karnityna, wyciąg z gorzkiej melony, witamina B12, żelatyna (otoczka kapsułki), celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.
- Waga
- 20 g
- Firma spożywcza
- GLOBAL D LTD
- Nazwa handlowa
- 3 litery
- Producent
- GLOBAL D LTD
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecany sposób podawania
- Codziennie przyjmować 3 kapsułki popijając odpowiednią ilością płynu, najlepiej podczas posiłków.
- EAN
- 8059916603388
- Lista składników
- Wyciąg z Caralluma fimbriata, wyciąg z liści Gymnema sylvestre, L-karnityna, wyciąg z gorzkiej melony, witamina B12, żelatyna (otoczka kapsułki), celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.
- Waga
- 20 g
- Firma spożywcza
- GLOBAL D LTD
- Nazwa handlowa
- 3 litery
- Producent
- GLOBAL D LTD
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecany sposób podawania
- Codziennie przyjmować 3 kapsułki popijając odpowiednią ilością płynu, najlepiej podczas posiłków.
- EAN
- 8059916603388
Pasuje również do tego

Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
667,70 zł/1l
133,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Alflorex 30 kapsułek
2 359,60 zł/1kg
58,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

ARMOLIPID Cholesterol Serce Czysty poziom cholesterolu 60 tabletek x4
3 369,90 zł/1l
336,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: The-Fast-Order
![Zdjęcie produktu dla Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny
342,02 zł/1kg
153,91 zł
Sprzedawca: WR-Products

Concentrix, 180 kapsułek
1 488,70 zł/1kg
263,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

GLura Suplement diety, zestaw 3 opakowania po 60 kapsułek
445,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
814,00 zł/1kg
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Oryginalne kwiaty Bacha nr 1-38 i zestaw kropli RESCUE w ozdobnym kartonowym pudełku, 40 sztuk buteleczek
586,10 zł/1kg
931,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Prostalis - 180 Kapsułek (3 x 60 Kapsułek) - 3 Dawki
3 141,67 zł/1kg
339,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

4X Prostoxalen – Kapsułki Z Palmą Sabałową Na Prostatę
408 999,98 zł/1l
409,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

Kapsułki Priorin spełniające wymagania odżywcze korzenia włosa, 120 kapsułek
2 297,02 zł/1l
215,92 zł
Sprzedawca: apohealth

Prostalis - Kompleks wspierający zdrowie prostaty (30 kapsułek)
166,30 zł/1kg
166,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

MANHOOD PLUS – Naturalne wsparcie dla mężczyzn, bogate w składniki odżywcze i promujące zdrowie i dobre samopoczucie – 30 kapsułek
11 074,67 zł/1l
166,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumHealth24

Suplement diety SuperSmart Noopept - 90 tabletek podjęzykowych
1 918,44 zł/1kg
122,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SuperSmart

Tabletki uodparniające Wobenzym, 240 tabletek
1 587,41 zł/1kg
342,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

BioTech Kreatyna Monohydrat, 500g, porcja
253,38 zł/1l
126,69 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
2 513,94 zł/1kg
389,66 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: apohealth

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
2 698,20 zł/1kg
240,14 zł
Sprzedawca: apohealth

Sedamin 30 kapsułek – uspokojenie i wsparcie układu nerwowego
7 298,10 zł/1kg
153,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Herboxa LUNGWORT z 550mg miodunki plamistej - Zawiera kwas foliowy, który zmniejsza zmęczenie i znużenie, witaminę C, kwercetynę, ProG-Phen
1 885,71 zł/1l
105,60 zł
Sprzedawca: Likasso

Kapsułki VOLT
5 666,67 zł/1l
170,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NoviluniumHerbalis

beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Longevity | Energia i zdrowie komórek | 30 kapsułek | Bestager | Wegańskie
16 443,33 zł/1l
147,99 zł
Sprzedawca: beLIVELY

3x Nemanex - krople na oczyszczenie organizmu 30 ml
7 633,33 zł/1l
229,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: NewGenMarketing

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek
2 263,88 zł/1kg
110,93 zł
Sprzedawca: apohealth

Vitabay Witamina D3 Depot 20000 IU + Witamina K2 200 mcg tabletki, 180 tabletek
2 148,30 zł/1kg
113,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Orthomol Vital F, 30 tabletek/kapsułek, 1 opakowanie, KPG
445,64 zł/1kg
297,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

RIVIERA Original Swedish Bitters apetyczny i łagodzący roztwór 500 ml
300,00 zł/1l
150,00 zł
Sprzedawca: Zahnco24

Linex Forte 28 kapsułek
1 966,33 zł/1kg
58,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
17%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kapsułki z kurkuminą
To dopiero początek, ale mam wrażenie, że zaczynam czuć się coraz lepiej. Chciałabym przede wszystkim schudnąć w okolicy brzucha.
Oceniono dnia 19 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Rozczarowanie
W butelce znajduje się 30 kapsułek, na pierwszy rzut oka naturalnie zakładasz, że kapsułki są na 1 miesiąc, ale powinieneś brać 3 kapsułki dziennie, więc cena za 10-dniową butelkę jest po prostu skandaliczna
Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Fertilovit F 35 plus kapsułki dla kobiet po 35. roku życia pragnących mieć dzieci, 90 kapsułek
227,90 zł
Sprzedawca: apohealth
2 373,96 zł/1kg

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,66 zł
Sprzedawca: apohealth
1 699,72 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,24 zł
Sprzedawca: apohealth
115 239,99 zł/1l

Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
82,17 zł
Sprzedawca: apohealth
632,08 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
204,03 zł
Sprzedawca: apohealth
1 889,17 zł/1kg

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
110,93 zł
Sprzedawca: apohealth
2 263,88 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
240,14 zł
Sprzedawca: apohealth
2 698,20 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
193,19 zł
Sprzedawca: FIT1EU
184,69 zł/1l

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

KaRazym tabletki, 400 tabletek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
516,92 zł
Sprzedawca: apohealth
1 936,03 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg